Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Δεν έχει εμφανιστεί έκανα τώρα το πρωί της hometest π είχα  κ πήρα την ήττα μου! 

Την επομενη φορα. Αν συνεχισει να μην εμφανιζεται για κανα δυο μερες επαναλαβε το και βασικα δεν πτοουμαστε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η NikhNikh είπε:

Κορίτσια για να μην ανήκω θέμα άλλο έχει πάει καμία σας στον κελλαρη τον γυναικολόγο; θα ήθελα γνώμες. Σας ευχαριστώ

Καλημέρα χμμ ουτε εγω τον γνωριζω νομιζω υπάρχει συζήτηση παλια στο φόρουμ για γνώμες για ψάξε το

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Δεν έχει εμφανιστεί έκανα τώρα το πρωί της hometest π είχα  κ πήρα την ήττα μου! 

Καλημερα, ποσες μέρες εχει;τεστ εγκυμοσύνης αρνητικό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η NicolVall είπε:

@atha_g καλησπέρα κ απο εμένα! Χαχα γέλασα παρα πολυ με το μνμ σου!

εμενα παντως ο γιατρός μου,μου ειχε πει «για το πρωτο 3μηνο αποφύγετε τις επαφες» δεν μου ειπε δλδ «οχι με τπτ» αλλα δεν ηταν θετικός. κ δεν ειναι γιατρός που φρικάρει γενικα ειναι χαλαρός τύπος απλα θελει να ειναι κ τυπικός ταυτόχρονα..τωρα αν με ρωτας αν το τηρήσαμε ; Οχι :shock: δεν αρχίσαμε βεβαια ακροβατικά αλλα χαλαρά κ πολυ αραιά είχαμε επαφες. 

Νομιζω πως δεν ειναι απαγορευτικό απλα ισως για να ειναι σίγουροι οι γιατροί πως δεν θα γινει κατι απότομο ή  «άγριο» προτείνουν αποχή.

Με το καλο το μπεμπακι σας. Πόσο μηνών είσαι;???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου! Μακάρι να έκανε λάθος απλά φοβάμαι μην έχει πάθει κάτι ο κύκλος μου! 

@karen μου και τι εννοείς καθυστέρηση? 2η μέρα σήμερα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου τι κανετε???? 

και εγω δυσκολη εβδομαδα εχω αλλα οκ παμε δυνατα !!!!

@Scooby! ευχομαι να μην εμφανιστει και απλα να μην επιασε ακομα το τεστ την ορμονη εχει γινει και σε αλλα κοριτσια να μην δειξει αμεσως!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Scooby! και εγως το ιδιο εχω διαβασει οποτε περιμενε λιγακι εγω θα ελεγα και σημερα και αν δε εχει ρθει μεχρι αυριο το πρωι που θα ξυπνησεις πηγενε κανε καλυτερα μια χοριακη που θα το πιασει συγουρα αλλωστε αυριο θα εισαι στην τριτη μερα καθυστερησης σωστα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η karen είπε:

Με το καλο το μπεμπακι σας. Πόσο μηνών είσαι;???

Τωρα μπηκα στον 4ο! Φρέσκια ειμαι με το άγχος κ τα μυαλα στα κάγκελα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η NicolVall είπε:

Τωρα μπηκα στον 4ο! Φρέσκια ειμαι με το άγχος κ τα μυαλα στα κάγκελα !!!

Α καινούργια εγκυμονούσα. Με το καλο λοιπον και ευχές για μια ήρεμη δίχως προβλήματα τ ελειομηνη εγκυμοσύνη και ενα υγιέστατο μωρακι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Ναι αύριο τρίτη μερα! Για να δούμε υπομονή κ σήμερα! 

Πολυ άγχος φιλη μου ηρέμησε μη ταλαιπωρίες τον οργανισμό σου περιμενε για χοριακη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η karen είπε:

Α καινούργια εγκυμονούσα. Με το καλο λοιπον και ευχές για μια ήρεμη δίχως προβλήματα τ ελειομηνη εγκυμοσύνη και ενα υγιέστατο μωρακι. 

Ευχαριστω πολυ!!! Με το καλο όλες μας να μας βρει οτι ποθούμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου πηγαμε χτες στο γιατρο! Οχι επαφες λεει το πρωτο τριμηνο, παλι καλα που προλαβαμε δηλαδη!?

Το καλο ειναι οτι ειδαμε το σπιρακι μας κ στην 6η εβδομαδα ακουσαμε καρδουλα απιστευτο!

Το κακο ειναι οτι μου ειπε οτι εχω αποκολησσαρα κ μου δωσε 20 μερες αναρρωτικη αδεια κ μια σακουλα χαπια.

Καλα να παθω για να βαλω μυαλο γιατι διαλυθηκα στη δουλεια!!!

Καλη μου ξεκουραση πρωτη φορα στη ζωη μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η atha_g είπε:

Καλημερα κοριτσια μου πηγαμε χτες στο γιατρο! Οχι επαφες λεει το πρωτο τριμηνο, παλι καλα που προλαβαμε δηλαδη!?

Το καλο ειναι οτι ειδαμε το σπιρακι μας κ στην 6η εβδομαδα ακουσαμε καρδουλα απιστευτο!

Το κακο ειναι οτι μου ειπε οτι εχω αποκολησσαρα κ μου δωσε 20 μερες αναρρωτικη αδεια κ μια σακουλα χαπια.

Καλα να παθω για να βαλω μυαλο γιατι διαλυθηκα στη δουλεια!!!

Καλη μου ξεκουραση πρωτη φορα στη ζωη μου!!!!

Ολα να πανε καλά κοριτσάκι! Δεν είχες δει καθολου αίμα? Τουλάχιστον το είδατε έγκαιρα και θα παίρνεις την αγωγή σου, θα ξεκουραστεις και όλα καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η atha_g είπε:

Καλημερα κοριτσια μου πηγαμε χτες στο γιατρο! Οχι επαφες λεει το πρωτο τριμηνο, παλι καλα που προλαβαμε δηλαδη!?

Το καλο ειναι οτι ειδαμε το σπιρακι μας κ στην 6η εβδομαδα ακουσαμε καρδουλα απιστευτο!

Το κακο ειναι οτι μου ειπε οτι εχω αποκολησσαρα κ μου δωσε 20 μερες αναρρωτικη αδεια κ μια σακουλα χαπια.

Καλα να παθω για να βαλω μυαλο γιατι διαλυθηκα στη δουλεια!!!

Καλη μου ξεκουραση πρωτη φορα στη ζωη μου!!!!

Μπράβο κορίτσι! Και εγώ άκουσα καρδιά πριν 11 μέρες και ήταν απίστευτο!
Συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου, καλή ξεκούραση με ηρεμία και όλα θα πάνε καλά! 
Έχεις κάποιο άλλο ανεπιθύμητο σύμπτωμα;
Έχω μπει ήδη στην 8η εβδομάδα, εκτός από περιστασιακές αναγούλες και κάτι καούρες δεν έχω κάτι τραγικό, το καλό είναι ότι πολύ διάθεση για φαγητά και ιδιαίτερα για γλυκά δεν έχω. Νιώθω κούραση όμως, και έχω κάτι απότομες ενάλλαγες διάθεσης... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η misofeggaro είπε:

Μπράβο κορίτσι! Και εγώ άκουσα καρδιά πριν 11 μέρες και ήταν απίστευτο!
Συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου, καλή ξεκούραση με ηρεμία και όλα θα πάνε καλά! 
Έχεις κάποιο άλλο ανεπιθύμητο σύμπτωμα;
Έχω μπει ήδη στην 8η εβδομάδα, εκτός από περιστασιακές αναγούλες και κάτι καούρες δεν έχω κάτι τραγικό, το καλό είναι ότι πολύ διάθεση για φαγητά και ιδιαίτερα για γλυκά δεν έχω. Νιώθω κούραση όμως, και έχω κάτι απότομες ενάλλαγες διάθεσης... 

Σ ευχαριστωωωωω!!!!να μας πανε σε ολες πολυ καλα!

Το μονο συμπτωμα που θεωρουσα οτι ειχα ηταν ο πονος στη μεση αλλα τελικα ηταν απ την κουραση...τον πονο στο στηθος δεν το θεωρω συμπτωμα αλλα δεδομενο!!!μεχρι στιγμης τιποτα δηλαδη! Ποιος ξερει...μπορει να αρχισουν αυτες τις μερες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 23/2/2018 at 2:30 ΜΜ, ο/η Μπλε είπε:

Κοριτσι αρχικα εδω θα είμαστε κ αυτον τον μήνα! Θα το καταφέρουμε! 

Οχι δεν κανεις κατι. Απλα προσέχεις. Το τοξοπλασμα ειναι απ αυτα που δεν κάνουν κατι σε εσενα αλλα μονο στο μωρο γι'αυτό κ με τρομοκρατεί η σκέψη αλλα οκ απλα προσέχουμε.

Και εγώ αρνητική στο τοξόπλασμα... Οπότε απέξω σαλάτες γιοκ, στο σπίτι σχολαστικό πλύσιμο λαχανικά φρούτα και εννοείται πολύ καλό ψήσιμο στα κρέατα. Και μακρυά από κακά γάτας... Τόσο λαχείο πια να το κολλήσουμε τώρα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Ολα να πανε καλά κοριτσάκι! Δεν είχες δει καθολου αίμα? Τουλάχιστον το είδατε έγκαιρα και θα παίρνεις την αγωγή σου, θα ξεκουραστεις και όλα καλα!

Αχ τωρα το ειδα! Μου πε σημερα αυριοθα εβλεπα αιμα αν δεν πηγαινα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.

@Scooby! υπομονή και μακάρι αύριο να μας πεις τα ευχάριστα.?

@atha_g Όλα καλά θα πάνε πολλές κοπέλες το παθαίνουν και έχουν και αρκετά συμπτώματα (αίμα,υγρά κλπ).Θα πάρεις τα φάρμακα σου και θα είσαι μια χαρά. Ξεκουράσου και χαλάρωσε τώρα πια είστε 2!?❤

Πολλές οι εγκυμοσύνες τελικά μπράβο βρε κορίτσια άντε να γεμίσουμε κι άλλα ευχάριστα και ανακοινώσεις!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@atha_g κοριτση μου μπραβο που το μωρακι σας παει τοσο σουπερ τωρα ξεκουραση ξαπλα και τα φαρμακακια σου και ολα θα πανε υπερ τελεια!!!!!!! και ειδες να ευκαιρια για να παρεις αδεια και να ξαπλαρεις!!!!!! 

@Scooby! αντε με το καλο αυριο στελνουμε θετικη ενεργεια!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε ρε κορίτσια? Γινεται ένας μινι χαμός σήμερα και σας έχασα! Καλημέρες σε όλες. Φοβάμαι να κανω και ταγκ γιατι τα κανω σαλατα καθε φορα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...