Μετάβαση σε περιεχόμενο

2 μέρες καθυστέρηση...


mimi - mimi

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια !! Είμαι καινούργιο μέλος.

Καλως σας βρηκα !!! Εχω ενα αγορακι δυο ετων που εγινε προχθες στις 6 Νοεμβρη και εχω και καθυστερηση δυο ημερες. Τεστ δεν εχω παρει ακομα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχχχχ το ίδιο θέμα έχω κ εγώ. Έχω ένα μπομπιρα 11 μηνών κ 2 μέρες καθυστέρηση θα τρελαθώ έχω κ πόνους περιόδου λέω θα μου ρθει τώρα θα μου ρθει μετά κ ακόμα τπτ.λέτε να είμαι έγκυος;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Johny16 είπε:

Αχχχχ το ίδιο θέμα έχω κ εγώ. Έχω ένα μπομπιρα 11 μηνών κ 2 μέρες καθυστέρηση θα τρελαθώ έχω κ πόνους περιόδου λέω θα μου ρθει τώρα θα μου ρθει μετά κ ακόμα τπτ.λέτε να είμαι έγκυος;;;;

Τεσταααακι κοριτσάκι μου και εσύ, και γρήγορα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η mimi - mimi είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ OLY. Πήρα τώρα το απόγευμα τεστ και θα κάνω αύριο πρωί πρωί με την αυγουλα :):)

@mimi - mimi μου τι έγινε κοπέλα μου?το έκανες το τεστ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλημερα !!! Δυστυχως την πεμπτη μερα καθυστερησης αδιαθετησα :| Πφφφ δεν πειραζει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εσυ elena 2 αδιαθετησες; Ειχα και εγω συμπτωματα περιοδου και τελικα τσουπ σημερα το πρωι κανανε την εμφανιση τους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η mimi - mimi είπε:

Κοριτσάκια μου καλημερα !!! Δυστυχως την πεμπτη μερα καθυστερησης αδιαθετησα :| Πφφφ δεν πειραζει.

Δε πειράζει!!! Πάμε γερά για τον επόμενο μήνα!! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η mimi - mimi είπε:

Εσυ elena 2 αδιαθετησες; Ειχα και εγω συμπτωματα περιοδου και τελικα τσουπ σημερα το πρωι κανανε την εμφανιση τους.

Μπαααα.... που τέτοια τύχη....Όπως είπε και μια ψυχή "την έχει κάνει για Χριστούγεννα" χάχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/11/2017 at 12:47 ΜΜ, ο/η Λιτσούλι είπε:

@Ε.Γ.Α.  Πως πας κοριτσάκι??? 

Καλά κοπέλα μου!με παιδευει το τρίτο θαυματακι αλλά που θα πάει! !!!!θα έρθει! !!εσύ? ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Ε.Γ.Α. Θα έρθει κ σύντομα σου εύχομαι.... Εγω καλά για την ώρα!!!! Το Σάββατο πάω για τη Β επιπέδου... Κ έχω πολύ άγχος.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Λιτσούλι είπε:

@Ε.Γ.Α. Θα έρθει κ σύντομα σου εύχομαι.... Εγω καλά για την ώρα!!!! Το Σάββατο πάω για τη Β επιπέδου... Κ έχω πολύ άγχος.... 

Τέλεια! !!!!!!η β επιπέδου είναι ωραία εμπειρία! !!!!βλέπεις σχηματισμό μωράκι! Βλέπεις κινήσεις! !!!!τρελά είναι! !!!!!να την απολαύσεις! !!!!φιλιά πολλά στην κοιλίτσα και ευχαριστώ για τις ευχές! !!!❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/11/2017 at 12:49 ΠΜ, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Κάνατε τεστακια κορίτσια? ???καλά αποτελέσματα! !!!!❤❤❤

Πήρα τηλ το γιατρό κ μου είπε να κάνω χοριακη...Αύριο πάω να την κανωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες! Από την ημέρα που έκανα σπερματέγχυση παίρνω προγεστερόνη. Διάβασα κάπου ότι αν δεν είσαι έγκυος και παίρνεις προγεστερόνη δεν έρχεται περίοδος αν δε σταματήσεις τα χάπια. Θα περιμένω άλλη μια βδομάδα ακόμα τουλάχιστον για να κάνω χοριακή, αν και δεν είμαι βεβαιη πότε τελικά θα πρέπει να αδιαθετήσω, γτ μετά την σπερματέγχυση είχα άλλες 2 φορές ωορρηξία, επιβεβαιωμένη και με υπέρηχο, γτ δεν έκανα την ovitrelle. Μπερδεύτηκα πολύ!!! Έχει καμιά ανάλογη εμεπιρία?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...