Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

στις πριν 10 λεπτά, ο/η ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ είπε:

Γιατί όμως τα σταματάς 5 μέρες πριν την εμβρυομεταφορά ?

Γιατι δεν κάνουν καλό στο εμβρυάκι σε πιθανή σύλληψη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Eleni73 είπε:

 

Είναι tarontal 400 mg 2 φορες την ημέρα... νομίζω πως ναι θα προλάβεις ...κατι θα γινει

Και α μη τι αλλο θα τα έχεις ξεκινήσει έστω για επόμενο κύκλο

Αχ Ελένη μου είσαι το πιο ενθαρρυντικό μου νέο από χθες το απόγευμα που ήμουν στα πατώματα.... Σ'ευχαριστώ πολύ !

Σου εύχομαι καλή επιτυχία για την Παρασκευή :x:x:x !!!! Άλλος ένας κύκλος, άλλη μια επιτυχία !!! Πάμε δυνατά !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ μακαρι να σε βοηθησουν αυτα τα χαπια! Θα περιμενουμε τα νεα!

@Eleni73 καλη επιτυχια στην ωοληψια! Ευχομαι ολα να πανε καλα! 

@bebe2 με το καλο να αδιαθετησεις και να προχωρησετε στην ετ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι @nikona μου ! Σ'ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον !!!

Εσύ πώς είσαι ??? Όλα καλά ? Πότε με το καλό ο επόμενος υπέρηχος ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ είπε:

Αχ Ελένη μου είσαι το πιο ενθαρρυντικό μου νέο από χθες το απόγευμα που ήμουν στα πατώματα.... Σ'ευχαριστώ πολύ !

Σου εύχομαι καλή επιτυχία για την Παρασκευή :x:x:x !!!! Άλλος ένας κύκλος, άλλη μια επιτυχία !!! Πάμε δυνατά !!!!

Εμμανουηλ μου σ ευχαριστώ κι εγώ!!!! Θέλει υπομονή απ όλες μας , κι εσυ μην απογοητεύεσαι ,,, θελει κατάθεση ψυχής αυτή η μάχη!!!! Υπομονή και επιμονή!!!!!! Θα τα καταφέρουμε!!!!! ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η nikona είπε:

@ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ μακαρι να σε βοηθησουν αυτα τα χαπια! Θα περιμενουμε τα νεα!

@Eleni73 καλη επιτυχια στην ωοληψια! Ευχομαι ολα να πανε καλα! 

@bebe2 με το καλο να αδιαθετησεις και να προχωρησετε στην ετ! 

Ευχαριστώ κοριτσάκι μου , εσύ πώς είσαι; Εχουμε νεότερα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Καλα ειμαι κοριτσια. Δεν εχουμε τιποτα νεοτερο. Ο επομενος υοερηχος,πρώτα ο Θεος, 20/9 για την αυχενική διαφάνεια. 

ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ! ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΙ Η ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΣΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Καλα ειμαι κοριτσια. Δεν εχουμε τιποτα νεοτερο. Ο επομενος υοερηχος,πρώτα ο Θεος, 20/9 για την αυχενική διαφάνεια. 

Με το καλό η αυχενική σου !!! Είσαι μαζί με την αδελφή μου !!! Και εκείνη 20/09 για την αυχενική της !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου εύχομαι σε όλες σας ευχάριστα νέα, @Eleni73 με τι καλό ή ωοληψία σου @ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ μου εύχομαι να πάνε καλά τα πράγματα κ να αυξηθεί και @nikona μου με το καλό ή αυχενική σου.να έχετε όλες ξεχωριστά ευχαριστα νέα κορίτσια μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Eleni73 είπε:

Εμμανουηλ μου σ ευχαριστώ κι εγώ!!!! Θέλει υπομονή απ όλες μας , κι εσυ μην απογοητεύεσαι ,,, θελει κατάθεση ψυχής αυτή η μάχη!!!! Υπομονή και επιμονή!!!!!! Θα τα καταφέρουμε!!!!! ❤️ 

Κορίτσι καλή επιτυχία εύχομαι να πάνε όλα καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ είπε:

Thank you @nikona :x

Κορίτσι λυπάμαι πολύ που ακυρώσατε τον κύκλο αυτό,ξέρω πως είναι όταν υπάρχουν αναβολές τα έχω περάσει.Εύχομαι αυτά που θα πάρεις τώρα να δώσουν το επιθυμητό αποτέλεσμα και να μπορέσεις να προχωρήσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η bebe2 είπε:

Καλημέρα κορίτσια ! Χαίρομαι πολύ που είστε εδώ ! Που εδώ μπορούμε να συζητήσουμε όλες μας τις σκέψεις γιατί δεν είναι εύκολο να καταλάβουν όσοι δεν το έχουν περάσει ! Περιμένω με μεγάλη ανυπομονησία να αδιαθετησω για να κάνω τη δεύτερη έμβρυο μεταφορά ! Έχω μεγάλη αγωνία φόβο αλλά ταυτόχρονα χαίρομαι ελπίζοντας ότι αυτή τη φορά θα πάνε όλα καλά ! 

Καλή επιτυχία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Eleni73 είπε:

Κορίτσια κι εγώ πάω την Παρασκευή τελικα για την επόμενη ωοληψία φυσικού κύκλου!!!! 

Ουφ Ουφ Ουφ για να δούμε κι αυτη τη φορά!!!!

 

Εύχομαι να έχουμε πολύ καλά νέα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η nikona είπε:

Καλα ειμαι κοριτσια. Δεν εχουμε τιποτα νεοτερο. Ο επομενος υοερηχος,πρώτα ο Θεος, 20/9 για την αυχενική διαφάνεια. 

Εγώ δεν έχω καθόλου άγχος με την δική σου την εγκυμοσύνη! Από την αρχή όταν είπες ότι το τεστ είναι θετικό είχα πολύ καλό προαίσθημα ότι θα είναι μια καλή τελιομηνη εγκυμοσύνη και δεν θα υπάρξουν καθόλου απρόοπτα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η nikona είπε:

 

@nikona τι ευχάριστα νέα!!!!! Μπαίνω σπάνια αλλά μόλις τώρα είδα τα νεακια σου . Όλα με το καλό εύχομαι κορίτσι μου♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η jazz είπε:

@nikona τι ευχάριστα νέα!!!!! Μπαίνω σπάνια αλλά μόλις τώρα είδα τα νεακια σου . Όλα με το καλό εύχομαι κορίτσι μου♥️♥️

Jazz μου σε ευχαριστω πολυ. 

Σε χασαμε, ευχομαι ομως να εισαι καλα. Ό,τι καλυτερο για σένα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου, ξερετε αν η orgalutran θελει ψυγειο??? προηγουμενη φορα μου εδωσαν cetrotide και τωρα orgalutran.....ειναι το ιδιο??? εχουν την ιδια δραση-χρηση ???  ειναι καποια καλυτερη????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/8/2018 at 11:36 ΜΜ, ο/η ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ είπε:

Η φαρμακευτικη αγωγη δεν μου ταιριαζει. Σε φυσικο κυκλο το ενδομητριο μου φτανει τα 7 mm απο μονο του. Δηλαδη ανταποκρινεται πολυ καλυτερα απ οταν παιρνω cyclacur. Δυστυχως δεν υπαρχει κατι αλλο εκτος απο τα cyclacur. Ο γιατρος προτεινει να συνεχισουμε την αγωγη και να προσθεσουμε και tarontal (αγγειοδιασταλτικα) απο αυριο εως και την Δευτερα για καλυτερη αιματωση... Και βλεπουμε πως θα εξελιχθει... κοινως πειραματα.... Κοριτσια νομιζω οτι ειναι ισως καλυτερα να παω σε καποιον επομενο κυκλο χωρις αγωγη... Υστεροσκοπηση δεν προτεινεται. Φαινεται οτι οσο πειραζω την μητρα τοσο επηρεαζεται το ενδομητριο. Το πολυ ενθαρρυντικο ειναι οτι ειναι τριστοιβο και πεντακαθαρο ! Δεν υπαρχουν συμφυσεις. Απλα ειναι κατασκευαστικα λεπτο...  

σε παρομοια χθεσινη περιπτωση προτειναν στη κοπελα υστεροσκοπηση.....την εκανε αν κ εχει ηδη ενα παιδι, και δυο αποβολες, κ της ειπαν οτι το ενδομητριο ειναι ατροφικο....της το ψαλίδισε μου ειπε κ οτι θα αλλαξει τα cyclacur me αλλα φαρμακα ......γιατι κ αυτη ηθελε να βαλει βλαστοκυστη αλλα σε δυο προσπαθειες δεν παχυνε το ενδομητριο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Jazz μου σε ευχαριστω πολυ. 

Σε χασαμε, ευχομαι ομως να εισαι καλα. Ό,τι καλυτερο για σένα.

Ετοιμάζομαι για την τρίτη προσπάθεια τέλος του μήνα , αν όλα είναι καλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...