Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χρειαζόμαστε Φαρμακα


Recommended Posts

Καλημερα σας,ξεκιναμε τον αγωνα μας παλι απο την αρχη και η βοηθεια σας μας ειναι πολυτιμη.Χρειαζόμαστε λοιπον φαρμακα Puregon η Gonal Αν σας εχουν μεινη παρακαλω στειλτε μου π.μ.Την πρωτη μας φορα εκανα διεγερση με Gonal και κατεληξα με εξωμητριο το οποιο προλαβαμε στο παρα πεντε να χειρουργησουμε.
Δευτερη προσπαθεια εμεινα εγκυος διδυμη κυηση αλλα δυστυχως ολα τελειωσαν 22 εβδομαδα και εχασα αγορι και κοριτσι.
Ο πονος ητανε αβασταχτος,τα λογια δεν μπορουν να περιγραψουν την απωλεια,γκρεμισμένα όνειρα,το απολυτο κενο,
Μας πηρε τεσσερα χρονια να παρουμε την αποφαση για το επομενω βημα,αυτη τη φορα πηραμε μια αρνητικη χοριακη.και αναρωτιεμαι αυτο που καποιοι με τοση ευκολια αποκτουν γιατι ειναι τοσο μακρια μου.
Και τωρα ξανα στον αγωνα απο την αρχη με ελπιδα στην επιτυχια οχι μονο για μας αλλα για ολα τα ζευγαρια που προσπαθουν.
Καπου μας περιμενη το μωρο μας-καλη δυναμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε κοριτσι μου γολγοθας...δυσκολευτηκα να μεινω εγκυος και μπορω κατα ενα πολυ μικρο ποσοστο να νιωσω τον πονο σου.

Δυστυχως δεν εχω φαρμακα εχουν περασει χρονια απο τη δικη μου προσπαθεια.

Θελω μονο να σου στειλω δυναμη και πεισμα για να τα καταφερεις.θα σαι στις προσευχες μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...