Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες προσπαθούμε για μωράκι??


Petalouditsa28

Recommended Posts

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Renata7 είπε:

Πριν λίγο επέστρεψα απο την Αγία Ειρήνη Χρυσοβαλάντου ! Βοήθεια μας ! Σας σκεφτόμουν όλες και άναψα κερί ! Εκπληκτικό μοναστήρι σε διακατέχει γαλήνη!?

Ευχαριστουμε πολυ κοπελα μου!!Βοηθεια μας..τοσο κοντά μου ηρθες??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lisaki 80 είπε:

Ερχεται μια βρεφονηπιοκόμος και τον κρατάει. Ευτυχως εχω καλο ωράριο, 7.30-3.30. Και ειμαι πολυ κοντά στη δουλειά μου.. Χρειαζόταν αυτη η αλλαγή, μου αρέσει και η δουλειά μου.. μου λειπει βεβαια λιγο ο μικρούλης  αλλα οκ.. περνάει καλα με την κοπέλα τα πρωινα, αυτο ειναι το σημαντικό! 

Πολυ ωραια!!!βεβαια..χρειάζεται να εχεις και άλλους ρόλους εκτός της μαμάς..για την ψυχική σου ισορροπία..οντως καλο το ωράριο..βολεύει πολυ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η miniatoura87 είπε:

και πονακια και κυριως σκουρα υγρα... συνηθως ετσι ξεκιναει..εχω δκουρα υγρα και ξαφνικα σε ενα 24ωρο σκαει και το αιμα... :(

ποσο χαζη να πιστεψω οτι κατι εγινε!!! :( 

Δεν εισαι χαζή..σε παρακαλώ,τι ειναι αυτα που λες??αλλες γυναίκες εχουν καφε υγρά για το πρώτο τρίμηνο της εγκυμοσυνης..κατσε να δουμε πρωτα,θα έρθει????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η miniatoura87 είπε:

πρωτη φορα με εκαναν αυτα τα καφε να πιστεψω οτι κατι εχει γινει.... τελικα δεν πρεπει να δινουμε σημασια σε κανενα συμπτωμα... πφφφφφφ 

Σημασία ας δίνουμε..το ζήτημα ειναι να μην αφήνουμε ολο μας το "ειναι" να κρέμεται επανω στα συμπτώματα!!!!ολα θα πανε καλα..ηρέμησε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Ευχαριστουμε πολυ κοπελα μου!!Βοηθεια μας..τοσο κοντά μου ηρθες??

@Κατερινάκι/only love εχω και συγγενείς στο μενιδι και ετσι ειμαι κοντα στο μοναστήρι συχνά!λεω να νηστειών  τρεις μερες και να φαω και το μηλαρακι ,μου το έδωσε η μοναχή !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Renata7 είπε:

@Κατερινάκι/only love εχω και συγγενείς στο μενιδι και ετσι ειμαι κοντα στο μοναστήρι συχνά!λεω να νηστειών  τρεις μερες και να φαω και το μηλαρακι ,μου το έδωσε η μοναχή !

Πρέπει να νηστεψει και ο άντρας σου... τουλαχιστον ετσι μου χαν πει εμένα οταν ειχα παει...

Σε ευχαριστούμε για το κερακι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Κοριτσακι μου όμορφο..γλυκό πεταλουδακι..εισαι ενα ιδιαίτερο κορίτσι..με μια υπέροχη ψυχή..Θα σου πω κατι και θελω να το επεξεργαστεις!!!Πρεπει να μάθουμε να δίνουμε στις καταστάσεις,το μέγεθος και την αξία που τους αντιστοιχούν..Να λεμε τι ειναι αυτο?Μια αποτυχία?τι νιώθω?απογοητευση..πολυ ωραια..θα μπει σε ενα κουτάκι μικρό..και θα το τακτοποιήσω στα ραφάκια της ψυχής μου..τα ψηλά..αυτα που θελω σκαλα για να τα φταςω..Να μείνουν εκει και να αραχνιάζουν!!!Ειναι τυχαιο που το πρώτο πράγμα που κάνουν ολα τα μωράκια οταν γεννηθούν ειναι να κλαίνε?Καθολου!!!ειναι η πρωτη μας αντίδραση σε όσα μας συμβαίνουν..ας ξεσπάμε λοιπον ετσι..και μετα ας σκεφτόμαστε για ποσο καιρό θα αυτομαστιγωνομαστε με αυτο που συνεβει..Πρεπει να βγάλεις απο το μυαλό και την ψυχή σου την βιοχημική!!!εγινε..δεν αξιζει να αναλωνόμαστε για το πριν...Εχουμε το τωρα και παλεύουμε για το "μετά" και αυτο το "μετά" αστέρι μου,θα ειναι πραγματικά ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ!!!το πιστευω και θα το φωνάζω συνέχεια!!!Θα τα καταφέρουμε ολες..με η βοήθεια του Θεού θα γίνουμε συντομα μανούλες!!!

Απλως φοβάμαι οτι για κάποιο λογο χε θα ναι εύκολο ξανα να μεινω έγκυος..ισως απλα να προτιμω να ειμαι συγκρατημένη παρα να μαι σιγουρη καθε μηνα και μετα να απογοητεύομαι...ισως παλι περνάω τη φαση μου..

Πφφ..πονταρουμε στη μινιατουρα μας αυτές τις μερες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Πρέπει να νηστεψει και ο άντρας σου... τουλαχιστον ετσι μου χαν πει εμένα οταν ειχα παει...

Σε ευχαριστούμε για το κερακι..

 

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Απλως φοβάμαι οτι για κάποιο λογο χε θα ναι εύκολο ξανα να μεινω έγκυος..ισως απλα να προτιμω να ειμαι συγκρατημένη παρα να μαι σιγουρη καθε μηνα και μετα να απογοητεύομαι...ισως παλι περνάω τη φαση μου..

Πφφ..πονταρουμε στη μινιατουρα μας αυτές τις μερες!!

Ναι μια μερα για τον αντρα και τρεις για τη γυναικα ! Αλλα το τρώμε μισο μισο;?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Renata7 είπε:

 

Ναι μια μερα για τον αντρα και τρεις για τη γυναικα ! Αλλα το τρώμε μισο μισο;?

Εμενα μου ειπαν καο τις 3 ημερες και οι δυο μας. Και μας εδωσαν δυο κομμάτια ενα για το καθενα. Επίσης νηστεψαμε ακομα κοι το λαδι....

Και μετα αφου εφαγα το μηλαρακο φορεσα τη ζώνη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Εμενα μου ειπαν καο τις 3 ημερες και οι δυο μας. Και μας εδωσαν δυο κομμάτια ενα για το καθενα. Επίσης νηστεψαμε ακομα κοι το λαδι....

Και μετα αφου εφαγα το μηλαρακο φορεσα τη ζώνη...

Αχ  @Petalouditsa28 τωρα τι να κανω ; ετσι μου ειπε σμρ το μεσημέρι τον είδε μάλλον μεγαλόσωμο και σου λεει μην το ζορισουμε το αγορι! Ναι και το λάδι φυςικα ! Τιποτα δεν ειναι μια ιδέα ολα ! Άσε που δεν χρησιμοποιώ λάδια στα φαγητά!  Αλλα λες να το κανω λάθος μονο μια ημερα ; 

αν και δε νομίζω το θέμα ειναι η ταπείνωση και η πίστη! Επισκέπτομαι εσυ να μοναστήρια  σε διαφορά μέρη ! Απο μικρούλα! Η Αγία Ειρήνη Χρυσοβαλάντου βοήθησε την πεθερά μου και έκανε δίδυμα τον αντρα μου με μια σάλπιγγα ! Ξέρει απο εκει ψηλά ποτε και γιατί! Υγεια !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Απλως φοβάμαι οτι για κάποιο λογο χε θα ναι εύκολο ξανα να μεινω έγκυος..ισως απλα να προτιμω να ειμαι συγκρατημένη παρα να μαι σιγουρη καθε μηνα και μετα να απογοητεύομαι...ισως παλι περνάω τη φαση μου..

Πφφ..πονταρουμε στη μινιατουρα μας αυτές τις μερες!!

Ειναι απολύτως λογικο να περνάμε φάσεις ολες μας..φυσικά ειναι καλο να εισαι συγκρατημένη,αλλα η στεναχώρια σε καθε περίοδο ειναι η ίδια..Ωραια..ΕΣΥ φοβάσαι για κάποιο λόγο δεν θα ειναι εύκολο να μείνεις,εγω φοβόμουν οτι δεν θα μπορω να κανω παιδί..καλα ειμαστε κατα τα αλλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Ειναι απολύτως λογικο να περνάμε φάσεις ολες μας..φυσικά ειναι καλο να εισαι συγκρατημένη,αλλα η στεναχώρια σε καθε περίοδο ειναι η ίδια..Ωραια..ΕΣΥ φοβάσαι για κάποιο λόγο δεν θα ειναι εύκολο να μείνεις,εγω φοβόμουν οτι δεν θα μπορω να κανω παιδί..καλα ειμαστε κατα τα αλλα!!!

@Petalouditsa28 @Κατερινάκι/only love 

Καμία στεναχώρια !!!! Μπορουμε! Μονο ετσι ! Θα μου πεις Μα καλα δεν απογοητεύεσαι εσυ; ΟΧΙ λέω ήρθες αίματα κι; θα φύγεις σε πεντε μερες και εγω θα καταφέρω αυτο που θελω! Δεν ασχολουμε μετα ! Πίνω τα χάπια Σα βιταμίνες ! Πόσες ιστορίες έχουμε ακούσει απο ζευγάρια που όταν δεν το σκέφτηκαν που όταν τα παράτησαν τσουπ ήρθε το θαύμα τους; 

η Ξαδερφη μου ηταν πρωτοχρονιάτικος ο κούκλος μας  (το δεύτερο ) το πρώτο στη β επιπέδου έπρεπε να του στερήσουν τη ζωη ! Έκλαψε πόνεσε αλλα μόλις ειπε οχι και χαμογέλασε πήγε με τον αντρουλι της για διασκέδαση  βγήκε ξέσκασε ... να το το δεύτερο θαυματακι της! Τωρα ειναι 30 ημερών ολα γίνονται θα σας μαλώσω ! Άκου δεν !!!!!! Βγάλτε το απο το λεξιλόγιο σας !

ΤΟ ΘΕΛΩ ! ΤΟ ΜΠΟΡΩ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Renata7 είπε:

@Petalouditsa28 @Κατερινάκι/only love 

Καμία στεναχώρια !!!! Μπορουμε! Μονο ετσι ! Θα μου πεις Μα καλα δεν απογοητεύεσαι εσυ; ΟΧΙ λέω ήρθες αίματα κι; θα φύγεις σε πεντε μερες και εγω θα καταφέρω αυτο που θελω! Δεν ασχολουμε μετα ! Πίνω τα χάπια Σα βιταμίνες ! Πόσες ιστορίες έχουμε ακούσει απο ζευγάρια που όταν δεν το σκέφτηκαν που όταν τα παράτησαν τσουπ ήρθε το θαύμα τους; 

η Ξαδερφη μου ηταν πρωτοχρονιάτικος ο κούκλος μας  (το δεύτερο ) το πρώτο στη β επιπέδου έπρεπε να του στερήσουν τη ζωη ! Έκλαψε πόνεσε αλλα μόλις ειπε οχι και χαμογέλασε πήγε με τον αντρουλι της για διασκέδαση  βγήκε ξέσκασε ... να το το δεύτερο θαυματακι της! Τωρα ειναι 30 ημερών ολα γίνονται θα σας μαλώσω ! Άκου δεν !!!!!! Βγάλτε το απο το λεξιλόγιο σας !

ΤΟ ΘΕΛΩ ! ΤΟ ΜΠΟΡΩ!!

Συμφωνω απόλυτα!!!θα γίνει..και μαλιστα συντομα!!!Με τη βοήθεια της Παναγίτσας θα γινουν ολα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η miniatoura87 είπε:

και πονακια και κυριως σκουρα υγρα... συνηθως ετσι ξεκιναει..εχω δκουρα υγρα και ξαφνικα σε ενα 24ωρο σκαει και το αιμα... :(

ποσο χαζη να πιστεψω οτι κατι εγινε!!! :( 

Ε οχι και χαζή που πίστευες πως εισαι έγκυος.. το πιο λόγικο ειναι να πιστεύεις κατι τέτοιο οταν προσπαθείς!!  Μην λες τετοια για τον εαυτο σου ποτε!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου κάτι άλλο ας με βοηθήσει καποια που λαμβάνει προγεστερονη ! Οσο την παίρνετε δηλ την 21η ημερα του κύκλου και μετα η περιοδος ειναι άφαντη έως ωτου την διακόψετε; ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Renata7 είπε:

Κορίτσια μου κάτι άλλο ας με βοηθήσει καποια που λαμβάνει προγεστερονη ! Οσο την παίρνετε δηλ την 21η ημερα του κύκλου και μετα η περιοδος ειναι άφαντη έως ωτου την διακόψετε; ?

Κοιτα εμενα μου ξεκίνησε προγεστερονη δυο μερες μετα την πρεγκνυλ..(απο την 12η μερα) και την έπαιρνα μεχρι την χοριακη που με στειλε στην 26η μερα..Στις 29 μερες αδειαθετησα..οποτε δεν ξέρω αν αδειαθετησεις αφου τη σταματήσεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Κοιτα εμενα μου ξεκίνησε προγεστερονη δυο μερες μετα την πρεγκνυλ..(απο την 12η μερα) και την έπαιρνα μεχρι την χοριακη που με στειλε στην 26η μερα..Στις 29 μερες αδειαθετησα..οποτε δεν ξέρω αν αδειαθετησεις αφου τη σταματήσεις..

Κορίτσια καλησπέρα. εγώ την προγεστερονητην επαιρνα για να ρυθμίσω τον κύκλο. Ξέρω ότι αφού τη σταματήσεις, σε 3-4 μέρες έρχεται η περιοδος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Κοιτα εμενα μου ξεκίνησε προγεστερονη δυο μερες μετα την πρεγκνυλ..(απο την 12η μερα) και την έπαιρνα μεχρι την χοριακη που με στειλε στην 26η μερα..Στις 29 μερες αδειαθετησα..οποτε δεν ξέρω αν αδειαθετησεις αφου τη σταματήσεις..

 

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Μανούσου είπε:

Κορίτσια καλησπέρα. εγώ την προγεστερονητην επαιρνα για να ρυθμίσω τον κύκλο. Ξέρω ότι αφού τη σταματήσεις, σε 3-4 μέρες έρχεται η περιοδος

@Κατερινάκι/only love @Μανούσου

Σας ευχαριστω πολυ για τις απαντήσεις σας ! Το ψάχνω λίγο γτ τον προηγούμενο μηνα ειχα καθυστερήσει πεντε μερες κ αυτο γτ δεν μετρουσα(η τρελένγκο) και συνέχισα να παιρνω ! Δεν ειχα αναρωτηθεί για εγκυμοσυνη Γτ τα ειχα κάνει μαντάρα κάθε μερα επαφές συν αντιβίωση απο ασθενεί και ετσι λέω μπα τον έχασα τον μηνα και επαναπαύτηκε! Όταν πήρα το γιατρο μου λεει πρώτα να κανεις τεστ ποτε δεν ξέρεις και μετα κόψε προγεστερονη ! Αυτή τη φορά μου ειπε να ξεκινήσω τρεις μερες μετα την ωοθυλακορηξια δυο χάπια ενα κολπικο για 14 μερες πολλές δεν ειναι; γι αυτο ρώτησα ! 12η πρεγκνυλ / 14 λογικα το σπάσιμο =ωορηξια 17 ξεκίνησα προγεστερονη !? Συν 14 ισούται με 31 και κάνει και δυο μερες να κατέβει παω στις 33 ! Λέτε να τον ξανά ρωτούσα ! Εχω μπροστά μου και ταξίδια με τη δουλεια και οσο πιο αργα έρθει στον επόμενο κύκλο θα χασω τις επαφές Γτ θα ειμαι μακρυά απο τον καλο μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα σε ολες!!!διαβαζω καθε μερα τα νεα σας απλα τρεχω αυτον τον καιρο με δουλειες!!αυριο εμεις παμε για σπερμοδιαγραμμα!για να δουμε!!!ευχομαι πραγματικα αυτη να ειναι η χρονιά μας, να το πιασουμε το σπορακι τωρα η προς το τελος του χρονου παντως ευχομαι σε αυτο το χρονο!!!και μετα θα ανοιξουμε καινουργιο θεμα με τιτλο"ξυπναει συνέχεια το βραδυ,εχω ξεχασει πως ειναι ο υπνος"χαχα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η elenaaa445 είπε:

καλησπέρα σε ολες!!!διαβαζω καθε μερα τα νεα σας απλα τρεχω αυτον τον καιρο με δουλειες!!αυριο εμεις παμε για σπερμοδιαγραμμα!για να δουμε!!!ευχομαι πραγματικα αυτη να ειναι η χρονιά μας, να το πιασουμε το σπορακι τωρα η προς το τελος του χρονου παντως ευχομαι σε αυτο το χρονο!!!και μετα θα ανοιξουμε καινουργιο θεμα με τιτλο"ξυπναει συνέχεια το βραδυ,εχω ξεχασει πως ειναι ο υπνος"χαχα!!!!!

@elenaaa445 Χαχαχαχα! Μακάρι κούκλα μου εύχομαι καλα αποτελεσματα στον αντρουλι σου!καλο βραδι!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Renata7 είπε:

@elenaaa445 Χαχαχαχα! Μακάρι κούκλα μου εύχομαι καλα αποτελεσματα στον αντρουλι σου!καλο βραδι!?

ευχαριστώ!!!καλο βράδυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημετα.στα κοριτσια μουυυυυ!!!

Τι κανετε?εμπαινα κλεφτα...

Καλως ορισατε στα νεα μελη!!!τωρα που μεγαλωνει η παρεα, ειναι ωρα να ακουσουμε τα πρωτα ευχαριστα!!!!αντε μια μια να παιρνουμε σειρα!!!!

Φιλακια σε ολες?????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 9/11/2016 at 8:07 ΠΜ, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Καλημέρα κοριτσια μου!! Είπα να ανοίξω αυτο το θέμα για να μοιραστούμε ολες μας τις αγωνιες μας, τους φοβους μας και κυρίως τις ΕΛΠΙΔΕΣ μας... 

Προσπαθώ και εγώ για το σπορακι μου.. 

Εννοείτε πως θα ήθελα να συμμετέχουν και οι κοπέλες που ήδη εχουν σπορακι στη κοιλίτσα τους..ας μη ξεχνάμε οτι ολες περνάμε την αγωνια μας!! 

Σας φιλω!

 

καλημερα..αφου εκανα pregnyl ενεση 07/01/2017 κ εχω χθες 31η ημερα του κυκλου 0 χοριακη , γιατι δεν εχω αδιαθετησει???? Να κανω υπερηχο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η geozak είπε:

καλημερα..αφου εκανα pregnyl ενεση 07/01/2017 κ εχω χθες 31η ημερα του κυκλου 0 χοριακη , γιατι δεν εχω αδιαθετησει???? Να κανω υπερηχο???

Γεία σου! Σου εύχομαι σύντομα να πραγματοποιήσεις το όνειρο σου. 

Για να είμαι ειλικρινείς εγώ δεν έχω μπει ακόμα στη διαδικασία τη δική σου οπότε δεν γνωρίζω πολλά απο αυτά.

Μπορούν όμως να σε βοηθήσουν  οι @peacock και η @Κατερινάκι/only love που βρίσκονται σε αυτή τη διαδικασία και σίγουρα θα γνωρίζουν περισσότερα....Νομίζω και η @Παρασκευαιδου αλλά δεν είμαι σίγουρη... 

θα δουν το μήνυμα σου και θα σου απαντήσουν λογικά..... 

Έχεις μιλήσει με το γιατρό σου?

Επεξεργάστηκε από Petalouditsa28
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η geozak είπε:

καλημερα..αφου εκανα pregnyl ενεση 07/01/2017 κ εχω χθες 31η ημερα του κυκλου 0 χοριακη , γιατι δεν εχω αδιαθετησει???? Να κανω υπερηχο???

Μου έχει τυχει να αδιαθετησω 32η μέρα και 33η μέρα... μην αγχώνεσαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...