Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρωιμα Συμπτωματα Εγκυμοσυνης!


γωγω γωγω

Recommended Posts

στις Just now, ο/η zoi.ko είπε:

Δεν τον λυπάμαι καθόλου ? απλά κατανοώ την κούραση του αλλά.... δεν γίνεται.....ο γιατρός μου σε μια κουβέντα πριν ξεκινήσουμε προσπάθειες και δούλευα κι εγώ τιυ λέω:γιατρέ Σαββατοκύριακο μόνο και μου λέει:με Σαββατοκύριακο δεν γίνεται παιδί. Οπότε ας κουραστεί κι αυτός λίγο.....μετά εμείς τα τραβάμε όλα!?

αχαχαχαχα Θεος ο γιατρος αλλά τα χει τα δικια του. Κανονικα (μην κοιτας εμεις με τεστακια και διαφορα) θελει περιπου 3 φορες τη βδομαδα μου λεγε ο γιατρος μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

@Kat-Cat συνομιλικες ειμαστε. οχι βρε μην στεναχωριεσαι που ηρθε η περιοδος. αν στεναχωριεσαι εσυ, εγω πρεπει να παω κατα Φαληρο μερια. παντως εγω στην 1η εγκυμοσυνη επαθα σχεδον αυτο που λες. λιποθυμησα! οταν το εκανα και αμεσως εμφανιστηκε το σχετικο σηματακι..... ενιωσα να φευγει το αιμα απο το κεφαλι και να βουιζουν τα αυτια μου. ξαπλωσα στο πατωμα για να μην πεσω. 

κυκλο 35 εχω. παλια επαιζε 32-35. τωρα σχεδον σταθερα 35.

Εγώ 38!!!!Αν έρθεις κατά Φάληρο γιατί εκεί μένω στείλε μήνυμα χαχαχαχαχα μην ακούω τρελά!!!!Όλα θα γίνουν ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η zoi.ko είπε:

Εγώ 38!!!!Αν έρθεις κατά Φάληρο γιατί εκεί μένω στείλε μήνυμα χαχαχαχαχα μην ακούω τρελά!!!!Όλα θα γίνουν ?

να σου πω κατι διαβαζα εδω συνεχεια για 23-24-25 ετων και ειχα σκιαχτει. Λεω η μονη που το πηρε αποφαση τωρα ειμαι εγω. Να ξερεις και γω κατα κει που μενεις και συ μενω περιπου :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

αχαχαχαχα Θεος ο γιατρος αλλά τα χει τα δικια του. Κανονικα (μην κοιτας εμεις με τεστακια και διαφορα) θελει περιπου 3 φορες τη βδομαδα μου λεγε ο γιατρος μου.

Εμένα μου είχε πει από τη μέρα που θα δεις καφέ στο τελείωμα μεχρι την επόμενη περίοδο μέρα πάρα μέρα βουρ......θα τον ξεκανω καλέ!!! Γεια σου γειτόνισσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η zoi.ko είπε:

Εμένα μου είχε πει από τη μέρα που θα δεις καφέ στο τελείωμα μεχρι την επόμενη περίοδο μέρα πάρα μέρα βουρ......θα τον ξεκανω καλέ

:evil: όρμα!!!!! Μην τον λυπάσαι καθολου :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@zoi.ko 38 ετων υποθετω και οχι κυκλο! ελπιζω να μην το χρειαστω το φαληρο. δεν θα το αντεξω κ αλλη φορα. 

κ εγω απο αθηνα αλλα εγω προς βορεια. εσεις κ οι δυο ειστε κατω. παντως @Kat-Cat οντως πολλα κοριτσια προσπαθουν και ειναι μικρουλες. εγω στα 25 δεν χορταινα να διαβαζω και να δουλευω τρομαρα μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dim83 είπε:

@zoi.ko 38 ετων υποθετω και οχι κυκλο! ελπιζω να μην το χρειαστω το φαληρο. δεν θα το αντεξω κ αλλη φορα. 

κ εγω απο αθηνα αλλα εγω προς βορεια. εσεις κ οι δυο ειστε κατω. παντως @Kat-Cat οντως πολλα κοριτσια προσπαθουν και ειναι μικρουλες. εγω στα 25 δεν χορταινα να διαβαζω και να δουλευω τρομαρα μου.

καλα στα 25 ουτε κατα διανοια τι να λεμε τωρα.....Όσο για το διαβασμα εγώ ακομα διαβάζω λόγω φυσεως επαγγελματος και με βλεπω να συνεχιζω να διαβαζω ακομα και με παιδια στανταρ. Αλλά τέλοσπαντων μ' αυτά και μ' αυτά το θεμα παιδιου με έπιασε να το σκέφτομαι πολυ μετά τα 30 τελικά. Ως τότε ούτε καν. Τώρα τρεχάτε ποδαράκια μου...Απλά μπαινοντας και διαβαζοντας συνεχεια τοσο μικρές ηλικιες ενιωθα πραγματικα πολυ ασχημα. Τι να λεω εγώ...Επαιρνα παραδειγμα απο φιλες μου που οι περισσότερες δεν εχουν κανει παιδι, αλλες δεν εχουν καν σχεση οπότε πιστευα οτι ειμαι πολυ οκ. Επεσα απο τα συννεφα εδω! Ωστόσο επειδη ολα αυτα που λεμε μεταξυ μας δεν τολμαω να τα ξεστομισω εξω γιατι θα με περασουν για παλαβη, αποφορτίζομαι πολύ εδω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

@zoi.ko 38 ετων υποθετω και οχι κυκλο! ελπιζω να μην το χρειαστω το φαληρο. δεν θα το αντεξω κ αλλη φορα. 

κ εγω απο αθηνα αλλα εγω προς βορεια. εσεις κ οι δυο ειστε κατω. παντως @Kat-Cat οντως πολλα κοριτσια προσπαθουν και ειναι μικρουλες. εγω στα 25 δεν χορταινα να διαβαζω και να δουλευω τρομαρα μου.

Όχι όχι μια χαρά κύκλο και κανονική ωορρηξία συνήθως μάλιστα με 2 μαργαριταρακια μια και έχουμε ιστορικό διδύμων στην οικογένεια. Εγώ για να σας δώσω να καταλάβετε μέχρι και 2χρ πριν μου λέγανε παιδί και έτρεχα!Τα λατρεύω από μικρή αλλά δεν μπορούσα ποτέ να με σκεφτώ μαμά! Πριν 2 χρόνια όμως που έγινε μπαμπάς ο αδερφός μου και αγκάλιασα τη ζουζουνα..... έλιωσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το κακο εδω ειναι οτι ειμαστε σκορπισμενες σε πολλες συζητησεις. διαβαζα σε αλλο post τα κοριτσια @stellena @misofeggaro @Xoris που ειναι στην ιδια ακριβως φαση. και τις @NikhNikh @Scooby!. καλα και τα κοριτσια με τις εξωσωματικες. πολλα κοριτσια γαμωτο.μπαινω διαβαζω για ολες. για μερικες εχω διαβασει τοσα που εχω αγχος τι θα γινει και ας μην τις ξερω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι ωραια @zoi.ko. μακαρι να μεινεις συντομα και να ειναι κ διδυμα! @Kat-Cat και εγω καπως ετσι με τα επαγγελματικα. οσο αφορα τα εδω.... ειναι οπως τα λες. και εμενα οι φιλες οι μισες ειναι ελευθερες οποτε δεν μπορω να λεω εγω τα δικα μου. ειναι σε αλλη φαση και το σεβομαι. και οι αλλες εχουν ηδη κανει μωρα, αλλα δεν θελω να συζηταω συνεχεια τα ιδια και τα ιδια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

το κακο εδω ειναι οτι ειμαστε σκορπισμενες σε πολλες συζητησεις. διαβαζα σε αλλο post τα κοριτσια @stellena @misofeggaro @Xoris που ειναι στην ιδια ακριβως φαση. και τις @NikhNikh @Scooby!. καλα και τα κοριτσια με τις εξωσωματικες. πολλα κοριτσια γαμωτο.μπαινω διαβαζω για ολες. για μερικες εχω διαβασει τοσα που εχω αγχος τι θα γινει και ας μην τις ξερω.

καλα κανεις και τις μαζευεις. Μπηκα σε ενα ποστ τωρα και διαβασα ενα δυσαρεστο για συνδρομο down Και σοκαριστηκα! πολυ δυνατη η κοπελα πολύ. Αυτα διαβαζω και λεω πρεπει να σαι ψυχραιμη γιατι μετά δεν ξερεις τι θα σε βρισκει μπροστα σου στη διαρκεια της εγκυμοσυνης αν ερθει με το καλο. Μπαινω και διαβαζω και εγω ακομα και ποστ που θεωρητικα μπορει να μη με αφορουν στη φαση που ειμαι τωρα, ωστοσο τα διαβαζω και αφουγκραζομαι τις αγωνιες τους και ας μην απανταω (ισως δεν εχω και τι να πω)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat @Dim83 Ας είναι και ένα αλλά να γίνει!Δεν έχουμε προσπαθήσει όσο πρέπει είναι η αλήθεια.Εμένα κάποιες λίγες γνωστές που δεν έχουν παιδιά έχουν φύγει από Αττική και οι υπόλοιπες χρόνια παντρεμένες με παιδιά.Εγώ σκεφτόμουν άλλα και τελικά τι κατάφερα?Να με απολύσουν το καλοκαίρι που τους είπα ότι παντρεύομαι!Δεν ξέρω τελικά τι είναι καλύτερο!Όπως το νιώθει η καθεμία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Όχι όχι μια χαρά κύκλο και κανονική ωορρηξία συνήθως μάλιστα με 2 μαργαριταρακια μια και έχουμε ιστορικό διδύμων στην οικογένεια. Εγώ για να σας δώσω να καταλάβετε μέχρι και 2χρ πριν μου λέγανε παιδί και έτρεχα!Τα λατρεύω από μικρή αλλά δεν μπορούσα ποτέ να με σκεφτώ μαμά! Πριν 2 χρόνια όμως που έγινε μπαμπάς ο αδερφός μου και αγκάλιασα τη ζουζουνα..... έλιωσα!

Με τρομαζεις γιατι και μενα οταν εγινε μπαμπας ο αδερφος μου το 2015 με επιασε το συνδρομο της μανας. αχαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η zoi.ko είπε:

@Kat-Cat @Dim83 Ας είναι και ένα αλλά να γίνει!Δεν έχουμε προσπαθήσει όσο πρέπει είναι η αλήθεια.Εμένα κάποιες λίγες γνωστές που δεν έχουν παιδιά έχουν φύγει από Αττική και οι υπόλοιπες χρόνια παντρεμένες με παιδιά.Εγώ σκεφτόμουν άλλα και τελικά τι κατάφερα?Να με απολύσουν το καλοκαίρι που τους είπα ότι παντρεύομαι!Δεν ξέρω τελικά τι είναι καλύτερο!

πλακα κανεις τα ζωα!!!!!! σου λενε αυτη θα παει για παιδι αρα διωξτη τωρα, γιατι μετα δε θα μπορουσαν. ΑΙΣΧΟΣ. Τελοσπαντων ας ερθει το νινι και ολα μετα θα μπουν σε σειρα. Εχεις παρει τεστακια εσυ? Εμένα αυτός θα ειναι ο τριτος μηνας με τεστάκια. Τοσο ειναι οι σοβαρες μας προσπαθειες. Για να ακριβολογω μετα την ωορρηξια δεν εχουμε επαφες μερα παρα μερα ή συχνες γενικως. Ειμαστε πτωματα με ολο αυτο αλλα θα παω λιγο ακομα με τεστακια και βλεπουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kat-Cat είπε:

Με τρομαζεις γιατι και μενα οταν εγινε μπαμπας ο αδερφος μου το 2015 με επιασε το συνδρομο της μανας. αχαχαχαχαχ

Χαχαχαχαχα κι εμένα αλλά μένουν εξωτερικό και τους βλέπουμε όλους μόνο καλοκαίρι και ίσως Χριστούγεννα....μυρωδιές από μωρό παίρνω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

πλακα κανεις τα ζωα!!!!!! σου λενε αυτη θα παει για παιδι αρα διωξτη τωρα, γιατι μετα δε θα μπορουσαν. ΑΙΣΧΟΣ. Τελοσπαντων ας ερθει το νινι και ολα μετα θα μπουν σε σειρα. Εχεις παρει τεστακια εσυ? Εμένα αυτός θα ειναι ο τριτος μηνας με τεστάκια. Τοσο ειναι οι σοβαρες μας προσπαθειες. Για να ακριβολογω μετα την ωορρηξια δεν εχουμε επαφες μερα παρα μερα ή συχνες γενικως. Ειμαστε πτωματα με ολο αυτο αλλα θα παω λιγο ακομα με τεστακια και βλεπουμε

Αστο τη μέρα των γενεθλίων μου 3 μέρες πριν το γάμο!Διαλυθηκα πραγματικά. Οχι τίποτα δεν έχω πάρει την καταλαβαίνω γιατί πονάω κι έχω και καφέ πολλές φορές αλλά θα πάρω αυτον το μήνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η zoi.ko είπε:

Χαχαχαχαχα κι εμένα αλλά μένουν εξωτερικό και τους βλέπουμε όλους μόνο καλοκαίρι και ίσως Χριστούγεννα....μυρωδιές από μωρό παίρνω!

εγω τη βλεπω συνεχειαααααα. Μου χει και αδυναμια το σκασμενο και δεν μπορω. την παω βολτα, παιζουμε, τρωμε μαζι με εχει κανει αλοιφη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η zoi.ko είπε:

Αστο τη μέρα των γενεθλίων μου 3 μερεςρ πριν το γάμο!Διαλυθηκα πραγματικά. Οχι τίποτα δεν έχω πάρει την καταλαβαίνω γιατί πονάω κι έχω και καφέ πολλές φορές αλλά θα πάρω αυτον το μήνα.

αισχος αισχος....Απαραδεκτοι! Να σου πω και εγω την καταλαβαινω, απλα κανοντας τεστακια κανω επαφες εκεινες τις μερες και μετα χαλαρωνω και εγω λιγο δεν το πιεζω τοσο. Γιατι αλλιως μετα αν εχω πονακι πχ 2-3 μερες μετα και δεν ειχα κανει το τεστ αρχιζω και σκεφτομαι μηπως δεν υπολογισα σωστα μηπως ειναι τωρα μηπως το χασα και τετοια. Με το τεστ με το που θα γινει σκουρο ξερεις οτι μεσα σε λιγες ωρες εχεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

εγω τη βλεπω συνεχειαααααα. Μου χει και αδυναμια το σκασμενο και δεν μπορω. την παω βολτα, παιζουμε, τρωμε μαζι με εχει κανει αλοιφη

Δεν έχω άλλα like ? κι εμένα μου έχει τη βλέπω στο Skype δεν καταλαβαίνει το παιδί και απλώνει τα χεράκια της να την πάρω αγκαλιά,μου δίνει τα παιχνίδια της.....λιωωωωωμααα η χαζοθεια!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@zoi.koφυσικα και σημασια εχει να γινει. και να πανε ολα καλα. 1 ή 2. αγορι ή κοριτσι δεν εχει σημασια. τελειομηνες εγκυμοσυνες με γερα μωρα και γερες μανουλες. αυτο μονο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

@zoi.koφυσικα και σημασια εχει να γινει. και να πανε ολα καλα. 1 ή 2. αγορι ή κοριτσι δεν εχει σημασια. τελειομηνες εγκυμοσυνες με γερα μωρα και γερες μανουλες. αυτο μονο.

Καμία σημασία άς είναι ότι και όσα θέλουν γερά και δυνατά!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@zoi.ko @Kat-Cat και εγω εχω μια ανηψουλα και τη λατρευω. εντελως χαζοθεια. ειναι μικρουλα εμας.

@NikhNikh  γλυκουλα μου. ελεγα οτι ειμαστε πολλα κοριτσακια στην ιδια φαση αλλα ειμαστε σκορπισμενες σε πολλα post.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Dim83 είπε:

@zoi.ko @Kat-Cat και εγω εχω μια ανηψουλα και τη λατρευω. εντελως χαζοθεια. ειναι μικρουλα εμας.

@NikhNikh  γλυκουλα μου. ελεγα οτι ειμαστε πολλα κοριτσακια στην ιδια φαση αλλα ειμαστε σκορπισμενες σε πολλα post.

Αυτες οι ανηψουλες μας εφαγαν. χιχιχιιχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...