Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

στις On 25/10/2018 at 7:50 ΠΜ, ο/η Magaiver είπε:

Μια χαρά είμαι. Δεν ξέρω γιατί αλλά δεν το πήρα βαριά. Μόνο λίγο επίπονη είναι η περίοδος αλλά κατά τα άλλα καλά. Ναι την άλλη Τετάρτη θα έρθουμε! Βέβαια Θεσσαλονίκη θα πετάξουμε γιατί τα εισιτήρια για Αθήνα είχαν 1400 ευρώ ? Κόστος μισής εξωσωματικής.. 

Περιμένω τα νέα σου τώρα!!! Έχω χαρεί που είστε τόσες για εμβρυομεταφορα! Εσύ λογικά θα κάνεις εμβρυομεταφορα σε περίπου 2-2.5 εβδομάδες. Να δούμε τώρα πως θα σου κάτσει αυτό το πρωτόκολλο. Πόσες μονάδες θα πάρεις?

Odws polu akriva ta eisitiria egw ta ekopsa proxtes apo Dortmund gia Athina egw kai i mikri mou 71 euro!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

Σε θέλω δυνατή! Σε πιστεύω πολύ!!! Όταν θα φτάσει 7η μέρα βλέπουμε.. Με την εξωσωματική έμαθα να βλέπω πολύ βραχυπρόθεσμα.. Μέρα με την μέρα θα το πάμε. Τι πλάνο έχεις μετά την Κυριακή? Έχεις πάρει άδεια για μέρες?

Εγώ πιστεύω πολύ σε όλες μας και το ίδιο πολύ για όλες μας. Ευτυχώς είμαι αφεντικό του εαυτού μου. Μετακόμισα ήδη το γραφείο στο σπίτι. Δουλειά εκτός Πέμπτη πάλι. Όχι ότι πιστεύω ότι αλλάζει κάτι, αλλά κάνω ο,τι μου λένε για να μην έχω τύψεις. Σε ευχαριστώ πολύ Mag.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Castrop rauxel είπε:

Odws polu akriva ta eisitiria egw ta ekopsa proxtes apo Dortmund gia Athina egw kai i mikri mou 71 euro!!!

Εγκεφαλικό πάθαμε... Γι αυτό θα πετάξουμε  Μόναχο Θεσσαλονίκη (τσάμπα.. Μόνο 600 ευρώ ?) και θα πάμε οδικώς Αθήνα. Μήπως όμως δεν είναι αργία στο Ντόρτμουντ την άλλη Πέμπτη? Εδώ έχει αργία και διακοπές μία εβδομάδα για τα σχόλεια.. Γιαυτό είναι τόσο τρελες οι τιμές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια αν και δείχνει τέλειο δεν θα το βάλω γιατί μπερδευομαι, ήδη δε μας ξεχωρίζω. Το αφήνω στη δημιουργό του... Μπλουμπλουκι θα πάνε όλα τέλεια!!! Αν αρχίσαμε κιολας με τα πονακια μεγαλώνουν και είναι πολλά!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Κορίτσια αν και δείχνει τέλειο δεν θα το βάλω γιατί μπερδευομαι, ήδη δε μας ξεχωρίζω. Το αφήνω στη δημιουργό του... Μπλουμπλουκι θα πάνε όλα τέλεια!!! Αν αρχίσαμε κιολας με τα πονακια μεγαλώνουν και είναι πολλά!!! 

Να ρωτησω κάτι;οι ενεσεις είναι πολύ κρύες και κρυωνω εσωτερικά εκεί που τις κάνω,ετσι κρυωνατε κι εσείς;δέκα έχουμε γραψει δεν ξέρω αν θα βγάλω κι άλλο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Εγώ πιστεύω πολύ σε όλες μας και το ίδιο πολύ για όλες μας. Ευτυχώς είμαι αφεντικό του εαυτού μου. Μετακόμισα ήδη το γραφείο στο σπίτι. Δουλειά εκτός Πέμπτη πάλι. Όχι ότι πιστεύω ότι αλλάζει κάτι, αλλά κάνω ο,τι μου λένε για να μην έχω τύψεις. Σε ευχαριστώ πολύ Mag.

λες να ειμαστε τιποτα συναδελφοι πιου - πιου? χμμμ. Καλά έκανες, και εγώ δεν πιστεύω οτι αλλάζει κάτι, αλλά σαν εσένα θα ακολουθούσα τις οδηγίες του γιατρού για να μη νιώσω οποιαδήποτε τύψη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Να ρωτησω κάτι;οι ενεσεις είναι πολύ κρύες και κρυωνω εσωτερικά εκεί που τις κάνω,ετσι κρυωνατε κι εσείς;δέκα έχουμε γραψει δεν ξέρω αν θα βγάλω κι άλλο?

Ναι μπλουμπλου ειναι απολυτως φυσιολογικο να νιωθεις το φαρμακο αφου ειναι κρυο. Κι εγω ετσι κρυωνα. 

Εκανες πολυ ομορφη λιστα! Ευχομαι ολες κοριτσια να πετυχετε! Σε ευχαριστω που με εβαλες κι εμενα μεσα! 

@Magaiver μου πολυ καλα θυμασαι. Ειμαι στην τελευταια εβδομαδα του τεταρτου μηνα. 

Να ευχηθω και χρονια πολλα αν εχετε σημερα εορταζοντες!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@nikona ήταν δυνατόν να μείνεις εσυ απ έξω? Εξάλλου γι αυτό έβαλα αυτόν το τίτλο για να μας πιάνει όλες.ευχαριστουμε κι εσύ να περάσεις μία όμορφη εγκυμοσύνη κ περιμένουμε πως κ πως τον παιδαρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Να ρωτησω κάτι;οι ενεσεις είναι πολύ κρύες και κρυωνω εσωτερικά εκεί που τις κάνω,ετσι κρυωνατε κι εσείς;δέκα έχουμε γραψει δεν ξέρω αν θα βγάλω κι άλλο?

Όχι καθόλου δεν κρύωνα . Φυσικά και μπορεί να είναι και άλλα.Στον πρώτο υπέρηχο είναι πολύ μικρά και κάποια δε φαίνονται ή κρύβονται πίσω από άλλα. 

στις πριν 1 λεπτό, ο/η nikona είπε:

Ναι μπλουμπλου ειναι απολυτως φυσιολογικο να νιωθεις το φαρμακο αφου ειναι κρυο. Κι εγω ετσι κρυωνα. 

Εκανες πολυ ομορφη λιστα! Ευχομαι ολες κοριτσια να πετυχετε! Σε ευχαριστω που με εβαλες κι εμενα μεσα! 

@Magaiver μου πολυ καλα θυμασαι. Ειμαι στην τελευταια εβδομαδα του τεταρτου μηνα. 

Να ευχηθω και χρονια πολλα αν εχετε σημερα εορταζοντες!!! 

Δε θα σε άφηνε απέξω. Χωρίς εσένα δεν πάμε πουθενά. Ειδικά η Bloublou. Χρόνια πολλά. Όλοι και κάποιον θα έχουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Εγώ πιστεύω πολύ σε όλες μας και το ίδιο πολύ για όλες μας. Ευτυχώς είμαι αφεντικό του εαυτού μου. Μετακόμισα ήδη το γραφείο στο σπίτι. Δουλειά εκτός Πέμπτη πάλι. Όχι ότι πιστεύω ότι αλλάζει κάτι, αλλά κάνω ο,τι μου λένε για να μην έχω τύψεις. Σε ευχαριστώ πολύ Mag.

εννοείται πως και τα άλλα κορίτσια τα πιστεύω! Κάθε φόρα όμως παίρνει την δύναμη αυτή που την χρειάζεται περισσότερο. Τώρα εσύ είσαι η πρώτη που θα τιμήσεις τον τίτλο του thread! 

Πολύ ωραία μου ακούστηκε αυτό το αφεντικό του εαυτού μου! Καλό αυτό για να είσαι ήρεμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

εννοείται πως και τα άλλα κορίτσια τα πιστεύω! Κάθε φόρα όμως παίρνει την δύναμη αυτή που την χρειάζεται περισσότερο. Τώρα εσύ είσαι η πρώτη που θα τιμήσεις τον τίτλο του thread! 

Πολύ ωραία μου ακούστηκε αυτό το αφεντικό του εαυτού μου! Καλό αυτό για να είσαι ήρεμη!

Ναι Mag εσύ είσαι πάντα αισιόδοξη και  "μια για όλες και όλες για μια". Και εγώ συμφωνώ το πιο δύσκολο είναι η αναμονή. Και θα τη χρειαστώ πολύ τη δύναμη. Σ' ευχαριστώ πολύ -πολύ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

λες να ειμαστε τιποτα συναδελφοι πιου - πιου? χμμμ. Καλά έκανες, και εγώ δεν πιστεύω οτι αλλάζει κάτι, αλλά σαν εσένα θα ακολουθούσα τις οδηγίες του γιατρού για να μη νιώσω οποιαδήποτε τύψη

ΔΣΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

Χριστε μου.....Το καταλαβα μολις ειπες για τη δουλεια! αχχαχαχαχαχ

Δεν είναι τυχαίο που είμαστε αρρωστάκια στο ψάξιμο. Η διαστροφή του επαγγέλματος. Μου είχε περάσει από το μυαλό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Πιου-πιου είπε:

Δεν είναι τυχαίο που είμαστε αρρωστάκια στο ψάξιμο. Η διαστροφή του επαγγέλματος. Μου είχε περάσει από το μυαλό...

Nαι, έλα μου ντε. Τίποτα δεν είναι τυχαίο. Η πλάκα ειναι πώς μπορεί είτε να γνωριζόμαστε είτε να χουμε ξέρω γω τύπου 50 κοινούς φίλους :P Μα πώς αναγνωριζόμαστε έτσι. Μυριζόμαστε σαν τις γάτες :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Nαι, έλα μου ντε. Τίποτα δεν είναι τυχαίο. Η πλάκα ειναι πώς μπορεί είτε να γνωριζόμαστε είτε να χουμε ξέρω γω τύπου 50 κοινούς φίλους :P Μα πώς αναγνωριζόμαστε έτσι. Μυριζόμαστε σαν τις γάτες

Στάνταρ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Ρε κορίτσια τι είναι αυτό;; @Πιου-πιου @Kat-Cat δημοτικοί σύμβουλοι αθηνων είστε;

αχαχαχαχχαχα!!! Οχι, αν και πέτυχες το Α. Είμαστε του νομικού κλάδου :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kat-Cat είπε:

αχαχαχαχχαχα!!! Οχι, αν και πέτυχες το Α. Είμαστε του νομικού κλάδου :P

??? Ε ρε κάτι μηνύσεις που θα πέσουν!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Magaiver είπε:

Εγκεφαλικό πάθαμε... Γι αυτό θα πετάξουμε  Μόναχο Θεσσαλονίκη (τσάμπα.. Μόνο 600 ευρώ ?) και θα πάμε οδικώς Αθήνα. Μήπως όμως δεν είναι αργία στο Ντόρτμουντ την άλλη Πέμπτη? Εδώ έχει αργία και διακοπές μία εβδομάδα για τα σχόλεια.. Γιαυτό είναι τόσο τρελες οι τιμές.

Nai odws mono stis 2 exoume argia meta ola normal!!!Tha arxiseis tin prospatheia i mono tha pas na miliseis?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Ρε κορίτσια τι είναι αυτό;; @Πιου-πιου @Kat-Cat δημοτικοί σύμβουλοι αθηνων είστε;

?????.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Bloublou85 είπε:

@Πιου-πιου έκανα τη λίστα!

exosomatiki.jpg

Μπράβο bloublou μου!!! Υπέροχο!!! Του χρόνου τέτοια εποχή να έχουμε όλες ένα τέτοιο μπεμπάκι αγκαλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Bloublou85 είπε:

@Magaiver μόνη μου γιατί ο άντρας μου είναι βιαστικος κι εγώ θέλω ιεροτελεστία για να τη κανω,ουτε αντισηπτικο βάζει ούτε την αφήνει μέσα δέκα δευτερόλεπτα.

@bebe2 τι ωραίο προφίλ που έχεις,και το βλέπω από μακρυα κ λέω ωπ τι ωραία εικόνα μετά κατάλαβα ότι ήταν αυτή χαχαχα,θελω κι εγώ.

Κ εγώ μόνη μου τις έκανα... είχα να κάνω κ 2 κάθε φορά... ο άντρας μου όχι απλά δεν μπορούσε να μου τις κάνει, ήταν κ στα πρόθυρα λιποθυμίας κάθε φορά που με έβλεπε... Η κοιλιά μελανιασμένη, αλλά πραγματικά δεν με επηρέαζε καθόλου. @Magaiver μπράβο για την υπομονή σου. Εγώ το αντίθετο. Με το ζόρι να τα μάθω όλα νωρίτερα. Επειδή μας βλέπω πάλι μαζί στην επόμενη εμβρυομεταφορά θα προσπαθήσω να σε ακολουθήσω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...