Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρές του Βυζονυχτίου!-Νο74 Να μας ζήσει το νέο μέλος!


Recommended Posts

Σημερα για πααρδειγμα εφαγε στο σχολειο κανονικα, μετα σπιτι ηπιε μια πορτοκαλαδα, μετα εφαγε μισο πιατο απο τα μακαρονια του με κιμα (τα οποια μπορει κ να τα βαρεθηκε διοτι τα τρωει 3-4 φορες την εβδομαδα και τα εφαγε κ χτες ολη την μεριδα κανονικα), μετα μια φετα μερεντα με ψωμι τοστ, ενα καροτο κ ενα αγγουρακι, μετα ενα αβγο (αφησε ομως λιγο) και πριν κοιμηθει ενα ποτηρι γαλα με ενα τοστ με τυρι.

Καλα ειναι αλλα αυτος ετρωγε πιο πολυ. Κια μου φαινεται οτι εχει αλλαξει, σαν να αδυνατησε, σα να ψηλωσε, σα να μακρυνε ρε παιδια..

Να ανησυχω?? να τον παω για εξετασεις? Ειναι ζωηρουλης, ευδιαθετος, δεν εχω προσεξει τιποτα πλην του σαββατου που εκανε εμετο κ λιγο την τριτη που αναγουλιασε στο σχολειο...

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

λίγα είναι αυτά???? :o:o:o:o:o:o

να μην σου πω τι τρώνε τα δικά μου, γιατί τότε θα νομίζεις ότι ο Σεμπ τρώει πολλά!!! :roll:

λοιπόν: Λ + Ρ

πρωινό: μία φέτα του τοστ με οτιδήποτε πάνω + γάλα,Ρ: χυμό .... ο Λ. και γάλα με μούσλι

δεκατιανό: ένα ψωμί με τυρί και καμμιά φορα και φρούτο

μεσημεριανό: πότε το τρώνε όλο και πότε όχι

απογευματινό: φρούτο και ψωμί με κάτι η τυροπιτάκια

βραδινό: γάλα, Ρ: γιαούρτι!!!

ε πώς να παχύνουν τα δικά μου? μου λέτε? :roll::roll:

στον Λ. θυμάμαι το επιδόρπιο ήταν γιαουρτάκι με φρούτα μέσα!!!

πολύ σπάνια πουτίγκα :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Φραν πολύχρονη...Να σε χαιρόμαστε.. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Και η Ιωάννα έχει "πέσει" αρκετά στην απόδοση της στο φαγητό.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Το πρωί πίνει ένα ποτήρι γάλα, σχολείο πότε τρώει το πρωινό της που είναι είτε κορν φλεικς με γάλα είτε κέικ είτε ψωμάκι με τυράκι είτε κρέμα και πότε όχι (συνήθως όχι), το μεσημέρι συνήθως τρώει το φαγητό της στο σχολείο και το απογευματινό....Γυρίζει σπίτι τρώει ή κανα μήλο ή μπανάνα ή σπανιότερα γιαούρτι, μετά ξανατρώει φαγητό κανονικό (συνήθως με το ζόρι) και μετά ζητάει διάφορα του στυλ χυμό ή μπισκότο...Το βράδυ πότε πίνει γάλα πότε όχι.....

Χθες πχ ήπιε γάλα σπίτι, πήγε σχολείο έφαγε κορν φλέικς με γάλα, το μεσημέρι μπριαμ (όχι όλο), το απόγευμα στο σχολείο φρούτο...Σπίτι έφαγε σχεδόν ένα πιάτο αγκινάρες αλα πολίτα, μια φέτα τυρί του τοστ, ένα μήλο, μια κουταλιά μέλι, μια κουταλιά ταχίνι και λίγα ποπ κορν που πήρα για να φάω εγώ... :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξέρω, ειαι που ηταν παντα λιχουδης ο Σεμπ κ με εχει συνηθίσει να τρώει πολυ...μεχρι πρόσφατα ειχε μπουτακια κ προγουλι και κοιλιά,.,

Κι τον κοιταω ξαφνικά πριν λιγες μερες κ βλεπω πως δεν εχει πια τα προγουλακια του κ τις μπουταρες...σα να μακρυνε ρε κορίτσια, σα να τεντωθηκε, μεχρι κ το πρόσωπο του σα να μακρυνε..

Κι άρχισα να προσέχω τι τρώει, κ ενω τρώει - δεν καθεαι και νηστικος - συνειδητοποίησα οτι τρώει λιγότερο απο πριν..παλι σχετικα καλα κ ποικιλία αλλα οχι τοσο οσο πριν που ήθελε 3 τοστ στην καθισια του κ τωρα ενα μονο..

Και μου καρφώθηκε είτε οτι εχ κάποια μυστηριώδη ασθένεια είτε οτι εχει γενετικό νοσήμα που εκδηλώνεται τωρα??? :shock::shock:

Ειμαι καλα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας!!!

Σκεφτομαι τη Σισσυ που θα ειναι καπου στην Αθηνα κ η κορουλα στο μεμε(ευχομαι)! :D:D

Φραγκισκα μου χρονια σου πολλα!!!Να σε χαιρεται το αγορακι σου και οσοι σ'αγαπουν!!!! :D:ymparty:

Κοριτσαρες ευχαριστω πολυ για τις γνωμες σας!!!Αυτο που με ενοχλουσε δεν ηταν τοσο η πανα για κακα(αυτο φανταζομουν θα το εκοβε μονη καποια στιγμη),αλλα που φτασαμε να θελει να τη φοραει 2 ωρες και κατουρουσε εκει σαν βρεφος!Θα δω τι θα κανω...προς το παρον απολαυσα τις πρωινες αγκαλιες της μεχρι να γυρισει κ να με χε$ει πατοκορφα! :lol::lol::lol::P

Για το θεμα γονεις-παιδια-παππουδες συμφωνω εν μερει με ολες σας!Δυστυχως ή ευτυχως η αληθεια ειναι καπου στη μεση!Οι ισορροπιες με τους παππουδες πρεπει να κρατιουντε απο τον γιο ή την κορη τους.Βεβαιως με σεβασμο!Τους δικους μου γονεις τους "εβαλα στη θεση τους" εγω οταν χρειαστηκε και ευτυχως γτ θα γινοταν κολαση!(δεν ειναι λιγο να βλεπεις το παιδι σου να κακοπερναει και να μην τα γκρεμισεις ολα! :lol: )

Αλλα να μ*

Δεν αλλαζω τιποτα γιατι εμεινε στο "αντιγραφη" απο το πρωι οποτε το γιορταζω!!! :lol::lol::lol:

Απιστευτο!!!!

Βαριεμαι τωρα να συνεχισω αυτα που ελεγα...

Σημερα η Α στον παιδικο εξομολογηθηκε στο γκομενακι της κ στη μια δασκαλα πως..."η μαμα μου με χτυπησε" :o:o:o:o:o:shock::shock::shock::shock: Ετσι εμεινα!............Η δασκαλα βασικα ηταν σιγουρη πως απλα κατι αντιληφθηκε λαθος ή απλα ηθελε να γκρινιαξει...μαλιστα τη ρωτησε αν τη χτυπησα στον πωπο,στα χερια,στα μαγουλα κλπ κ ειπε σε ολα "οχι"!Μετα της λεει "μηπως Αννυ μου απλα χρειαζεσαι μια αγκαλια?" κ εκεινη ειπε ναι,την αγκαλιασε κ συνεχισε το παιχνιδι ανεμελη!...μου επεσε το σαγονι μιλαμε!

Ειμαι υπερευχαριστημενη απο την κυρια Παναγιωτα....Δε νομιζω πως υπαρχουν πολλες τετοιες κοριτσια!Απιστευτη.,...οκ οχι 100% σωστη κατ'εμε αλλα πολυ κοντα!

Στο πλαισιο του δημοσιου ξεβρακωματος(!!!) να πω επισης πως με ποναει η καρδια μου που η Α δεν λεει ποτε τιποτα απο οικογενιακες στιγμες οπως αλλα παιδακια....λυπαμαι παρα πολυ....

Κ τελος η δασκαλα πιστευει πως αν δουλεψουμε λιγο περισσοτερο την αυτονομια της(δλδ να τρωει,να ντυνεται,να κοιμαται μονη κ οχι μαζι μου) θα τη βοηθησεις σε πολλα...στο να μην παιρνει κατακαρδα τον καυγα μας(και να το μεταφραζει σαν" με χτυπαει η μαμα"),στο να "αφησει" τα κακακια της στην τουαλετα κλπ.....

Θελω κ αλλα να πω αλλα φτανει νομιζω...Αυτα κ.α θα επρεπε να πω στον Α αλλα....δεν τολμω...δεν μπορω να διαπλεκτιστω ουτε να χρειαστει να κανω το δικ.του διαβ.!

Χρυσουλα τα εγραψες παρα πολυ ωραια κ πρωτη μα πρωτη φορα νιωθω πως κατι θα γινει,πως πηρες αποφασεις! :D:D:D

Φραν ο Σεμπ τρωει τον αμπακα ρε συ!!!Ουαου!!!Ειναι νομιζω φυσιολογικο ν α κοψει λιγο!Και ισως αδυνατισει ψηλωνοντας!δεν ειναι κακο!!! ;)

Μαρια :lol::lol::lol::lol::lol: μεγαλο σουργελο εισαι!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φραν πολυχρονη ...να εισαι παντα ευτυχισμενη και χαρουμενη... να χαιρεσαι το παιδακι σου και να συνεχισει να τρωει τοσο πολυ οσο μας εγραψες....που δεν ειναι λιγα!

ΑΦρο ....υπαρχουν πολλοι τροποι καλωςσωρισματος.....

μπραβο που βρηκατε το κοντρολ...!

κουμπαρα...υπομονη και συζητηση με τον Ο.

εχεις χιλια δικια....

πονα ο αυχενας μου !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και συνεχιζω...

Μαρια ...εισαι απαιχτη.... μα να σε παρει υπνος?

χμμμμ μου εβαλες ιδεα....αλλα ρε γμτ...ο Π. ερχεται στις 9 και εγω θα καταρευσω μεχρι να κοιμηθουν τα παιδια

κανει και κρυο...μπρρρρρρρρρρ!

χθες ητΝ Η ΓΙΟΡΤΗ...πηγα....τελικα ειμαι πολυ ανωτεροπς ανθρωπος...

ολα οκ...σα να μην εχει συμβει τιποτα...

και εγω κυρια.....εεε μα...δεν γινεται να ειμαι εγω παντα η κακια...!

αλλα ηταν πολυ κουλ...!

μιλουσα με την θεια μου στο τηλ.(αδελφη του μπαμπα μου) οταν μιλω με αυτη την γυναικα....σκεφτομαι ποσο αδικος ειναι ο πατερας μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία πεθαίνω..... =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=)):((:((:((:((:((:)):)):)):)):))

Αναστασία λατρεύω να σε διαβάζω.... :geek::geek::geek::geek: Γράψε σεντόνια πλιζ...Αλλα όχι τώρα....Είμαι ακόμα δουλειά και θα 'μαι για άλλες 2 ώρες τουλάχιστιν γαμώ την τύχη μου.... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: Όλο εμπνεύσεις είναι σήμερα τα αγόρια μου... :evil::evil::evil::evil::evil: Της τελευταίας στιγμής... :evil::evil: Αλλά εγώ την πληρώνω τη νύφη.... [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif]

Με πήρε τώρα ενας τηλ και μου λεει "Ναι, την ελένη..."Και ήθελα να του πω..."Την π...α μου την κ...η"...... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Δεν πάω καλά...2 μέρες με πάνε.....μαμώντας... :twisted::twisted::twisted:

Πριν τις 10 δεν πρόκειται να φύγω.... :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry: Και δε θέλω να αφήσω πολλή δουλειά για αύριο γιατί θέλω να πάω και στο Σισσάκι.... :cry::cry::cry:

Βίκυ είσαι μια ΚΥΙΟΥΡΙΑ αγάπη μου.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν εχω εικονα απο πρασινη παπαγια κ θα σκασω! :lol::P:P:P:P Αργυρωωωωω βοηθεια!! :P:YMHUG::YMHUG::YMHUG:

έφτασεεεεε! :P:lol::lol::lol::lol::lol:

Η Παπάγια

ειναι ενα γλυκύτατο φρουτο με μαλακή κόκκινη σάρκα.

Περιέχει υψηλή περιεκτικότητα σε βιταμίνες Α, C και ασβέστιο.

Η Παπάγια είναι καλη για την υγεία του δέρματος και του πεπτικού συστήματος.

Προστιθεται επίσης στις φρουτοσαλάτες.

Η Παπάγια (papaya) έχει υψηλή θρεπτική αξία και είναι διαθέσιμη όλο το χρόνο. Περίπου 17.000 εκτάρια παπάγια καλλιεργουνται στην Ινδία. Απόδοση από ένα δέντρο μπορεί να είναι μέχρι και 100 καρποί,που το καθένα ζυγίζει περίπου 1 kg.

Η Παπάγια είναι ένα υγιεινό φρούτα. Εχει περισσότερο βητα καροτένιο σε σύγκριση με άλλα φρούτα. Αυτή η χρωστική ουσία είναι παρόμοια με αυτή που βρέθηκε στα καρότα, παντζάρια, και στα σκούρα πράσινα φυλλώδη λαχανικά.

Η καροτίνη στα φρουτα και στα λαχανικα μετατρέπεται σε βιταμίνη Α στον οργανισμό μας.

100 γρ ώριμης παπάγιας περιέχει μόνο 32 kcal(θερμιδες).

Η χαμηλή περιεκτικότητα σε θερμίδες το καθιστούν ένα από τα αγαπημένα φρούτα των παχύσαρκων ατόμων που κανουν διαιτα.

Έχει μια καλή περιεκτικότητα βιταμίνης C -57 MGS ανα 100 γρ.

Η πράσινη παπάγια χρησιμοποιείται ως λαχανικό. Δεν περιέχει καροτίνη, αλλά εχει όλα τα άλλα θρεπτικά συστατικά.

Βιταμίνες

Η Παπάγια όταν καταναλώνεται τακτικά θα εξασφαλίσει μια καλή προσληψη της βιταμίνης Α και C. Και οι δύο είναι απαραίτητες για την καλή υγεία.

Β-καροτένιο

Η Παπάγια είναι μια καλή πηγή βήτα-καροτίνης, η οποία βοηθά στην πρόληψη των ζημιών από ελευθέρες ριζες.

Ένζυμα

Πολλοι τύποι ενζύμων υπαρχουν στην παπάγια.

Η Παπαΐνη, μία ουσία που απαντάται στη παπάγια και βοηθαει την πέψη. Είναι ένα ένζυμο, το οποίο βοηθά στην πέψη των πρωτεϊνών στα τρόφιμα.

Παπάγια έχει την ιδιοκτησία της tenderizing κρέατος. Αυτή η γνώση έχει γίνει χρήση στη χώρα μας από το μαγείρεμα του κρέατος με πρώτες παπάγια να γίνει προσφορά και εύπεπτο.

Τα άγουρα φρούτα είναι πλούσια πηγή παπαΐνης

Η Παπαΐνη παρουσιάζει επίσης ιδιότητες ανακούφισης του πόνου.

Η Παπάγια συνισταται και για την αντιμετωπιση της δυσπεψίας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία :lol::lol::lol::lol::lol:

περισσότερο γέλασα με τις φατσούλες οι οποίες ήταν πολύ πετυχημένες!!! :lol::lol::lol:

Αναστ., αν το έλεγε αυτό η Ρ. ή ο Λ. εδώ στο σχολείο, την ίδια μέρα κιόλας θα ήταν η πρόνοια στην πόρτα μας!!! :?:twisted::twisted::twisted::twisted:

πάντως και εγώ λυπάμαι, αλλά μην νομίζεις ότι όλα τα παιδάκια λένε τις καλές οικ. στιγμές τους!!! ;)

........περισσότερο λυπήθηκα που είπε ότι ήθελε αγκαλιά!!! :(:(:(

συμπεθέρα είσαι ανώτερος άνθρωπος εσύ βρε :x:x

με μια ερώτησή σου γεμίσαμε σελίδες :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΚΟΜΑ ΔΟΥΛΕΙΑ.... ~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(:-t:-t:-t:-t:-t:-t [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=whip2.gif][smilie=whip2.gif][smilie=whip2.gif][smilie=whip2.gif][smilie=whip2.gif][smilie=whip2.gif][smilie=naka.gif][smilie=naka.gif][smilie=naka.gif][smilie=naka.gif][smilie=naka.gif][smilie=naka.gif][smilie=naka.gif][smilie=protest.gif][smilie=protest.gif][smilie=protest.gif][smilie=protest.gif][smilie=protest.gif] [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επέστρεψα σπίτι

Λοιπόν την Κυριακή σας είπα που πήγαμε με τον Γ και τα ξαδέρφια μου στο σπίτι των παππούδων μου στο χωριό να το καθαρίσουμε και να το σινιάρουμε γιατί αποφασίσαμε να πηγαίνουμε και να του δώσουμε ζωή :D Η μαμά μου και η θεία μου δεν είναι ακόμη έτοιμες να έρθουν. Σιγά-σιγά :(

Καθάρισα λοιπόν ντουλάπες και παλιά έπιπλα, πετάξαμε χαλασμένα πράγματα και βρήκα ένα σωρό παλιές φωτογραφίες της γιαγιάς και του παππού από νέους, ενθύμια σχολικά από τη μαμά, μια ταμπακιέρα κορεάτικη δώρο από τον αδερφό της γιαγιάς μου όταν ήταν στην Κορέα, κλπ. Τα πήρα όλα λοιπόν, δεν είπα στη μαμά τι βρήκα, αγόρασα ένα άλμπουμ και τώρα θα τις βάλω με σειρά μέσα. Επίσης θα πάρω κι ένα ωραίο κουτί και θα βάλω μέσα διάφορα πραγματάκια. Θα της το δώσω στα γενέθλια της μεθαύριο. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειαααα! Τι κανετε?

Εμεις καλα, αι στο καλο 2 μερες με πανε μαμιωντας τα μικρα και δεν μενει χρονος για τιποτα :twisted: . Σας διαβασα αλλα θα σχολιασω αυριο, τωρα πηγε αργα και νυσταξα.

Φρανιτακι χρονια πολλα και καλα!!!!! Μια χαρα τρωει βρε ο Σεμπ, συνελθε! Φυσικα και θα φαινεται πιο αδυνατος αφου ψηλωσε.

Καλο βραδυ σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

συμπεθέρα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μου αρέσουν τι μικρούτσικα γραμματάκια στο τέλος!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Μαρία ;) δεν ξέρω αν θα το έδινα στα γενέθλιά της!!! :?

αν κατάλαβα καλά πρόκειται για τους γονείς της που δεν ζουν πια.....και η μαμά της που "έφυγε" πρόσφατα!!!

από προσωπική πείρα, δεν θα ήθελα να μου κάνουν ένα τέτοιο δώρο στα γενέθλιά μου, υποτίθεται ότι είναι μέρα χαράς......εγώ θα μελαγχολούσα! :( και αφού λες ότι δεν ήταν έτοιμη να πάει στο σπίτι.....τότε είναι και ένας επιπλέον λόγος που δεν θα το έκανα!!! .....είναι σαν να την πιέζεις συναισθηματικά!! :?

σε μια άλλη στιγμή οκ, αλλά στα γενέθλια??? :?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! :D

Λοιπόν Αργυρώ πόσο με καταλαβαίνεις :roll:

Το σκέφτηκα κι εγώ..

Έκατσα χτες τη νύχτα και το ξεκίνησα, και κάθε τόσο σταματούσα και σκεφτόμουν :cry:

Δεν ξέρω οι αναμνήσεις είναι αναμνήσεις και σην περίπτωση μας είναι όλες ευχάριστες...

Η μαμά μου έχασε τους γονείς της μεγάλους σχετικά, είχανε μια ευτυχισμένη οικογένεια, μόνο χαρές και αγάπη έχουμε να θυμόμαστε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας.....

σισιω να σου ζησει η μπεμπουλα σας....καλοτυχη να ειναι και καλους θηλασμους.....

σας διαβαζα απο το κινητο αλλα δε μπορουσα να απαντησω....ειχα το γιωργακη με πυρετο,βηχα και ολα τα καλα....

αργυρω που μενεις στη γερμανια;;;;πως ειναι τα πραγματα εκει;;;

μου κανανε μια προταση για μοναχο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία είναι ωραία η ιδέα σου :x

απλά να της το δώσεις σε άλλη άσχετη μέρα, όχι στα γενέθλιά της!!! :!:

ακριβώς επειδή οι αναμνήσεις είναι ευχάριστες και απώλεια των αγαπημένων ανθρώπων είναι πολύ θλιβερή.... γιατί να μελαγχολήσει την ημέρα των γενεθλίων της? γιατί να πέσει έστω και ένα δάκρυ την ημέρα των γενεθλίων της? :?:

εγώ μόνο που σου τα γράφω αυτά και δακρίζω........ :cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώτα αλήθεια?

Για πες για Μοναχο, καλή περίπτωση?

Τι σκέφτεσαι? Νοσηλεύτρια δεν είσαι?

ναι νοσηλευτρια ειμαι.....απο τα λεγομενα τους φαινεται πολυ καλη περιπτωση....συμβολαιο αοριστου χρονου...σου παρεχουν σπιτι,διατροφη...καλο μισθο....αλλα πρεπει μεσα σε 6 μηνες να εχω παρει πτυχιο γερμανικων επιπεδο b1...ειδωμεν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...