Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

@Πιου-πιου πολύ όμορφα τα είπες!!! Για τις γιορτές θα μείνουμε Γερμανία. Στις 2 Ιανουάριου θα πάμε Ελλάδα για να ξεκινήσουμε την εξωσωματική θεωρητικα 3-4 Ιανουαρίου. 

@bebe2 καλά αποτελέσματα σήμερα με την χοριακη! 

Καλημέρα κορίτσια!

 

Ευχαριστώ κορίτσι μου ! Καλημερααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Bloublou85 είπε:

Με πείραξε πολύ πρώτον γιατί ήταν άσχετος κ το πήγε αμέσως ότι εσυ θα κάνεις εξωσωματική ας πούμε χωρίς να ξέρει τίποτα,να κάνεις λέει δίδυμα τώρα έτσι τα κάνουν.δεν μου αρέσει να ακούω να ειρωνευονται έτσι γυναίκες που περνάνε τόσα για να γίνουν μανούλες.

αυτο το τωρα ετσι τα κανουν λες και ειναι της μοδας οι εξωσωματικες και το κάνουν οι γυναικες για να ειναι "ιν" με τρελαινει. Προφανως εχουν αυξηθεί τα διδυμα επειδη εχουν αυξηθεί οι εξωσωματικές, ωστόσο δε γίνονται επειδή "τώρα έτσι τα κάνουν" λες και ειναι τιποτα τρεντυ. ελεος. ΠΕς του ο αντρας μου μπετον αρμε. Τριδυμα με τη μια θα κανω αλλα ειναι που δε θελω ακομα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Πιου-πιου τα ειπες τελεια! Επισης εχουμε ξαναπει, η τεκνοποίηση ΔΕΝ ειναι κατόρθωμα. Άσχετα αν καποιοι δυσκολευονται για τους Χ ή Υ λόγους. Δεν είναι όμως κατόρθωμα. Αν καποιος άνθρωπος αισθάνεται σημαντικός επειδή μπορεί να γονιμοποιηθεί μάλλον δεν έχει κάνει τίποτα στη ζωή του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

αυτο το τωρα ετσι τα κανουν λες και ειναι της μοδας οι εξωσωματικες και το κάνουν οι γυναικες για να ειναι "ιν" με τρελαινει. Προφανως εχουν αυξηθεί τα διδυμα επειδη εχουν αυξηθεί οι εξωσωματικές, ωστόσο δε γίνονται επειδή "τώρα έτσι τα κάνουν" λες και ειναι τιποτα τρεντυ. ελεος. ΠΕς του ο αντρας μου μπετον αρμε. Τριδυμα με τη μια θα κανω αλλα ειναι που δε θελω ακομα.

Αχ έτσι είπα kat cat μου,και τρίδυμα του λέω μπορώ.αλλα σου λέω το πήρα πολύ βαριά γιατί το έλεγε μπροστά σε κόσμο,και γιατί εμείς δεν έχουμε ποτέ συζητήσει ούτε ότι προσπαθούμε ούτε τίποτα.πως μιλάς χωρίς να ξέρεις τι κάνουμε.να σε ρωτησω! Αυτό το ο άντρας μου μπετόν αρμέ τι σημαίνει δε τα πιάνω όλα χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια....μόνο όσοι έχουν ζήσει την αγωνία και το χτυποκαρδι....μπορούν  να καταλάβουν τι περνάμε! Οι άλλοι που είναι στο κοσμο τους..... αφηστε τους ...μακριά Από τις ζωές Σας! Και πολύ απλά απαντήστε τους "Το ξερεις οτι με αυτα που λες τωρα με προσβαλεις και εισβαλεις στη  προσωπικη μου ζωη"

Φάε ΤΑΠΑ τώρα άνθρωπε των σπηλαίων...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολα τα ομορφα κοριτσια! Χτες αδιαθετησα και σημερα το πρωι εκανα τις fsh e2 prg και ειμαι στην αναμονη και με την αγωνια αν θα ειναι οκ για να ξεκινησω σημερα τις ενεσεις! Εχω πολυ αγχος για ολα! Θα ειναι οκ? θα ξεκινησω σημερα? θα κανω ωαριακια? μετα φοβαμαι την ωοληψια! μετα θα γονιμοποιηθουν? πως θα παει πως θα καταληξει! πφφφφφ ελπιζω να με καταλαβαινετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Αχ έτσι είπα kat cat μου,και τρίδυμα του λέω μπορώ.αλλα σου λέω το πήρα πολύ βαριά γιατί το έλεγε μπροστά σε κόσμο,και γιατί εμείς δεν έχουμε ποτέ συζητήσει ούτε ότι προσπαθούμε ούτε τίποτα.πως μιλάς χωρίς να ξέρεις τι κάνουμε.να σε ρωτησω! Αυτό το ο άντρας μου μπετόν αρμέ τι σημαίνει δε τα πιάνω όλα χαχαχαχα

Καλημέρα @Bloublou85. Ούτε εγώ είμαι σίγουρα τί εννοεί η κατ, χα,χαχ δεν είσαι μόνο εσύ.  Σε θέλω ανεβασμένη. Είμαι σίγουρη ότι κ. μπλουμπλου είναι μπετόν αρμέ ψυχολογικά πάντως και δε μασάει. 

@bebe2  περιμένουμε τα νέα. Όλα θα είναι καλά. 

@Magaiver άντε με το καλό κοριτσάκι μου. Εσύ ναι μεν θα μείνεις Γερμανία, αλλά θα κάνεις White Christmas όπως βλέπουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Καλημέρα @Bloublou85. Ούτε εγώ είμαι σίγουρα τί εννοεί η κατ, χα,χαχ δεν είσαι μόνο εσύ.  Σε θέλω ανεβασμένη. Είμαι σίγουρη ότι κ. μπλουμπλου είναι μπετόν αρμέ ψυχολογικά πάντως και δε μασάει. 

@bebe2  περιμένουμε τα νέα. Όλα θα είναι καλά. 

@Magaiver άντε με το καλό κοριτσάκι μου. Εσύ ναι μεν θα μείνεις Γερμανία, αλλά θα κάνεις White Christmas όπως βλέπουμε.

Εντάξει το βρήκα στο translate! Μας πετάει και γαλλικές φράσεις τώρα ή @Kat-Cat σημαίνει στερεοποιημενο σκυρόδεμα αλλά πάλι δε καταλαβαίνω το συσχετισμο? μαλλον οι γάλλοι κάπως αλλιώς θα το λένε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Εντάξει το βρήκα στο translate! Μας πετάει και γαλλικές φράσεις τώρα ή @Kat-Cat σημαίνει στερεοποιημενο σκυρόδεμα αλλά πάλι δε καταλαβαίνω το συσχετισμο? μαλλον οι γάλλοι κάπως αλλιώς θα το λένε.

Α, εγώ το μπετόν αρμέ το ήξερα. Το νόημα δεν κατάλαβα. Χα,χα,χα . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Πιου-πιου είπε:

Α, εγώ το μπετόν αρμέ το ήξερα. Το νόημα δεν κατάλαβα. Χα,χα,χα . 

Τώρα πώς γίνεται να σβήσουν τα μην που εγώ δεν το ήξερα γιατί εσείς ξέρετε το μπετόν αρμέ εγω φανηκα το τουβλο.χαχαχαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!

@bebe2 πολυ καλη επιτυχια!

@Bloublou85 μου μην δινεις σημασια σε μαλ....ς. Συγγνώμη κιόλας κορίτσια αλλά ετσι τους χαρακτηριζω τους περισσοτερους ανθρωπους που ασχολουνται με το τι κανει ο αλλος. Εγω με τον αντρα μου ειμαστε 18 χρόνια μαζι, αρραβωνιασμενοι 9 χρονια και παντρεμενοι 4. Το τι εχουμε ακουσει για παιδι τοσα χρονια δεν λεγεται. Δεν με αφορα ομως κιολας. Πραγματικα. Ουτε που με νοιαζει. Εγω ημουν παντα χαμογελαστη οταν με ρωτουσαν, γιατι η αληθεια ειναι οτι δεν προσπαθουσαμε τότε που μας ρωτουσαν, οπότε ήμουν χαλαρή. Μετα ενιωθα λιγο αβολα μεσα μου αλλα το χαμογελο ηταν παντα στα χειλη μου κι ελεγα ακομη δεν το εχουμε αποφασισει! Οπότε το βουλωναν ειτε το πιστευαν ειτε οχι. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Καλημερα κοριτσια!!!

@bebe2 πολυ καλη επιτυχια!

@Bloublou85 μου μην δινεις σημασια σε μαλ....ς. Συγγνώμη κιόλας κορίτσια αλλά ετσι τους χαρακτηριζω τους περισσοτερους ανθρωπους που ασχολουνται με το τι κανει ο αλλος. Εγω με τον αντρα μου ειμαστε 18 χρόνια μαζι, αρραβωνιασμενοι 9 χρονια και παντρεμενοι 4. Το τι εχουμε ακουσει για παιδι τοσα χρονια δεν λεγεται. Δεν με αφορα ομως κιολας. Πραγματικα. Ουτε που με νοιαζει. Εγω ημουν παντα χαμογελαστη οταν με ρωτουσαν, γιατι η αληθεια ειναι οτι δεν προσπαθουσαμε τότε που μας ρωτουσαν, οπότε ήμουν χαλαρή. Μετα ενιωθα λιγο αβολα μεσα μου αλλα το χαμογελο ηταν παντα στα χειλη μου κι ελεγα ακομη δεν το εχουμε αποφασισει! Οπότε το βουλωναν ειτε το πιστευαν ειτε οχι. 

 

Όταν έχουν αρχίσει και σου το λένε συνέχεια όπου κι αν πας κάπου σε εκνευρίζει,μεσα σε δύο μέρες μου είπαν έξι άτομα για παιδί λες και ήταν βάλτοι.βαριομουνα στον καθένα να απανταω και διαφορετικά,σκεψου ότι ήμασταν έξω και ήταν ένας που κρατούσε το γιο του αγκαλιά,κ γυρνάνε στον άντρα μου και του λένε αυτός κρατάει κάτι εσύ τι κρατας;μετά έβαλα τα κλάματα δεν ξέρω πως τα λένε αλλά όλα αυτά τα θεώρησαν προσβλητικά ακόμα κι αν ο άλλος θέλει να κάνει πλάκα,πιστευω ότι με αυτά δεν κάνεις πλάκα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bloublou85 είπε:

Όταν έχουν αρχίσει και σου το λένε συνέχεια όπου κι αν πας κάπου σε εκνευρίζει,μεσα σε δύο μέρες μου είπαν έξι άτομα για παιδί λες και ήταν βάλτοι.βαριομουνα στον καθένα να απανταω και διαφορετικά,σκεψου ότι ήμασταν έξω και ήταν ένας που κρατούσε το γιο του αγκαλιά,κ γυρνάνε στον άντρα μου και του λένε αυτός κρατάει κάτι εσύ τι κρατας;μετά έβαλα τα κλάματα δεν ξέρω πως τα λένε αλλά όλα αυτά τα θεώρησαν προσβλητικά ακόμα κι αν ο άλλος θέλει να κάνει πλάκα,πιστευω ότι με αυτά δεν κάνεις πλάκα.

Αχ βρε μπλουμπλου μου όλες σε καταλαβαίνουμε ! Έχεις δίκιο αλλά δεν αξίζει να στεναχωριέσαι για τέτοιους ανθρώπους ! Εμένα με είχα "κατηγορήσει" έμμεσα ότι γρουσουζεψα από την ζήλεια μου κοπέλα και έχασε το μωρό της !! Δεν ξέρω αν σας έχω αναφέρει ότι δουλεύω με εγκύους και μωρά καταλαβαίνετε ότι από την ζήλεια και την γρουσουζιά θα μείνω χωρίς πελάτες :)) ο καθένας μέχρι εκεί που φτάνει το μυαλό του ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

Αχ βρε μπλουμπλου μου όλες σε καταλαβαίνουμε ! Έχεις δίκιο αλλά δεν αξίζει να στεναχωριέσαι για τέτοιους ανθρώπους ! Εμένα με είχα "κατηγορήσει" έμμεσα ότι γρουσουζεψα από την ζήλεια μου κοπέλα και έχασε το μωρό της !! Δεν ξέρω αν σας έχω αναφέρει ότι δουλεύω με εγκύους και μωρά καταλαβαίνετε ότι από την ζήλεια και την γρουσουζιά θα μείνω χωρίς πελάτες :)) ο καθένας μέχρι εκεί που φτάνει το μυαλό του ! 

Θα τις βλέπεις με σκορδαλιά πάνω τους όταν σε πλησιάζουν,αλλα τώρα θα τους τη χαλασεις που είσαι εγκυουλα.βασικα νομίζω ότι αυτοί οι άνθρωποι επειδή δε προσπαθούν να λύσουν τα δικά τους προβλήματα θέλουν να προβάλλουν το πρόβλημα του άλλου για να αισθάνονται αυτοί καλύτεροι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bloublou85 είπε:

Θα τις βλέπεις με σκορδαλιά πάνω τους όταν σε πλησιάζουν,αλλα τώρα θα τους τη χαλασεις που είσαι εγκυουλα.βασικα νομίζω ότι αυτοί οι άνθρωποι επειδή δε προσπαθούν να λύσουν τα δικά τους προβλήματα θέλουν να προβάλλουν το πρόβλημα του άλλου για να αισθάνονται αυτοί καλύτεροι.

Αυτό ακριβώς!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

Αυτό ακριβώς!! 

Μπεμπεεεεε τώρα το είδα χαχαχαχα πατησα σκόρδα και έγραψε σκορδαλιά το πληκτρολόγιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bloublou85 είπε:

Μπεμπεεεεε τώρα το είδα χαχαχαχα πατησα σκόρδα και έγραψε σκορδαλιά το πληκτρολόγιο.

Χαχαχαχαχαχα και εγώ λέω κάποια έκφραση αντίστοιχα με τα σκόρδα θα ναι για αυτό δεν το σχολίασα !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Bloublou85 είπε:

Βασικά δεν γνωρίζουν ότι υπάρχει κάποιο θέμα,μπορει να μη θέλουμε ακόμα δηλαδη,καλα και ντε πρέπει αμέσως να κάνουμε παιδια κι αν δε τα κάνεις αμέσως έχεις πρόβλημα

Εννοείται ότι δεν ξέρουν. Αλλά μιλάνε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Πλατανακη Δεσποινα είπε:

Καλημερα σε ολα τα ομορφα κοριτσια! Χτες αδιαθετησα και σημερα το πρωι εκανα τις fsh e2 prg και ειμαι στην αναμονη και με την αγωνια αν θα ειναι οκ για να ξεκινησω σημερα τις ενεσεις! Εχω πολυ αγχος για ολα! Θα ειναι οκ? θα ξεκινησω σημερα? θα κανω ωαριακια? μετα φοβαμαι την ωοληψια! μετα θα γονιμοποιηθουν? πως θα παει πως θα καταληξει! πφφφφφ ελπιζω να με καταλαβαινετε!

Καλή αρχή και καλή επιτυχία κορίτσι μου. Ελπίζω να είναι πρώτη και τυχερή. Ξέρουμε ότι έχεις άγχος και σε καταλαβαίνουμε, αλλά όλα θα πάνε καλά. Έχε εμπιστοσύνη στο γιατρό και τον εαυτό σου. 

@bebe2.Τί έγινε έκανες ή όχι τελκά; Τί ώρα θα βγουν τα αποτελέσματα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Καλή αρχή και καλή επιτυχία κορίτσι μου. Ελπίζω να είναι πρώτη και τυχερή. Ξέρουμε ότι έχεις άγχος και σε καταλαβαίνουμε, αλλά όλα θα πάνε καλά. Έχε εμπιστοσύνη στο γιατρό και τον εαυτό σου. 

@bebe2.Τί έγινε έκανες ή όχι τελκά; Τί ώρα θα βγουν τα αποτελέσματα;

Έκανα αμεε σε κανένα δίωρο θα βγουν ! Έχω λίγο αγχος ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η bebe2 είπε:

Έκανα αμεε σε κανένα δίωρο θα βγουν ! Έχω λίγο αγχος ..

Έλα όλα καλά θα είναι. Φάε και λίγη σκορδαλιά για το μάτι και μη φοβάσαι τίποτα. ;):D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Πιου-πιου είπε:

Έλα όλα καλά θα είναι. Φάε και λίγη σκορδαλιά για το μάτι και μη φοβάσαι τίποτα. ;):D

Χαχαχαχαχα Όχι από αύριο θα φτιάξω τάπερ να κερνάω στη δουλειά  ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Πλατανακη Δεσποινα είπε:

Καλημερα σε ολα τα ομορφα κοριτσια! Χτες αδιαθετησα και σημερα το πρωι εκανα τις fsh e2 prg και ειμαι στην αναμονη και με την αγωνια αν θα ειναι οκ για να ξεκινησω σημερα τις ενεσεις! Εχω πολυ αγχος για ολα! Θα ειναι οκ? θα ξεκινησω σημερα? θα κανω ωαριακια? μετα φοβαμαι την ωοληψια! μετα θα γονιμοποιηθουν? πως θα παει πως θα καταληξει! πφφφφφ ελπιζω να με καταλαβαινετε!

Γεία σου Δέσποινα ... εύχομαι όλα να είναι θετικά και να προχωρήσεις κανονικά στην διέγερση.... ένα ένα όχι όλα μαζί γιατί δεν παλεύονται , ας ξεκινήσεις με το καλό και εδώ είμαστε κι εμείς θα το πάμε βήμα βήμα!!!!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Πλατανακη Δεσποινα Καλό ξεκίνημα! Εδώ θα είμαστε να τα συζητάμε όλα. Δεν υπάρχει κάτι που πρέπει να κάνεις από την μεριά σου παρά να το δεις βήμα βήμα. Μην σκέφτεσαι από τώρα για ωοληψιες και τέτοια. Καλή αρχή!?

@bebe2 αντε βρε μπεμπέκι πες μας τα νέα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...