Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

@Bloublou85 καλά δεν υπάρχουν τα νέα!!! Τέλεια! Συνήθως την επόμενη μέρα σου λένε δυστυχώς χάσαμε ένα έμβρυο. Το κερδίσαμε ένα ακόμα πρώτη φορά το ακούω! Τέλεια τελειααααα

Χαχαχαχα πραγματικά κι εγώ περίμενα να μου πει λιγότερα σήμερα,μπορει να μου το πει αύριο δε ξέρεις.πηγα κ για περπάτημα στον ήλιο να αιματωθεί ή μήτρα να πάρω κ βιταμίνη d.εδυ τι κάνεις αποφασισεις κάτι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Bloublou85 είπε:

Κορίτσιααααα δε το πιστεύω προχώρησε κι άλλο έμβρυο λέει έχω 6 κ προχωράνε τέλεια μου είπε.αυριο θα κάνουμε εμβρυομεταφορα τελικά με τρίτης μέρας.

Τι καλά νέα είναι αυτά!!!!! Πάντα τέτοια!!!!! Δεν κρατιούνται τα εμβρυάκια σου κοριτσάκι μου!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

@Bloublou85παιρνεις και συμπλήρωμα D?

Όχι καλέ εννοούσα από τον ήλιο.βεβαια έκανα εξετάσεις για τις βιταμίνες d, b12 φερριτινη κτλ γιατί καμιά φορά μπορεί να έχεις έλλειψη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Τι καλά νέα είναι αυτά!!!!! Πάντα τέτοια!!!!! Δεν κρατιούνται τα εμβρυάκια σου κοριτσάκι μου!!!! 

Ζετακι ευχαριστώ,το έκτο πετάχτηκε σα το κολλητηρι.μακαρι να είναι έτσι κ αύριο που θα πάω γιατί κακα τα ψεματα αλλα μέρα με τη μέρα αλλάζουν τα δεδομένα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Όχι καλέ εννοούσα από τον ήλιο.βεβαια έκανα εξετάσεις για τις βιταμίνες d, b12 φερριτινη κτλ γιατί καμιά φορά μπορεί να έχεις έλλειψη.

To κατάλαβα καλέ χιχι απλά είπα αν παίρνεις και χάπι ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bloublou85 είπε:

Ζετακι ευχαριστώ,το έκτο πετάχτηκε σα το κολλητηρι.μακαρι να είναι έτσι κ αύριο που θα πάω γιατί κακα τα ψεματα αλλα μέρα με τη μέρα αλλάζουν τα δεδομένα.

Μπράβο κορίτσι συγχαρητήρια εύχομαι να πάνε όλα καλά και να πάρεις αυτή τη φορά μια θετική χοριακή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η sansa είπε:

Μπράβο κορίτσι συγχαρητήρια εύχομαι να πάνε όλα καλά και να πάρεις αυτή τη φορά μια θετική χοριακή.

Ευχαριστώ sansa μου εσύ αύριο έχεις ωοληψία?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Bloublou85 είπε:

Ευχαριστώ sansa μου εσύ αύριο έχεις ωοληψία?

Ναι αύριο στις 11.15 το πρωί.Άντε να δούμε αν θα πάρουμε τίποτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@bebe2 εγω επαιρνα απο την πρωτη προσπαθεια εξωδωματικης βιταμινη ντε. Την σταματησα πριν δεκα μερες γιατι την ελεγξαμε και ειναι οκ.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η sansa είπε:

Ναι αύριο στις 11.15 το πρωί.Άντε να δούμε αν θα πάρουμε τίποτα.

Άντε sansaki να έχεις πολύ καλή επιτυχία,θα πάρουμε το καλύτερο εμβρυο σταματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η nikona είπε:

@bebe2 εγω επαιρνα απο την πρωτη προσπαθεια εξωδωματικης βιταμινη ντε. Την σταματησα πριν δεκα μερες γιατι την ελεγξαμε και ειναι οκ.

 

Εγώ έχω έλλειψη την είχα φτιάξει βέβαια αλλά τώρα παίρνω ! Έχω και έλλειψη σιδήρου από πάντα οπότε παίρνω και σίδηρο και φυλλικό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Άντε sansaki να έχεις πολύ καλή επιτυχία,θα πάρουμε το καλύτερο εμβρυο σταματα.

Σ¨ευχαριστώ βρε κορίτσι,μακάρι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη επιτυχια @sansa. Θα περιμενουμε τα νεα σου.

@bebe2 κι εγω ξεκινησα σιδηρο μια δυο μερες πριν την ωοληψια. Οπότε επαιρνα τα ιδια με σενα. Σιδηρο, φυλικο, βιταμινη ντε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 @Bloublou85 από αύριο θα μετρουμε αντίστροφα μέχρι τα ευχάριστα!!! Θα κάνεις το σεφτέ μετά από το απογοητευτικό σερί που είχαμε τον Οκτώβριο?

Εμείς έχουμε δώσει αυτή την εβδομάδα να καταλήξουμε 1000%. Μετά θα ξεκινήσουμε εξετάσεις γιατί ανάλογα ποιο γιατρό θα επιλέξουμε θα πρέπει να κάνουμε άλλες εξετάσεις. Ο καθένας προτείνει τα δικά του...

@sansa καλή επιτυχία!!! Περιμένουμε και από εσένα ευχάριστα να συνεχίσεις μετά την @Bloublou85 ! Θα κάνεις με μέθη ή όπως η @satya χωρίς?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

 @Bloublou85 από αύριο θα μετρουμε αντίστροφα μέχρι τα ευχάριστα!!! Θα κάνεις το σεφτέ μετά από το απογοητευτικό σερί που είχαμε τον Οκτώβριο?

Εμείς έχουμε δώσει αυτή την εβδομάδα να καταλήξουμε 1000%. Μετά θα ξεκινήσουμε εξετάσεις γιατί ανάλογα ποιο γιατρό θα επιλέξουμε θα πρέπει να κάνουμε άλλες εξετάσεις. Ο καθένας προτείνει τα δικά του...

@sansa καλή επιτυχία!!! Περιμένουμε και από εσένα ευχάριστα να συνεχίσεις μετά την @Bloublou85 ! Θα κάνεις με μέθη ή όπως η @satya χωρίς?

Είχατε δεν είχατε με αφησατε πρώτη να βγάλω το φίδι από τη τρύπα.τι μέθη στην εμβρυομεταφορα?όχι δε κάνουμε μεθη,θα δω τα εμβρυακια μου τα οποία μου είπε ο εμβρυολογος ότι είναι κ όμορφα να τα καμαρωσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Είχατε δεν είχατε με αφησατε πρώτη να βγάλω το φίδι από τη τρύπα.τι μέθη στην εμβρυομεταφορα?όχι δε κάνουμε μεθη,θα δω τα εμβρυακια μου τα οποία μου είπε ο εμβρυολογος ότι είναι κ όμορφα να τα καμαρωσω.

Βρε μπλουμπλουκι για τη Σανσα το λέει! Είσαι θεά, χείμαρρος, σε απολαμβάνω. Έτσι βέβαια θα τα δεις να τα καμαρωσεις. Και εύχομαι να τα καμαρωνεις σε εννιά μήνες και για όλη σου τη ζωή, μέσα από την καρδιά μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Πιου-πιου είπε:

 

Βρε μπλουμπλουκι για τη Σανσα το λέει! Είσαι θεά, χείμαρρος, σε απολαμβάνω. Έτσι βέβαια θα τα δεις να τα καμαρωσεις. Και εύχομαι να τα καμαρωνεις σε εννιά μήνες και για όλη σου τη ζωή, μέσα από την καρδιά μου.

Α! Χαχαχαχαχαχα εεε ήταν δίπλα απ το όνομα μου κ μπερδευτηκα.γι αυτό είναι οι φιλενάδες να με διορθώνουν.ευχαριστω πολύ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η εμβρυομεταφορα παντως πρεπει να ειναι μαγικη στιγμη. Βλεπεις ενα ζωντανο κυτταρο να μπαινει μεσα σου. ενα μικρο πρωιμο εμβρυακι. Ευχομαι καλη επιτυχια ρε κοριτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Bloublou85 με βοηθάει η @Πιου-πιου ... και το διευκρίνισε. Εντάξει είσαι εξτασιασμενη με την αυριανή μέρα και μπερδεύτηκες. Δυο θα βάλετε? Βρήκατε τα πιο δυνατά? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

@Bloublou85 με βοηθάει η @Πιου-πιου ... και το διευκρίνισε. Εντάξει είσαι εξτασιασμενη με την αυριανή μέρα και μπερδεύτηκες. Δυο θα βάλετε? Βρήκατε τα πιο δυνατά? 

Όπως το λες Mag εκστασιασμενο είναι το μπλουμπλουκι μας και πώς να μην είναι; 

@bebe2 καλή  επιτυχία στον υπέρηχο, αν και δε φοβάμαι. Την Κυριακή θα ακολουθήσεις τη μπλουμπλου.

@sansa μου καλή επιτυχία αύριο. Όλα θα πάνε καλά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

@Bloublou85 με βοηθάει η @Πιου-πιου ... και το διευκρίνισε. Εντάξει είσαι εξτασιασμενη με την αυριανή μέρα και μπερδεύτηκες. Δυο θα βάλετε? Βρήκατε τα πιο δυνατά? 

Εξτασιασμενη? Χαχαχαχα δε μπορώ κατουριεμαι! Έχω χαζεψει.ναι δύο θα βάλουμε είναι όλα λεει πολύ καλά τ ρα αυτός θα διαλέξει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Όπως το λες Mag εκστασιασμενο είναι το μπλουμπλουκι μας και πώς να μην είναι; 

@bebe2 καλή  επιτυχία στον υπέρηχο, αν και δε φοβάμαι. Την Κυριακή θα ακολουθήσεις τη μπλουμπλου.

@sansa μου καλή επιτυχία αύριο. Όλα θα πάνε καλά. 

Ευχαριστώ @Πιου-πιου μακάρι ! Έχω αγωνία για αύριο ελπίζω να πάνε όλα καλά !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...