Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Magaiver είπε:

Καλημέρα Ζετακι και κορίτσακια!!! 3 βαθμούς έχει εδώ μμμππππρρρρ

3?? Εδώ έχει 14 και είμαι με χοντρή ζακέτα και κουβερτακια! Έχετε μπει στον χειμώνα για τα καλά εκεί ε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

Καλημέρα Ζετακι και κορίτσακια!!! 3 βαθμούς έχει εδώ μμμππππρρρρ

3??εδώ έχουμε ήλιο κ παρ όλα αυτά είμαι με το πάπλωμα και δίπλα καλτσακια.θα αναψατε τζάκια εκεί ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

Καλημέρα Ζετακι και κορίτσακια!!! 3 βαθμούς έχει εδώ μμμππππρρρρ

Καλημέρα! πω πω και παραπονιόμαστε εμείς εδώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@satya @bebe2 @Bloublou85 εγώ κρυώνω πολύ! Αλλά έχω τον κ. Μαγκαιβερ να κυκλοφορεί με κοντομάνικο και σορτσάκι μες στο σπίτι... Περιμένουμε και χιόνι τις επόμενες μέρες... Όταν έρθει θα σας στείλω και φώτο ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

@satya @bebe2 @Bloublou85 εγώ κρυώνω πολύ! Αλλά έχω τον κ. Μαγκαιβερ να κυκλοφορεί με κοντομάνικο και σορτσάκι μες στο σπίτι... Περιμένουμε και χιόνι τις επόμενες μέρες... Όταν έρθει θα σας στείλω και φώτο ?

Φαντάζομαι σορτσάκι με καλοριφέρ ...ελπίζω ...??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

@satya @bebe2 @Bloublou85 εγώ κρυώνω πολύ! Αλλά έχω τον κ. Μαγκαιβερ να κυκλοφορεί με κοντομάνικο και σορτσάκι μες στο σπίτι... Περιμένουμε και χιόνι τις επόμενες μέρες... Όταν έρθει θα σας στείλω και φώτο ?

Πολύ θαρραλέος ο κύριος Μαγκάιβερ! Μπρρρρρρρρ και μόνο που το σκέφτομαι κρυώνω!

Περιμένουμε φωτό τα χιονάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η bebe2 είπε:

Φαντάζομαι σορτσάκι με καλοριφέρ ...ελπίζω ...??

Χαχαχαχα ναι ναι.. Έλληνας είναι ο άντρας μου.. Αλλά με συνήθειες Φιλανδου.. Εγώ κυκλοφορώ με 3 στρώματα ρουχα και κουβέρτακι φλις και αυτός ξυπόλυτος με την καλοκαιρινή αμφίεση....? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Magaiver είπε:

Καλημέρα Ζετακι και κορίτσακια!!! 3 βαθμούς έχει εδώ μμμππππρρρρ

3 βαμούς;;;;; Περιμένετε και χιόνια;;;;Πάλι έρχεται ο δικός μου Γερμανία (Φρανκφούρτη) την Κυριακή. Άμα αρρωστήσει πάλι τον σκότωσα αν και δε μας βγήκε σε κακό. Τελοσπάντων μία έξωση από το κρεββάτι θα του την κάνω όμως μόλις γυρίσει.

Κορίτσια μου πώς είσαστε; @Bloublou85, @bebe2 πώς τα πάμε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

3 βαμούς;;;;; Περιμένετε και χιόνια;;;;Πάλι έρχεται ο δικός μου Γερμανία (Φρανκφούρτη) την Κυριακή. Άμα αρρωστήσει πάλι τον σκότωσα αν και δε μας βγήκε σε κακό. Τελοσπάντων μία έξωση από το κρεββάτι θα του την κάνω όμως μόλις γυρίσει.

Κορίτσια μου πώς είσαστε; @Bloublou85, @bebe2 πώς τα πάμε;

Πω πω ρε κορίτσια, @Πιου-πιου συμπεθέρα τι λες να κάνουμε κι εμείς ένα ταξιδακι στη magaiver;εγώ καλά τα πάω σα να μου έρχεται περίοδος νιώθω απο χτες αλλά το στήθος τσιμπάει όλο.εσυ πως είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

3 βαμούς;;;;; Περιμένετε και χιόνια;;;;Πάλι έρχεται ο δικός μου Γερμανία (Φρανκφούρτη) την Κυριακή. Άμα αρρωστήσει πάλι τον σκότωσα αν και δε μας βγήκε σε κακό. Τελοσπάντων μία έξωση από το κρεββάτι θα του την κάνω όμως μόλις γυρίσει.

Κορίτσια μου πώς είσαστε; @Bloublou85, @bebe2 πώς τα πάμε;

Εγώ έχω κάτι πονακια περιόδου ελαφρά που και που έχω και πολλά υγρά ! Κατά τ αλλά ξάπλες νάνι διάβασμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η bebe2 είπε:

Εγώ έχω κάτι πονακια περιόδου ελαφρά που και που έχω και πολλά υγρά ! Κατά τ αλλά ξάπλες νάνι διάβασμα 

Αυτό με τα υγρά που είναι σα νερό τι είναι,καθε πρωί ξυπναω μουσκεμα! Θα αρχίσω να ανησυχω ότι έχω ακράτεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bloublou85 είπε:

Αυτό με τα υγρά που είναι σα νερό τι είναι,καθε πρωί ξυπναω μουσκεμα! Θα αρχίσω να ανησυχω ότι έχω ακράτεια.

Πωωω καλα είσαι μέσα στο μυαλό μου έτσι ξύπνησα σήμερα λέω έχω κατουρηθει πάνω μου ! Τι είναι αυτό ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

Πωωω καλα είσαι μέσα στο μυαλό μου έτσι ξύπνησα σήμερα λέω έχω κατουρηθει πάνω μου ! Τι είναι αυτό ? 

Δε ξέρω να είναι από το ουτροτζεσταν;αλλά αυτό βγάζει λευκή κρέμα βγάζει κ νερό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η bebe2 είπε:

@Zeta. Κορίτσι μου εσύ σε τι φάση είσαι τώρα ?

Στη φάση που σας παρακολουθώ κ σας χαίρομαι Bebe μου!!!! Τίποτα δεν κάνω, μόνο φιλικό πέρνω. Ευτυχώς ξεφούσκωσα γιατί είχα μεγάλη κατακράτηση στην τελευταία ετ. Τώρα στα μέσα Δεκεμβρίου θα κάνω scratching κ λογικά θα κάνω κ την τελευταία μου εμβρυομεταφορά αρχές Γενάρη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μην ανησυχείτε καθόλου για τα υγρά εφόσον είναι διάφανα ή λευκά. Μάλλον είναι λόγω της προγεστερόνης που μας δίνουνε και παράγουμε (έχω και εγώ συνέχεια τώρα) . @nikona συμφωνείς; Καθίστε να ρωτήσουμε την πείρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Δε ξέρω να είναι από το ουτροτζεσταν;αλλά αυτό βγάζει λευκή κρέμα βγάζει κ νερό;

Εγώ δεν βάζω τέτοια αλλά αυτά τα κολπικά ναι συνήθως βγάζουν λευκά είτε είναι κρέμες είτε είναι χάπια ! Τι να πω !! Ας είναι θετικό αυτό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Πιου-πιου είπε:

Κορίτσια μην ανησυχείτε καθόλου για τα υγρά εφόσον είναι διάφανα ή λευκά. Μάλλον είναι λόγω της προγεστερόνης που μας δίνουνε και παράγουμε (έχω και εγώ συνέχεια τώρα) . @nikona συμφωνείς; Καθίστε να ρωτήσουμε την πείρα. 

Χαχαχαχαχα!ήθελα να της κάνω πλάκα μία μέρα της @nikona γιατί εκεί που περιμέναμε στην ωοληψία ξέρεις ή καθεμία έλεγε τη γνώμη της,κ λέω μέσα μου άμα σας φέρω τη νικονα εδώ να σας πει επιτρέψε μου να διαφωνησω!χαχαχαχα είναι θεα.ν ικονα χιούμορ κάνω ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

Εγώ δεν βάζω τέτοια αλλά αυτά τα κολπικά ναι συνήθως βγάζουν λευκά είτε είναι κρέμες είτε είναι χάπια ! Τι να πω !! Ας είναι θετικό αυτό 

Τι βάζεις εσύ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Στη φάση που σας παρακολουθώ κ σας χαίρομαι Bebe μου!!!! Τίποτα δεν κάνω, μόνο φιλικό πέρνω. Ευτυχώς ξεφούσκωσα γιατί είχα μεγάλη κατακράτηση στην τελευταία ετ. Τώρα στα μέσα Δεκεμβρίου θα κάνω scratching κ λογικά θα κάνω κ την τελευταία μου εμβρυομεταφορά αρχές Γενάρη.

Κοντά είσαι και εσύ! Θα πας με το γούρι του νέου χρόνου ! Όλα καλά να πάνε κορίτσι μου ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Bloublou85 είπε:

Τι βάζεις εσύ;

Εγώ βάζω lutinus είναι κολπικό δισκίο 3 φορές τη μέρα ! Αλλά πολύ σπάνια βγάζει αυτά τα άσπρα δεν είναι σαν την κρέμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η bebe2 είπε:

Εγώ βάζω lutinus είναι κολπικό δισκίο 3 φορές τη μέρα ! Αλλά πολύ σπάνια βγάζει αυτά τα άσπρα δεν είναι σαν την κρέμα 

Όχι αυτά κάτι άλλο είναι γιατί κι εγώ βγάζω το λευκό από τα υπόθετα αλλά είμαι και βρεγμένα όλη σήμερα παραηταν κ λέω κατουρηθηκα στον ύπνο μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Όχι αυτά κάτι άλλο είναι γιατί κι εγώ βγάζω το λευκό από τα υπόθετα αλλά είμαι και βρεγμένα όλη σήμερα παραηταν κ λέω κατουρηθηκα στον ύπνο μου.

Αχ και εγώ ! Και έψαχνα το σεντόνι να δω !την προηγούμενη φορά δεν θυμάμαι τέτοιο πραγμα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...