Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες προσπαθούμε για μωράκι??


Petalouditsa28

Recommended Posts

στις πριν 13 λεπτά, ο/η glykoula είπε:

Κοριτσια καλημερα! Ξεκινησα να παιρνω φολλικο οξυ πριν λιγες μερες και αρχισα να βγαζω πεταλες. Ειχα παλιοτερα ιστορικο αλλεργιων και δεν ξερω αν τωρα οφειλεται στις βιταμινες η αρχιζει νεος κυκλος ταλαιπωριας. Εχει τυχει σε καμια σας να παρουσιαζει αλλεργια στο φολλικο οξυ;

καλημερα!!!και εγω τα επαιρνα αλλα ουτε εμενα με είχαν πειραξει..θα σου προτεινα να παρεις στο λαικο στο αλλεργιολογικο τμημα και να κλεισεις ενα ραντεβου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα. Η αναζήτηση γυναικολόγου για προγεννητικό και καθοδήγηση καθώς υπάρχει κάποια δυσκολία που δεν έχουμε εντοπίσει ακόμη, συνεχίζεται. Σας ευχαριστώ για το ενδιαφέρον που δείξατε. Μήπως κάποια από εσάς ξέρει τον Ζειπεριδη Λεωνιδα στη Θεσσαλονίκη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Tonia38 είπε:

Κορίτσια καλημέρα. Η αναζήτηση γυναικολόγου για προγεννητικό και καθοδήγηση καθώς υπάρχει κάποια δυσκολία που δεν έχουμε εντοπίσει ακόμη, συνεχίζεται. Σας ευχαριστώ για το ενδιαφέρον που δείξατε. Μήπως κάποια από εσάς ξέρει τον Ζειπεριδη Λεωνιδα στη Θεσσαλονίκη;

καλημερα!δυστυχώς και εγω μονο απο αθηνα ξερω.εξετασεις ορμονων έχετε κάνει?αν οχι θα σε συμβούλευα να βρειτε και ανδρολογο και ενδοκρινολογο και οχι κονο γυναικολογο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Tonia38 είπε:

Κορίτσια καλημέρα. Η αναζήτηση γυναικολόγου για προγεννητικό και καθοδήγηση καθώς υπάρχει κάποια δυσκολία που δεν έχουμε εντοπίσει ακόμη, συνεχίζεται. Σας ευχαριστώ για το ενδιαφέρον που δείξατε. Μήπως κάποια από εσάς ξέρει τον Ζειπεριδη Λεωνιδα στη Θεσσαλονίκη;

Καλησπέρα! Δε ξερω να σε βοηθησω για Θεσσαλονίκη αλλά θα συμφωνήσω με την Ελενα για εύρεση γυναικολόγου με ειδικευση στην αναπαραγωγή και καλό ενδοκρινολόγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η elenaaa445 είπε:

καλημερα!δυστυχώς και εγω μονο απο αθηνα ξερω.εξετασεις ορμονων έχετε κάνει?αν οχι θα σε συμβούλευα να βρειτε και ανδρολογο και ενδοκρινολογο και οχι κονο γυναικολογο!

Καλησπέρα. Προσπαθώ λίγους μήνες και τώρα ξεκίνησα τις εξετάσεις. Σήμερα μου ήρθε περίοδος και την 3η μέρα θα κάνω κάποιες ορμονικές εξετάσεις. Επίσης ο φίλος μου θα κάνει σπερμοδιαγραμμα. Ενδοκρινολόγο γιατί; θα μου γράψει διαφορετικές εξετάσεις από αυτές που έδωσε ο γυναικολόγος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Tonia38 είπε:

Καλησπέρα. Προσπαθώ λίγους μήνες και τώρα ξεκίνησα τις εξετάσεις. Σήμερα μου ήρθε περίοδος και την 3η μέρα θα κάνω κάποιες ορμονικές εξετάσεις. Επίσης ο φίλος μου θα κάνει σπερμοδιαγραμμα. Ενδοκρινολόγο γιατί; θα μου γράψει διαφορετικές εξετάσεις από αυτές που έδωσε ο γυναικολόγος;

Kαλησπερα καλη αρχη και ολα να ειναι με θετικα αποτελεσματα!!!Ξεκινα με ορμονικες σπερμοδιαγραμμα που σου ειπε ο γιατρος και μετα αν χρειαστει και με το τι θα δει ξουν οι πρωτες συνεχιζεις και ψαχνεσαι με περεταιρω εξετασεις που εχουν να κανουν με ανοσολογο ενδικρινολγο ουρολογο  κ.λπ που σε στελνει ο γιατροσ ςου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Tonia38 είπε:

Καλησπέρα. Προσπαθώ λίγους μήνες και τώρα ξεκίνησα τις εξετάσεις. Σήμερα μου ήρθε περίοδος και την 3η μέρα θα κάνω κάποιες ορμονικές εξετάσεις. Επίσης ο φίλος μου θα κάνει σπερμοδιαγραμμα. Ενδοκρινολόγο γιατί; θα μου γράψει διαφορετικές εξετάσεις από αυτές που έδωσε ο γυναικολόγος;

κοιτα ας παει ο φιλος σου να κανει σπερμοδιαγραμμμα κανε κ εσυ τις εξετασεις σου κ βλεπετε!αν δειτε πειραγμενες τιμες τοτε ναι καλυτερα να δεις και ενδοκρινολογο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 καλησπερα!!!βγηκαν οι εξετασεις (δεν εκανα ορμονολογικες)ετσι μου φαινεται δλδ!η βιταμινη d ειναι χαμηλα ολες οι αλλες στα φυσιολογικα!βεβαια ο γιατρος μου μπορει κ να βρει τις μισες ψηλες χαχα!!τωρα θα σας πω για την καμπυλη γτ δεν εχω ξανακανει!λοιπον με τρυπησαν 5 φορες!μια οταν πηγα κ μετα καθε μιση ωρα για 2 ωρες που εκατσα!
ινσουλινη : 9.1   156.8   72.8   25.8   65.2
σακχαρο  :   89    138   90   80  85
τι λετε???θελετε να σας πω καποια αλλη??απλα ειναι πολλες και θα σας κουρασω αν τις γραψω ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια..θα θελα τη γνωμη σας..ειμαι στην 25η μερα με κυκλο 28 ημερων. Τις γονιμες μερες ειχα επαφες.Αυτο το μηνα στον κυκλο μου τα πραγματα πανε λιγο περιεργα...απ την ωορρηξια κ για δυο περιπου μερες μετα ειχα λευκα κολλωδη υγρα..σταματησαν κ για 3 μερες περιπου ειχα πολλα κ γαλακτωδη υγρα.Απο χθες οι εκκρισεις ειναι παλι κολλωδης.Πονοκεφαλους αρκετους,ηρεμησαν λιγο προχθες.Απο χθες ανακατευεται το στομαχι μου(οχι με κτ συγκεκριμενο ομως!) Κ εχω πονους περιοδου και στη μεση.θερμοκρασια βασικη εχω 36,2 μετα την ωορηξια ειναι 36.6 κ φτανει μεσα στη μερα μεχρι 37.3. Υπαρχει ενδεχομενο κυησης μ αυτα που σας αναφερω? Κ αν ναι ποτε να κανω τεστ?συγγνωμη για το μεγαλο ποστ.. σας ευχαριστω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Angie84 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια..θα θελα τη γνωμη σας..ειμαι στην 25η μερα με κυκλο 28 ημερων. Τις γονιμες μερες ειχα επαφες.Αυτο το μηνα στον κυκλο μου τα πραγματα πανε λιγο περιεργα...απ την ωορρηξια κ για δυο περιπου μερες μετα ειχα λευκα κολλωδη υγρα..σταματησαν κ για 3 μερες περιπου ειχα πολλα κ γαλακτωδη υγρα.Απο χθες οι εκκρισεις ειναι παλι κολλωδης.Πονοκεφαλους αρκετους,ηρεμησαν λιγο προχθες.Απο χθες ανακατευεται το στομαχι μου(οχι με κτ συγκεκριμενο ομως!) Κ εχω πονους περιοδου και στη μεση.θερμοκρασια βασικη εχω 36,2 μετα την ωορηξια ειναι 36.6 κ φτανει μεσα στη μερα μεχρι 37.3. Υπαρχει ενδεχομενο κυησης μ αυτα που σας αναφερω? Κ αν ναι ποτε να κανω τεστ?συγγνωμη για το μεγαλο ποστ.. σας ευχαριστω!

καλημέρα! φυσικά και υπάρχει πιθανότητα εγκυμοσύνης! αν περιμένεις σε 3 μέρες να αδιαθετήσεις, κάνε αύριο μία χοριακή ή αλλιως περίμενε την ημέρα που είναι να αδιαθετήσεις και κάνε ενα clearblue.. Καλή επιτυχία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Lisaki 80 είπε:

καλημέρα! φυσικά και υπάρχει πιθανότητα εγκυμοσύνης! αν περιμένεις σε 3 μέρες να αδιαθετήσεις, κάνε αύριο μία χοριακή ή αλλιως περίμενε την ημέρα που είναι να αδιαθετήσεις και κάνε ενα clearblue.. Καλή επιτυχία!!

Σ ευχαριστω πολυ...αλλα κ μονο που αρχισα να ποναω απογοητευτηκα...επισης διαβασα πως τα κολπικα υγρα ειναι συνεχεια παρα πολλα κ γαλακτωδη κ κολλωδη γινονται οταν δεν γονιμοποιηται το ωαριο... :-(   τεσπα...θα περιμενω...δεν μπορω να κανω κτ αλλο!!ευχαριστω παρα πολυ!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Angie84 είπε:

Σ ευχαριστω πολυ...αλλα κ μονο που αρχισα να ποναω απογοητευτηκα...επισης διαβασα πως τα κολπικα υγρα ειναι συνεχεια παρα πολλα κ γαλακτωδη κ κολλωδη γινονται οταν δεν γονιμοποιηται το ωαριο... :-(   τεσπα...θα περιμενω...δεν μπορω να κανω κτ αλλο!!ευχαριστω παρα πολυ!! 

Οι πόνοι περιόδου μοιάζουν με της εγκυμοσύνης.. Όλα τα συμπτώματα ειναι και δεν είναι εγκυμοσύνης..  Περίμενε ως τις 28 και αν δεν σου έρθει κανε ενα τεστακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.eleftheia.gr/enimerosi/iatrika-themata/maieytika_themata/365-pota_ta_kolpika_ygra_ypodhlonoun_egkymosynh διαβασε για τα υγρά της εγκυμοσύνης. Δεν ειναι απαραίτητα σύμπτωμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Lisaki 80 είπε:

http://www.eleftheia.gr/enimerosi/iatrika-themata/maieytika_themata/365-pota_ta_kolpika_ygra_ypodhlonoun_egkymosynh διαβασε για τα υγρά της εγκυμοσύνης. Δεν ειναι απαραίτητα σύμπτωμα

Οποτε...για τπτ δεν μπορεις να σαι σιγουρη...μονο με την καθυστερηση....θα κανω την 29 μερα αν κ εφοσον δεν ερθει..σ ευχαριστω παρα πολυ για το ενδιαφερον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Angie84 είπε:

Σ ευχαριστω πολυ...αλλα κ μονο που αρχισα να ποναω απογοητευτηκα...επισης διαβασα πως τα κολπικα υγρα ειναι συνεχεια παρα πολλα κ γαλακτωδη κ κολλωδη γινονται οταν δεν γονιμοποιηται το ωαριο... :-(   τεσπα...θα περιμενω...δεν μπορω να κανω κτ αλλο!!ευχαριστω παρα πολυ!! 

Ειχα ανοιξει το ιδιο θεμα οπως εσυ. Τελικα δεν υπηρχε καμια εγκυμοσύνη.. Αλλες κοπελες ανέφεραν πως δεν ειχαν καθολου υγρα αλλα ηταν έγκυος. Ο γυναικολόγος μου δε δινει βαση στα υγρά, δε τα θεωρει σύμπτωμα... μη βασιζεσαι σε σύμπτωμα τα..

Δε θελω να σε απογοητεύσω, συγγνωμη αν ακούγομαι ετσι αλλα το πέρασα και εγω αυτο και μολις ειδα αρνητική χοριακη μου κοπηκαν τα πόδια.και καθυστερηση και υγρα...ειχα αρχισει να το πιστεύω...

Στα λεω απλα για να σου δειξω οτι τιποτα δεν ειναι σιγουρο! Αλλες κοπελες ειχαν υγρα και ηταν εγκυες, αλλες οχι και εν τελει ήταν.. 

Κανε το σταυρο σου και ασε το χρονο να κυλήσει με ηρεμία.. 

Σου ευχομαι ολοψυχα να ειναι μωράκι... 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/2/2017 at 10:53 ΜΜ, ο/η elenaaa445 είπε:

 καλησπερα!!!βγηκαν οι εξετασεις (δεν εκανα ορμονολογικες)ετσι μου φαινεται δλδ!η βιταμινη d ειναι χαμηλα ολες οι αλλες στα φυσιολογικα!βεβαια ο γιατρος μου μπορει κ να βρει τις μισες ψηλες χαχα!!τωρα θα σας πω για την καμπυλη γτ δεν εχω ξανακανει!λοιπον με τρυπησαν 5 φορες!μια οταν πηγα κ μετα καθε μιση ωρα για 2 ωρες που εκατσα!
ινσουλινη : 9.1   156.8   72.8   25.8   65.2
σακχαρο  :   89    138   90   80  85
τι λετε???θελετε να σας πω καποια αλλη??απλα ειναι πολλες και θα σας κουρασω αν τις γραψω ολες!

@elenaaa445 κάθε μικροβιολογικό εχει διαφορετικές τιμες! Εμενα με τρυπούσαν ανά μια ώρα ! Σύνολο τεσσσερος πρώτη σε 0" δεύτερη σε 60" Τρίτη 120" και Τετάρτη 180" ηταν τσιμπημένη η δεύτερη μου ώρα και ετσι πίνω γλουκοφρεν οπως και η ινσουλίνη ηταν οριακό το αποτέλεσμα ! Απευθύνθηκα σε ενδοκρινολόγο να βρούμε τη χρυσή τομή ! Εαν θες σου στελνω φωτό με τις δικές μου εξετασεις αλλα εμενα εχουν διαφορετικές μετρήσεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααα!!!Καλή Κυριακή ομορφοκοριτσα!!!χαθηκαμε μωρε!!!που εισαστε? @Petalouditsa28 @mommy86 @miniatoura87 @peacock @Lisaki 80 @Παρασκευαιδου

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Καλημερααααααααα!!!Καλή Κυριακή ομορφοκοριτσα!!!χαθηκαμε μωρε!!!που εισαστε? @Petalouditsa28 @mommy86 @miniatoura87 @peacock @Lisaki 80 @Παρασκευαιδου

 

Καλημέρα Κατερίνακι μου και σε ολα τα κοριτσια!! Ολα καλα απο εδω! Χαθήκαμε ασε! τι κανετε; ησυχία απο εδω!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλησπερα... κανω υπομονη ποσες μερες... την ημερα τις ωοριξιας μ 31/01 ειχα λιγα ροζ υγρα κ γενικα πολλα λευκα υγρα επι 10 μερες... περιμενω ν αδιαθετησω 14 ή 16/02 συμφωνα με την ωοριξια... δεν εχω ομως τ κλασικά συμπτωματα περιοδου ... εχω τσιμπηματακια στην κοιλια μια δεξια μια αριστερα εδω κ πολλες μερες εχω ενα σελφ κλιαρ στο σπιτι κ λεω να τ κανω την τριτη... χθες ενιωσα κατι τσιμπηματακια πολυ ελαφρια στο στηθος μ κ καθως τ κοιτουσα παρατηρησα οτι εχω φλεβιτσες στις θηλες.... παντα τις εχουμε??? Εχω πολυ ταχυπαλμια αλλα δεν ξερω απο τι... ουτε καν τ σκεφτομουν τοσες μερες.. παρατηρησα αυτα

.. τωρα τι ειναι αυτα παλι?? Πως ν μην μπαινω στην διαδικασια ν σκεφτομαι περι εγκυμοσυνης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η zizelaki10 είπε:

Κοριτσια καλησπερα... κανω υπομονη ποσες μερες... την ημερα τις ωοριξιας μ 31/01 ειχα λιγα ροζ υγρα κ γενικα πολλα λευκα υγρα επι 10 μερες... περιμενω ν αδιαθετησω 14 ή 16/02 συμφωνα με την ωοριξια... δεν εχω ομως τ κλασικά συμπτωματα περιοδου ... εχω τσιμπηματακια στην κοιλια μια δεξια μια αριστερα εδω κ πολλες μερες εχω ενα σελφ κλιαρ στο σπιτι κ λεω να τ κανω την τριτη... χθες ενιωσα κατι τσιμπηματακια πολυ ελαφρια στο στηθος μ κ καθως τ κοιτουσα παρατηρησα οτι εχω φλεβιτσες στις θηλες.... παντα τις εχουμε??? Εχω πολυ ταχυπαλμια αλλα δεν ξερω απο τι... ουτε καν τ σκεφτομουν τοσες μερες.. παρατηρησα αυτα

.. τωρα τι ειναι αυτα παλι?? Πως ν μην μπαινω στην διαδικασια ν σκεφτομαι περι εγκυμοσυνης

Και πολυ καλα κανεις! Γιατί μπορει και να έχεις συλαβει το μπεμπινι ! Απο την άλλη χαλάρωσε μην σκέφτεσαι Γτ απο εμπειρία σου λέω οτι σε κάθε μου προσπάθεια ανακαλύπτω και κάτι άλλο ! Οποτε πια δεν παρατηρώ τιποτα ! Πέραν απο καθυστερηση και ενα θετικό τεστ (το πολυπόθητο)Εύχομαι να μας ανακοινώσεις ευχάριστα σύντομα και ειδικά την ημερα των ερωτευμένων για δωράκι στον αγαπουλι σου!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η zizelaki10 είπε:

Κοριτσια καλησπερα... κανω υπομονη ποσες μερες... την ημερα τις ωοριξιας μ 31/01 ειχα λιγα ροζ υγρα κ γενικα πολλα λευκα υγρα επι 10 μερες... περιμενω ν αδιαθετησω 14 ή 16/02 συμφωνα με την ωοριξια... δεν εχω ομως τ κλασικά συμπτωματα περιοδου ... εχω τσιμπηματακια στην κοιλια μια δεξια μια αριστερα εδω κ πολλες μερες εχω ενα σελφ κλιαρ στο σπιτι κ λεω να τ κανω την τριτη... χθες ενιωσα κατι τσιμπηματακια πολυ ελαφρια στο στηθος μ κ καθως τ κοιτουσα παρατηρησα οτι εχω φλεβιτσες στις θηλες.... παντα τις εχουμε??? Εχω πολυ ταχυπαλμια αλλα δεν ξερω απο τι... ουτε καν τ σκεφτομουν τοσες μερες.. παρατηρησα αυτα

.. τωρα τι ειναι αυτα παλι?? Πως ν μην μπαινω στην διαδικασια ν σκεφτομαι περι εγκυμοσυνης

Κοπελα μου Καλησπερα..θελω να σου πω καταρχας πως ευχομαι ολόψυχα αυτος ο μήνας να ειναι ο τυχερός σας και να εχεις οντως ενα σπορακι στην κοιλιτσα σου..Απο την αλλη θελω να σου πω πως ακομα και αν δεν ειναι αυτος ο μήνας ο τυχερός..θα ναι ο επόμενος,η ο μεθεπόμενος..Ηρεμησε γλυκια μου και προσπαθησε να μην δίνεις σημασία στα "σημάδια"..περιμενε να ξεκινήσεις να μετράς καθυστέρηση κι υστερα κανεις ενα τεστακι!!!μεχρι τοτε όμως ψυχραιμια!!!καλη επιτυχιααααααααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια σας ευχαριστω.... θα περιμενω εννοειται για ν μην τ πατησω παλι.... σε δυο μερες υποθετικα αρχιζω να μετραω καθυστερηση... εντωμεταξυ τωρα καθομαι στον καναπε κ εχω κατι σουβλιες... αυτο τ πραγμα με τ τσιμπηματα ελεος απο την ωοριξια κ μετα καθε μερα... λιγο περιεργο.. τριτη οαντως θ κανω τ τεστ οτι κ ν μου δειξει... ακομη ειμαι ηρεμη γιατι υποσχεθηκα στον εαυτο μ να μην ασχοληθω με συμπτωματα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η zizelaki10 είπε:

Κοριτσια σας ευχαριστω.... θα περιμενω εννοειται για ν μην τ πατησω παλι.... σε δυο μερες υποθετικα αρχιζω να μετραω καθυστερηση... εντωμεταξυ τωρα καθομαι στον καναπε κ εχω κατι σουβλιες... αυτο τ πραγμα με τ τσιμπηματα ελεος απο την ωοριξια κ μετα καθε μερα... λιγο περιεργο.. τριτη οαντως θ κανω τ τεστ οτι κ ν μου δειξει... ακομη ειμαι ηρεμη γιατι υποσχεθηκα στον εαυτο μ να μην ασχοληθω με συμπτωματα 

κοριτσι σου ευχομαι πραγματικα να μην σ ερθει!εγω την περιμενω απο αυριο που ελπιζω να αργησει λιγο ωστε να προλαβει πρωτα ο γιατρος να μου γραψει τις εξετασεις που θελει μα κάνω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Καλημερααααααααα!!!Καλή Κυριακή ομορφοκοριτσα!!!χαθηκαμε μωρε!!!που εισαστε? @Petalouditsa28 @mommy86 @miniatoura87 @peacock @Lisaki 80 @Παρασκευαιδου

 

Καλημέρα και απο μένα!! 

Εγώ περιμένω να αδιαθετίσω εδώ και 16 ημέρες... έχουν σπάσει τα νεύρα μου γιατί νιώθω πόνους εδώ και μια έβδομάδα αλλά τίποτα. Οπότε δεν είμαι και στη καλύτερή μου φάση.....

Καλή εβδομάδα να έχετε και να προσέχετε.!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...