Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

στις πριν 30 λεπτά, ο/η antzy9 είπε:

αντιπηκτικές εκανες

Έκανα τις clexan από την ημέρα της ετ κάθε μέρα,θεραπεία της αιματολογου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bloublou85 είπε:

@bebe2 αχ αχ να μη κάνουμε παρέα στους είχα συγυρισει σε δέκα δευτέρα κάτι τετοιες.εμενα δε με ρωτάει κανεις τέτοια αν πάει να γίνει νύξη για μωρά λεω άντε γεια τη τσάντα μου και σ άλλη παραλία.

Δεν περίμενα τίποτα λιγότερο από εσένα! Θα τους πάρει όλους και τους σηκώσει?

Μα τι άτομα όμως υπάρχουν... Κρίμα πραγματικά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bloublou85 είπε:

@bebe2 αχ αχ να μη κάνουμε παρέα στους είχα συγυρισει σε δέκα δευτέρα κάτι τετοιες.εμενα δε με ρωτάει κανεις τέτοια αν πάει να γίνει νύξη για μωρά λεω άντε γεια τη τσάντα μου και σ άλλη παραλία.

Έτσι θα έπρεπε .. τώρα πια δεν με ρωτάνε ούτε εμένα πίσω μου βέβαια λέγονται διάφορα ! Τεσπα το τελευταίο που με νοιάζει είναι τι λένε τώρα πια! Αυτό που με νοιάζει είναι που είμαστε καλά με τον άντρα μου και όλα να πάνε καλά με την έμβρυο μεταφορά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@bebe2, καλά κάνεις κοριτσάκι και προστατεύεις τον εαυτό σου. Δυστυχώς πιστεύω ότι  αυτοί οι άνθρωποι είναι κακοπροαίρετοι και πάντα θα έβρισκαν να σου λένε, δηλ.  είναι του στυλ ακόμα δεν παντρεύτηκες και την άλλη μέρα του γάμου λένε πότε θα κάνεις παιδί, και μόλις το κάνεις σου κάνουν κριτική ότι δεν το έγραψες από τα 2 στην ιππασία. Νομίζω ότι έτσι νιώθουν ''καλύτεροι'' από τους άλλους. Πιστεύω όμως ότι η καλή καρδιά και το ανοιχτό μυαλό μας βγάζει νικητές στη ζωή. Εμείς μια χαρά θα είμαστε, αυτοί αν βρούνε τέτοιες ή άλλες δυσκολίες θα υποφέρουν από τα κόμπλεξ  τους. Εγώ το έχω πει στους φίλους μου και σε κάποιους συγγενείς και έχω άψογη αντιμετώπιση. Αν το πω όμως και κάπου και μου πουν καμιά κακία, θα τους λυπηθώ για την σκ@@@ψυχιά τους! Προχώρα εσύ με την καλή σου διάθεση και την αισιοδοξία σου και μη σε νοιάζει για κανένα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Πιου-πιου είπε:

@bebe2, καλά κάνεις κοριτσάκι και προστατεύεις τον εαυτό σου. Δυστυχώς πιστεύω ότι  αυτοί οι άνθρωποι είναι κακοπροαίρετοι και πάντα θα έβρισκαν να σου λένε, δηλ.  είναι του στυλ ακόμα δεν παντρεύτηκες και την άλλη μέρα του γάμου λένε πότε θα κάνεις παιδί, και μόλις το κάνεις σου κάνουν κριτική ότι δεν το έγραψες από τα 2 στην ιππασία. Νομίζω ότι έτσι νιώθουν ''καλύτεροι'' από τους άλλους. Πιστεύω όμως ότι η καλή καρδιά και το ανοιχτό μυαλό μας βγάζει νικητές στη ζωή. Εμείς μια χαρά θα είμαστε, αυτοί αν βρούνε τέτοιες ή άλλες δυσκολίες θα υποφέρουν από τα κόμπλεξ  τους. Εγώ το έχω πει στους φίλους μου και σε κάποιους συγγενείς και έχω άψογη αντιμετώπιση. Αν το πω όμως και κάπου και μου πουν καμιά κακία, θα τους λυπηθώ για την σκ@@@ψυχιά τους! Προχώρα εσύ με την καλή σου διάθεση και την αισιοδοξία σου και μη σε νοιάζει για κανένα. 

Συμφωνώ απόλυτα!!!❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

Δεν περίμενα τίποτα λιγότερο από εσένα! Θα τους πάρει όλους και τους σηκώσει?

Μα τι άτομα όμως υπάρχουν... Κρίμα πραγματικά

Μία φορα ειμασταν έξω και τάιζε το μωρό ένας και είχε λερωθεί,ξαι μου λέει μετά τη καθαρίσεις λίγο για να μαθαίνεις σιγά σιγά, πάω το βγάζω απ το καρότσι το δίνω στα χέρια πάρτο λεω κι έφυγα.ετσι για να μαθαίνεις λέω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η bebe2 είπε:

Συμφωνώ απόλυτα!!!❤️❤️❤️

'Αντε τώρα μην τα πάρω. Μία εξωσωματική κάναμε, δεν κάναμε έναν φόνο, να έχουνε να πούνε τότε. Σε φιλώ γλυκά κατσαριδάκι !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!!!σε ολες καλη επυτχια να εχετε!!!!!! Ντροπη και κακο δεν ειναι να παλευεις με καθε τροπο γι'αυτο το οποιο ποθεις και περνας πολλαγια να το αποκτησεις ειναι προς τιμη μας καθε εξωσωματικη και καθε προσπαθεια που κανουμε!!!!! Ας λενε οοοοοοοσα θελουν εμεις θα γι ομαστε ποιο δυνατες!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Magaiver είπε:

@satya λόγω επαγγέλματος διαβάζω επιστημονικά άρθρα επί του θέματος σε γνωστά περιοδικά με θέματα υπογονιμοτητας και υποβοηθουμενης αναπαραγωγής. Ο βελονισμός είναι πραγματικά πολύ ωφέλιμος. Προσφέρουν σε μεγάλα κέντρα από ότι είδα και στην Ελλάδα. Είναι όμως πανάκριβη υπηρεσία...

Συμφωνώ απόλυτα και προσθέτω για τον διαλογισμό μιλώντας από προσωπική εμπειρία ότι με έχει βοηθήσει πάρα πολύ στην καθημερινότητά μου και στην διαχείριση του άγχους. Παρεπιπτόντως κάνω βελονισμό στην διάρκεια της φυσιοθεραπείας που ξεκίνησα για μια χρόνια τενοντίτιδα στον αριστερό δικέφαλο και κάνει εξαιρετική δουλειά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η antzy9 είπε:

δεν ξεκινησα ακομα....απλα ρωταω για να ξερω.....υπολογιζω στις 12νοεβριου να αδιαθετησω,,,,εσυ εκανες αντιπηκτικες

Αντε με το καλοοο!!! Ναι, εκανα αντιπηκτικες. Οχι στην πρωτη προσπαθεια αλλα στις επομενες δυο. Innohep των 0,45ml. Ακομη κανω. Μεχρι το τελος θα πανε, πρωτα ο Θεός. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η antzy9 είπε:

δεν ξεκινησα ακομα....απλα ρωταω για να ξερω.....υπολογιζω στις 12νοεβριου να αδιαθετησω,,,,εσυ εκανες αντιπηκτικες

Και εγώ 10 Νοεμβρίου υπολογίζω. Θα είμαστε μαζί δηλαδή. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nikona είπε:

Αντε με το καλοοο!!! Ναι, εκανα αντιπηκτικες. Οχι στην πρωτη προσπαθεια αλλα στις επομενες δυο. Innohep των 0,45ml. Ακομη κανω. Μεχρι το τελος θα πανε, πρωτα ο Θεός. 

δεν ειναι δυσκολες τωρα???? βρισκεις μερος να της κανεις??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η antzy9 είπε:

δεν ειναι δυσκολες τωρα???? βρισκεις μερος να της κανεις??

Ακομη δεν εχω δυσκολευτει. Αργοτερα θα δειξει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η nikona είπε:

Αντε με το καλοοο!!! Ναι, εκανα αντιπηκτικες. Οχι στην πρωτη προσπαθεια αλλα στις επομενες δυο. Innohep των 0,45ml. Ακομη κανω. Μεχρι το τελος θα πανε, πρωτα ο Θεός. 

Αυτές θα κάνω κι εγώ,τη προηγούμενη έκανα τις 0,35 τώρα θα κάνω αυτές.προληπτικα δε τις έκανες κι εσύ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Bloublou85 είπε:

Αυτές θα κάνω κι εγώ,τη προηγούμενη έκανα τις 0,35 τώρα θα κάνω αυτές.προληπτικα δε τις έκανες κι εσύ;

Μα τι τηλεπάθεια ειναι αυτη! Μόλις μπήκα εγραψες!!

Ναι μπλουμπλου προληπτικα κι εγω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Μα τι τηλεπάθεια ειναι αυτη! Μόλις μπήκα εγραψες!!

Ναι μπλουμπλου προληπτικα κι εγω. 

Σας μυριζομαι ποτε μπαινετε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nikona είπε:

Μα τι τηλεπάθεια ειναι αυτη! Μόλις μπήκα εγραψες!!

Ναι μπλουμπλου προληπτικα κι εγω. 

@nikona μου εσύ τι φάση είσαι ? Έχω μπερδευτεί γιατί δεν μπορώ να γυρίσω σε προηγούμενες σελίδες κολλαει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

@nikona μου εσύ τι φάση είσαι ? Έχω μπερδευτεί γιατί δεν μπορώ να γυρίσω σε προηγούμενες σελίδες κολλαει 

Μπεμπέ μου, ήμουν κι εγω εδω στην προσπαθεια μεχρι που τα καταφεραμε τον Ιουλιο. Τωρα ειμαι εγκυος. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Πιου-πιου είπε:

'Αντε τώρα μην τα πάρω. Μία εξωσωματική κάναμε, δεν κάναμε έναν φόνο, να έχουνε να πούνε τότε. Σε φιλώ γλυκά κατσαριδάκι !!!

Γειά σας κορίτσια!! ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΕ ΤΑ ΟΣΑ ΕΙΠΑΤΕ.. Άλλωστε μην ξεχνάτε οποιος είναι έξω απο το χορό πολλά τραγούδια λέει.. Κανένας δεν μπορεί να καταλάβει οως νιώθουμε.. την αγωνία μας, την ψυχική δύναμη που θέλει αυτό.. και θεωρώ και οσες μάνες το λένε αυτό είναι εκείνες που γίνανε μανες κατευθείαν... Χωρίς δυσκολία.. οπότε δεν έχουν νιώσει την απογοήτευση να βλέπεις κάθε μήνα περίοδο.. Να κάνεις προγραμματισμένα πραγματα, ενέσεις, να κάνεις κολλητό το γιατρό και ....όλα αυτά που εμείς τα ζούμε στο πετσί μας!! Ούτε εμείς θα θέλαμε να ήμασταν σε αυτή τη φάση!! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΜΑΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η nikona είπε:

Μπεμπέ μου, ήμουν κι εγω εδω στην προσπαθεια μεχρι που τα καταφεραμε τον Ιουλιο. Τωρα ειμαι εγκυος. 

 

Καλημερααααα!! Αχορίτσι μου τα έχω μπερδέψει ! Τέλεια !! ,και μέχρι πότε θα κάνεις ενέσεις ? Και εμένα προληπτικά μου τις έδωσε τη δεύτερη φορά ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

Καλημερααααα!! Αχορίτσι μου τα έχω μπερδέψει ! Τέλεια !! ,και μέχρι πότε θα κάνεις ενέσεις ? Και εμένα προληπτικά μου τις έδωσε τη δεύτερη φορά ! 

Καλημερα κι απο μενα!

Θα τις κανω μεχρι τελους bebe μου. Κι αλλες περιπτωσεις που ξερω κ εκαναν προληπτικα τις πηγαν μεχρι πριν γεννησουν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Καλημερα κι απο μενα!

Θα τις κανω μεχρι τελους bebe μου. Κι αλλες περιπτωσεις που ξερω κ εκαναν προληπτικα τις πηγαν μεχρι πριν γεννησουν. 

θα κάνουμε ότι πρέπει  ! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια! Ωοληψία σήμερα σε φυσικό, πήρανε 2 ωάρια και αύριο περιμένουμε την εξέλιξη, εαν προχωρήσει έστω και 1 είμαστε σε καλό δρόμο για ετ! Εντωμεταξύ δεν κάνω μέθη και έσπασε ένα αγγείο και πλημμύρισα με αίμα. Τον πόνο που τράβηξα επειδή μου πιέζανε την ωοθήκη να σταματήσει δεν λέγεται, κόντεψα να λυποθυμήσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η satya είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια! Ωοληψία σήμερα σε φυσικό, πήρανε 2 ωάρια και αύριο περιμένουμε την εξέλιξη, εαν προχωρήσει έστω και 1 είμαστε σε καλό δρόμο για ετ! Εντωμεταξύ δεν κάνω μέθη και έσπασε ένα αγγείο και πλημμύρισα με αίμα. Τον πόνο που τράβηξα επειδή μου πιέζανε την ωοθήκη να σταματήσει δεν λέγεται, κόντεψα να λυποθυμήσω!

Αχ κοριτσι μου!Περαστικα να ειναι και το αποτελεσμα να σε κανει να ξεχασεις καθε πονο.Στο ευχομαι ολοψυχα να μας ανακοινωσεις ευχαριστα αποτελεσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@satya ωχ μωρέ κορίτσι τι τράβηξες. Τουλάχιστον να πάει καλά και χαλάλι ολο αυτο. Ευχομαι καλά αποτελέσματα και εμβρυομεταφορά. Εγώ τους πιστεύω τους φυσικούς!!

Ρε κορίτσια πραγματικά διαβάζω παραπάνω σχόλια από φιλους που γράφετε και αλήθεια δεν το πιστεύω. Αντιθέτως εγώ θεωρώ όλες τις κοπέλες που ξεκινάνε τον αγώνα της εξωσωματικής άξιες σεβασμού και άξιες θαυμασμού επίσης, γιατί όλο αυτό είναι πολύ δύσκολο και σωματικά και ψυχολογικά φυσικά. Πώς μπορείς να κρίνεις κάποιον που δίνει τέτοιον αγώνα για να πετύχει το στόχο του? Μονο αξιος θαυμασμού ειναι όποιος προσπαθεί και δεν το βάζει κάτω (Σε όλους τους τομείς όχι μόνο σε αυτόν). Δεν καταλαβαίνω ποτέ γιατί οι άνθρωποι θα πρέπει να περάσουμε ντε και καλά το ίδιο για να καταλάβουμε πόσο λάθος κάναμε με τη συμπεριφορά μας απέναντι σε ανθρώπους που ήδη περνάνε τα ζόρια τους. Λίγη συναισθηματική νοημοσύνη αφενός και λίγη ενσυναίσθηση ότι όλες εν δυνάμει μπορεί να βρεθούμε στην ίδια θέση δε θα έβλαπτε......Δεν αντέχω τους ανθρώπους ορισμένες φορές...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...