Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μπραβο Daphne!!! Καλοστεριωτο το σακουλακι σας!!! Αντε να ηρεμησεις λιγο...μου αρεσε πολυ η εκφραση "να μου πω οτι ειμαι εγκυος".

Capy απο εξετασεις εχει ενα σωρο νομιζω αμα πιασεις να τις ψαχνεις ολες τελειωμο δε θα χει...οτι σε συμβουλευει ο γιατρος σου.

Μικα περιμενω πως και πως και τη β επιπεδου...αυτη η εγκυμοσυνη ειναι λες και ξαναζω τη δικια μου...

Αληθεια η Νατασα τι απεγινε με τα διδυμακια γεννησε;κανα νεο κανεις;

Morouli πως εισαι με τα θεματακια σου;

Candycrash ξανανοιξε η μυτη;

Φιλακια κορες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααα,

Λοιπον ξεκιναω, Daphne ολα καλα βαινουν και ευχομαι να συνεχισουν ακομη καλυτερα, με το καλο η χοροακη να ανεβαινει και ο επομενος υπερυχος να σου δωσει τον καλυτερο ηχο που εχεις ακουσει ποτε! Ηρεμια και μην ΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ!!!

Santaloxilo καλη μου να αλλαξεις γιατρο και καλα θα κανεις να δεις εξωσωματικο ειναι ο καταλληλος χωρις να σημαινει οτι δεν μπορεις να κανεις και σε αυτον σπερματεχυνση, θεωρω ομως αν μου επιτρεπεις οτι απο δω και περα πρεπει να το δεις ποιο σοβαρα το θεμα. Εχω κανει τρεις εξως. Και η πρωτη μου ηταν με φαρμακα. Η αληθεια ειναι οτι δεν ηθελα τα φαρμακα γιατι ειχα ακριβως το ιδιο αποτελεσμα και χωρις, οποτε αποφασισα να προχωρησω χωρις φαρμακα. Φυσικα στην περιπτωση μου εκανα καλη επιλογη διοτι δεν ειχα πιοτικα ωαρια οποτε και προχωρησα οπως προχωρησα. Μην αφηνεις τον χρονο να σου καιει και να σου πικραινει την ζωη! Μην κλεινεις τα ματια σου! Παρε τον χρονο σου δυναμωσε τις αποφασεις σου και ειμαι σιγουρη οτι θα κανεις οτι καλυτερο μπορεις και ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΠΕΤΥΧΕΙς!!!!!

Candycrash πως παει το μπεμπακι σου; Περναει ο καιρος τελικα...

Capy κανε οτι σου πει ο γιατρος, εγω δεν εκανα ποτε καμπυλη ομως σιγουρα θα κανω στην ωρα του, πριν ομως πιστευω οτι την κανουνε για καποιο λογο, εχεις λογο εσυ να την κανεις απο τωρα;;;;Καλη επιτυχια στα αδενωματα και να μην εχουν μεγαλωσει, να κατσουν στα αυγα τους οριστε μας.

Μικαααα θελω και εγω κλοτσιτσες, θελω συνεχεια και δυνατες, αλλα ακομη κατι μικρακια καταλαβαινω αραια και που, λετε να μου βγει τεμπελακι; Χαχαχα

Mardio καλα ειμαι δοξα τον Θεο. Το ποδι μου με τραβαγε δυο μερες και αυτο ηταν, το εβαζα ψηλα και οκ, τωρα με το θεμα της αναρωτικης κλπ την Δευτερα πρωτα ο Θεος θα αρχισω να τρεχω με την κοιλια στο στομα και βλεπουμε, θα δω και το μωρο μου την Δευτερα το απογευμα, τι καλα!!!!!! Μου ελειψε η φατσουλα του!

Guando ποσο χερομαι με το tickeraki σου που το ξαναβλεπω, μπραβο κοπελα μου τελειομηνη!!!

Koritsaki χερομαι κοπελα μου ολα θα σου πανε τελεια μην αγχωνεσαι καθολου ολα θα γινουν και θα ερθουν καλα!

Prasini αντε κοπελα μου να ξεκινησεις και εσυ σιγα σιγα και εισαι πολυ κοντα στο ονειρο!!!!

Diaz γιατι εχεις αγχωθει; Δεν εχεις λογο, αστο να ερθει ηρεμα αφου το εχετε παρει αποφαση, ολα θα γινουν!

Artemis καλως ηρθες στο παρεακι μας, καλη επιτυχια!

Stelina που χαθηκες; Πες μας πως πανε οι ετοιμασιες; Ποτε ξεκινατε;

Melina, Riana που χαθηκατε και εσεις;;;

Rosaki γλυκια μανουλιτσαααααα, μεγαλωνει η μπεμπουλα με τα μυξακια ε;;; Πηγατε βολτουλα;

Levou μεγαλωσε το μπεμπακι σου ρε πως περναει ο καιρος!!!

Τα πα ολα νομιζω, ποια ξεχασα ε;;; Ποια;;;

Μα ναι την fifoulina, που εισαι εσυ; Για περνα μια βολτα απο δω να μας πεις! Μας λειπεις!!!

Πολλα πολλα φιλια απο μενα και φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολα τα κοριτσια!!!!!!!

morouli - ευχαριστω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!αντε να περασει ο καιρος να ξεκινησω και εγω

daphne - ολα καλα τα ακουω!!!!!!!! οχι αγχος ,μονο χαρες!

santaloxylo - πως εισαι? θα κανεις την χοριακη σημερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κούκλες, είμαι πεπεισμένη ότι αυτή η παρέα είναι γουρλίδικη και όλα θα πάνε καλά!

Εμείς βαπτιζόμαστε μετά το Πάσχα και τρέχω και δεν φτάνω αλλά το ευχαριστιέμαι! Τα φτιάχνω όοολα μόνη μου!! Αν καμιά κοπέλα θέλει να της φτιάξω κάτι στο μέλλον αναλαμβάνω, πιάνουν τα χέρια μου.  \:D/  :-h  [smilie=toothy9.gif]

Άρτεμις καλώς ήρθες, με το καλό και γρήγορα το αδελφάκι.

Επειδή το Αλτσχαιμερ θερίζει και σίγουρα κάποια θα ξεχάσω στέλνω τις ευχές μου σε όοοοοοολες και πολλά γλυκά φιλάκια.

Σανταλοξυλάκι  έλα κάνε μου το δωράκι που θέλω σήμερα που έχω τα γενέθλιά μου....  [smilie=sunny.gif]  :YMHUG:  [smilie=tongue1.gif]  [smilie=smileinbox.: 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου!!

 

levou χρονια πολλα κοριτσακι μου να ζησεις,να χαιρεσαι την οικογενεια σου και οτι επιθυμεις!! θαυμαζω τους ανθρωπους που εχουν καλλιτεχνικη φυση,γιατι εμενα δεν πιανουν καθολου τα χερια μου!!δε σε φοβαμαι εσενα,θα τα καταφερεις!!

 

morouli μου αντε να δουμε τι θα κανουμε τη δευτερα!!περιμενω να δω τι εγινε και φυσικα θα σου πω και εγω!!αντε με το καλο τη δευτερα να δεις το μπεμπακι σου!!

 

daphne μου τι ωραια που ειδατε σακο!!αντε να περασουν οι μερες να ακουσετε και καρδουλα!!και εγω ανυπομονω,μαλλον την αλλη παρασκευη θα παω! 

 

capy Μου οπως σου ειπαν και τα κοριτσια οι εξετασεις που υπαρχουν ειναι παρα πολλες και για να τις κανεις ολες ειναι λιγο δυσκολο και για οικονομικους λογους!μιλησε με το γιατρο σου να σου πει ποιες θα σου προτινε αυτος να κανεις!!

 

prasini μου με το καλο να ξεκινησεις!!και το εντερακι θα φτιαξει,που θα παει!!

 

santaloxilo  καλη επιτυχια και περιμενω με αγωνια!

 

natasaki τι κανεις κοριτσακι μου?βρες τροπο να μας πεις τι εγινε!!

 

φιλακια στα υπολοιπα κοριτσια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κορίτσια!

Levou μου χρόνια σου πολλά κ καλα με υγεία κ πολλά μωρακια!

εγκυουλες μας πολλά πολλά φιλιά κ ξεκούραση!!

Σημερα έχει ωραίο καιρο κ κάναμε βολτουλες!τι ωραία που είναι η άνοιξη!

Αχ κορίτσια ανυπομονώ να μαζέψω τις εξετάσεις κ να μου δώσουν το ok μαστολογος κ αιματολογος για να παω παρακάτω.οι υπόλοιπες αιματολογικές μου βγαίνουν Δευτέρα τελικά...μακαρι όλα να είναι καλα!

Σας φιλώ οοοοοολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

levou mou πολυχρονη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ωραια να πιανουν τα χερια σου - γλιτωνεις και περιττα εξοδα και βαζεις ολη την αγαπη σου!

κοριτσακι μου - ευχαριστω - αντε και εσυ με το καλο να ακουσεις το μωρακι σου

capy - βολταρουμε???????????καλα κανεις :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βολταρω πράσινη μου...κουραστηκα απ' τις βόλτες κ το βράδυ πάλι έξω!

Ξεχασα να σας γράψω πως μίλησα με την αιματολογο για το anti β2 IgM που βγήκε θετικό.μου ειπε πως είναι παράγοντας θρομβοφιλιας που σχετίζεται με υπογονιμότητα κ αποβολές κ πως είναι καλό που το ανακαλύψαμε αυτό κ με κατάλληλη θεραπεια όλα θα πανε καλα στη επόμενη προσπάθεια!

Αυτά τα νεα μου!

Stellina,anemoni τι κάνετε?

Κ πάλι φιλακιααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου τι κανετε; Εμεις εχθες καναμε κα τη β επιπεδου και ευτυχως ηταν όλα καλα!Μονο τη φατσουλα δεν μπορέσαμε να βγαλουμε φωτο γιατι ειχε συνεχως τα χερακια μπροστα.Είναι ντροπαλη μαλλον! Ειμαι πολύ χαρουμενη που περνα ο καιρος ! ανυπομονω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

capy Μου μια χαρα τα ακουω  - και τις βολτες και οι εξετασεις!!!!!!

candycrash - ντροπαλουλα ε???χαχα - την επομενη φορα θα την δεις ,που θα παει???δεν μπορει και να κρυφτει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου,είχα μέρες να μπω γιατί είχα θέμα με τον υπολογιστή μου οπότε απαντάω λίγο καθυστερημένα.

 

Καταρχήν συγχαρητήρια κοριτσάκι μου για τα διδυμάκια σου!!!!!!Πώς νιώθεις που ξέρεις ότι έχεις όχι ένα αλλά δύο μωρούλια στην κοιλίτσα;Μια που κι εγώ μένω Ηράκλειο,θέλεις να μου πεις πού πήγες για την εξωσωματική σου; Αν δε θέλεις να απαντήσεις εδώ,στείλε μου πμ.Λες να είμαστε στο ίδιο κέντρο εξωσωματικής; Όχι ότι έχει και πολλά εδώ...

 

Μωρούλι νιώθεις τώρα τις μικρές κλωτσίτσες αλλά μετά θα είναι δυνατότερες φαντάζομαι.Κοντεύει και ο καιρός για τη β επιπέδου σου ε; Άντε λίγη υπομονή δεν έμεινε πολύς καιρός ακόμη!!!

 

Ντιαζάκι μακάρι να κλωσάμε παρέα και πίστεψέ με θα είναι ίσως η πρώτη φορά που δε θα με νοιάξει να με λένε κλώσσα!!!!Όπως το βλέπω,μάλλον παράλληλα προχωράμε εμείς,με το καλό να ξεκινήσεις κι εσύ προσπάθειες για το δεύτερο παιδάκι σου!!!

 

Δάφνη μου μια χαρά είναι η χοριακή σου και το μωράκι σου.Εύχομαι σε λίγες μέρες να ακούσεις την καρδούλα του και η δική σου καρδιά να χτυπάει ακόμη δυνατότερα από χαρά!!!!!!Ναι κορίτσι μου φτάνει ο καιρός και για μας να ξεκινήσουμε,επιτέλους!!!!!

 

Capy ακόμη ταλαιπωρείσαι με την παλιοίωση; Εύχομαι να είσαι καλύτερα!Κι εμένα η ανιψούλα μου τόσες μέρες ήταν άρρωστη η καημένη όλα τα παιδάκια είναι άρρωστα στο προνήπιο και κόλλησε κι εκείνη.Εύχομαι να πάρεις όσο πιο γρήγορα γίνεται το οκ από τους γιατρούς σου και να ξεκινήσεις κι εσύ.Ως τότε κάνε τις βολτούλες σου,ο καιρός είναι τέλειος...

 

ΜΙΚΑΚΙ κι εσένα κοντεύει η β επιπέδου σου ε!!!!4/4 δεν είναι; Άντε με το καλό!!!Συλληπητήρια και για το χαμό του πατέρα σου,δεν έχει σημασία που δεν ήσασταν κοντά, ο πατρικός δεσμός δεν φεύγει ποτέ,ανεξαρτήτως σχέσεων.Σε λίγο καιρό ξεκινάμε κι εμείς,ακόμη δεν το πιστεύω...

 

Σανταλόξυλό μου είχες νεότερα από τη χοριακή;

 

Φραουλίτσα όλα καλά με τις εξετάσεις σου; Είχες νεότερα; Πότε ξεκινάτε;

 

Candycrash ντροπαλό είναι το κοριτσάκι σου και κρύβεται;;;Αχ πού θα πάει θα σας δείξει το μουτράκι της!!!

 

Πράσινη υπομονή κάνε ο καιρός περνάει σκέψου πότε μπήκε ο χρόνος και πότε ήρθε η άνοιξη!Και τώρα που έχει και καλές μέρες ο καιρός περνάει πιο γρήγορα νομίζω,ε; Με το καλό να ξεκινήσεις κι εσύ...

 

Levou να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου και με το καλό και η επόμενη προσπάθεια για αδερφάκι!!!!

 

Τέλος,Άρτεμις καλώς όρισες στην παρέα μας,κι εγώ Ηρακλειώτισσα είμαι στο τέλος θα γίνουμε ομάδα χαχα!!!!Να χαίρεσαι το αγοράκι σου και με το καλό η επόμενη προσπάθεια!!!

 

Στα δικά μου τώρα,εγώ συνεχίζω τα αντισυλληπτικά μέχρι και 4/4 και μετά μάλλον θα πάρω χάπια και ενέσεις αλλά ακόμη δεν ξέρω ποια.Την Πρωταπριλιά -και δεν είναι ψέμα!- ξεκινάει ενεσούλες η αδερφή μου και φοβάται πολύ!Κορίτσια πονάνε οι ενέσεις,είναι μεγάλη η βελόνα; Πείτε μου κάτι να την ηρεμήσω γιατί έχει αγχωθεί.Βέβαια δεν ξέρω να σας πω και ποιες ενέσεις θα κάνει,1/4 έχει ραντεβού με το κέντρο και τότε θα τις πάρει!Το μόνο που ξέρουμε είναι ότι θα κάνει ενέσεις από 1/4-6/4 και μετά στις 7/4 θα δουν την τιμή μιας ορμόνης και αν είναι οκ θα συνεχίσουμε με μένα!Συνήθως είναι οκ λέει αυτή η ορμόνη αλλά εμείς είμαστε ειδική περίπτωση γιατί η αδερφή μου δεν έχει περίοδο.Αλλά εγώ πιστεύω ότι όλα θα πάνε καλά!!!! :ympray:  :ympray:  :ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Levou πολυχρονη!!!

Candycrash εγινε και η β επιπεδου τον εφαγες το γαιδαρο!!

Morouli ευχομαι να μην ταλαιπωρηθεις με την αναρρωτικη.

Capy ευτυχως που το βρηκες και θα εισαι προετοιμασμενη στην επομενη προσπαθεια...

Φιλια σε ολες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια μου...

λεβου χρονια πολλα και ευτυχισμενα με υγεια,με το καλο κ η βαπτιση...θα αρχισω κ εγω ετοιμασιες γιατι λεμε να την βαφτισουμε τον Αυγουστο με το καλο!σκεφτομαι μηπως τα εφτιαχνα κ εγω αλλα δεν ξερω αν στοιχισει περισσοτερο η ειναι τα ιδια με το να τα κλεισω ετοιμα...εσυ απο που παιρνεις υλικα?βγαινει πιο οικονομικα αν τα φτιαξεις η ειναι τα ιδια λες?

candycrash ολα καλα κ η β'επιπεδου μπραβο σας....

κοριτσια εμεις ειμαστε καλα τρωμε γαλατακι μαμας αλλα και ξενο γιατι δεν χορταινε κ δεν επαιρνε βαρος...η καθημερινοτητα ειναι μαμ,κακα κ νανι χαχαχα απο βδομαδα σαραντιζουμε θα παμε να παρουμε ευχη και μετα θα ξεκινησουμε τις βολτες μας αν εχει καλο καιρο...

οι εγκυουλες μας τι κανουν?

Το Νατασακι οντως χαθηκε ελπιζω να ειναι καλα κ τα μωρουλακια της!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσουδια  τι νεα;;;;Καλώς ηρθε το νεο μας μέλοςΚοριτσια ακομα να ερθει η καταραμενη (δεν εκανα χοριακη γιατι δεν εβρισκα το λογο)ετσι να μου σπαει τα νευρα..υπο αλλες συνθηκες τωρα θα πανηγυριζα καθως ειμαι 18 μερες μετα την πρεγνυλ(μου χε πει ο ντοκ οτι 14-16 μερες μετα ερχεται η περιοδος...)με δεδομενο οτι ξερω ποτε εκανα ωορυξια θα μετρουσα καθυστερηση...αλλα τωρα ψιλοανησυχω μην εμεινε καμια κυστη τιποτα αλλο και δεν ερχεται...χτες το πρωι πονουσα σαν σουβλιες λεω οκ ερχεται....ειμαστε και στην οικοδομη μας  με τον καλο μου και τον μαζεψα αρον αρον σπιτι να χουχουλιασω αφησα τους μαστορους εκει να κανουν οτι καταλαβαινουν...σταματησε αυτο σε 10 λεπτα και απο τοτε τιποτα..στηθος πλακα φθσικα νευρα πολλα νευρα...ειλικρινα δεν καταλαβαινω τι γινεται.Τωρα ως αναφορα την εξωσωματικη ,εχω ξαναπει οτι δεν ειμαι ενατια απλα και οι 3 γιατροι που εχω επισκευτει ηταν αντιθετοι με το χρονο που θα επρεπε αυτη να γινει...με δεδομενο οτι εμεις με τον καλο μου ναι μεν ειμαστε 2,5 χρονια μαζι παντρεμενοι αλλα ουσιαστικα λογω υποχρεωσεων του ειμαστε κατω απο την ιδια στεγη 1,5 και με δεδομενο οτι δεν εχουμε καποιο αλλο θεμα(τωρα αν ειναι κατι πολυ εξιδεικευμενο δεν το ξερω)μου ειπαν και οι 3 να μην προχωρησω ακομα σε εξωσωματικη...Για αυτο ειχα πει οτι θα προσπαθησω 3 κυκλους(οι 2 πανε εφυγαν εμειναν ο τριτος ο οποιος θα αργησει καθως παλι φευγει ο καλος μου για 2-3 μηνες)με σπερματεγχυση και μετα θα δω πως θα οργανωθω...σε καμια περιπτωση δεν ειμαι αντιθετη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

santaloxylo μου - γιατι δεν κανεις την χοριακη για να εισαι 100% σιγουρη οτι δεν εχεις ευχαριστα νεα?

πως και εισαι σιγουρη οτι δεν εισαι εγκυος και σκεφτεσαι αρνητικα με κυστες κτλ.?

οσο αφορα την εξωσωματικη και εγω θα ελεγα οτι συμφωνω με τους γιατρους - καταλαβαινω οτι μπορει να ειναι πιο γρηγορη η εξωσωματικη - αλλα αφου δεν εχεις δοκιμασει ολα τα περιθωρια  - καλο θα ηταν να δοκιμασετε πρωτα με τις σπερματεγχυσεις και εχει ο θεος.

ξερει αυτος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα καλημέρα!!

Σας ευχαριστώ όλες πολύ για τις ευχές σας, να είστε καλά και ότι επιθυμείτε να σας συμβεί γρήγορα!!  ;))  ;;)  [smilie=binkybaby.g:  ;)

Σανταλοξυλάκι μην ψάχνεις για σημάδια το μόνο σίγουρο είναι ότι θα σε αποπροσανατολίσουν, εγώ ειλικρινά δεν είχα κανένα σημάδι, μάλιστα το στήθος μου ξεπρήστικε λίγο πριν την χοριακή και ήμουν σίγουρη ότι δεν τα είχα καταφέρει....να όμως που έκανα λάθος! Ποτέ δεν ξέρεις! Όσο για τις σπερματεγχύσεις καλά κάνεις και ακολουθείς το πρόγραμμά σου, εσύ και οι γιατροί που σε παρακολουθούν ξέρουν καλύτερα, άλλωστε για το κάθε ζευγάρι είναι διαφορετικές οι συνθήκες και οι παράμετροι γονιμότητας. Απλώς η κάθε κοπέλα σου λέει την δική της εμπειρία και πάντα για τα δικά της δεδομένα. 

Ροζακι να χαίρεσαι την κουκλίτσα σου και με το καλό και η δική σας βάπτιση. Η αλήθεια είναι ότι είναι αρκετά κουραστικό να τα φτιάξεις όλα μόνη σου αλλά σε επιβραβεύει πολύ και ξεφεύγεις και λίγο κάνοντας κάτι δημιουργικό! Οι τιμές εξαρτώνται απο πολλές παραμέτρους, υλικά, ποσότητες, προσφορές κλπ. αλλά είναι πιο οικονομικά να τα κάνεις μόνη σου. Αν πάντως καμιά κοπέλα θέλει αναλαμβάνω να τα φτιάξω εγώ, μου αρέσει πολύ και έχω πολλές ιδέες χιχιχι! Εννοείται πολύ πιο φτηνά απο του εμπορίου, κυρίως επειδή μου αρέσει πολύ να τα φτιάχνω.

Αν ενδιαφέρεστε μπορώ να ανεβάσω φωτό με αυτά που έφτιαξα για την κορούλα μου.  [smilie=toothy4.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κορίτσια!

Levou μου χρόνια σου πολλά κ καλα με υγεία κ πολλά μωρακια!

εγκυουλες μας πολλά πολλά φιλιά κ ξεκούραση!!

Σημερα έχει ωραίο καιρο κ κάναμε βολτουλες!τι ωραία που είναι η άνοιξη!

Αχ κορίτσια ανυπομονώ να μαζέψω τις εξετάσεις κ να μου δώσουν το ok μαστολογος κ αιματολογος για να παω παρακάτω.οι υπόλοιπες αιματολογικές μου βγαίνουν Δευτέρα τελικά...μακαρι όλα να είναι καλα!

Σας φιλώ οοοοοολες!!!!

αντε κοριτσακι μου να βφουν και οι υπολοιπες να δεις τι θα κανεις!παντως και εγω εγω ενα θεμα με το αιμα και κανω ενεσεις!!

 

levou mou πολυχρονη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ωραια να πιανουν τα χερια σου - γλιτωνεις και περιττα εξοδα και βαζεις ολη την αγαπη σου!

κοριτσακι μου - ευχαριστω - αντε και εσυ με το καλο να ακουσεις το μωρακι σου

capy - βολταρουμε???????????καλα κανεις :-)

σε ευχαριστω κοριτσακι μου!τη δευτερα θα παω να κανω παρα πολλες εξετασεις που μου εγραψε και θα παω για υπερηχο την παρασκευη!!

 

Γεια σας κορίτσια μου τι κανετε; Εμεις εχθες καναμε κα τη β επιπεδου και ευτυχως ηταν όλα καλα!Μονο τη φατσουλα δεν μπορέσαμε να βγαλουμε φωτο γιατι ειχε συνεχως τα χερακια μπροστα.Είναι ντροπαλη μαλλον! Ειμαι πολύ χαρουμενη που περνα ο καιρος ! ανυπομονω!

τι υπεροχα νεα κοριτσακι μου!!ειδες που ειναι ολα καλα?αντε την επομενη φορα θα παρει ποζα και θα βγαλει υπεροχες φωτο!

 

καλησπερα κοριτσια μου...

λεβου χρονια πολλα και ευτυχισμενα με υγεια,με το καλο κ η βαπτιση...θα αρχισω κ εγω ετοιμασιες γιατι λεμε να την βαφτισουμε τον Αυγουστο με το καλο!σκεφτομαι μηπως τα εφτιαχνα κ εγω αλλα δεν ξερω αν στοιχισει περισσοτερο η ειναι τα ιδια με το να τα κλεισω ετοιμα...εσυ απο που παιρνεις υλικα?βγαινει πιο οικονομικα αν τα φτιαξεις η ειναι τα ιδια λες?

candycrash ολα καλα κ η β'επιπεδου μπραβο σας....

κοριτσια εμεις ειμαστε καλα τρωμε γαλατακι μαμας αλλα και ξενο γιατι δεν χορταινε κ δεν επαιρνε βαρος...η καθημερινοτητα ειναι μαμ,κακα κ νανι χαχαχα απο βδομαδα σαραντιζουμε θα παμε να παρουμε ευχη και μετα θα ξεκινησουμε τις βολτες μας αν εχει καλο καιρο...

οι εγκυουλες μας τι κανουν?

Το Νατασακι οντως χαθηκε ελπιζω να ειναι καλα κ τα μωρουλακια της!!!

 

r osaki μου γρηγορα θα κανετε τη βαφτιση ε?ειναι ωραια να τα φτιαχνεις εσυ,αν μπορεις!!αντε τωρα που φτιαχνει ο καιρος να ξεκινησετε τις βολτουλες σας!!

 

stellina εγω κοριτσι μου πηγα στα Χανια και ειμαι πολυ ευχαριστημενη!!δεν ξερω ποιες βελονες θα κανει η αδελφη σου,γιατι καποιες ειναι ετοιμες και καποιες αλλες ειναι σκονη και διαλυτης και τις ανακατευεις!εγω λοιπον χρησιμοποιουσσα μεγαλη βελονα και επαιρνα το διαλυτη και το εριχνα στη σκονη και το τραβουσα και μετα αλλαζα βελονα και εβαζα ενα πολυ μικρο βελονακι!δεν ειναι τιποτα!!με το καλο να ξεκινησετε!!

 

levou και φυσικα θελουμε να δουμε φωτο!

 

santaloxilo αν δεν εχεις αδιαθετησει μεχρι αυριο πηγαινε να κανεις μια χοριακη!

 

φιλακια σε ολα τα κοριτσια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Πλέον έχουμε γίνει πάρα πολλές και δεν μας προλαβαίνω! Έκανα την καμπύλη ζαχάρου. Πολλή γλύκα, βρε κορίτσια! Αφού ακόμα βλέπω ζαχαροπλαστείο και στρίβω! Η καμπύλη δεν γίνεται μόνο στην εγκυμοσύνη, αλλά και εκτός γιατί έχει σχέση με την ποιότητα των ωαρίων. Ωστόσο η δική μου δεν ήταν καλή και έχω απογοητευτεί. Ο γιατρός μου είπε οτι έχω προδιάθεση για ζάχαρο παρόλο που στην οικογένεια μου δεν υπάρχει ανάλογο ιστορικό. Και τι θα κάνω ότ(αν) μείνω έγκυος;; Έχει καμία ανάλογο θέμα; Λέω πάντως να πάω και σε κάποιον διατροφολόγο να μου οργανώσει καλύτερα τα γεύματα.

 

Levouδάκι εννοείται πως περιμένουμε να δούμε τις ομορφιές που έχεις φτιάξει για τη βάφτιση της μικρούλας! Τι χρώμα θα έχει θέμα η βάφτιση; Τώρα που είσαι σε ανεβασμένη διάθεση, βάλε μπρος και για το δεύτερο! Έχεις κατεψυγμένα;

 

Βρε morouli fifoulina και Φράουλα το ίδιο και το αυτό είναι! Σας το είχα γράψει, αλλά προφανώς ήδη ο γιόκας σου έχει πάρει τα μυαλά! Χαχα!!! Τί έκανες με τα θέματα του ΙΚΑ; Θα μπορέσεις να πάρεις άδεια;

 

Stellina πλησιάζει η ώρα! Οι ενέσεις δεν είναι τίποτα, έχουν τη μικρή βελονίτσα. Αυτό είναι το λιγότερο! Αλήθεια, πως θα μπορέσετε να συμβαδίσετε χρονικά με την αδερφή σου; Συγνώμη που ρωτάω, αλλά δεν μου έχει ξανατύχει.

 

Koritsaki mou τι εξετασούλες σου ζήτησε ο γιατρός; Τις κλασσικές αίμα-ούρα κλπ;

 

Daphne μου είδατε σακουλάκι; τι χαρά!! Πότε θα ξαναπάς για υπέρηχο;

 

Santaloxylo μήπως να το προσπαθούσατε και λίγο μόνοι σας αφού και οι γιατροί σας είπαν να αφήσετε την εξωσωματική προς το παρόν;

 

ΜΙΚΑ μου, είναι δυνατόν να σου τύχαν όλα αυτά μαζεμένα; Λυπάμαι πάρα πολύ... Χάδι στην κοιλίτσα και προχώρα!

 

Κορίτσια, η Νατάσα πρέπει να έχει γεννήσει! Δεν μπορεί να έχει εξαφανιστεί εντελώς!?!

 

Τελικά πρέπει να μπαίνω πιο συχνά γιατί νιώθω άσχημα που δεν αναφέρομαι σε όλες σας προσωπικά... Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φραουλίτσα μη σε προβληματίζει η καμπύλη.. και μένα κάτι τέτοιο μου είπε, ότι είμαι πι επηρρεπής στο να παρουσιάσω διαβήτη κύησης αλλά οκ.. απλά στην εγκυμοσύνη πρέπει να παρακολουθείς συχνά το ζάχαρο κλπ και αν συμβεί κάτι, πρέπει να προσέχεις στη διατροφή.. (αλλά ούτως η άλλως ως εγκυμονούσα καλό είναι να μην τρως πολύ αλάτη, όχι ζάχαρη, αναψυκτικά κλπ κλπ και γεύματα κάθε 4 ώρες.. έστω και μια φρυγανιά ή μερικά αμύγδαλα..)

santaloxilo υπομονή! όσο αργεί τόσο καλύτερα για να μην έρθει καθόλου! το ξέρω ότι είναι πολύ ψυχοφθόρο αλλά και τι δεν είναι σ'αυτή τη διαδικασία έτσι και αλλιώς αφού προσπαθούμε όλες τόσο καιρό? και γω θα σου έλεγα εφόσον δεν έχετε κάποιο θέμα να κάνεις και άλλη μία σπερματέγχυση σε άλλο γιατρό.. αφού δεν κάνεις ενέσεις για παραγωγή ωαρίων, δεν θεωρώ ότι παίρνεις και πολλά φάρμακα, οπότε μπορείς να προσπαθήσεις άλλη μία...

levou ναι θέλουμε φώτος από αυτά που φτιάχνεις!

rose χαίρομαι να σε βλέπω να μπαίνεις!

candycrash η ντροπαλούλα σου είναι μάλλον και ναζιάρα και σας κάνει κόλπα :)

st3llina δεν πονάνε οι ενέσεις γιατί γίνονται στην κοιλια με πολύ λεπτή βελόνα.. σκέψου εγώ έκανα την 1η μόνη μου, που πριν από όλα αυτά έβλεπα ένεση και έπεφτα!

koritsaki mou άντε να ακούμε καρδούλες να χτυπάνε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια καλησπερα και καλη λευτερια στις

Εγγυουλες!!!❤️❤️εγω ξεκιναω τη δευτερη προσπαθεια

Εξωσωματικης σε ενα μηνα και αναρωτιεμαι

Μηπως εχει περισεψει σε καμια κοπελοτσα menopur

Ενεσεις γιατι δυσκολα περναω επιτροπη:·(((

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε σανταλοξυλο πως αντεχεις να κανεις τεστ πριν την ωρα σου και οταν ερθει η ωρα της χοριακης να μην κανεις..χαχαχα...αν δεν σου ρθει και αυριο κανε χοριακη για να σαι σιγουρη..σιγα μην εχεις κυστη..καλη συνεχεια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από μενα!

Βρε Σανταλόξυλο πραγματικά πως κρατιέσαι και δεν πας για χοριακή; Άντε μακάρι να έχεις ευχάριστα! Σημάδια μην ψάχνεις... κι εγώ δεν είχα κανένα σύμπτωμα απολύτως! Θα περιμένω νέα σου!

Prasini σκέψου ότι ο Μάρτης πάει έφυγε! Τι έμεινε λοιπόν;;; Λίγο ακόμα υπομονή!

Cuando μου πως πάει το Kinder σποράκι σας; Φιλιά στη ζουζούνα σας!

Levou πολύχρονη -έστω και καθυστερημένα! Να χαίρεσαι την οικογένειά σου και να είστε όλοι καλά! Με το καλό η βάφτιση και σύντομα και αδελφάκι! Τις φωτό που τις βλέπουμε;;;; 

Δάφνη μου όλα καλά θα πάνε. Ένα βήμα τη φορά, τώρα υποπονή μέχρι τον άλλο υπέρηχο. Για τις χοριακές κι εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί σε βάζει σε αυτή τη διαδικασία. Τεσπα. Γιατρός είναι κάτι θα ξέρει, αλλά αφού ειναι στη θέση του όλα καλά θα πάνε! Να προσέχεις και να μην κουράζεσαι!

Capy μίλα με το γιατρό σου μην ξοδεύεσαι σε εξετάσεις αν δεν χρειάζονται. Συγγνώμη που ρωτώ, αλλά δεν ξέρω και το ιστορικό σου αν δηλ. έχεις ξανακάνει εξωσωματική κι σας είπε ο γιατρός για ποιο λόγο δεν πήγε καλά. 

Φραουλίτσα μου μην σε στεναχωρεί το ζάχαρο. Από τη στιγμή που βρήκες ότι υπάρχει κάποιο πρόβλημα εκεί όταν με το καλό μείνεις εγκυούλα θα το αντιμετωπίσεις. Γενικά σου είπε ο γιατρός ότι φταίει η διατροφή σου ή είναι κληρονομικο;

Koritsaki mou σε δέκα μέρες περίπου θα πάτε να ακούσετε καρδούλες;;; Με το καλό να σας πάρουν τα αυτιά!

Candycrash σας κάνεις ντροπές ε; χαχαχα. Που θα πάει θα την τσακώσετε στον επόμενο υπέρηχο!

Stelina καλή αρχή και καλή επιτυχία! Μακάρι να πάνε όλα καλά για όλες μας! Τις ενέσεις μην τις φοβάστε. Μια μικρή βελονίτσα είναι κι εγώ μόνη μου τις έκανα όλες και δεν πονάνε.  

Rose μου ωραίο προγραμματάκι έχετε! Το καλύτερο ειδικά όσον αφορά στο νάνι! Θα αρχίσετε και βολτούλες τώρα και πολύ θα το ευχαριστηθείτε. Να μου φιλήσεις τη μπουμπού σου!

Morouli τα ΙΚΑ ανοιξαν οπότε θα βγάλεις άκρη με την άδεια σου λογικά. Άντε να ξεκουραστείς λίγο!

Εγώ πάλι αγχώνομαι γιατί δεν θα μπορώ να κάτσω ξάπλα όλες τις μέρες μετά την εμβρυομεταφορά όταν την κάνουμε με το καλό και φοβάμαι μην κάνω κάτι λάθος. Παρόλο που στην αρχή έλεγα ότι δεν θα αγχωθώ μιας και Δόξα το Θεό έχουμε ήδη το παιδάκι μας και αυτό και μόνο φέρνει μεγάλη χαρά, όσο πλησιάζουν οι μέρες αγχώνομαι το ίδιο με την πρώτη φορά και μάλιστα περισσότερο γιατί σκέφτομαι και τον μικρούλη μου ότι θα τον παραμελήσω δυο εβδομάδες. 

Φιλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...