Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

στις On 26/10/2018 at 11:39 ΜΜ, ο/η Bloublou85 είπε:

??Ποτέ ξεκινας εσυ?

Δεν ξέρω ακόμα, χθες πήγα για υπέρηχο 7η μέρα του κυκλου μήπως μαζέψουμε το τελευταίο σε φυσικό απλά το ενδομητριο ηταν 5.5 δεν ξέρω πόσο θα παχύνει!θα ξαναπάω Δευτέρα για υπέρηχο και αίμα και βλέπουμε ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 16/10/2018 at 10:26 ΜΜ, ο/η nikona είπε:

@love30 ειμαι καλα. Ευχαριστω. 

Αν επιτρεπεται, βρηκε δηλαδη θεματάκια τα οποια μπορει να εφταιγαν για τις αποτυχιες?

Τωρα πώς θα προχωρήσετε? 

Ξέρω και εγώ τι να πω δεν ξέρω αν σχετίζονται 100%  με τις αποβολές αλλά μας είπε προσπαθήστε και μόνοι σας μας έδωσε αρκετά χαπακια να παίρνουμε πάντως...... Και της είπα και για τις βλαστοκυστες και είπε καλύτερα να γίνει προεμφυτεφτικος έλεγχος τώρα θα δούμε θα δώσω λίγο χρόνο και βλέπουμε....εσύ πως πας όλα καλά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Πιου-πιου είπε:

@Eleni73 @satya καλη επιτυχία για σήμερα. Περιμένουμε τα νέα.

Κορίτσια μου καλημέρα! Πηγα χθες και θα ξαναπαω Δευτέρα να δούμε και το ενδομητριο. Ηταν 5.5 εαν δεν έχει παχύνει θα πάμε στον επόμενο κύκλο για ετ. Ρώτησα επίσης για το. Scratching. Έχει κάνει καμία από εμάς εδώ? Φιλάκια πολλά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Λίτσα 88 είπε:

Κορίτσια μου την Τετάρτη έχω χοριακη.το μόνο που έχω είναι λίγο πρήξιμο και που κ που κάτι τσιμπιματακια χαμηλά.μακαρι να πάνε όλα καλά για όλες μας

Όλα θα πάνε υπέροχα! Να περάσεις μια τέλεια Κυριακή παρέα με αγαπημένους! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Πιου-πιου εντάξει να μας παίρνουν τόσα χρήματα με τα μνημόνια οι Γερμανοί αλλά το να μας μεταφέρουν ιούς για να μην κάνουμε εμβρυομεταφορες είναι too much ? 

Αισθάνεσαι ακόμα πολύ αδύναμη? Τι ιός είναι ακριβώς αυτός? Να γίνεις σύντομα καλά ελπίζω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η satya είπε:

Δεν ξέρω ακόμα, χθες πήγα για υπέρηχο 7η μέρα του κυκλου μήπως μαζέψουμε το τελευταίο σε φυσικό απλά το ενδομητριο ηταν 5.5 δεν ξέρω πόσο θα παχύνει!θα ξαναπάω Δευτέρα για υπέρηχο και αίμα και βλέπουμε ??

Εντάξει για 7η μέρα λογικό δεν είναι να είναι τόσο το ενδομητριο?τι σου είπαν;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Magaiver είπε:

@Πιου-πιου να πάρετε την σωστή απόφαση! Δεν λέω την γνώμη μου.. Θα περιμένω να δω τι έγινε τελικά το πρωί! Καλη ξεκούραση♥

@Bloublou85 ναι αυτό το πρωτόκολλο είχα κάνει. Αποκλείεται να σπάσουν! Μην το σκέφτεσαι καν. Η ιδέα μας είναι επειδή νιώθουμε τις ωοθηκες ενώ συνήθως όχι. Είναι βαριές και πρησμενες επειδή δουλεύουν υπερωρίες. Ετοιμάζουν τα αυγουλακια σας ?

Τη cetrotide μόνη σου την ετοιμαζες?είναι να τη ξεκινησω αύριο.ολη την αμπούλα δε κάνουμε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Magaiver πες τα !  Με εφαγε ο Οκτώβρης και οι Γερμανοί. Κοινό κρυολόγημα είναι, δεν έκανα δέκατα, είμαι χειροτερα ομως σημερα (κανονικό συναχι, πρηξιμο λαιμου) και δε θέλουν να ρισκάρουμε να κάνω πυρετό ή έντονο βήχα ούτε να μην είμαι στα καλύτερα μου, δεν ξέρουν τις επιπτώσεις λένε. 

Έλα γρήγορα να πατάξουμε τους εχθρούς μας : τον Οκτώβρη και τους Γερμανούς. 

@Bloublou85, μη στεναχωριέσαι καθόλου. Είναι για το καλό μου. Άντε θέλω κέφια σήμερα. Τώρα μπορεί να είσαι εσύ η επόμενη, δεν ξέρω αν υπάρχει πιο πριν άλλο κορίτσι. Θέλω ψυχολογία στα ύψη. 

 Ναι τη cetrotide όλη είναι έτοιμη δόση. Είναι λίγο πιο δύσκολη γιατί πρώτα την αναμειγνυεις και μετά την αναρροφας στη σύριγγα που χρησιμοποιείς. Θα τα καταφέρεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια ... αντε να φύγει αυτός ο κωλομήνας πια!!!! Δεν προχώρησε τελικά το εμβρυάκι... δεν της άρεσε της εμβρυολόγου και το σταμάτησε γκρρρρρρ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

@Magaiver πες τα !  Με εφαγε ο Οκτώβρης και οι Γερμανοί. Κοινό κρυολόγημα είναι, δεν έκανα δέκατα, είμαι χειροτερα ομως σημερα (κανονικό συναχι, πρηξιμο λαιμου) και δε θέλουν να ρισκάρουμε να κάνω πυρετό ή έντονο βήχα ούτε να μην είμαι στα καλύτερα μου, δεν ξέρουν τις επιπτώσεις λένε. 

Έλα γρήγορα να πατάξουμε τους εχθρούς μας : τον Οκτώβρη και τους Γερμανούς. 

@Bloublou85, μη στεναχωριέσαι καθόλου. Είναι για το καλό μου. Άντε θέλω κέφια σήμερα. Τώρα μπορεί να είσαι εσύ η επόμενη, δεν ξέρω αν υπάρχει πιο πριν άλλο κορίτσι. Θέλω ψυχολογία στα ύψη. 

 Ναι τη cetrotide όλη είναι έτοιμη δόση. Είναι λίγο πιο δύσκολη γιατί πρώτα την αναμειγνυεις και μετά την αναρροφας στη σύριγγα που χρησιμοποιείς. Θα τα καταφέρεις. 

Άντε ας το καταπιουμε κ αυτό το πικρό ποτήρι,τωρα ποτέ περιμένεις να ξαναδιαθετησεις?είδα βιντεακια για την ενεση,ο γιατρός είπε να τη ξεκινησω έκτη μέρα αλλά δε ρωτησα την ώρα,θα τη κάνω το πρωί κατά τις 10.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Eleni73 είπε:

Καλημέρα κορίτσια ... αντε να φύγει αυτός ο κωλομήνας πια!!!! Δεν προχώρησε τελικά το εμβρυάκι... δεν της άρεσε της εμβρυολόγου και το σταμάτησε γκρρρρρρ ?

Τι να πω τωραααα?? ελενακι δε μας θέλει καθόλου ο οκτωβρης!τι εννοείέχεις το σταμάτησε αυτή ή δεν προχώρησε μόνο του;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Eleni73 είπε:

Καλημέρα κορίτσια ... αντε να φύγει αυτός ο κωλομήνας πια!!!! Δεν προχώρησε τελικά το εμβρυάκι... δεν της άρεσε της εμβρυολόγου και το σταμάτησε γκρρρρρρ ?

Ελενακι μη στεναχωριέσαι κορίτσι. Ατυχία, αλλά θα τα καταφέρουμε. Πάμε για τα καλύτερα τον άλλο μήνα , ο Οκτώβρης αποδείχτηκε γρουσουζης και ατέλειωτος. Δεν μπορεί τα καλά μας περιμένουν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Eleni73 είπε:

Καλημέρα κορίτσια ... αντε να φύγει αυτός ο κωλομήνας πια!!!! Δεν προχώρησε τελικά το εμβρυάκι... δεν της άρεσε της εμβρυολόγου και το σταμάτησε γκρρρρρρ ?

Ωχ Ελένη μου. Σκατομηνας! Πραγματικά πόσο καιρό έχουμε να ακούσουμε ένα καλό νέο.. ΉΜΑΡΤΟΝ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ φιλαράκια μου!!! Ε που θα πάει θα το πετύχουμε!!!! @Bloublou85 μου εκείνη το σταμάτησε είχε πολύ λεπτή μεμβράνη μου είπε δεν θα προχωρούσε και να το άφηνε,,,,  τουλάχιστον υπάρχει ειλικρίνεια και δεν πληρώνουμε τζάμπα ετ!!!! κάτι είναι κι αυτό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Bloublou85 είπε:

Εντάξει για 7η μέρα λογικό δεν είναι να είναι τόσο το ενδομητριο?τι σου είπαν;

Μου είπαν θα δούμε όπως πάει δεν ξέρεις πότε. Στον προηγούμενο πχ 7η μέρα ειχα 6.5

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η bebe2 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου ! Αυτός ο μήνας δεν μας ήθελε! Εγώ ξεκίνησα σήμερα cyclacur μακάρι ο Νοέμβριος να μας ανταμείψει! 

Καλή αρχή!!! Άντε να δούμε,ποτε ξανά εχεις υπέρηχο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η bebe2 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου ! Αυτός ο μήνας δεν μας ήθελε! Εγώ ξεκίνησα σήμερα cyclacur μακάρι ο Νοέμβριος να μας ανταμείψει! 

Άντε bebe2 με το καλό! Ναι κορίτσι να έχουμε επιτέλους ευχάριστα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η satya είπε:

Μου είπαν θα δούμε όπως πάει δεν ξέρεις πότε. Στον προηγούμενο πχ 7η μέρα ειχα 6.5

Κορίτσι ελπίζω να πάνε όλα καλά και να την κάνεις. Είναι πολύ εκνευριστικό να ακυρώνεται μια προσπάθεια. Σου εύχομαι καλή επιτυχία. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Bloublou85 είπε:

Γιατί τόσο αργά;ανά δύο τρεις μέρες δε το κοιτανε;

Στη διεργερση έτσι με κοιταγε! Στην εμφρυομεταφορα την προηγούμενη (που τελικά δεν έγινε ) με κοίταξε μετά από 11 μέρες και το ενδομήτριο ήταν αφράτο αφρατο όπως είπε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

Στη διεργερση έτσι με κοιταγε! Στην εμφρυομεταφορα την προηγούμενη (που τελικά δεν έγινε ) με κοίταξε μετά από 11 μέρες και το ενδομήτριο ήταν αφράτο αφρατο όπως είπε 

Α οπότε το έχετε σίγουρο γι αυτό.εγω θα πάω αύριο για υπέρηχο κ εξετάσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...