Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες προσπαθούμε για μωράκι??


Petalouditsa28

Recommended Posts

στις πριν 57 λεπτά, ο/η glykoula είπε:

Ειμαστε στις "φυσικες" προσπαθειες ακομα, προσπαθωντας απο τον Αυγουστο και με μια βιοχημικη τελη Οκτωβριου. Και ο κυκλος μολις αυτον τον μηνα επεστρεψε στα φυσιλογικα του! Με το περιεργο ιστορικο μου και αφου εχουμε ξεκινησει προσπαθειες η αλλεργιολογος προτιμησε να μην κανουμε τωρα τεστ. Η κλοφιμαινη τι ειναι;

Καλη επιτυχία γλυκια μου!!!λυπαμαι για την βιοχημική σας..ευχομαι όμως να τσακωσετε αυτο το μηνα το σπορακι σας και να πλυμμυρισετε απο ευτυχία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Αχ αυτη η κλομιφαίνη......................... Όχι άλλο κάρβουνοοοοοοοοοο...............................................

Που σαι εσυ βρε όμορφη?.?γιορτασες χθες??..ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ κοριτσακια μου!!!εμεις συνηθίζουμε να γιορτάζουμε 16/2 λόγο του οτι εχουμε και γενεθλεια!!!τοτε γιορτάζουμε τον έρωτα μας..και στις 18/2 και στις 20 και...και...κσι καθε μερααααα!!!,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Που σαι εσυ βρε όμορφη?.?γιορτασες χθες??..ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ κοριτσακια μου!!!εμεις συνηθίζουμε να γιορτάζουμε 16/2 λόγο του οτι εχουμε και γενεθλεια!!!τοτε γιορτάζουμε τον έρωτα μας..και στις 18/2 και στις 20 και...και...κσι καθε μερααααα!!!,

Οχι δεν γιόρτασα... δεν πιστευω στον Αγ. Βαλεντίνο, ποτε δε μου αρεσε αυτη η γιορτη... τα μαναρια σαν εμενα γιορταζουν καθε μερα... χαχαχα :P

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Καλη επιτυχία γλυκια μου!!!λυπαμαι για την βιοχημική σας..ευχομαι όμως να τσακωσετε αυτο το μηνα το σπορακι σας και να πλυμμυρισετε απο ευτυχία!!

Ευχαριστω πολυ!! Μακαρι ολες μας συντομα να πιασουμε το σπορακι!!!! Κ οταν ξεκινησαμε τις προσπαθειες θεωρουσα οτι θα ηταν τοσο ευκολο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η glykoula είπε:

Ευχαριστω πολυ!! Μακαρι ολες μας συντομα να πιασουμε το σπορακι!!!! Κ οταν ξεκινησαμε τις προσπαθειες θεωρουσα οτι θα ηταν τοσο ευκολο!!!

Κι εγω αυτό πίστευα... ειδικά όταν πρωτοξεκίνησα κλομιφαίνη... τον Ιουνιο... εχω κι εγω βιοχημική στο ιστορικό μου...ήρθε ο  Φεβρουάριος κι ακόμα τίποτα... Η θετική σκέψη και η αισιοδοξία δίνουν  τη θεση τους στην απογοήτευση και την απαισιοδοξία σιγά-σιγά...πάω στα 3 χρόνια προσπαθειών.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Κι εγω αυτό πίστευα... ειδικά όταν πρωτοξεκίνησα κλομιφαίνη... τον Ιουνιο... εχω κι εγω βιοχημική στο ιστορικό μου...ήρθε ο  Φεβρουάριος κι ακόμα τίποτα... Η θετική σκέψη και η αισιοδοξία δίνουν  τη θεση τους στην απογοήτευση και την απαισιοδοξία σιγά-σιγά...πάω στα 3 χρόνια προσπαθειών.....

Ποτε ηταν η βιοχημικη σου; Θελω να πιστευω οτι ο Θεουλης ξερει καλυτερα ποτε θα μας το δωσει! Εως τοτε υπομονη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Ιουνιο και Αυγουστο......... και από τοτε........... τιποτα......... :(

Μην το βαζεις κατω!!! Ολα για καλο γινονται!! Κ στο τελος ολα καλα θα πανε!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η glykoula είπε:

Μην το βαζεις κατω!!! Ολα για καλο γινονται!! Κ στο τελος ολα καλα θα πανε!!! :)

Μου εχουν πει ότι είναι εγωιστικό να ζηταμε από το μωρακι μας να ερθει όταν εμείς θελουμε... θα διαλέξει από μονο του την κατάλληλη στιγμή και θα ερθει.. εκείνο θα αποφασίσει!.... Ίσως και να είναι ετσι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η glykoula είπε:

Ευχαριστω πολυ!! Μακαρι ολες μας συντομα να πιασουμε το σπορακι!!!! Κ οταν ξεκινησαμε τις προσπαθειες θεωρουσα οτι θα ηταν τοσο ευκολο!!!

Ολες την ίδια εντύπωση ειχαμε..μεχρι που είδαμε την σκληρή αληθεια!!!κι αν σκεφτείς ποσα χρονια προσεχες να μην τυχόν μείνεις έγκυος..σου ρχεται τρελα!!αχαχχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12.2.2017 at 10:23 ΠΜ, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Καλημερααααααααα!!!Καλή Κυριακή ομορφοκοριτσα!!!χαθηκαμε μωρε!!!που εισαστε? @Petalouditsa28 @mommy86 @miniatoura87 @peacock @Lisaki 80 @Παρασκευαιδου

 

Kalhspera kai apo emena kopeles mou, xa8hka ligaki giati eixa episkepseis sto spiti kai den kathomoun kai katholou, ta nea mou einai idia opws ta kserete, me thn diafora oti den polu skeftomai...to xoume afhsei ligaki giati eida poso agxw8hka kai eipa pleon to afhnw giati thelw na hremhsw.... exw dwsei ston antroulh mou na krataei pote htan h teleutaia periodos.. :-) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η peacock είπε:

Αχ αυτη η κλομιφαίνη......................... Όχι άλλο κάρβουνοοοοοοοοοο...............................................

ti kaneis kopela mou glukia? kairo eixa na se petuxw!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

ti kaneis kopela mou glukia? kairo eixa na se petuxw!

Τι κανεις ρε καρντασι??? Τι να κανω??? Τα ίδια.... τίποτα δεν εχει αλλάξει.... Εσυ? τι νεα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia. 

στις On 15/2/2017 at 4:21 ΜΜ, ο/η peacock είπε:

Κι εγω αυτό πίστευα... ειδικά όταν πρωτοξεκίνησα κλομιφαίνη... τον Ιουνιο... εχω κι εγω βιοχημική στο ιστορικό μου...ήρθε ο  Φεβρουάριος κι ακόμα τίποτα... Η θετική σκέψη και η αισιοδοξία δίνουν  τη θεση τους στην απογοήτευση και την απαισιοδοξία σιγά-σιγά...πάω στα 3 χρόνια προσπαθειών.....

Kalimera koritsia.. egw eimai ston prwto kuklo me klomifaini k nea sto foroum. Tin alli vdomada einai I anamenomeni mera gia na dw periodo k exw agwnia an 8a er8ei I oxi. Prospa8w edw k kairo k exw apogoiteutei ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Scorpios είπε:

Kalimera koritsia. 

Kalimera koritsia.. egw eimai ston prwto kuklo me klomifaini k nea sto foroum. Tin alli vdomada einai I anamenomeni mera gia na dw periodo k exw agwnia an 8a er8ei I oxi. Prospa8w edw k kairo k exw apogoiteutei ?

Κ εγω την επομενη Παρασκευη (δεν) περιμενω και ηδη αρχισαν τα παιχνιδια του μυαλου και να αναλυω το οτιδηποτε σε πιθανο συμπτωμα! Τα ιδια Παντελακη μου, τα ιδια Παντελη μου!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η glykoula είπε:

Κ εγω την επομενη Παρασκευη (δεν) περιμενω και ηδη αρχισαν τα παιχνιδια του μυαλου και να αναλυω το οτιδηποτε σε πιθανο συμπτωμα! Τα ιδια Παντελακη μου, τα ιδια Παντελη μου!! ???

Σας ευχομαι ολα αυτα που φτιαχνει το μυαλο να ναι οντως συμπτωματα μιας εγκυμοσυνης και οχι το μυαλο που δεν μπορει να διαχειρστει τη φαντασια σε τετοιες καταστασεις και ολο δημιουργει:xΕγω παντως καθε φορα που ειμαι σε 12 μερες αναμονη για χοριακη παντα περναω 12 μερες πλασματικης εγκυμοσυνης δεν μου ξεφευγει ουτε ενα συμπτωμα τι σου κανει το μυαλο....ευχομαι ολοψυχα θετικα αποτελεσματα  σε οσες περιμενετε και προσπαθειτε:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η karen είπε:

Σας ευχομαι ολα αυτα που φτιαχνει το μυαλο να ναι οντως συμπτωματα μιας εγκυμοσυνης και οχι το μυαλο που δεν μπορει να διαχειρστει τη φαντασια σε τετοιες καταστασεις και ολο δημιουργει:xΕγω παντως καθε φορα που ειμαι σε 12 μερες αναμονη για χοριακη παντα περναω 12 μερες πλασματικης εγκυμοσυνης δεν μου ξεφευγει ουτε ενα συμπτωμα τι σου κανει το μυαλο....ευχομαι ολοψυχα θετικα αποτελεσματα  σε οσες περιμενετε και προσπαθειτε:cheer:

Καλησπερα!!!ευχομαι οτι καλυτερο να ακουσουμε γ καμια εγκυμοσυνη εδω μεσα επιτελους να παιρνουμε δυναμη!!χαθηκα γτ ειμαι πολυ πιεσμενη μετν δουλεια δν εχω χρονο.τα ιδια εγω.χθες πηγα για ορμονολογικες γ πρωτη φορα!!κ τν επομενο μηνα θα παω κ γ σαλπιγγογραφια γτ αυτν δν μπορω.αυτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η elena90 είπε:

Καλησπερα!!!ευχομαι οτι καλυτερο να ακουσουμε γ καμια εγκυμοσυνη εδω μεσα επιτελους να παιρνουμε δυναμη!!χαθηκα γτ ειμαι πολυ πιεσμενη μετν δουλεια δν εχω χρονο.τα ιδια εγω.χθες πηγα για ορμονολογικες γ πρωτη φορα!!κ τν επομενο μηνα θα παω κ γ σαλπιγγογραφια γτ αυτν δν μπορω.αυτα...

Εύχομαι να ειναι πολυ καλες οι απαντήσεις των εξετάσεων σου ! Κανε ξου στο άγχος! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Renata7 είπε:

Εύχομαι να ειναι πολυ καλες οι απαντήσεις των εξετάσεων σου ! Κανε ξου στο άγχος! ?

Να σαι καλα κοριτσι μ!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια...Ευχομαι σε όλες μας ότι καλύτερο...θελω να ρωτήσω Όλοι γνωρίζει.τις ορμονικές εξετάσεις που τις κάνετε...??γίνετε και σε δημόσιο η μονο ιδιωτικά...??και τι τιμουλα  είχαν...??Κορίτσια ακουσει  πολλά και.μικρα κοριτσάκια 19 χρόνων να έχουν γονιμότητα στα πατώματα και ανχονομαι  λιγάκι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Μιχαλάκη Μαρία είπε:

Καλησπέρα κορίτσια...Ευχομαι σε όλες μας ότι καλύτερο...θελω να ρωτήσω Όλοι γνωρίζει.τις ορμονικές εξετάσεις που τις κάνετε...??γίνετε και σε δημόσιο η μονο ιδιωτικά...??και τι τιμουλα  είχαν...??Κορίτσια ακουσει  πολλά και.μικρα κοριτσάκια 19 χρόνων να έχουν γονιμότητα στα πατώματα και ανχονομαι  λιγάκι....

Καλησπέρα οι τιμες των εξετασεων διαφερουν απο  μικροβιολογικο σε μικροβιολογικο,μην ανγχωνεσαι η καθε μια εχει το δικο της προβλημα ανεξαρτητως ηλικιας  και δοξα τον Θεο με το οτι εχει προχωρησει η επιστημη ολα αντιμετωπιζονται σου ευχομαι κοριτσαρ μου οτι καλυτερο και ευχαριστα νεα συντομα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ και.σε εσένα εύχομαι το καλύτερο....Να σαι καλά...Θελουμε τόσο πολύ ενα.μωρακι τώρα αρχίσαμε τις προσπάθειες 2 μήνες τώρα και.ξερεις.ψαχνω και ρωταω  τα πάντα....Γνωριζεις αν μπορω να τις κάνω σε δημόσιο αυτές τις εξετάσεις...??

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.imop.gr/sites/default/files/proionta_symvasis_ana_eidikotita.pdf#overlay-context=diagnwstikes-eksetaseis Παρε 1535 για να κλεισεις ραντεβου σε οποιο νοσοκομειο θελεις καποια κεντρα ομως ειναι συμβεβλημενα με δημοσια ταμεια  και η συμμετοχη πολυ μικρη  τωρα στα νοσοκομεια το μονο ασχημο τι μπορει να σε καθυστερησουν να σου κλεισουν ραντεβου κ μετα απο 1 μηνα σε  ορισμενες εξετασεις δεν ξερω και πολλα γιατι εγω επειδη της χρειαζομουν τις εκανα  εξω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...