Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

στις On 20/11/2018 at 10:29 ΜΜ, ο/η Πιου-πιου είπε:

@foteini.am  πώς είσαι εσύ κορίτσι μου; 

@Ν_S υπομονή θα έρθει και θα ηρεμήσεις κιόλας. Ελπίζω να είσαι λίγο καλύτερα.

@bebe2,  που είσαι μπεμπακι; 

@Πιου-πιου σε ευχαριστώ ποτ ρώτησες. Σχετικά καλά προσπαθεί το σώμα μου να ηρεμήσει για να ξεκινήσω τον Δεκέμβριο και άλλη προσπάθεια. Εσύ αν διάβασα καλά γιατί έχω χάσει λίγο τη ροή έχεις ευχάριστα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Καλημέρα Μπεμπούλα!!!! Αύριο είναι η μεγάλη μέρα!!!!!

Ναιιι άσε έχω τρελαθεί μέχρι και στον ύπνο μου βλέπω εξετάσεις τη μαία τα αποτελέσματα χαμός ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η bebe2 είπε:

Ναιιι άσε έχω τρελαθεί μέχρι και στον ύπνο μου βλέπω εξετάσεις τη μαία τα αποτελέσματα χαμός ! 

Τί να κάνεις βρε κοριτσάκι μου, πώς να μην τα βλέπεις; Μπεμπάκι μου σου το εύχομαι ολόψυχα μια τριψήφια χοριακή! Περιμένουμε εδώ μαζί σου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Πιου-πιου είπε:

Τί να κάνεις βρε κοριτσάκι μου, πώς να μην τα βλέπεις; Μπεμπάκι μου σου το εύχομαι ολόψυχα μια τριψήφια χοριακή! Περιμένουμε εδώ μαζί σου. 

Ευχαριστώ πολύ ... Αν και αυτός ο μήνας τελικά δεν μας πήγε καλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

Ευχαριστώ πολύ ... Αν και αυτός ο μήνας τελικά δεν μας πήγε καλά 

Θα μας πάει τώρα !!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

Ναιιι άσε έχω τρελαθεί μέχρι και στον ύπνο μου βλέπω εξετάσεις τη μαία τα αποτελέσματα χαμός ! 

Bebe2 εύχομαι καλά αποτελέσματα αύριο,με μια τριψηφια χοριακη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@bebe2 θα γίνει η αλλαγη με τα δικά σου τα ευχάριστα! Έχω καλό προαίσθημα που δεν σου ήρθε περίοδος και είδες και σταγονιτσες αίμα!? αύριο θα μάθουμε!!!

@Bloublou85 μα εάν είναι όλα καλά ρε παιδί μου τι νόημα έχει να βάλουν τα εργαλεία μέσα... Νομίζω πρώτα θα βάλουν την κάμερα να δούνε και μετά θα τρυπώσουν και αλλού εάν χρειαστεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

@bebe2 θα γίνει η αλλαγη με τα δικά σου τα ευχάριστα! Έχω καλό προαίσθημα που δεν σου ήρθε περίοδος και είδες και σταγονιτσες αίμα!? αύριο θα μάθουμε!!!

@Bloublou85 μα εάν είναι όλα καλά ρε παιδί μου τι νόημα έχει να βάλουν τα εργαλεία μέσα... Νομίζω πρώτα θα βάλουν την κάμερα να δούνε και μετά θα τρυπώσουν και αλλού εάν χρειαστεί.

Και την επόμενη μέρα είχα άλλες 2 -3 ! Δεν ξέρω βρε κορίτσια ! Θα μου είχε έρθει περίοδος ?? Με τόσα χάπια ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

@bebe2 θα γίνει η αλλαγη με τα δικά σου τα ευχάριστα! Έχω καλό προαίσθημα που δεν σου ήρθε περίοδος και είδες και σταγονιτσες αίμα!? αύριο θα μάθουμε!!!

@Bloublou85 μα εάν είναι όλα καλά ρε παιδί μου τι νόημα έχει να βάλουν τα εργαλεία μέσα... Νομίζω πρώτα θα βάλουν την κάμερα να δούνε και μετά θα τρυπώσουν και αλλού εάν χρειαστεί.

Magaiver ας τρυπήσει όπου θέλει αρκεί να τελειώνουν να βρει το πρόβλημα εγώ εύχομαι να βρει κάτι πάντως.

@bebe2 έλα μπεμπακι αύριο the big day,ευχομαι μία τεράστια χοριακη απ τη καρδιά μου❤ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια διάβασα κάτι και θέλω να το μοιραστώ μαζί σας:

"There is something good in all seeming failures. You are not to see that now. Time will reveal it. Be patient."

@bebe2 Καλή επιτυχία!! Περιμένουμε νέα ευχάριστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η France είπε:

@bebe2 περιμένουμε όλες μαζί σου με αγωνία. Μια τεράστια χοριακη σου εύχομαι. Πόσες μέρες μετά την εμβρυομεταφορα είσαι;

ευχαριστω πολυυυ! αυριο ειναι 12 μερες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

@bebe2 Καλή επιτυχία κοριτσάκι μου. Περιμένουμε μαζί σου.

Αχ ευχαριστώ ! Δεν ξέρω πως θα περάσει το βράδυ ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

 

Αχ ευχαριστώ ! Δεν ξέρω πως θα περάσει το βράδυ ! 

Bebe τι θες να κάνουμε να χαλαρώσεις θες να σου πω κανένα ανέκδοτο;? Τι ώρα σου είπαν θα βγουν αύριο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bloublou85 είπε:

Bebe τι θες να κάνουμε να χαλαρώσεις θες να σου πω κανένα ανέκδοτο;? Τι ώρα σου είπαν θα βγουν αύριο;

3 ώρες θέλουν θα πάω όσο νωρίτερα μπορεσω ! Να σου πω την αλήθεια είμαι ήρεμη έχω καλή διάθεση απλά έχω αγωνία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η bebe2 είπε:

3 ώρες θέλουν θα πάω όσο νωρίτερα μπορεσω ! Να σου πω την αλήθεια είμαι ήρεμη έχω καλή διάθεση απλά έχω αγωνία 

Δηλ δε θες να σου πω ανέκδοτα??? @Πιου-πιου συμπεθερακι έφαγα χυλοπιτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

Πες αμεεε 

Γιατί οι πόντιοι κάνουν γενέθλια μόνο στους γιους και όχι στις κόρες; Επειδή το τραγούδι λέει happy birthday to γιου? ευχαριστώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...