Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες προσπαθούμε για μωράκι??


Petalouditsa28

Recommended Posts

στις πριν 5 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Κοριτσάκια μου τι κάνετε πώς είσαστε ????

Εγώ περίμενα σήμερα την ακατανόμαστη αλλά τελικά δεν ήρθε και έτσι έκανα ένα τεστ το πρωί ( αυτά τα φτηνά από το ίντερνετ)  και μου βγήκε άχνη γραμμή.....   :-)

Γύρισα στο σπίτι και πήγα από το σουπερμάρκετ και πήρα άλλο και ξανά έκανα, επειδή έκανα σε κυπελλάκι λέω δε δοκιμάζω και με τα άλλα τα φτηνά από το ίντερνετ ?? Κοριτσάκια μου και τα 3 μου δείξανε άχνη γραμμή κατευθείαν!!!!!! ? ? ? 

Θα πάω στη γιατρό Παρασκευή για να δώσω αίμα.. Πωωωω δεν κρατιέμαι....  

Ναιιιιιιιιιιιι!!!????????????????????

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

 

received_10211020577364171.jpeg

Ξεκάθαρα έγκυος!! Τι ωραια!! Μπράβο!! Ολα να πάνε καλα εύχομαι!περιμενουμε νέα σου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Κοριτσάκια μου τι κάνετε πώς είσαστε ????

Εγώ περίμενα σήμερα την ακατανόμαστη αλλά τελικά δεν ήρθε και έτσι έκανα ένα τεστ το πρωί ( αυτά τα φτηνά από το ίντερνετ)  και μου βγήκε άχνη γραμμή.....   :-)

Γύρισα στο σπίτι και πήγα από το σουπερμάρκετ και πήρα άλλο και ξανά έκανα, επειδή έκανα σε κυπελλάκι λέω δε δοκιμάζω και με τα άλλα τα φτηνά από το ίντερνετ ?? Κοριτσάκια μου και τα 3 μου δείξανε άχνη γραμμή κατευθείαν!!!!!! ? ? ? 

Θα πάω στη γιατρό Παρασκευή για να δώσω αίμα.. Πωωωω δεν κρατιέμαι....  

Μπραβο βρε Παρασκευαιδου μου! Μπραβο κοριτσι μου!!! ?????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο αυτα να βλεπουμε να χαιρομαστε!!! Μου εφτιαξες την διαθεση @Παρασκευαιδου.. ??? Να ρθει και η δικη μας η σειρα! Καλο μηνα κοριτσια! Ωραια ξεκινησε ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou sas euxaristw polu!!! 

ekana kai shmera alla 2 kai auta thetika!!!! anupomwnw na perasei o kairos na dw oti ola phran to dromos tous. perimenw apo thn kainouria gunaikolo thlefwno na mou pei pote tha paw apo ekei (mou eipe h grammateas oti afou exoun ginei 5 test den xreiazomai na dwsw aima thn paraskeuh ) 

 

Twra tha epanelthw na sas pw oti htan o monadikos mhnas pou ontws to eixa bgalei apo to kefali mou... o antras mou eixe thn hmeromhnia , egw den hksera kai frontisa na mh dw... pio palia prosexa ax mhn kanw auto mhpws kai...ax na mh shkwthw apo to krebati,ktl ktl sas plhroforo autes oi fores htan oles grhgora(eixa episkepseis sto spiti mou gia 2 bdomades) , na mh mas paroun kai xampari.  ki omws egine parolo pou den polu proseksa!!

Kserw to exete dei to exete diabasei... to katalabainw apoluta alla sas to lew mesa apo thn kardia mou....ena mhna den to skeftika kai hrthe... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου!!!μετα απο απουσια πολλων ημερων μπηκα στο φορουν...και τι να δω????η παρασκευαιδου μου ειναι εγκυος!!!!!

Τ Ρ Ε Λ Α Ι Ν Ο Μ Α Ι!!!!!!!! Αγαπη μου γλυκια,κοριτσακι μου.ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ????????????????????????.

Δεν εχω λογια.ειμαι πολύ συγκινημενη!!!σου ευχομαι μεσα απο την ψυχη μου, να πανε ολα καλα και να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!'!!'

Κοριτσια μου, ελπιζω και οι υπόλοιπες να ειστε καλα και συντομα να εχουμε όλες σαν τα νεα της παρασκευαιδου!!!!!

...και ας αρχισουν οι χοροι, παρασκευαιδου μου γλυκια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου!!!μετα απο απουσια πολλων ημερων μπηκα στο φορουν...και τι να δω????η παρασκευαιδου μου ειναι εγκυος!!!!!

Τ Ρ Ε Λ Α Ι Ν Ο Μ Α Ι!!!!!!!! Αγαπη μου γλυκια,κοριτσακι μου.ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ????????????????????????.

Δεν εχω λογια.ειμαι πολύ συγκινημενη!!!σου ευχομαι μεσα απο την ψυχη μου, να πανε ολα καλα και να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!'!!'

Κοριτσια μου, ελπιζω και οι υπόλοιπες να ειστε καλα και συντομα να εχουμε όλες σαν τα νεα της παρασκευαιδου!!!!!

...και ας αρχισουν οι χοροι, παρασκευαιδου μου γλυκια!!!!

ax agaph mou glukia mh mou les tetoiaaaaaa......tha me paroun ta zoumia!!!! S agapw polu!!!!!!!! :-*

Kopela mou thumasai??? loipon lew sta organa na arxisoun na paizoun.... perimenw siga siga na mpoume OLES sto xoro!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσι μου εσυ!!!!

Να σε παρουν και τα ζουμια!ετσι πρεπει!!!!...για πες λοιπον..βοηθησαν τα χαπια, η ψυχολογια,ειδες κανενα όνειρο ????χαχαχαχχα.τι εγινε???!!?!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

ax agaph mou glukia mh mou les tetoiaaaaaa......tha me paroun ta zoumia!!!! S agapw polu!!!!!!!! :-*

Kopela mou thumasai??? loipon lew sta organa na arxisoun na paizoun.... perimenw siga siga na mpoume OLES sto xoro!!!

Φερνω τα κλαρίνα..... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου ρε peacock ακι μου!!!!!!παντα εδω με τρελα και κορδελα!!!! Φερτε κλαρινα, αναβω καρβουνα..καποια να αναλαβει.μουσικη και ποτα..οχι ομως για ολες..η παρασκευαιδου δεν πινει'!'!'

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Κοριτσι μου εσυ!!!!

Να σε παρουν και τα ζουμια!ετσι πρεπει!!!!...για πες λοιπον..βοηθησαν τα χαπια, η ψυχολογια,ειδες κανενα όνειρο ????χαχαχαχχα.τι εγινε???!!?!?

kopela mou auton to mhna den ekana tipota(logo oti eipa thelw na hremhsw) therw oti boh8hse h psuxologia polu!!!! 

Molis me phre thl h giatros 14.03 pame gia ton prwto uperhxo!!!! tha trelathwwww....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Ελα ρε Καρντασι! Τετοια να με λες να τρελαίνομαι!!!! Πολυ χαίρομαι για σενα!!! Σου στελνω πολλα  πολλα φιλιά!!!! :x

nai kopela mou , hrthe hrthe ...an k me zorise hrthe...pws eixe pei h mommy86 paidia me proswpikothtes... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Γεια σου ρε peacock ακι μου!!!!!!παντα εδω με τρελα και κορδελα!!!! Φερτε κλαρινα, αναβω καρβουνα..καποια να αναλαβει.μουσικη και ποτα..οχι ομως για ολες..η παρασκευαιδου δεν πινει'!'!'

egw analambano mousikhhhhhhhhhhhhhhhhh........

ax poso mou eleipse h trela sas!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

kopela mou auton to mhna den ekana tipota(logo oti eipa thelw na hremhsw) therw oti boh8hse h psuxologia polu!!!! 

Molis me phre thl h giatros 14.03 pame gia ton prwto uperhxo!!!! tha trelathwwww....

2 εβδομαδες μονο μεινανε! ❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

2 εβδομαδες μονο μεινανε! ❤❤❤❤

se anamena karbounaaaa.....xaxaxaxa egw mallon ton anastenarh tha kanwwww.... alla mou eipe gia na akousoume k kardoulaaaa... eliwsaaaa otan to akousaaa.... akoma den to pisteuw!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

se anamena karbounaaaa.....xaxaxaxa egw mallon ton anastenarh tha kanwwww.... alla mou eipe gia na akousoume k kardoulaaaa... eliwsaaaa otan to akousaaa.... akoma den to pisteuw!!!!

Στο ευχομαι ολοψυχα κοριτσακι μου να την ακουσετε τη καρδουλα σας!! ❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

nai kopela mou , hrthe hrthe ...an k me zorise hrthe...pws eixe pei h mommy86 paidia me proswpikothtes... 

Το δικό μου μωρακι είναι πολύ σνομπ απ΄ οτι φαίνεται... Με σνομπάρει συνεχεια και δεν έρχεται.... :dry:

Ευχομαι όλα να πανε καλα και με το καλό να το παρεις αγκαλίτσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πεταλουδιτσα μουυυυυ!!!τι κανεις?!!!

Αχ ρε, μου.λειψατε παααρα πολυ!!!ξανα εδω ολες μαζι ενωμενες!!

Ρε παρασκευαιδου!!!ρε θα ακουσετε καρδουλα??ποσο υπεροχο ειναι αυτο!! ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!

Peacockακι...και γω μια απο τα ιδια. Σνομπ μεχρι αηδιας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Το δικό μου μωρακι είναι πολύ σνομπ απ΄ οτι φαίνεται... Με σνομπάρει συνεχεια και δεν έρχεται.... :dry:

Ευχομαι όλα να πανε καλα και με το καλό να το παρεις αγκαλίτσα!

kopela mou faltou ligo xeri k pes tou de mas paratas.... oti theleis kane!!

etsi apo pisma tha erthei!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Πεταλουδιτσα μουυυυυ!!!τι κανεις?!!!

Αχ ρε, μου.λειψατε παααρα πολυ!!!ξανα εδω ολες μαζι ενωμενες!!

Ρε παρασκευαιδου!!!ρε θα ακουσετε καρδουλα??ποσο υπεροχο ειναι αυτο!! ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!

Peacockακι...και γω μια απο τα ιδια. Σνομπ μεχρι αηδιας!

Αν ερθει και η @miniatoura87 και η @ΝΤΙΑ30 θα γίνουμε όπως παλιά!

Αχ αστα πολυ σνομπ και θα το πιάσω από το μαλλί καμιά μερα.... :P

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Πεταλουδιτσα μουυυυυ!!!τι κανεις?!!!

Αχ ρε, μου.λειψατε παααρα πολυ!!!ξανα εδω ολες μαζι ενωμενες!!

Καλα είμαι κοριτσακι μου! 

Εσυ??!! 

❤❤???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η mommy86 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου!!!μετα απο απουσια πολλων ημερων μπηκα στο φορουν...και τι να δω????η παρασκευαιδου μου ειναι εγκυος!!!!!

Τ Ρ Ε Λ Α Ι Ν Ο Μ Α Ι!!!!!!!! Αγαπη μου γλυκια,κοριτσακι μου.ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ????????????????????????.

Δεν εχω λογια.ειμαι πολύ συγκινημενη!!!σου ευχομαι μεσα απο την ψυχη μου, να πανε ολα καλα και να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!'!!'

Κοριτσια μου, ελπιζω και οι υπόλοιπες να ειστε καλα και συντομα να εχουμε όλες σαν τα νεα της παρασκευαιδου!!!!!

...και ας αρχισουν οι χοροι, παρασκευαιδου μου γλυκια!!!!

Χέρι χέρι κοριτσακια μου..ξεκινάει το χορό το κορίτσι μας και ακολουθούμε ολες!!μια προς μια..τον χορό της κοιλιάς!!!!αχαχαχχαχαχα...υπεροχα νεα..ελπιζω να τα είδατε ολες!! @Lisaki 80 @peacock @miniatoura87 @Petalouditsa28

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η εγκυμοσύνη της @Παρασκευαιδου μας μάζεψε όλες ξαφνικά! Εύχομαι να μαζευόμαστε για τέτοια κάθε βδομάδα!!! Πολύ ωραία νέα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...