Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Καλημερα κοριτσια? @Magaiver χαίρομαι που μπηκατε σε δράση αμέσως,καλως να μας έρθετε στην ελλαδα! @Πιου-πιου ετοιμαχω τα προικιά σιγά σιγά να την υποδεχτω! @nikona περιμένουμε μεθαύριο να μάθουμε το φύλο με το καλο! @ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ και @bebe2 που βρισκόμαστε κορίτσια;;και τα καινούρια τα κοριτσια @satya και @Λίτσα 88 πως είστε εσείς κορίτσια;

Καλημέρα @Bloublou85! Σε ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον! Εγώ πάω Σάββατο για υπέρηχο και θα κάνω ωοληψία σε φυσικό και όσα προχωρήσουν και από τα κατεψυγμένα θα μου τα βάλει, οπότε αρχές Νοέμβρη κι εγώ εμβρυομεταφορά εαν όλα πάνε καλά! Θύμησέ μου εσύ σε τι φάση είσαι διότι δεν ξέρω γιατί δεν με γυρίζει στις προηγούμενες σελίδες να δω συζητήσεις όλο κολλάει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η satya είπε:

Καλημέρα @Bloublou85! Σε ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον! Εγώ πάω Σάββατο για υπέρηχο και θα κάνω ωοληψία σε φυσικό και όσα προχωρήσουν και από τα κατεψυγμένα θα μου τα βάλει, οπότε αρχές Νοέμβρη κι εγώ εμβρυομεταφορά εαν όλα πάνε καλά! Θύμησέ μου εσύ σε τι φάση είσαι διότι δεν ξέρω γιατί δεν με γυρίζει στις προηγούμενες σελίδες να δω συζητήσεις όλο κολλάει

Α πολύ ωραία με το καλό λοιπόν κι εσύ καλή επιτυχία!να δούμε θα σε προλαβω;εγώ περιμένω να αδιαθετησω σε τρεις μερουλες κ ξεκιναω διέγερση από την αρχη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η satya είπε:

Καλημέρα @Bloublou85! Σε ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον! Εγώ πάω Σάββατο για υπέρηχο και θα κάνω ωοληψία σε φυσικό και όσα προχωρήσουν και από τα κατεψυγμένα θα μου τα βάλει, οπότε αρχές Νοέμβρη κι εγώ εμβρυομεταφορά εαν όλα πάνε καλά! Θύμησέ μου εσύ σε τι φάση είσαι διότι δεν ξέρω γιατί δεν με γυρίζει στις προηγούμενες σελίδες να δω συζητήσεις όλο κολλάει

Αχ κορίτσια δεν παίρνανε οι μέρες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Λίτσα 88 είπε:

Αχ κορίτσια δεν παίρνανε οι μέρες...

Κάνε συνεχώς πράγματα για να απασχολείς το μυαλό σου! και όσο μπορείς μην κάθεσαι σπίτι! Υπομονή.....τι έμεινε? πολύ λίγο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Πιου-πιου είπε:

Σε ευχαριστώ κορίτσι. Σας ευχαριστώ πολύ όλες. Είδα τον άλλαξες τον γλυκούλη δεν άντεξες, αλλά και ο άλλος τα ίδια σου λέει. Άντε δε συντονίζεσαι και εσύ για Νοέμβρη; Πολύ χύμα μου είσαι τελευταία. Θα φωνάξω τη Στρατηγό Ελένη να σε επαναφέρει σε τάξη!:)

???? ελάτε μια μια κορίτσια να συντονιστούμε ... εδώ γίνονται προξενιά... έχουμε να ετοιμάσουμε γαμπρούς και νύφες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Α πολύ ωραία με το καλό λοιπόν κι εσύ καλή επιτυχία!να δούμε θα σε προλαβω;εγώ περιμένω να αδιαθετησω σε τρεις μερουλες κ ξεκιναω διέγερση από την αρχη.

Σε ευχαριστώ πολύ! διέγερση με ποια φάρμακα? από περιέργεια ρωτάω...κάνεις καλή ανταπόκριση εσύ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Eleni73 είπε:

???? ελάτε μια μια κορίτσια να συντονιστούμε ... εδώ γίνονται προξενιά... έχουμε να ετοιμάσουμε γαμπρούς και νύφες!!!!

γαμοπάζαρο θα κάνουμε! χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η satya είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ! διέγερση με ποια φάρμακα? από περιέργεια ρωτάω...κάνεις καλή ανταπόκριση εσύ?

Τώρα θα κάνω ανταγωνιστές με gonal και cetrotide,τη προηγούμενη φορά έκανα το μακρύ κ έκανα δέκα ωάρια,τωρα αυτό δεν ξέρω πως θα με πάει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η satya είπε:

γαμοπάζαρο θα κάνουμε! χαχαχαχα

xaxaxa ¨έτσι άντε κι εσύ με το καλό να πας το Σάββατο με πολύ θετική ενέργεια και αισιοδοξία!!! και ολα θα πάνε τέλεια!!!!

@Λίτσα 88 δίκιο έχεις κοριτσάκι μου δεν περνάνε η ρημάδες όταν θέλεις !!! Υπομονή σκέψου πως ετοιμάζεται το μωράκι σου !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Eleni73 είπε:

???? ελάτε μια μια κορίτσια να συντονιστούμε ... εδώ γίνονται προξενιά... έχουμε να ετοιμάσουμε γαμπρούς και νύφες!!!!

Αφήστε τη νύφη μου ήσυχη γιατί θα μαλλιοτραβηχτουμε! Ετοιμαχω το γλυκό του κουταλιού να πάω να ταισω τη @Πιου-πιου μόλις κάνει εμβρυομεταφορα να μου βγάλει γλυκιά νύφη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bloublou85 είπε:

Αφήστε τη νύφη μου ήσυχη γιατί θα μαλλιοτραβηχτουμε! Ετοιμαχω το γλυκό του κουταλιού να πάω να ταισω τη @Πιου-πιου μόλις κάνει εμβρυομεταφορα να μου βγάλει γλυκιά νύφη.

χαχαχα ποτέ δεν ξέρεις μπορεί να είναι και 2 οι νύφες!!!! Θα τα βρούμε νομίζω!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Τώρα θα κάνω ανταγωνιστές με gonal και cetrotide,τη προηγούμενη φορά έκανα το μακρύ κ έκανα δέκα ωάρια,τωρα αυτό δεν ξέρω πως θα με πάει.

Νομίζω αυτό είναι το καλύτερο πρωτόκολλο! τέλεια...! άντε με το καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Eleni73 είπε:

χαχαχα ποτέ δεν ξέρεις μπορεί να είναι και 2 οι νύφες!!!! Θα τα βρούμε νομίζω!!!?

Κορίτσια μην αγχώνεστε, από 2-3 η καθεμιά θα έχουμε πολλές επιλογές! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bloublou85 είπε:

Αφήστε τη νύφη μου ήσυχη γιατί θα μαλλιοτραβηχτουμε! Ετοιμαχω το γλυκό του κουταλιού να πάω να ταισω τη @Πιου-πιου μόλις κάνει εμβρυομεταφορα να μου βγάλει γλυκιά νύφη.

Σου την έταξα τη νύφη κορίτσι. Και κρατάω το λόγο μου. Και μη νομίζεις θα είναι και γλυκιά, στα ώπα - ώπα  θα τον έχει το γιόκα σου (θα πάρει από τη μαμά) και θα έχει και την προικούλα της. Μόνο άμα μου κάνεις δύο γαμπρούς να πάρουμε τον πιο ψηλό; Έχουμε προδιαγραφές βλέπεις για ύψος. (και κοπελάρα θα πάρετε).

@Eleni73 για την άλλη νύφη ή το γαμπρό δέχομαι προσφορές. Προλάβετε να κλείσετε. Θα έχουν και αυτά τα ίδια προσόντα. 

@Λίτσα 88, κάνε υπομονή, σε καταλαβαίνουμε απόλυτα. Όλες περιμένουμε μαζί σου τα ευχάριστα! 

@satya καλή επιτυχία. Είπαμε το Νοέμβρη θα γίνει ΧΑΜΟΣ ! Θα πάρουμε το αίμα των κοριτσιών πίσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Πιου-πιου τις ακους;γυρίστηκαν νύφη κ πετάχτηκαν!τώρα που άκουσε ή @Eleni73 και ψηλή κ με προίκα την εκατσα.ναι μην αγχωνεσαι για το ύψος θα σου πω από τον υπέρηχο πόσα εκατοστά θα είναι να μου πεις κι εσύ να δούμε αν θα ταιριαξουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kat-Cat είπε:

Τον αλλαξα το γλυκουλη για την ωρα, και ευτυχως δεν εβαλα τα χέρια μου να βγάλω τα ματια μου γιατί έχει ενα ρισκο αυτό οπως τα λέγαμε. Θελω να σας αποκαταστησω όλες. Βασικα θα χαρώ απειρα να ακουσω όμορφα νέα σας και νομιζω ότι μετά τα ασχημα του μήνα αυτού δεν μπορεί παρά να έρθουν όμορφα πλεον.

Καλά σε κατάλαβα εγώ ότι δεν είσαι στα κέφια σου. Εμείς εσένα δηλαδή δε θέλουμε να σε αποκαταστήσουμε; Όλα θα πάνε καλά για όλες. Δε θέλω ηττοπάθειες. Άντε τρέξε γίνεται νυφοπάζαρο. Να προλάβεις γαμπρό και νύφη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Πιου-πιου είπε:

Καλά σε κατάλαβα εγώ ότι δεν είσαι στα κέφια σου. Εμείς εσένα δηλαδή δε θέλουμε να σε αποκαταστήσουμε; Όλα θα πάνε καλά για όλες. Δε θέλω ηττοπάθειες. Άντε τρέξε γίνεται νυφοπάζαρο. Να προλάβεις γαμπρό και νύφη.

οχι οχι, αντιθέτως ειμαι πολυ ηρεμη. Μετα την παλίνδρομη να σου πω την αλήθεια ειναι ο πρώτος μήνας που ειμαι τόσο ήρεμη γιατί ως τώρα παλευα καθε μηνα με την ανασφαλεια μου. Απλα επειδη μου εδωσε μια πιστωση χρονου και με καθησυχασε ειμαι λιγο πιο κουλ. Οπως λεω στον αντρα μου μου εδωσε μια ηρεμιστικη ενεση για κανα διμηνο τουλαχιστον. Μετα οντως θα ειμαι παλι στα καγκελα. αχαχαχ. Ως τοτε ειμαι καλα :P Μακάρι να ολοκληρώσουμε ολες φυσικά μεχρι το τέλους του χρόνου! Δε λέω οχι σε καμια περιπτωση χιχιχι. Θελω τις νυφες σας και τους γαμπρους σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@satya την άλλη εβδομάδα κατεβαινουμε Ελλάδα να γνωρίσουμε πιθανους γιατρούς που θα εμπιστευτούμε να μας κουραρουν.

@Λίτσα 88 υπομονή! Σκέψου ένα πράγμα: είτε θετικό είτε αρνητικό εσύ αυτή την στιγμή κουβαλάς μέσα σου τα εμβρυακια σας. Κάνε όσο το δυνατόν πιο όμορφα πράγματα για να τα βοηθήσεις να εμφυτευθουν! Οπότε νιώθεις να μας γράφεις :) εδω κάνουμε πλάκα και προσπαθούμε να χαλαρώνουμε ομαδικώς ? Όλα να πάνε καλά!

Κοριτσια κρατήστε και κανένα μωρό ελεύθερο.. Μην τα λογοδωσετε όλα από τώρα! Αν και εγώ σκέφτομαι να κάνω πρόταση στην @nikona  που το έχω και σίγουρακι αλλά μόλις μας πει το φυλο ? Δεν πιστεύω να το λογοδωσατε ήδη και τούτο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

@satya την άλλη εβδομάδα κατεβαινουμε Ελλάδα να γνωρίσουμε πιθανους γιατρούς που θα εμπιστευτούμε να μας κουραρουν.

@Λίτσα 88 υπομονή! Σκέψου ένα πράγμα: είτε θετικό είτε αρνητικό εσύ αυτή την στιγμή κουβαλάς μέσα σου τα εμβρυακια σας. Κάνε όσο το δυνατόν πιο όμορφα πράγματα για να τα βοηθήσεις να εμφυτευθουν! Οπότε νιώθεις να μας γράφεις :) εδω κάνουμε πλάκα και προσπαθούμε να χαλαρώνουμε ομαδικώς ? Όλα να πάνε καλά!

Κοριτσια κρατήστε και κανένα μωρό ελεύθερο.. Μην τα λογοδωσετε όλα από τώρα! Αν και εγώ σκέφτομαι να κάνω πρόταση στην @nikona  που το έχω και σίγουρακι αλλά μόλις μας πει το φυλο ? Δεν πιστεύω να το λογοδωσατε ήδη και τούτο?

Αα πάλι καλά που δε θες κι εσύ από τις δικές μου!για ρωτα τη νικονα έχει κι αυτή τέτοιες προδιαγραφές για ψηλη γλυκιά κ προικισμένη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eleni73 είπε:

xaxaxa ¨έτσι άντε κι εσύ με το καλό να πας το Σάββατο με πολύ θετική ενέργεια και αισιοδοξία!!! και ολα θα πάνε τέλεια!!!!

@Λίτσα 88 δίκιο έχεις κοριτσάκι μου δεν περνάνε η ρημάδες όταν θέλεις !!! Υπομονή σκέψου πως ετοιμάζεται το μωράκι σου !!!!

@Eleni73 Πάντα θετική διάθεση! Ευχαριστώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Πιου-πιου είπε:

@ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ εσύ πώς τα πας; Πότε με το καλό; Τώρα Νοέμβρη δεν είσαι; Και η @bebe2 πού είναι το κορίτσι; Πότε ξεκινάτε;

@Bloublou85 η νύφη σου έρχεται. Κανόνισε τί θα κάνεις με το γαμπρό. Μη μου μείνει αστεφάνωτο το κορίτσι!

@Magaiver COME BACK HOME. Σε περιμένουμε!!! Σε σκεφτόμαστε πολύ. Όλα θα πάνε καλά εδώ στην Ελλαδίτσα μας. 

Σας ευχαριστώ όλες κορίτσια για τις ευχές, το νιώθω ότι το εύχεστε από την καρδιά σας και με κάνετε να νιώθω όμορφα και αισιόδοξα.

 

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Bloublou85 είπε:

Καλημερα κοριτσια? @Magaiver χαίρομαι που μπηκατε σε δράση αμέσως,καλως να μας έρθετε στην ελλαδα! @Πιου-πιου ετοιμαχω τα προικιά σιγά σιγά να την υποδεχτω! @nikona περιμένουμε μεθαύριο να μάθουμε το φύλο με το καλο! @ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ και @bebe2 που βρισκόμαστε κορίτσια;;και τα καινούρια τα κοριτσια @satya και @Λίτσα 88 πως είστε εσείς κορίτσια;

Καλημέρα κορίτσια μου ! Εγώ περιμένω να αδιαθετησω 1/11 για να ξεκινήσω cyclacur δεύτερη μέρα ! Ανυπομονώ και αυτός ο μήνας δεν περνάει με τιποτα λες και έχει σταματήσει ο χρόνος!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

@satya την άλλη εβδομάδα κατεβαινουμε Ελλάδα να γνωρίσουμε πιθανους γιατρούς που θα εμπιστευτούμε να μας κουραρουν.

@Λίτσα 88 υπομονή! Σκέψου ένα πράγμα: είτε θετικό είτε αρνητικό εσύ αυτή την στιγμή κουβαλάς μέσα σου τα εμβρυακια σας. Κάνε όσο το δυνατόν πιο όμορφα πράγματα για να τα βοηθήσεις να εμφυτευθουν! Οπότε νιώθεις να μας γράφεις :) εδω κάνουμε πλάκα και προσπαθούμε να χαλαρώνουμε ομαδικώς ? Όλα να πάνε καλά!

Κοριτσια κρατήστε και κανένα μωρό ελεύθερο.. Μην τα λογοδωσετε όλα από τώρα! Αν και εγώ σκέφτομαι να κάνω πρόταση στην @nikona  που το έχω και σίγουρακι αλλά μόλις μας πει το φυλο ? Δεν πιστεύω να το λογοδωσατε ήδη και τούτο?

@Magaiver αν είναι κορίτσι της @nikona, θα μαλλιοτραβηχτούμε. Τη θέλω και εγώ. Εκτός αν συνεννοηθείς με την @Kat-Cat και πάρω τη δική της. Αλλά πάλι για δεύτερο γαμπρό ένα πολυμήχανο magaiver  τον θέλω. Μ' αρέσουν τα μαστοράκια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

 

 

Καλημέρα κορίτσια μου ! Εγώ περιμένω να αδιαθετησω 1/11 για να ξεκινήσω cyclacur δεύτερη μέρα ! Ανυπομονώ και αυτός ο μήνας δεν περνάει με τιποτα λες και έχει σταματήσει ο χρόνος!!! 

1 εβδομάδα έμεινε! cyclacur γιατι θα ξεκινήσεις? ειναι σαν διέγερση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η satya είπε:

1 εβδομάδα έμεινε! cyclacur γιατι θα ξεκινήσεις? ειναι σαν διέγερση?

Για να παχύνει το ενδομήτριο και να κάνουμε την έμβρυο μεταφορά έχουμε 2 εμβρυακια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

@Magaiver αν είναι κορίτσι της @nikona, θα μαλλιοτραβηχτούμε. Τη θέλω και εγώ. Εκτός αν συνεννοηθείς με την @Kat-Cat και πάρω τη δική της. Αλλά πάλι για δεύτερο γαμπρό ένα πολυμήχανο magaiver  τον θέλω. Μ' αρέσουν τα μαστοράκια. 

Τι γίνεται εδώ;;σ αρέσουν τα μαστοράκια;Καλά θα του πάρω δώρο ένα στραβοκατσαβιδο να μαθαίνει από μικρό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...