Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Κοριτσιαααα τι γίνεται βλέπουμε σημερα survivor ? Αυριο πολυ βαριέμαι που ειναι Δευτέρα !!!! Με νευριάζει και η ωρα που άλλαξε θα κοιμηθούμε κιγοτερο ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 164
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα στα ομορφοκοριτσα!!στις πιο γλυκιές και όμορφες μέλλουσες μανούλες!!τι μου κάνετε??το ειδα το survivor και τσατιστηκα ακομα μια φορά!!!

Καλη εβδομάδα με πολλα χαμόγελα,αισιοδοξία και ευχαριστα νεα να εχουμε!!! @Ninonino μου περιμένουμε τα νεα σου και ευχόμαστε με οοοολη τη δύναμη της ψυχής μας να ειναι τα καλυτερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω κορίτσια μου αγαπημένα !!! Θα σας πω τα νεα μου θα κάνω χοριακη μετα τη δουλεια  . Παντως ειμαι καλύτερα ψυχολογικά το πήρα απόφαση και θα προχωρήσω οτι και να γίνει !  Πραγματικά με κάνετε να νιώθω καλύτερα και απο τις φίλες μου ! Σας αγαπω και ας σας ξερω τόσο λιγο ?❤?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααα...τι μου κάνετε κοριτσακια μου?? @Ninonino μου πως εισαι??ειχες νεα?μιλησες με τον γιατρό??να ξερεις οως τα αισθήματα ειναι αμοιβαία..εγω σας νιώθω ολες φιλενάδες μου..εισαστε δίπλα μου σε αυτον τον δύσκολο αγώνα,με ανιδιοτέλεια και αυτο με πλημμυρίζει χαρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου ! Τα καφε υγρα μου συνεχίζονται δυστυχώς. εκανα μια χοριακη βγήκε σχετικά καλή ο γιατρός μου είπε αυριο να πάω και να δούμε τι θα γίνει αν φανεί κάτι στον υπέρηχο θα ειναι καλο σημάδι λεει .. παντως με αυτα τα καφε μου χαλάει η διάθεση καθε φορά που τα βλεπω τρομοκρατουμαι ... αλλα είπαμε τι να κανουμε οτι ειναι να γίνει θα γίνει !! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας:)εγω καλα ειμαι εσεις?Μαγειρεμα και δικτυωση [smilie=toothy9.gif]Κθριν μου πως εισαι ninonino μου ευχομαι να χεις μια καλη εξελιξη εγκυμοσυνης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Ninonino είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου ! Τα καφε υγρα μου συνεχίζονται δυστυχώς. εκανα μια χοριακη βγήκε σχετικά καλή ο γιατρός μου είπε αυριο να πάω και να δούμε τι θα γίνει αν φανεί κάτι στον υπέρηχο θα ειναι καλο σημάδι λεει .. παντως με αυτα τα καφε μου χαλάει η διάθεση καθε φορά που τα βλεπω τρομοκρατουμαι ... αλλα είπαμε τι να κανουμε οτι ειναι να γίνει θα γίνει !! ???

Αχ κοριτσακι μου..κανε οτι δεν τα βλέπεις τα ρημάδια τα καφε!!?,πολλα κοριτσια τα είχαν ουτως η άλλως..ΜΟΝΟ θετική σκέψη και αυριο τα νεότερα!!!εχεις μεσα απο τις ψυχές μας τις θερμότερες ευχές μας για υπεροχα νεα!!!ξεκουρασου σωματικά και ψυχικά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η karen είπε:

Καλημερα σας:)εγω καλα ειμαι εσεις?Μαγειρεμα και δικτυωση [smilie=toothy9.gif]Κθριν μου πως εισαι ninonino μου ευχομαι να χεις μια καλη εξελιξη εγκυμοσυνης

Καλημερααααα...σε τι φάση βρισκομεθα???εγω μια χαρα,εδω..σημερα έκλεισα ραντεβού σε εναν γιατρό εδω κοντά μου,εξειδικευμένες την υπογονημοτητα,για την επόμενη εβδομάδα..να δω τι θα μου πει..(για το πως εχουμε κινηθεί,και το τι δεν εχουμε κανει)θελω να παω στο lidl αυτη τη βδομαδα..εχει καποια βιβλία ζωγραφικής για χαλάρωση..και σκέφτομαι μηπως παω να παρω και να αρχίσω να χρωματίζω!!!κατα τα αλλα τα ίδια..μαγείρεψα και σε λιγο φεύγω παλι για δουλεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Καλημερααααα...σε τι φάση βρισκομεθα???εγω μια χαρα,εδω..σημερα έκλεισα ραντεβού σε εναν γιατρό εδω κοντά μου,εξειδικευμένες την υπογονημοτητα,για την επόμενη εβδομάδα..να δω τι θα μου πει..(για το πως εχουμε κινηθεί,και το τι δεν εχουμε κανει)θελω να παω στο lidl αυτη τη βδομαδα..εχει καποια βιβλία ζωγραφικής για χαλάρωση..και σκέφτομαι μηπως παω να παρω και να αρχίσω να χρωματίζω!!!κατα τα αλλα τα ίδια..μαγείρεψα και σε λιγο φεύγω παλι για δουλεια!!!

Χα !! Εχω πάρει και εγω αυτα με τις ζωγραφικές αλλα δεν μπορεςα να ολοκλήρωσω καμια ! Ειμαι ανυπόμονη πολυ και μετα βαριέμαι και το αφήνω ??αλλα σε κανει να ξεχνιέσαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου ευχαριστω πολυ για τις ευχές σας !! Για να δούμε πως θα παει .. πλέον τα αφήνω όλα στον θεό .. εκείνος ξέρει και οτι γίνεται  το κανει για το καλο της ψυχής μας ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Καλημερααααα...σε τι φάση βρισκομεθα???εγω μια χαρα,εδω..σημερα έκλεισα ραντεβού σε εναν γιατρό εδω κοντά μου,εξειδικευμένες την υπογονημοτητα,για την επόμενη εβδομάδα..να δω τι θα μου πει..(για το πως εχουμε κινηθεί,και το τι δεν εχουμε κανει)θελω να παω στο lidl αυτη τη βδομαδα..εχει καποια βιβλία ζωγραφικής για χαλάρωση..και σκέφτομαι μηπως παω να παρω και να αρχίσω να χρωματίζω!!!κατα τα αλλα τα ίδια..μαγείρεψα και σε λιγο φεύγω παλι για δουλεια!!!

Εγω πεμπτη εχω ραντεβου και νεοτερα.Kαλη δουλίτσα και ωμορφες ζωγραφιές:y32b4::y32b4:Θ ασου στειλω μια φωτο μου για αρχη να με ζωγραφισεις [smilie=toothy9.gif]Οποτε μιλαμε για ζωγραφικη μου ερχετ στο μυαλο εδω αυτος ο κυριουλης δεν ξερω αν τον βλεπατε παντως εγω μικρη δεν εχανα επεισοδιο,ωραια ιδεα αληθεια ποτε τα χει να παρω και εγω καλη ιδεα θα αρχισουμε Anti-stress

1-1.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Ninonino είπε:

Κορίτσια μου ευχαριστω πολυ για τις ευχές σας !! Για να δούμε πως θα παει .. πλέον τα αφήνω όλα στον θεό .. εκείνος ξέρει και οτι γίνεται  το κανει για το καλο της ψυχής μας ! 

:cheer:[smilie=love8.gif][smilie=love9.gif][smilie=love5.gif][smilie=love4.gif][smilie=love1.gif]Ολα καλα να πάνε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η karen είπε:

Εγω πεμπτη εχω ραντεβου και νεοτερα.Kαλη δουλίτσα και ωμορφες ζωγραφιές:y32b4::y32b4:Θ ασου στειλω μια φωτο μου για αρχη να με ζωγραφισεις [smilie=toothy9.gif]Οποτε μιλαμε για ζωγραφικη μου ερχετ στο μυαλο εδω αυτος ο κυριουλης δεν ξερω αν τον βλεπατε παντως εγω μικρη δεν εχανα επεισοδιο,ωραια ιδεα αληθεια ποτε τα χει να παρω και εγω καλη ιδεα θα αρχισουμε Anti-stress

1-1.gif

Αχαχαχαχαχα..κλαιω με τον κυριουλη!!αχαχαχαχααχχ..

εγω βεβαια οταν μιλαω για ζωγραφική μου έρχεται στο μυαλό η ωραια εποχή του λυκείου που εκανα και λάτρευα το ελεύθερο σχέδιο..Αχ,πως περνάνε τα χρονια!!!

αυτη τη βδομαδα τα εχει,ελπιζω αυριο που θα παω..να βρω..

http://www.lidl-hellas.gr/el/oi-prosfores-mas.htm?id=1862

μαλλον πρεπει να αρχίσω να ανακαλύπτω παλι,τον καλλιτέχνη μεσα μου..

φιλια,θα περιμένουμε τα νεα σου την πεμπτη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ninonino είπε:

Κορίτσια sos ! Με έπιασε παλι η αγωνία μουυυ !! Δε μπορω φοβάμαι πολυυυυυ πως θα ηρεμησωωω 

Ελα τωρααααααα....κουλ!!!βλεπουμε survivor τωρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε,ε,οχι και ολο χάνουν!!χθες μονο και μακαρι και σημερα μπας και φάνε οι αλλοι τιποτα γιατι τους βλεπω να πέφτουν κάτω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Ε,ε,οχι και ολο χάνουν!!χθες μονο και μακαρι και σημερα μπας και φάνε οι αλλοι τιποτα γιατι τους βλεπω να πέφτουν κάτω!!!

Μαι ειδικά η Παπαδόπουλου δε την βλεπω καλα νευρική ανορεξία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Ninonino είπε:

Μαι ειδικά η Παπαδόπουλου δε την βλεπω καλα νευρική ανορεξία 

Εκει οχι νευρική..σκέτο ανορεξία!!!ειδες πως μπουκωνανε τα μακαρονια??ερηξα πολυ γέλιο!!!!αληθεια ποιος λες να φυγει απο τους προτεινόμενους??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Εκει οχι νευρική..σκέτο ανορεξία!!!ειδες πως μπουκωνανε τα μακαρονια??ερηξα πολυ γέλιο!!!!αληθεια ποιος λες να φυγει απο τους προτεινόμενους??

Χαχαχ ! Διέρρευσε πληροφορία οτι θα πάρει δρομο ο Τσανγκ !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας κοριτσαρες!!!!!!!!!!!διαβαζα τωρα τη συζητηση σας κ εχω να πω επειδη δουλευω στα lidl εγιναν αναρπαστα ταειδη χομπι ζωγραφικης κτλ κ επειδη ασχολουμε στον ελευθερο χρονο με κατι τετοια ειναι η καλυτερη λυση χαλαρωσης!!! τωρα τελευταια ανακαλυψα κ τον πυρογραφο και μπορω να σας πω με σιγουρια οτι το μυαλο οταν ασχολησε με τετοια τρεχει με πολλα χιλιομετρα το ατιμο !!!!! βουρ στη χειροτεχνια ή οτι αλλο μπορει να κανει το μυαλουδακι μας να τρεχει!!! τωρα εγω ξεκινησα να αναπαλαιωνω ενα βαρελι για να το κανω καβα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ninonino είπε:

Χαχαχ ! Διέρρευσε πληροφορία οτι θα πάρει δρομο ο Τσανγκ !! 

Μακαρι!!!τι αχώνευτη διπρόσωπη μουσιτσα ειναι ο τύπος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...