Μετάβαση σε περιεχόμενο

απορια...


Recommended Posts

Μαλλον χαζη θα ελεγα....νιωθω το μωρο να σπρωχνει χαμηλα κ με κανει να διπλωνομαι απο τον πονο,αυτο μπορει να σπασει τα νερα?νοσηλευτηκα για 3 μερες γιατι με επιασαν πονοι πριν την ωρα τους κ τωρα ειμαι ξαπλα για να αποφυγουμε τον τοκετο....αν σπασουν τα νερα ομως.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kai egw to niothw auto to sproksimo kai ponaw .o giatros den mou eipai kati tetio omos den uparxei fobos apo to moro.alithia se pia eudomada eisai?prin 4 meres eida ligo aima katw kai ekatsa sto krebati gia na ksekourastw opos mou eipai o giatros htan epidi kourastika.to moro den mporei na prokalesei prooro toketo.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα!Και εγώ έτσι νιώθω εδώ και λίγες μέρες...Σήμερα ήταν τόσο έντονος ο πόνος που έλεγα πως θα γεννήσω στη μέση του δρόμου...Το θέμα με εμένα είναι ότι σκληραίνει και η κοιλιά μου και δεν ξέρω άν θα πρέπει να ανησυχώ ή όχι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειμαι 35+5.εμενα η γιατρος μου φοβαται πολυ για προωρο κ μου εκανε ενεσεις για να ωριμασουν τα πνευμονακια του.Προσπαθουμε να το κρατησω για ακομα μια εβδομαδα...μακαρι να εχεις δικιο!προσεχε,μη κουραζεσαι...εισαι ενταξει τωρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

crhistinV το πετρωμα ειναι φυσιολογικο γιατι προετοιμαζει τη μητρα,αρκει να μη γινει συστηματικο.δηλαδη αν για παραδειγμα πετρωνει καθε 10 λεπτα θα πρεπει να συμβουλευτεις το γιατρο σου.Σε ποια εβδομαδα εισαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kala eimai euxaristw .apo xthes den eida oute mia pitsilia.exthes to brady edwse resital o mpemphs se klotsies kai girismata pou ta eida ola!!!eixa kai sispaseis tautoxrona kai auton na kopanaei me dunamh.exw katalabei oti tora einai ta diskola sthn egumosinh mexri tora oti kai na eixame htan kala tora einai to maniki.mhn anisixeis mia eudomada einai tha perasei kai mhn to skeutese shnexia paizei rolo kai h psixologia.christinV mhn kourazese polu me to perpatima etsi thn epatha kai egw.xalara oso mporeis an poneseis katse katw kai ksekourasou.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οντως τωρα ειναι τα δυσκολα....κ εμενα ο μπεμπης μια απο τα ιδια,κανει την κοιλια μου να παιρνει σχηματα,παρ'ολο που ποναει εχει πολυ γελιο!!!δεν μπορω να μη το σκεφτομαι ειδικα τωρα που πρεπει να ξαπλωνω κ δεν μπορω να ασχοληθω με τιποτα κ με εχει κουρασει αυτο.το μυαλο μου ειναι συνεχεια εκει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AFRODITH μου δεν ξέρω άν παίζει ρόλο που σηκώνω αγκαλιά τον γιό μου, ο οποίος είναι 13 κιλά...Ωστόσο δεν μπορώ να του πώ όχι, γιατί δεν θέλω να νομίζει ότι τον παραμελώ...Είναι πολύ μικρός ακόμα, ούτε δύο ετών και δεν πρέπει να νιώσει ότι επειδή θα έρθει άλλο μωράκι στην ζωή μας, θα πάψουμε να τον αγαπάμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

christinV e malon den einai kai to kalitero na ton sikoneis alla exeis dikio oti thelei agalitses kai na mhn niosei oti den ton agapate.apla prosexe na mhn to sikoneis orthia partwn agalitsa eno kathese gia na mhn peutei baros.eisai opos blepo ston 7 akoma kai prepei na prosexeis giati pio simantiko einai na einai kala to moro kai na mhn kindineusei .to agoraki sou mporeis na to bolepseis kai ligo diaforetika alla kai na tou peis poso ponaei h mesh ths manoulas kai den mporei na ton koubaleei pantou.pisteuw oti an antikatastiseis tis orthies agalitses kai to koubalima me tis kathistes den tha niosei asxima .prepei na prosekseis omos to moraki mesa sou pou einai akoma se polu epikindinh katastash.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...