Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Εννοειτε..ντεπόν αναβραζον μάξιμουμ..δεν την παλεύω αλλιως..μακαρι να μπορούσα να την περαςω και γω ξάπλα..μολις γυριςα απο τη δουλεια και λεω να ξαπλώσω..εγω πειράζει που πηρα φιλέτο κατεψυγμένο μπακαλιάρο???το κανω μπακαλιαροκροκετες ουτως η άλλως..πως θα περάσετε τη μερα σας αυριο??

Ωραιοι ειανι . η νινονινο το εριξε στο shopping therapy καλα εκανες αμαν μαυτα τα ψαρια οσο τρελαινομαι για ψαρεμα τοσο ταπεχθανομαι να τα φαω[smilie=puke.gif]Εαυ καθριν τι εκανες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 164
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Μπραβο κοριτσάρα μου..ετσι να κανεις για να ξεχνιέσαι..τωρα ποτε θα εχεις ξανά νεα απο το γιατρό??

τι ψάρι πηρες??

ενα ψαρακι μικρο να περασει η μερα

mpakaliaros-393-kilwn.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η karen είπε:

Ωραιοι ειανι . η νινονινο το εριξε στο shopping therapy καλα εκανες αμαν μαυτα τα ψαρια οσο τρελαινομαι για ψαρεμα τοσο ταπεχθανομαι να τα φαω[smilie=puke.gif]Εαυ καθριν τι εκανες?

Αληθεια δεν τρως ψάρι???εγω δεν μπορω να πω οτι τα τρώω ολα,αλλα κάμποσα μου αρεσουν...τι εκανα με τι???.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Εγω εχω διχαστεί..δεν ξέρω ποιον υποστηρίζω..απο τους μαχητές μονο την Ειρήνη συμπαθώ..την θεωρώ οντως μαχήτρια..οι υπόλοιποι δεν μου λενε κατι..απο τους διάσημους συμπαθώ και συνεχίζω να συμπαθώ τον Μπό γιατι ειναι χαμηλών τόνων και την Λαουρα..(καλα το κορίτσι το εχω γνωρίσει κιολας και εχω άποψη για το τι παιδί ειναι)

Και γω απο διάσημους αυτούς συμπαθώ !! Τον μπο παρα πολυ !!! Απο μαχητές την Ειρήνη γιατι παίζει παρα πολυ καλα καθε φορά τα δίνει όλα ! Εγω τωρα κορίτσια θα πάω στο γιατρο Τετάρτη αλλα εχω τεράστια αγωνία για το θα εχει γίνει .. άραγε θα υπάρχει εγκυμοσύνη μεχρι τοτε ; ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω λεω αυριο κορίτσια να πάω καμια θάλασσα με τον άντρα μου .. ετσι μια εκδρομή κάπου ..αλλοως αν μείνουμε τελικα και δε παμε θα βγουμε για κανενα καφε το μεσημέρι και μετα το βραδυ για κανενα ποτο .. εσείς τι θα κάνετε ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ninonino είπε:

Και γω απο διάσημους αυτούς συμπαθώ !! Τον μπο παρα πολυ !!! Απο μαχητές την Ειρήνη γιατι παίζει παρα πολυ καλα καθε φορά τα δίνει όλα ! Εγω τωρα κορίτσια θα πάω στο γιατρο Τετάρτη αλλα εχω τεράστια αγωνία για το θα εχει γίνει .. άραγε θα υπάρχει εγκυμοσύνη μεχρι τοτε ; ?

Προσπαθησε να μην σκέφτεσαι αρνητικά..οτι ειναι να γίνει θα γίνει!!να εχεις εμπιστοσύνη στο Θεο ματια μου και θα γίνει το καλυτερο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω κοριτσια μου ειμαι πολυ χαρούμενη..ειχαμε μια περιπέτεια με την αδερφή μου,αλλα ολα δείχνουν πως ειναι καλα τωρα..Θα παρω τους δυο ανηψιους μου στο σπιτι αυριο το πρωι..να ηρεμηςει λιγο η αδερφούλα μου τωρα που βγηκε απο το νοσοκομειο..θα φάμε μαζι..θα παμε καμια βολτίτσα,θα κοιμηθούμε παρείτσα και την Κυριακή το απογευματάκι θα τους παω σπιτι..οποτε αυτο το Σ/Κ θα γεμίσουμε παιδικές φωνούλες και γέλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ninonino είπε:

Εγω λεω αυριο κορίτσια να πάω καμια θάλασσα με τον άντρα μου .. ετσι μια εκδρομή κάπου ..αλλοως αν μείνουμε τελικα και δε παμε θα βγουμε για κανενα καφε το μεσημέρι και μετα το βραδυ για κανενα ποτο .. εσείς τι θα κάνετε ; 

Πολυ ωραια!!!αντε να περάσετε καλα!!αλλα εσυ οχι αλκοόλ οκ???και προσπαθησε να μην κουράζεσαι..!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η karen είπε:

Θα παμε εκκλησια θα καμαρωσουμε τα παιδακια εναν καφε και μετα φαγητο στην συνεχεια και καμια τσαρκα νυχτερινη

parelasi311.jpg

Σουπερ μου ακούγεται...να περάσετε τελεια κοπελα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου πολυ σας αγαπω !! Τόσο λιγο σας ξερω αλλα νιώθω πολυ καλα οταν μιλάω μαζι σας ! Μου φτιάχνετε τη διάθεση !!! Και νομιζω η διάθεση εχει ανεβεί γενικα ε κορίτσια ;!! ευχομαι να περάσετε ολες τελεια αυριοοοο ! ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Ninonino μου να μην κουραζεσε πολυ και μονο χαμογελα! Ολα θα ειναι οπως θελει!

εγω αυριο μπακαλιαρακι μετα με παρεούλα καφεδάκι λίγο στον ανιψιό μου να του ρουφήξω τις μαγουλαρες και το βραδι ταινιουλα αγγαλιτσα με τον αντρουλι μου! Να περάσετε όλες σούπερ 

@Κατερινάκι/only love τι όμορφα δυο ζουζούνια να κυνηγάς ! Αγκαλίτσες και φιλακια!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα αισθήματα ειναι αμοιβαία @Ninonino μου..ολα πρεπει να τα βλέπουμε με θετική ματια..ολα γίνονται για κάποιο λόγο..και το δεδομένο ειναι πως μεσα απο τις οποίες δοκιμασίες..βγαίνουμε πιο δυνατές!!! @Renata7κι μου καλα να περάσετε και εσεις..δωσε ενα φιλί στα μαγουλακια του ανηψιου σου και απο μενα...Να εισαστε οοοολες σας καλα και να περάσετε υπεροχα!!!Δημιουργηστε αναμνήσεις κοριτσαρες μου,!!!καντε πράγματα που του χρονου δεν θα μπορειτε γιατι πολυ απλα..η εγγυουλες θα ειμαστε..η θα χουμε μολις γεννήσει..η θα χουμε μωρά που θα μας εχουν σήκω σήκω κατσε κατσε!!!τα φιλια μου και την αγαπη μου σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μόλις μου ήρθε αίμα ... ?? άλλη μια βιοχημική .. δε πειραζει το αφήνουμε κι αυτο πίσω και προχωράμε σε εξετάσεις ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ninonino είπε:

Καλημέρα κορίτσια μόλις μου ήρθε αίμα ... ?? άλλη μια βιοχημική .. δε πειραζει το αφήνουμε κι αυτο πίσω και προχωράμε σε εξετάσεις ... 

Εχείς πολύ αίμα?Να ενημερώσεις τον γιατρό σου.Μείνε ψύχραιμη και ξάπλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Εχείς πολύ αίμα?Να ενημερώσεις τον γιατρό σου.Μείνε ψύχραιμη και ξάπλα.

Το πρωι σηκώθηκα πήγα για την ανάγκη και σκουπίστηκα και ειχε αίμα τωρα ακομη δεν ξανα έβγαλε αλλα ξερω την κατάληξη ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!ευχομαι του χρονου τετοια μέρα να εχουμε καταφέρει ολες μας με την βοήθεια της Παναγίτσας να εχουμε καταφέρει να εχουμε τα μωρακθα που τοσο επιθυμούμε..είτε στην αγκαλίτσα,είτε στην κοιλιτσα μας!!!

@Ninonino μου ελπιζω να μην ξαναδείς αίμα..για καλο και για κακό παρε ενα τηλ τον γιατρό,προσπαθησε να μην κουραστείς σημερα και οτι ειναι να γίνει,θα γίνει..Αν δεν γίνει τωρα..σιγουρα θα γίνει συντομα!!!προσπαθησε να εισαι ψύχραιμη..ειναι δύσκολο..αλλα οχι ακατόρθωτο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Καλημερα κοριτσακια μου!!ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!ευχομαι του χρονου τετοια μέρα να εχουμε καταφέρει ολες μας με την βοήθεια της Παναγίτσας να εχουμε καταφέρει να εχουμε τα μωρακθα που τοσο επιθυμούμε..είτε στην αγκαλίτσα,είτε στην κοιλιτσα μας!!!

@Ninonino μου ελπιζω να μην ξαναδείς αίμα..για καλο και για κακό παρε ενα τηλ τον γιατρό,προσπαθησε να μην κουραστείς σημερα και οτι ειναι να γίνει,θα γίνει..Αν δεν γίνει τωρα..σιγουρα θα γίνει συντομα!!!προσπαθησε να εισαι ψύχραιμη..ειναι δύσκολο..αλλα οχι ακατόρθωτο!!!

Κορίτσια ειμαι πολυ χαλια .. πολυ απογοητευμένη ... καλύτερα να μην εμενα καθολου έγκυος ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ninonino είπε:

Κορίτσια ειμαι πολυ χαλια .. πολυ απογοητευμένη ... καλύτερα να μην εμενα καθολου έγκυος ... 

Ελα βρε ματια μου..μην σε περνει απο κάτω..το ξερεις οτι εγω παρακαλούσα προχθές να δειξει εστω κατι??οτι κατι πηγε να ξεκινήσει εστω??ουσιαστικα παρακαλούσα να μου δειξει ο θεος οτι μπορω να συλλάβω ..δεν μου εχει προκύψει ποτε μια εστω εγκυμοσυνη..οποτε δεν ξέρω τι ειναι χειρότερο..απλα ο καθένας νιωθει πολυ μεγάλο το βαρος που σηκώνει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Ελα βρε ματια μου..μην σε περνει απο κάτω..το ξερεις οτι εγω παρακαλούσα προχθές να δειξει εστω κατι??οτι κατι πηγε να ξεκινήσει εστω??ουσιαστικα παρακαλούσα να μου δειξει ο θεος οτι μπορω να συλλάβω ..δεν μου εχει προκύψει ποτε μια εστω εγκυμοσυνη..οποτε δεν ξέρω τι ειναι χειρότερο..απλα ο καθένας νιωθει πολυ μεγάλο το βαρος που σηκώνει..

Οχι γλυκουλα μου καλύτερα να μη συμβαίνει κάτι παρα αυτο το πράγμα .. να ξέρεις πως μπορείς να συλλάβεις γιατι οι εξετάσεις σου ειναι ολες καλές! Το θέμα ειναι καθαρά ψυχολογικό και θα δεις μόλις ξεχαστείς θα έρθει εκει που δε το περιμένεις ! Αυτο τωρα που περνάω ειναι χειρότερο γιατι θα πρέπει να ψαχτούμε πολυ να δούμε τι φταίει και μπορει να εχουμε και κάτι που δε διορθώνεται .. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/3/2017 at 8:59 ΠΜ, ο/η Ninonino είπε:

Καλημέρα κορίτσια μόλις μου ήρθε αίμα ... ?? άλλη μια βιοχημική .. δε πειραζει το αφήνουμε κι αυτο πίσω και προχωράμε σε εξετάσεις ... 

@Ninonino μου !!! Δεν ξερω ακριβως αυτο που νοιωθεις αλλα ειμαςτε παρεάκι καλο και τρελό! Θελω να χαμογελάσεις και να κανεις οτι περνάει απο το χέρι σου να εισαι καλα! Ολα θα ερθουν! Σου στελνω ενα μεγάλο φιλί!❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Ninonino είπε:

Οχι γλυκουλα μου καλύτερα να μη συμβαίνει κάτι παρα αυτο το πράγμα .. να ξέρεις πως μπορείς να συλλάβεις γιατι οι εξετάσεις σου ειναι ολες καλές! Το θέμα ειναι καθαρά ψυχολογικό και θα δεις μόλις ξεχαστείς θα έρθει εκει που δε το περιμένεις ! Αυτο τωρα που περνάω ειναι χειρότερο γιατι θα πρέπει να ψαχτούμε πολυ να δούμε τι φταίει και μπορει να εχουμε και κάτι που δε διορθώνεται .. 

Λυπαμαι ευχομαι καλη συνεχεια και υπομονη,Ολα διωρθονονται αρκει να βρε8ούν μην αρχιζεις να  βαραινεις την ψυχολογια σου και τη ψυχη με τετοιες σκεψεις οπως αυτη που γραφεις παραπανω -------->μπορει να εχουμε και κάτι που δε διορθώνεται,η επιστημη συνεχως προχωρα  σε ολα τα προβληματα υπαρχει λυση,ολα μα ολα πλεον στις μερες μας αντιμετωπιζονται...Τιποτα δεν ειναι τυχαιο και πρεπει να τα ψαχνουμε ολααα,Ξεερω οτι εσυ βασανιζεσαι πιο πολυ απο γυναικες που δεν κανουν συλληψη  και ειναι πιο επωδυνη η κατασταση η οποια ναι μεν αλλα η καταληξη της   ειναι  να ναι  μια βιοχημικη ,ζεις συνεχεια με το φοβο τον οποιο πρεπει να καταπολεμησεις  πριν ξεκινησεις προσπαθειες ξανα ψαξε βρες το προβλημα σας και αντιμετωπιστε το και μετα παλι συνεχιστε για την επομενη προσπαθεια σας η οποια ευχομαι να σας ανταμοιψει σε μια τελειομημη διχως προβληματα εγκυμοσυνη και με ενα μωρο στην αγκαλιας σας υγιεστατο,Παρε Θαρρος απο τοο οτι μενεις εγκυος ειναι ενα +++++για εσενα μεγαλο,βρες καλο γιατρο και καλη αρχη να χεις κοπελα μου[smilie=love5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/3/2017 at 3:19 ΜΜ, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Ελα βρε ματια μου..μην σε περνει απο κάτω..το ξερεις οτι εγω παρακαλούσα προχθές να δειξει εστω κατι??οτι κατι πηγε να ξεκινήσει εστω??ουσιαστικα παρακαλούσα να μου δειξει ο θεος οτι μπορω να συλλάβω ..δεν μου εχει προκύψει ποτε μια εστω εγκυμοσυνη..οποτε δεν ξέρω τι ειναι χειρότερο..απλα ο καθένας νιωθει πολυ μεγάλο το βαρος που σηκώνει..

Οχι γλυκουλα μου καλύτερα να μη συμβαίνει κάτι παρα αυτο το πράγμα .. να ξέρεις πως μπορείς να συλλάβεις γιατι οι εξετάσεις σου ειναι ολες καλές! Το θέμα ειναι καθαρά ψυχολογικό και θα δεις μόλις ξεχαστείς θα έρθει εκει που δε το περιμένεις ! Αυτο τωρα που περνάω ειναι χειρότερο γιατι θα πρέπει να ψαχτούμε πολυ να δούμε τι φταίει και μπορει να εχουμε και κάτι που δε διορθώνεται .. 

 

 

 

α ρε κοριτσάκια μου να στε καλα ευχαριστω πολυ για την εμψύχωση !!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...