Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλησπέρα σε οοοολα τα κορίτσια του φορουμ..Ειμαι η Κατερίνα και ειμαι 32 ετών(το ομολογώ δημόσια αλλα δεν τα εχω κλείσει..)

Ειμαι και εγω μια απο τα τοοοοσα πολλα κοριτσια που παλεύουν να γίνουν μανούλες..Προσφάτως καταφερα να ταρακούνησω τον εαυτό μου και να το παρω λιγο πιο χαλαρά το θέμα,γιατι πραγματικά ενιωσα σαν λαστιχο..δλδ έτοιμη να κλατάρω..Ολα τα κοριτσια που πέτυχαν λενε μονο ενα πράγμα..ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ..και δεν διαφωνώ..δικιο εχουν,αλλα πως το καταφέρνεις???Ανοιγω λοιπον αυτο το θέμα,με στόχο να μιλήσουμε και να ανταλλάξουμε ιδέες για το πως μπορουμε να ηρεμουμε..τι θα μπορούσε να βοηθήσει στην καλη μας ψυχική υγεια,ώστε να θωρακιστουμε και να μην απελπιζομαστε σε καθε άκαρπη προσπάθεια..ακουω τις προτάσεις σας...και παμε να βρούμε την λύση στο αίνιγμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 164
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Καλησπέρα σε οοοολα τα κορίτσια του φορουμ..Ειμαι η Κατερίνα και ειμαι 32 ετών(το ομολογώ δημόσια αλλα δεν τα εχω κλείσει..)

Ειμαι και εγω μια απο τα τοοοοσα πολλα κοριτσια που παλεύουν να γίνουν μανούλες..Προσφάτως καταφερα να ταρακούνησω τον εαυτό μου και να το παρω λιγο πιο χαλαρά το θέμα,γιατι πραγματικά ενιωσα σαν λαστιχο..δλδ έτοιμη να κλατάρω..Ολα τα κοριτσια που πέτυχαν λενε μονο ενα πράγμα..ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ..και δεν διαφωνώ..δικιο εχουν,αλλα πως το καταφέρνεις???Ανοιγω λοιπον αυτο το θέμα,με στόχο να μιλήσουμε και να ανταλλάξουμε ιδέες για το πως μπορουμε να ηρεμουμε..τι θα μπορούσε να βοηθήσει στην καλη μας ψυχική υγεια,ώστε να θωρακιστουμε και να μην απελπιζομαστε σε καθε άκαρπη προσπάθεια..ακουω τις προτάσεις σας...και παμε να βρούμε την λύση στο αίνιγμα...

Χαχα κατερινακι μου πολυ καλα εκανες και άνοιξες τέτοιο θέμα γιατι σε εμενα το άγχος εχει χτυπήσει κόκκινο ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι πολύ ωραίο θέμα.Εγώ κορίτσια το μήνα που είχα μείνει έγκυος είχα βγεί πολύ έξω.Επίσης έχω μια εφαρμογή στο κινητό που σημείωνα ποτέ ερχόμασταν σε επαφή και διάφορα συμπτώματα και εκείνο τον μήνα δεν την είχα ανοίξει καθόλου την εφαρμογή,ούτε γόνιμες κοιτούσα ούτε τίποτα.Βέβαια τώρα που ξαναπροσπαθούμε ξαναμπήκα στο τρυπάκι.Θα χαρώ να μας γράψουν κι άλλες κοπέλες:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγω τοτε που ειχα μείνει και απέβαλα ητανε πριν τα χριςτουγεννα καη βγαίναμε ολο εξω .. Εγω κορίτσια στη φαση που ειμαι λεω να κανονίζουμε τα σκ με τον άντρα μου κάτι σαν εκδρομές να φεύγουμε να ξεχνιέμαι .. Και επισης να ξεκινήσω καμια δραστηριότητα τιποτα γιόγκα η κανενα άθλημα ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επισης δε ξερω πόσες απο εςας έχετε ηδη κατοικίδιο αλλα βοηθΕι πολυ! Σκέφτηκα και αυτο να παρω κανενα ζωάκι να ξεχνιέμαι ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ninonino ήθελα και έγω πολύ να πάω γυμναστήριο αλλά είμαι φοβιτσιάρα και θα σκέφτομαι αν είμαι έγκυος και δεν το έχω καταλάβει ακόμα οτί θα πάθω τίποτα :P.Αύτο με τις εκδρομούλες ωραια ιδέα τώρα που θα ανοίγει και ο καιρός.Κλειστήκαμε μέσα φέτος γιατί είχαμε βαρύ χειμώνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι αντε να φύγει αυτός ο χειμώνας να πηγαίνουμε λιγο θάλασσα πιστεύω το καλοκαιρι πιο εύκολα θα ξεχαστούμε .. Αυτο για το γυμναστήριο και εγω το σκεφτομαι λεω αν σε κάποιο μήνα μείνω έγκυος τι γίνεται μεχρι να το καταλάβω .. Αλλα ακριβώς εκει θα το χτυπήσω το σύμπτωμα ! Δηλ θα προσπαθήσω να κάνω τα τελείως αντίθετα με αυτα που θ εκανε μια κοπέλα που περιμένει παιδι ?.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαιρομαι κοριτσακια μου που σας αρεσει το θέμα..το θεωρώ επιτακτική ανάγκη για ολες μας το να χαλαρώσουμε,οποτε αν το συζητήσουμε εκταινως πιστευω πως και θα βοηθηθούμε και υπθα βοηθήσουμε..Οσον αφορά την γυμναστική,εγω θα προτινα κατι ήπιο..οπως yoga η pilates που δεν μπορούν να βλάψουν σε περίπτωση εγκυμοσυνης..

και γω περιμενω πως και πως το καλοκαίρι...αχχχχχ..και μονο μια βολτίτσα στη θάλασσα αμέσως σςε χαλαρώνει.!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Ninonino είπε:

Κορίτσια μου οι άντρες σας τι στάση κρατάνε σε ολο αυτο ; Τους πιάνει καθολου άγχος ; Συζητάνε καθολου γι αυτο ; 

Έχουν και αυτοί άγχος τους και περνούν και αυτοί το Γολγοθά τους αλλά δεν εκδηλώνονται.εμεις συζητάμε πολύ και συνεχεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ ωραιο θεμα ανοιξες κατερινακι αυτο το αγχος ειναι οτι το χειροτερα κοριτσια στο τριτο παιδακι τωρα που περιμενω καναμε ελευθερα και καθε μηνα κοιταγα γονιμες ποσες μερες μετα να περιμενω να δω εαν θα ερθει περιοδος ,  συμπτωματα, ετσι πιστευω οπως κανουμε ολες αλλα ολο αυτο ειναι παρα πολυ ψυχοφθορο. στη δουλεια η μερα ηταν αρκετα καλα δεν το ειχα τοσο στο μυαλο μου μετα κοιταγα να παιζω με τα μωρα καμια βολτα εστω και στο σουπερ που πηγαινα ξεχνιομουν αλλα οσο θα φτιαχνει ο καιρος θα ειναι πολυ καλυτερα πιστευω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Ninonino είπε:

Και μενα δεν εκδηλώνεται .. Βέβαια τον πειραζει .. Τι ηλικία ειναι άντρες σας ; Εμείς ειμαστε ίδια ηλικία.. 

Εμείς έχουμε 14 χρόνια διαφορά είναι στα 44

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η evgeniadrak@1985 είπε:

πολυ ωραιο θεμα ανοιξες κατερινακι αυτο το αγχος ειναι οτι το χειροτερα κοριτσια στο τριτο παιδακι τωρα που περιμενω καναμε ελευθερα και καθε μηνα κοιταγα γονιμες ποσες μερες μετα να περιμενω να δω εαν θα ερθει περιοδος ,  συμπτωματα, ετσι πιστευω οπως κανουμε ολες αλλα ολο αυτο ειναι παρα πολυ ψυχοφθορο. στη δουλεια η μερα ηταν αρκετα καλα δεν το ειχα τοσο στο μυαλο μου μετα κοιταγα να παιζω με τα μωρα καμια βολτα εστω και στο σουπερ που πηγαινα ξεχνιομουν αλλα οσο θα φτιαχνει ο καιρος θα ειναι πολυ καλυτερα πιστευω!!!!

Με το καλό το τρίτο σας μωράκι σου εύχομαι μία καλή δίχως προβλήματα εγκυμοσύνη ποιο μήνα διανύεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ κορίτσια με τον άντρα μου είμαστε στα 30.Εμένα δεν αγχώνετε,είναι πολύ αισιόδοξος μου λεεί θα μείνεις γρήγορα έγκυος.Οταν φτάνει να αδιαθετήσω όμως το πρωί πριν φύγει για δουλειά εγώ κοιμάμαι και με ξυπνάει και με ρωτάει σου ήρθε περίοδος.Οπώς επίσης τωρα στις γονιμές μου είχε γρίπη και με ρώτησε πειράζει που είμαι άρρωστος και προσπαθούμε?χαχαχχαχαχα:)  μου φάνηκε περίεργο.Ισως και αύτοι οι καημενούληδες προβληματίζονται αλλά δεν τα εξωτερικεύουν όπως εμείς. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετσι ακριβως κοριτσια μου..και εκεινοι προβληματίζονται αλλα δεν το εξωτερικεύουν..μονο που και που μπορει να πουν κατι..οπως εμενα την προηγούμενη εβδομάδα ο καλός μου,που κοιτούσε επίμονα την κοιλιά μου..και του λεω "τι κοιτάς??" Και μου λέει αναρωτιεμαι ποτε θα γεμίσει αυτη η όμορφη κοιλιτσα..πηγαν να με πάρουν τα ζουμιά αλλα κρατήθηκα..εγω ειμαι στα 32 οπως σας ειπα και εκεινος μολις έκλεισε τα 39..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Ετσι ακριβως κοριτσια μου..και εκεινοι προβληματίζονται αλλα δεν το εξωτερικεύουν..μονο που και που μπορει να πουν κατι..οπως εμενα την προηγούμενη εβδομάδα ο καλός μου,που κοιτούσε επίμονα την κοιλιά μου..και του λεω "τι κοιτάς??" Και μου λέει αναρωτιεμαι ποτε θα γεμίσει αυτη η όμορφη κοιλιτσα..πηγαν να με πάρουν τα ζουμιά αλλα κρατήθηκα..εγω ειμαι στα 32 οπως σας ειπα και εκεινος μολις έκλεισε τα 39..

Αχ ? Εμενα κόντεψαν να με πάρουνε θα ζουμιά με αυτο που σου είπε !! Τι να κανουνε τωρα αυτοι οι καημένοι και μενα ολο καλα λόγια μου λεει  και με ήρεμει.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και οι δυο μαζι το περνάμε  γιατι είμαστε ηδη οι δυο μας  οικογένεια ολες οι ψυχικες δυσκολιες μας αντιμετωπιζονται στηριζοντας ο ενας τον αλλον η αγωνια και των δυο μας ειναι ιδια σε καθε αναμονη αποτελεσματος χοριακης η ενα απλο τεστ εγκυμοσυνης[smilie=love9.gif]       [smilie=love5.gif] 

             

                                              ΄ΘΑΝΟΣ ΑΣΚΗΤΗΣ      ΔΥΟ ΟΜΟΡΦΑ ΛΟΓΙΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΟΥ   Για όλους εσάς που θέλετε στη ζωή σας ένα παιδί, πρέπει να ξεχάσετε το κυνήγι της γονιμότητας, τα θερμόμετρα και τις ημέρες-στόχους, που η εκσπερμάτιση θα κάνει το θαύμα της! Πιο απλά, κάντε σεξ! Ζήστε το! Απολαύστε ο ένας τον άλλο!

Και να θυμάστε ότι: Η σχέση κάνει ένα παιδί και όχι το παιδί τη σχέση!:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η karen είπε:

Με το καλό το τρίτο σας μωράκι σου εύχομαι μία καλή δίχως προβλήματα εγκυμοσύνη ποιο μήνα διανύεις

σε ευχαριστω πολυ, ειμαι στις αρχες σημερα εχω το πρωτο ραντεβου με τη γιατρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η evgeniadrak@1985 είπε:

σε ευχαριστω πολυ, ειμαι στις αρχες σημερα εχω το πρωτο ραντεβου με τη γιατρο.

Μπραβο ευχομαι να ναι ολα καλά!!![smilie=love5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η evgeniadrak@1985 είπε:

σε ευχαριστω πολυ, ειμαι στις αρχες σημερα εχω το πρωτο ραντεβου με τη γιατρο.

Οτι καλυτερο να εχεις γλυκια μου!!!συγχαρητηρια!!ευχομαι ολόψυχα μια καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη και ενα γερό και τυχερό μωρο στην αγκαλίτσα σας!!θα περιμένουμε νεα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Ninonino είπε:

Αχ ? Εμενα κόντεψαν να με πάρουνε θα ζουμιά με αυτο που σου είπε !! Τι να κανουνε τωρα αυτοι οι καημένοι και μενα ολο καλα λόγια μου λεει  και με ήρεμει.. 

Και μενα δεν μπορω να πω..μονο δύναμη μου δίνει..αλλα ρε κοριτσια οταν ειμαστε με τα ανήψια τον βλεπω να λιιιιιιωνει στην κυριολεξία.,και σκέφτομαι ποτε θα με αξιώσει ο θεος να τον κανω να βιώσει την μεγαλύτερη ευτυχία που μπορει να νιωσει ενας ανθρωπος..την γονεϊκή ιδιότητα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Και μενα δεν μπορω να πω..μονο δύναμη μου δίνει..αλλα ρε κοριτσια οταν ειμαστε με τα ανήψια τον βλεπω να λιιιιιιωνει στην κυριολεξία.,και σκέφτομαι ποτε θα με αξιώσει ο θεος να τον κανω να βιώσει την μεγαλύτερη ευτυχία που μπορει να νιωσει ενας ανθρωπος..την γονεϊκή ιδιότητα???

Αχ Κατερινακι μου θα ερθει ειμαστε στη λιστα ζευγαυριων που πρεπει να περασουμε τις δοκιμασιες μας  θα μας το δωσει και εμας μερικες φορες ο Θεος δεν μας το δινει γρηγορα και μας αργει  σκοπιμα και ξερεις γιατι:?:γιατι βλεπει σε εμας πεισμα και εγωισμο στην αποκτηση ενος παιδιου  αποβαλλεται το ανγχος την αγωνια και το πεισμα Πιστη  προσευχες και αισιοδοξια ο Θεος  δεν μας αφησει ατεκνες [smilie=love5.gif]μας ακουει και δεν αρνειται αλλα αναβαλλει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η karen είπε:

Αχ Κατερινακι μου θα ερθει ειμαστε στη λιστα ζευγαυριων που πρεπει να περασουμε τις δοκιμασιες μας  θα μας το δωσει και εμας μερικες φορες ο Θεος δεν μας το δινει γρηγορα και μας αργει  σκοπιμα και ξερεις γιατι:?:γιατι βλεπει σε εμας πεισμα και εγωισμο στην αποκτηση ενος παιδιου  αποβαλλεται το ανγχος την αγωνια και το πεισμα Πιστη  προσευχες και αισιοδοξια ο Θεος  δεν μας αφησει ατεκνες [smilie=love5.gif]μας ακουει και δεν αρνειται αλλα αναβαλλει

Το πιστευω ακράδαντα κοριτσακι μου..αληθεια!!δεν ειναι απλα επιθυμία..Εχω εμπιστοσύνη στον θεο..οπως το λες..μας δοκιμάζει..και εμεις πρεπει να Του εχουμε εμπιστοσύνη..εκεινος ξέρει τι δοκιμασίες πρεπει να περασουμε για να αποδείξουμε ποσο πολυ το θελουμε και ποσο ικανοί ειμαστε..Ας εχουμε εμπιστοσύνη κοριτσακια μου και θα γίνουμε οοοολες μανούλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελειο το θεμα π ανοιξες δν τ συζητω!!!ειναι πλεον τ μονο π με απασχολει!!δν αντεχω αλλο να  ακουω κοπελες π λενε εμεινα εγκυος οταν χαλαρωσα σταματησα να τ σκεφτομαι!!κ αυτο π ρωταω ειναι το ΠΩΣ?????Τ ΚΑΝΑΤΕ Κ ΧΑΛΑΡΏΣΑΤΕ???εγω δυστυχως απο δω κ περα ειμαι πολυ πιεσμενη στ δόυλεια χτυπαω 9ωρο κ μετα θα παει κ παραπανω.οποτε δ υπαρχει χρονος γ χομπι γτ μετα υπαρχουν κ οι δουλειεσ τ σπιτιου οποτε δ βγαινει!!κ να πωτν αληθεια εγω κ στ δουλεια  τ σκεφτομαι γαμώτο!!!τ καλοκαιρακι τ περιμενω πωςκ  πως π δν θ δουλευω κ τοσο πολυ αλλα  κ γτ γενικα σ φτιαχνει τν διαθεση!!νόμιζω πωσ  μονο οταν εισαι με μια καλη παρεα κ γελασ πολυ τοτε μονο ξεχνιεσαι!!τουλαχιστν εγω τοτε ξεχνιεμαι τελειως!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...