Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματική Ηράκλειο Κρητης


Guest

Recommended Posts

Καλησπέρα στην παρεα.Θα ηθελα τις γνώσεις κ τις εμπειρίες σας σχετικα με γιατρούς κ κεντρα εξωσωματικής στο Ηράκλειο Κρητης.Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αθηνά μου εγώ είμαι από Ηράκλειο Κρήτης και από γνωστές μου που ξέρω... Έχει και στο Μητέρα Κρήτης κάποιους εξωσωματικους είναι κ ο Μακρυγιαννακης που συνεργάζεται με Χανιά...κ έχει πολλές επιτυχίες...αλλον δεν ξέρω.. Εσύ έχεις κάνει ήδη εξωσωματική στ Ηράκλειο? Η ετοιμάζεσαι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Rena28 είπε:

Αθηνά μου εγώ είμαι από Ηράκλειο Κρήτης και από γνωστές μου που ξέρω... Έχει και στο Μητέρα Κρήτης κάποιους εξωσωματικους είναι κ ο Μακρυγιαννακης που συνεργάζεται με Χανιά...κ έχει πολλές επιτυχίες...αλλον δεν ξέρω.. Εσύ έχεις κάνει ήδη εξωσωματική στ Ηράκλειο? Η ετοιμάζεσαι? 

Σ ευχαριστω πολυ που μου απαντησες!Αν γνωρίζεις για καποιο ονομα στο Μητερα ,γραψε μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αθηνά μου αν επισκεφτείς το Μητέρα Κρήτης έχει κεντρο γονιμότητας που έχει σίγουρα Κ ονόματα με γιατρούς.. Ο Μακρυγιαννακης παρακολουθεί εδώ Ηρακλειο αλλά όλα τα κάνει στα Χανιά από αυτά Π ξέρω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Athena D, Ζερβάκης στο Μητέρα δαγκωτό... Οτι καλύτερο υπάρχει... Υπέροχος άνθρωπος και επιστήμονας. Δεν πίστευα ότι θα το ζούσα τόσο όμορφα... Όπως κ όλη η ομάδα της μονάδας... Ότι άλλο θες ρώτα με...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...