Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ!!!


Recommended Posts

Κοριτσια μου καλοριζικο το νεο ποστακι και ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να γεμισει με μωρακιααααα!!!ενα τεραστιο φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ απο εμενα και την μπεμπα και ευχομαι να εχουμε ηδη μια νεα εγκυουλα την fifoulina μας...περιμενουμε νεα σου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπερα, που εισαι fifoulina περιμενουμε τα νεα σου. Εγω θα παω στον γιατρο στι 8.30

αυριο το πιο πιθανο να σας πω τα νεακια μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλοριζικο το νεο μας ποστακι!!!!!!!!θα ειναι σιγουρα γουρλιδικο αφου το ανοιξε το rosaki μας με την μπεμπα της!

fifoulinaki γιατι αργεις να μας πεις τα νεα?εχουμε αγωνια!

morouli θα περιμενουμε και απο σενα τα νεα σου!!

κοριτσια μου εγω πηγα και εκανα το τεστ παπ και μου βρηκε μια πληγη στον τραχηλο.μου πηρε δειγμα για καλο και για κακο.μαλλον μου την εκανε ο εξωσωματικος κατα την ωοληψια!μακαρι να μην ειναι τιποτα!

κοριτσια μου θα τα πουμε αυριο γιατι πρεπει να μαγειρεψω!!(-|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπήκα κι εγώ να σας γράψω και τσουπ βλέπω το νέο ποστάκι! Καλορίζικο και γεμάτο μωράκια και θετικές χοριακές σαν τη δική μου! 39 έδειξε (είναι καλό ή κακό;;;). Ο γιατρός μου είπε οτι είναι ok και θέλει να την επαναλάβω αύριο μαζί με μια εξέταση οιστραδιόλης. Δεν ξέρω τι να σκεφτώ, τα έχω χαμένα. Για τις μέρες αυτές είναι καλή η μέτρηση; Δώστε μου τα φώτα σας!!

Υ.Γ. Άργησα να απαντήσω γιατί ήμουν στη δουλειά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπήκα κι εγώ να σας γράψω και τσουπ βλέπω το νέο ποστάκι! Καλορίζικο και γεμάτο μωράκια και θετικές χοριακές σαν τη δική μου! 39 έδειξε (είναι καλό ή κακό;;;). Ο γιατρός μου είπε οτι είναι ok και θέλει να την επαναλάβω αύριο μαζί με μια εξέταση οιστραδιόλης. Δεν ξέρω τι να σκεφτώ, τα έχω χαμένα. Για τις μέρες αυτές είναι καλή η μέτρηση; Δώστε μου τα φώτα σας!!

Υ.Γ. Άργησα να απαντήσω γιατί ήμουν στη δουλειά!

συγχαρητηρια κοριτσακι μου!!!εισαι εγκυουλαααα!!σου ευχομαι να πανε ολα καλα και να εχειε μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!εχουμε δει πολλες χοριακες που δεν ειναι παρα πολυ υψηλες να αυξανονται και να προχωρανε μια χαρα.αφου ο γιατρος σου ειπε οτι ειναι οκ κατι θα ξερει!!σημασια εχει καθε δυο μερες περιπου να διπλασιαζεται.περιμενουμε αυριο τα νεα σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια!! Καλοριζικο το νεο ποστακι με πολλα μωρακια κ θετικες χοριακες!! Συμφωνω κ εγω αφου το ανοιξε η rose σιγουρα θα ειναι γουρικο!!!

Fifioulina συγχαρητηρια κοριτσι μου!! Με το καλο αυριο η επομενη χοριακη! Μια υπεροχη τελειομηνη εγκυμοσυνη ευχομαι ολοψυχα!! Περιμενουμε τα νεα σου!!

Koritsaki mou ειναι πολυ πιθανο η πληγουλα να εγινε κατα την ωοληψια αλλα πολυ καλα εκανε ο γιατρος σου κ πηρε δειγμα να ειστε 100% σιγουροι..Δεν χρειαζεται ομως να αγχωνεσαι ολα καλα θα ειναι!

Morouli περιμενουμε κ τα δικα σου νεα αυριο!!

MIKA να σου πω την αληθεια εγω στην αρχη δεν κουραζομουν καθολου αλλα ο γιατρος μου ειχε πει να μην επαναπαυομαι και να προσεχω, καταλεξη μου ειπε να αφησω το σπιτι μου να πιασει κ λιγο σκονη δεν πειραζει οι δουλειες γινονται..Αλλα εγω εκανα τις δουλιτσες μου στο σπιτι σχεδον ολες, με προσοχη..Τωρα ομως κουραζομαι περισσοτερο κ δεν αντεχω τοσο..Ακομα κ με λιγο περπατημα παραπανω με πιανουν πονακια χαμηλα στην κοιλια κ φοβαμαι! μαγειρευω απο το βραδυ, παω το πρωι στη δουλεια μου κανονικα και κανω κ τις ελαφριες δουλειες του σπιτιου..Με βοηθαει παρα παρα πολυ η μανουλα μου κ ο αντρουλης μου να τους εχει ο Θεος καλα !! Νιωθω λιγο ασχημα να σου πω την αληθεια αλλα.. Μακαρι να εχεις κ εσυ καποιον δικο σου να σε βοηθαει γιατι εχεις κ την μπουμπου σου εσυ! Να προσεχεις οσο περισσοτερο μπορεις!

Φιλια πολλα σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

fifoulina ανατριχιασα και συγκινηθηκα εισαι εγκυουλαααααα συγχαρητηριαααααα [smilie=blob6.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob3.gif] αφου λεει ο γιατρος σου οτι ειναι καλα να τον πιστεψεις...αχ το πιστευα πολυ οτι θα ανοιξει το νεο μας ποστακι με ευχαριστα νεα τι καλαααα!!!να εχεις μια υπεροχη και τελειομηνη εγκυμοσυνη,να προσεχεις πολυ!!!!!αυριο η χοριακη σου να ειναι τεραστιααααααααα φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

κοριτσακι μου δεν νομιζω να ειναι κατι μπορει να μην φαινοταν καν αν ειχες κανει τεστ παπ αργοτερα...περιμενουμε νεα σου!

μορουλι και απο σενα περιμενουμε τα υπεροχα νεα απο τα μωρουλια σου!

Νατασα τι κανουν τα μωρουλια?κλωτσανε καθολου?

ΜΙΚΑ πολλα φιλια στα διδυμακια!!!

εγω εχω καποια θεματακια τωρα που μεγαλωνει και αλλο η κοιλια αλλα ελπιζω να ειναι περαστικα..τις προαλλες νομιζα οτι θα λυποθυμουσα με επιασε εντονη ταχυκαρδια δεν μπορουσα να ανασανω νομιζα θα σκασω και το κεφαλι μου αρχισε να γυρναει,πηγα σε ενα πιο δροσερο δωματιο (γιατι το σαλονι που ημουν ηταν φουλ ζεστη)και ηρεμησα....αυριο θα παω γιατρο να δω την μπεμπα μου και θα του το αναφερω κιολας,ισως δεν προλαβω να μπω να σας πω νεα οποτε θα τα πουμε μεθαυριο...

φιλια πολλα σε ολες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

fifoulina συγχαρητήρια!!!! αν θυμάμαι καλά έκανες εμβρυομεταφορά στις 5/12 και χοριακή 11 μέρες μετά...σκέψου ότι ο γιατρός μου σε μένα έλεγε πάντα χοριακή 14 μέρες μετά! οπότε για τόσο νωρίς μια χαρά είναι! άντε να διπλασιαστεί και όλα καλά θα πάνε!!!

rose25 κοίταξε την πίεση σου μήπως έχει ανέβει και μίλα με το γιατρό σου!

Καλημέρα σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

FIFOULINAAAAAAAAAAAAAA πολλα συγχαρητηρια κοριτσι μου!!!!!!!!!!!!!εγκαινιασμος μια χαρα λοιπον της μετακομισης!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!με το καλο να διπλασιαστει και να γινει τουρμο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κοριτσακι μου μάλλον από αυτό θα ναι η πληγή αλλά θα περάσει και δεν θα χεις καποιο θέμα δυστυχώς συμβαινεουν κι αυτά...οι αλλες ολα καλά;;Η μόνη μη μανουλα εγώ είμαι;;;;χαχα λοιπον εμεις κλεισαμε σημερα να κανουμε μεσα στο Γεναρη αλλο ενα σπερμοδιαγραμμα στο Ρεα πληρες αυτη τη φορα(ειχαμε κανει το απλο στο Ελενα)αυτο που με προβληματιζει ειναι πως μας ειπαν αν παμε με τον ΕΟΠΥ γινεται στο μικροβιολογικο και το καλυπτει το ταμειο(ενα μικρο ποσοστο ειναι δικο μας)αν ομως παμε στη μοναδα υπογονιμοτητας δεν το καλυπτει και κανει 150 ευρω...ήθελα λοιπον τη γνώμη σας..Τι ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΑ ΧΕΙ ΣΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ???λεω να κανουμε στη μοναδα μηπως εκει ειναι πιο αναλυτικοι και πιο προσεκτικοί...εσεις τι λέτε;;Και κατι τελευταιο..εσας οι αντρες σας χρειαστηκε να κανουν σπερμοδιαγραμμα πάνω από μια φορά;;(εννοω επαναλαμβάνετε;;;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Santaloxilo, το θέμα δεν είναι τόσο το που θα κάνεις το σπερμοδιάγραμμα, αλλά ποιός γιατρός θα στο διαβάσει. Δυστυχώς δεν είναι όλοι οι ουρολόγοι και οι γυναικολόγοι ειδικοί. Εμείς έχουμε κάνει δεκάδες τέτοια διαγράμματα, μπορείς να το βρεις και πιο φτηνά απ'οτι στο κέντρο. Υπάρχουν και εργαστήρια εξειδικευμένα σε αυτό το θέμα. Σε δημόσιο δεν έχουμε κάνει ποτέ, οπότε δεν μπορώ να σε διαφωτίσω. Θα έλεγα να κάνατε μαζί και μια καλλιέργεια σπέρματος (όχι ούρων), γιατί πολλά μικροβιάκια μπορεί να επηρεάσουν τους σπερματούληδες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια, fifoulina μπραβο κοπελα μου, νομιζω οτι εινα καλα γιατι εγω την εκανα 12 μερες μετα και λογω των δυο ειχα χοριακη 84 που σημαινει σε μονο το ιδιο με σενα γιατι ειχα και μια μερα παραπανω απο σενα. Τελεια να χερεσαι να μην κουραζεσαι και θα την δεις σημερα να εχει ενα υπεροχο νουμερο.

Rose την πιεση σου την μετρησες, προσεχε ολα καλα θα πανε!

Εγω εχτες ακουσα μια καρδουλα, υπεροχα, υπεροχο συναισθημα. Το αλλο δεν το ειδαμε γενικα υπηρχε δυσκολια και σε αυτο. Θα ξανααμε στις 2/1/14!!!

Koritsaki μην ανησυχεις ολα καλα θα πανε!

Νατασσα και εγω καπως ετσι ειμαι, μονο που δεν εχω μανουλα η πεθερα μου ζει Θεσσαλονικη και ολα τα κανει ο αντρουλης μου, ηερχετε λιγο η κουμπαρα μου, λιγο η ξαδερφη μου, λιγο η φιλη μου την παλευουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσιααααααα!!! Με το καλο το ποστακι το καινουριο!!!Οντως η fifoulina το εγκαινιασε πολυ θετικα!!!εβαλε βεβαια και το χερακι της η rose που ειναι εγκυουλα και γουρλου!!!!Παντα τετοια νεα να χουμε. Morouli τι ωραια που ακουσατε εστω τη μια καρδουλα!Το συναισθημα οντως ειναι υπεροχο!!!ΚΙ εγω στην πρωτη χοριακη ειχα 59 και μετα αρχισε να τετραπλασιαζεται!!!!!!!Αφου νομιζα οτι εχω διδυμα αλλα τελικα ηταν το ενα δυνατο μωρακι μου που μεγαλωνει στην κοιλιτσα μου.Φιλια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιφουλινακι συγχαρητήρια κοπέλα μου!!!!Μια χαρά θα πάνε όλα!Εγω στις 13 μέρες από εμβρυομεταφορά με έμβρυα 3ων ημερών είχα 167 μονάδες αλλά ήταν δυο τελικά.

Μωρούλι μπράβο και σε σενα.Και μενα στο πρώτο υπέρηχο είδε ένα σάκο από κοιλιά.Και του λεγα είναι δυο για ψαξτε καλα καπου θα ναι και ο αλλος.Και καναμε κολπικο και το τσακωσαμε...

Santaloxilo τελευταια και τυχερη βρε!!!Λοιπον εμεις καναμε 3 σπερμοδιαγραμματα γιατι είχαν διαφορα το ενα με το αλλο και ηταν και οριακα προβληματικα.Το ενα που καναμε σε εοππυ μας χρειαστηκε για να παρω τα φαρμακα.Να φανταστεις μας εγραψαν τα αποτελεσματα στο πισω μερος απο το παραπεμπτικο...τοσο προσοχη έδωσαν.Εννοείται να κανει και καλλιεργεια μαζί σπέρματος.Ενα σπερμοδιαγραμμα μονο του δε λεει τιποτα.Αλλα φανταζομαι στη τιμη που σας ειπαν εννοουν και αυτό.Ψαξτο λιγο θα βρειτε και οικονομικοτερα,δε μπορει κοτζαμ Αθήνα...

Candycrash τι θεμα εχεις με το Tickeraki;Σε δειχνει πιο προχωρημενη;

Κοριτσακι μου καλά αποτελέσματα με το παπ,όντως πληγούλα από τους καθετήρες της ωοληψίας θα ναι μην αγχώνεσαι...

Νατασσα power!!!Keep walking...

Where is my Μίκα;;;

Καταχάρηκα fifoulina μπράβο!

Rose την πίεση σου μέτρα συμφωνω καλά αποτελέσματα με doc.Λογικά έχεις το doppler Τώρα ε;

Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα στο νέο μας ποστακι το γουρλιδικοοοοοοοοοοοοοοοοοο! Φιφουλινακι όλα να πανε μια χαρα και να εχει μια υπεροχη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!!!!!!!!!!!!! Αναμενουμε νεοτερα! εγω εδώ επλυνα λιγα πιατα και εβαλα ένα πλυντηριο με πετσετες κουζινας κ τραπεζομάντηλα. Όταν ερθει ο Νικος θα τα απλωσει. Νατασακι εχω βοηθεια Δοξα Το Θεο τον αντρουλη μου και την πεθερα. Ε σιγα σιγα θα κανω πιο πολλα πραγματάκια αλλα με μετρο. Προσπαθω να αποβαλλω το αγχος με την τελειοτητα και την καθαριοτητα. Πιο πολύ καθόμαστε πανω στα υπνοδωμάτια που είναι ζεστα και ο κατω χωρος μενει πεντακάθαρος. Καινουργια σκεψη! χαχαχαχχαχαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MARDIO αγαπημενη εδώ αλλα μιλουσα στο τηλεφωνο! Κοριτσακι μου όλα καλα θα πανε σου εδωσε κατι για την πληγη η θα επουλωθεί σιγα σιγα. Μωρουλι κολπικο υπερηχο εκανες ? Τελεια η καρδουλα ε????? χαχχαχαχαχα! candycrash ενταξει με το τικερακι ? φιλια σε ολες!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kuklamino καλη επιτυχια να εχεις, Μικα οχι δεν εκανα κολπικο γιατι ημουν λιγο ταλαιπωρημενη με το κρυωμα και τον βηχα. Δεν με πειραζει μου φτανει που ακουσα την καρδουλα του και στις 2 θα ειναι ολα ποιο ξεκαθαρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kuklamino, καλώς μας ήρθες και καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Είναι η πρώτη που κάνεις; Στη συγκεκριμένη διαδικασία δεν έχω εμπειρία, αλλά σίγουρα άλλες κοπέλες θα μπορούν να σε βοηθήσουν. Morouli, μια χαρά πήγε ο υπέρηχος! Με το αιματάκι τί γίνεται; Τα δικά μου νέα: η σημερινή χοριακή ανέβηκε και ο γιατρός είναι ευχαιστημένος! Μου είπε να κάνω άλλη μία τη Δευτέρα. Σαν ψέμα μου φαίνεται να τα γράφω εγώ αυτά και είμαι πολύ συγκρατημένη (για την ώρα!). Τα υπόλοιπα κορίτσια τί κάνουν;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια !

Fifoulina μου τι καλα νεα μας γραφεις τελεια!!Ευχομαι κ παλι αλλη μια καλη υπεροχη χοριακη τη Δευτερα!

Rosaki μια χαρα ειναι τα μικρουλια μου! Κλωτσανε καθε μερα οι αγαπες μου κ εγω οπου κ να ειμαι χαζογελαω μονη μου κ χαιδευω την κοιλιτσα μου!! Εσυ να κανεις οτι σου ειπαν τα κοριτσια να κοιταξεις την πιεση σου! Μιλησες με το γιατρο σου;

Kyklamino καλως ηρθες!! Ευχομαι ολοψυχα συντομα να μας γραφεις για μια τεραστια θετικη χοριακη! Εχω κανει κ εγω 2 φορες σπερματεγχυση κ χοριακη μου ειχαν πει 14 μερες μετα..

Santaloxylo πολυ ωραια που βαλατε προγραμματακι για σπερματεγχυση! Ευχομαι καλη επιτυχια κοπελα μου! τωρα για το σπερμοδιαγραμμα συμφωνω με την fifoulina..

Morouli τι τελεια που ακουσατε καρδουλα υπεροχο συναισθημα! Με το καλο να ακουσετε κ τη δευτερη!Με το αιματακι ολα καλα σταματησε;

Φιλια πολλα σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου γεια σας!!αυτη τη βδομαδα με το εορταστικο θα τα βρω σκουρα!!

fifoulinaki αυτα ειναι υπεροχα νεα κοριτσακι μου!!ολα καλα θα πανε, θα δεις!!![smilie=love2.gif]

kuklamino καλως ηρθες και σου ευχομαι να πετυχει η σπερ/ση!εμενα που ειχα κανει μου ειπαν σε 14 μερες να κανω χοριακη!!

Moroulιμια χαρα πηγε ο υπερηχος!!ακουσατε και καρδουλα!την επομενη φορα θα ακουσετε 2 καρδουλες!1

mardio τι κανουν τα κοριτσακια σου?και εγω πιστευω οτι δεν ειναι κατι σοβαρο!!

μικα καλα κανεις και προσεχεις!το ξερω οτι σου φαινεται παραξενο να σου κανουν οι αλλοι τις δουλειες αλλα ετσι πρεπει!μη ξεθαρρεψεις!!

rosaki τι κανεις σημερα?πως πηγε ο υπερηχος?σου εστειλα π.μ

santaloxilo τελικα το αποφασισες και θα κανεις σπερ/ση?με το καλο κοριτσακι μου!!

candycrash ολα καλα κοπελα μου?

jannolino τι κανετε?τι κανει το αγορακι μας?του περασαν καθολου οι κολικοι?

cuando τι κανεις?πες μας τα νεα σου!!

labrinip εσεις τι κανετε?τι κανει το κοριτσακι σου και το αγορακι σου?

daphne πως παει?στολισες?

παω να ξαπλωσω!καληνυχτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

natasaki μου καλα κανεις και χαζολογας και χαιδευεις την κοιλιτσα σου!αυτη ειναι μια απο τις ομορφοτερες περιοδους για μια γυναικα!

φανταζομαι πως θα ειναι να σε κλωτσανε 4 ποδαρακια!!αυτη ειναι ευτυχια κοριτσακι μου και που να τα παρεις στην αγκαλιτσα σου!!:-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Νατασάκι τι ωραίες στιγμές μου θυμίζεις με τα κλωτσίδια...Εμένα η μια μου η ήσυχη δε κλωτσούσε καθόλου μόνο όταν έιχε λόξυγγα τη καταλάβαινα.Αφού θυμάμαι ρώταγα το γιατρό είστε σίγουρος είναι δύο;;;;

Η άλλη το διαβολάκι μου με είχε ρημάξει ένα στομάχι σέικερ μου χε κάνει!!!

Όλες όλες να το ζήσετε και να το ξαναζήσετε...

Κοριτσάκι μου όλες μας θυμάσαι...ματς μουτς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...