Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρές του Βυζονυχτίου!-Νο74 Να μας ζήσει το νέο μέλος!


Recommended Posts

Σισσιώ μας :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:[smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif]

πολλά πολλά συγχαρητήρια, πάντα ευτυχισμένοι να είστε και οι 4 !!! :D:D:-*

καλότυχη και πάντα υγιής η μπεμπούλα σας/μας!!! ;):D:x:x

περιμένουμε λεπτομέρειες ;)

ανεβείτε κερνάμε σαμπάνια!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

να μας ζησει σισσακι !!!!!!!!!!!!!11

θα σε τηλ αυριο...σημερα να ξεκουραστεις :roll::roll:

ευχομαι να μη ταλαιπωρηθηκες ρε ψυχη,,

καλους θηλασμους να εχετε..να σου ζησουν οι πριγκιπεσσες.

:x:x:x:x:x:x:x:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ιουλια σε νιωθω..πω πω κ γω ετσι σα κ σενα θα ημουν αν πηγαινα για 3 :!:

χρυσα ελα χριστε κ παναγια..τι ζεις..καλα μαρια για σενα αστο...η δικια σου ζει στο φεγγαρι

ζωη δε εχεις αγχος?εγω ναι..χαχαχ

ρε αργυ αν εχει γχος η γυναικα ειναι χειροτερο παρα ο αντρας οταν θες να μεινεις εγκυος..που το στηριζεις εσυ?

να σας πω τα νεα μας..

πηγε 2 μερες απο 2 ωρες κ σημερα κανονικα..

ειμαι που ειμαι παραξενη γμτ ολα σε μενα τυχαινουν

λοιπον ειναι 26 παιδια με 2 δασκαλες :roll:

ακουστε μενου..

απο πρωινο εχει

μερεντα

μελι

μαρμελαδα

πρασοτυροπιτα

δημητριακα

αυριο ας πουμε τραχανα με φετα

κ σημερα ειχαν κρεμα με μπισκοτα(ο θοδωρης ειπες σοκολατακια)

μεσιμεριανο κανονικα σημερα σπανακοριζο ας πουμε κ φρουτο

κ καθε παρασκευη(ευτυχως δε θα το πηγαινω εγω)

μετα το μεσιμεριανο εχεουν φρουτο η γλυκο

ρωταω τι γλυκο κ λεει αναλογα ..εκλερ προφιτερολ κτλ

οχι πειτε με παραλογη ειναι αυτη διατροφη για 4 χρ?υπαρχουν κ 2.5 χρ εκει

σε μια βδομαδα μεσα 3 γλυκα συν ποσα τρνε στο σπιτι :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

παω που λετε να το παρω..κ λεει ο θοδωρης βλεπουμε παιδικα

ρωτα κ λεει ειχα 5 λεπτα για αν σχολασω κ τους εβαλα..κ λεω καθε μερα?κ απαντα με υφος..

για 5 λετα σας ειπα..

παιδια δε καταλαβα τι εννουσε

πραγματικα αν βελπουν καθε μερα το σταματω κιολας...ξερω κ γω να το βαζω

α εχει κ 3 παιδακια απο το περσινο του σχολειο-ταξη ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ήρθα!!

κοίτα Χρύσα εγώ δεν τους ενοχλώ και δεν με ενοχλούν.

Βασικά η μαμά του Γ έχει θέμα. Εντάξει είναι αδιάφορη, αλλά αφού δεν ενοχλεί τα ίδια της τα παιδιά γιατί να πειράξει εμένα? ;) Απο κει και πέρα δεν μπορώ να πω ότι έχουν αδικήσει το Γ σε θέματα περιουσιακά ή άλλα, ούτε κι ένιωσα ποτέ να μας εκμετελλεύονται σε θέματα οικονομικά. Αυτό δλδ που συμβαίνει με σένα. Εγώ αυτό ρε συ δεν θα το κατάπινα.

Τελικά τ'ώρα καταλαβαίνω πόοοοοσο πολύ καλό είναι το μακριά και αγαπημένοι. Έχω μαλακώσει πάρα πάρα πολύ..Καμία σχέση όπως ήμουν παλιά :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

να ειναι παντα ευτυχισμενο με υγεια πανω απο ολα!!!!!!!!!!!!

τι κανετε??

εγω σπιτι εχει ο μικρος διαροια..χρυσακι δεν σου απαντησα το facebook γιατι πηγαμε για εκτακτο :lol::lol: δεν εχει κανει πολλες φορες μια στον υπνο του και μια το μεσημερακι αλλα ποναει η κοιλιτσα του...

αυταααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία, ενώ της αδελφής μου τα πεθερικά έχουν αδικήσει τον γιο τους στα περιουσιακά!!! :?

Θούλη τι να σου πω, θα ξαναμελετήσω αυτά που έγραψες γιατί δεν έχω πολύ χρόνο τώρα!!! :roll:

αλλά το μενού οκ!.....πες στον Θ. να μην τρώει τα γλυκά και βάλε του ένα γιαουρτάκι σαν επιδόρπιο......τώρα για την τηλεόραση......τι να σου πω, από την στιγμή που και στο σπίτι βλέπει.....είναι όμως πιο σημαντικό το να πηγαίνει στον παιδικό και να βλέπει τιβι αυτά τα 5 λεπτά, παρά να κάθεται στο σπίτι!!! :!:

προσωπική μου γνώμη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βένη περαστικά :x

σας αφήνω γιατί άφησα στην μέση την ντουλάπα μου, έχω βγάλει μερικά ρούχα για τον ερυθρό και θέλω να τα βάλω στην σακούλα!!! :roll::roll::roll:

αλλά με την Σισσιώ τα παράτησα!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΙΑΒΑΖΑ ΔΙΑΒΑΖΑ.....τοση αγωνια ουτε εγω να γεννουσα!

να σου ζησει κοριτσακι μου....να ειστε παντα καλοτυχες και ευτυχισμενες....να χαιρεσαι την οικογενεια σου!

πολλα φιλια σε ολους!

Θουλη ...μηπως να μιλησεις με την διευθυντρια?

καλο θα ειναι να κανει μια κουβεντα!

απο τωρα που ειναι αρχη!

αχ θεμα πεθερα....

σημερα γιορταζει η δικη μου...

θυμαστε που ειε τσρβωσει οταν δεν ημουν καλα ...κα νομιζε οτι κατι εχω...?

εεεεεεεε εκει απαιτησα οτι θελω να τηλεφωνει πριν ερθει και οχι τηλεφωνα σε ωρες κοινης ησυχιας!

ζητησα να το διευθετησει το θεμα ο Π.

ειπε οτι το διευθετησε...χαχαχχχ(αντρες)

ακι ενω για εμενα εχει λαβει τελος το γεγνος...καποια στιγμη την συνατω στη γιαγια ....και με αγνοησε...της μιλησα και με εγραψε......

φυσικα φανατζεστε τι εγινε μετα με τον Π. που ηταν μπροστα και δεν πηρε θεση...

ειπε οτι πηρε μετα και τι την ξεχεσαι και ο πεθ.που δεν ηξερε το σκηνικο...(οσα ηθελε του ελεγε)...

στην γιορτη μου... πηρε τον Π. και του ειπε να με χαιρεται...ο Π. το μετεεφερε και εγω ειπα ευχαριστω!

και εγω ερωτω....σημερα να παω στη εορτη της ...ο π. ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΤΡΑΒΗΞΩ ΑΛΛΟ!

ΑΛΛΑ ειπα οτι αν παω και με γραψει τι θα κανει?

απαντηση δεν πηρα....

του ξεαθαρισα οτι ΑΝ παω...και δεν μου μιλησει...θα φυγουμε επιτοπου οικογενιακως και δεν ξαναπατησει κανεις εκει...

χαχχαχαχ απαντηση δεν πηρα

εσεις τι θα κανατε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιταξε μαρακι..ειλικρινα..δε με απασχολει..

αν θελουν να κανακευουν την κορη τους..δε με νοιαζει...

εαν με αφιναν στην ισυχια μου δε θα ασχολουμουν καν..

αλλα εγω ειμαι η ακατασταστη..η τεμπελα..η βρομιαρα..και η κορη τους ειναι η αψογη..

Ασ αφισουν ολη τους την περιουσια- οση εχουν- στην κορη τους...στα τετοι αμου..δε με νοιαζει τι κανουν και τη θα κανουν..

τι ζητησα ρε γμτ...να μας διευκολινουν λιγο με το παιδι για να εχουμε μια αξιοπρεπη ζωη..

δηλαδη η κορη τους να εχει αξιπρεπει ζωη και εγω να μην εχω;;;;

δε θελω τιποτα απο αυτους ειλικρινα...

εχω συνηθησει να τα βγαζω περα μονη μου..

τεσπα... να πανε να πνηγουν..δε με ενδιαφερουν..

εχω και εγω τα ορι αμου..η θα γινει αυτο που θελω εγω...η τιποτα..

αν στην τελικη εινα να εχω εγω οικονομικο προβλημα..ας κατσει σπιτι..ασ μη παιε να δουλεψει..σκασιλα μου μεγαλη..

Μη ξεφευγετε...

το θεμα ειναι η Σισσυ..ολα καλα..

εμαθα 3200..κοριτσαρος..

πωπω...θελω πολυ να της μιλισω...θα τη στειλω μινημα...κολλαω λιγο..θα ειναι και ταλαιπωριομενη η καημενουλα...

Θου..ουτε εμενα μου αρεσει..σορυ κοριτσια..αλλα προσωπικα το θεορω απαραδεκτο...

καλα και χρυσα ολα αυτα..αλαλ τοσοι επεξεργασμενοι υδατανθρακες σε ενα 4χρονο;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω βικυ θα πηγαινα κ αν με αγνοουσε δε θα ξαναπηγαινα..θα στελνα μονο τα παιδια με το γιο της :roll:

τι τραβας κ συ

χθες ο παντελης δε κοιμηθηκε μεσιμερι κ ξεραθηκε 8.45-8.20 που το ξυπνησα :lol::lol::lol:

ενδιαμεσα ξυπνουσε

ρε αφρο τι ξεκολλα..εσας τη μενου εχουν?τηλεοραση εχει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι δεν έχουν τηλεωραση δεν υπάρχει καν.

Κοίτα γλυκά πρώτη φορά ακούω .....καλά έχουν λεφτά για εκλερακια!!! Αλλα για τηλεωραση 5 λεπτά στο σχόλασμα οκ δεν το βρησκω τραγικό.

απο το να κάτσει σπίτι καλύτερα να πάει ....δεν ξέρω δική σου επιλογή .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΜΑΣ ΖΗΣΕΙ!!!! :D:D:D:D:D:D Οτι καλυτερο και στις 2 τους!!!

Τι καλα!!!!!!Μακαρι να μην ηταν "αδικη" η καισαρικη μονο... :roll:

Πωπω ρε κοριτσαρες τι πολλα γραψατε?....Και θα ηθελα πολλα να σχολιασω...Τοσα θεματα!!

Αντ'αυτου λεω να ριξω κ εγω το δικο μου θεμα στο τραπεζι μπας κ παρω καμια απαντηση που θα με βοηθησει...

Τι κανω με τα κακα της Α???Εχω γινει τρελλη...Σταματησα να της βαζω παμπερς για να τα κανει(γιατι το κρατουσε κανα 2ωρο κ με πειραζε που κατουρουσε κ αβερτα εκει)...

Απο τοτε ΔΕΝ κανει κακα....6-7-8 μερες τα κραταει κ μετα τα κανει στο βρακι....Εχω προσπαθησει ααααπειρες φορες με το καλο κλπ....εχω προσαπθησει με το αγριο,με απειλη....εχω βαλει πινακα με αυτοκολλητα επιβραβευσης στο ψυγειο(πηρε 1 μονο που τα καταφερε με τη γιαγια της)....Μου ζητησε σημερα το πρωι 1 ακομα γιατι...ο μπαμπας της εκανε κουραδα στην τουαλετα! :lol:

Αληθεια εχω πονοκεφαλο απο νευρα....απο τη 1΄30 μεχρι τωρα σχεδον τη βγαλαμε στην τουαλετα.1 μικρο σκατακι στο βρακι,πονεμενο λαιμο για μενα αφου της διαβαζα,της μιλουσα κλπ....και τιποτα αλλο....δεν αντεχω γμτ τοοοοσους μηνες με την απειλη του σκατωμενου βρακιου! :(:P:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλακι να σου πω κατι? Αν ολα τα αλλα ειναι ενταξει και βλεπεις το παιδι,χαρουμενο,ηρεμο,ενθουσιασμενο με φιλους-δασκαλες,αν μαθαινει πραγματακια,αν δλδ το βλεπεις να κερδιζει απο τον παιδικο τοτε ας φαει κ εκλερακι κ μερεντα,ας δει κ μιση ωρα τβ!Αυτη ειναι πλεον η αποψη μου....απο το δικο μου παιδι κρινω....κ το εχω συζητησει κ με τη δασκαλα της και με καλυψε πληρως πχ για το μπισκοτακι της νεραιδας 1-2 φορες τη βδ κλπ 8-)8-)8-)8-)8-)

Λεναρα συγχαρητηρια για τον Δημητρακη σου!

Βικυ μου η ψυχραιμη Αναστασια θα ελεγε να πας να κατσεις,να μην κουνησεις δαχτυλακι κ να περιμενεις να σε περιποιηθουν.Αν σε αγνοησουν μαζεψε τη φαμιλια και δρομο στο σπιτακι σου κ αν ξαναπει κουβεντα ο Π.....παρτου το σκαλπ! :lol::P:P:P

Ζωουλα πριν καν πεις τιποτα ηξερα γιατι εβαλες κ τα 4!!!Γι'αυτο δε σε ρωτησα....

Ευχομαι να μεινουν οσα μπορεσουν και να εχεις μια ευκολη εγκυμοσυνη!Ας περιμενουμε την χοριακη κ μετα βημα-βημα θα βλεπεις κ θα πραττεις! ;):D:D:D

Χρυσουλα...Τι να πει κανεις?!!!!!Κοριτσακι μου αν δεν ξεμπερδεψεις κ δεν ξεκαθαρισεις την κατασταση θα εχεις ΜΙΑ ΖΩΗ προβληματα...Δεν μπορει να εξαρταται η οικ. σας γαληνη αλλα κ η καθημερινοτητα σας απο αλλους τοσο πολυ... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλιακι μου γλυκο ΝΟΜΙΖΩ πως ακομα κ αν σου κατσει το "λαχειο"(ο χ.) με τοσο αγχος δυσκολο να γουσταρει το σπορακι σου! :?

Σημερα πες του για αλλαγη πως ενω ειναι η σουπερ ντουπερ καυτη μερα για γονιμοποιηση,εσυ ΔΕΝ θελεις να το κανετε γιατι θεωρεις καλυτερο να μεινεις εγκυος απο τη νεα χρονια....Και μη σοπυ πω να το κανεις ετσι κ αλλιως...Προεχει να ξεαγχωθεις...

Αφρο τωρα ηρθε παλι διπλα μου με τουρλωμενο πωπο....δεν κανει τιποτα λεει....

Δε γινεται ρε συ τοοοοοσους μηνες στο παμπερς....Γινεται?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμπεθέρα θα έκανα αυτό που είπε η Θούλη :roll:

θα πήγαινα και αν με αγνοούσε δεν θα ξαναπήγαινα, αλλά δεν μπορείς να πεις στον γιο της να μην πάει ούτε στα εγγόνια :!::!:

Αναστ. τι να σου πω....ξέρεις αν το κάνει επίτηδες? ή απλά δεν καταλαβαίνει πότε θα έρθουν? :?

πάντως όλα τα παιδάκια έχουν μια μικρή δυσκοιλιότητα όταν βγάζουν την πάνα!!! :roll::roll:

μήπως λίγη περισσότερη υπομονή ?? :roll::roll:

εγώ πάλι θα το πήγαινα το παιδί στον παιδικό και του χρόνου θα έκανα τα χαρτιά μου για αλλού!!!....εντάξει δεν είναι πολύς ο καιρός.....και αν τρώει υγιεινά στο σπίτι αντισταθμίζεται :lol::lol::lol::lol:

στο φινάλε μήπως μπορείς να συζητήσεις το θέμα φαγητό

ή να τους πεις να του δίνεις εσύ

ή να τον παίρνεις πριν φάνε!!! :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν, μπορεί να έστειλε και σε εσάς το Σισσάκι...

17 ώρες με δικούς της πόνους και διαστολή κολλημένη στο 4, έκανε καισαρική.... :roll::roll::roll::roll:

Δε μου φαίνεται ρε κορίτσια και παράλογο...Τόοοοοοσες ώρες.... :roll::roll::roll::roll::roll:

Κατά τ'άλλα είναι καλά και οι δυο...

Εγώ θα πάω να την δω Παρασκευή πρωί..... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Βίκυ κάνε την καρδιά σου πέτρα και πήγαινε..Και αν δεις αδιαφορία και υφάκι και ο αντρούλης σου δε μιλήσει, παρε τα παιδιά και δρόμο...

Δεν κατάλαβα ρε Αρτζι...Μια οικογένεια είναι...Τι σημαίνει ότι δεν μπορεί να απαγορεύσει στον άντρα της και τα παιδιά της να πάνε... :twisted::twisted::twisted::twisted: Από τη στιγμή που δεν τη λογαριάζει, τουλάχιστον για τα παιδιά της έχεις λόγο... :twisted::twisted::twisted:

Καθόμαστε καθε φορά και σκάμε για τους παπάρες που νομίζουν ότι τους έχουμε και αναγκη.....Συνέχεια εμείς να δειχνουμε κατανόηση...Αυτοί ποτέ.... :evil::evil: Αλλά για πουστιές είναι πρώτοι... :evil::evil::evil::evil: Μην το ανοίξω το ρημάδι μου... :twisted::twisted:

Θουλη και η Ιωάννα μια φορά την εβδομάδα βλέπουν DVD στο σχολασμα, αλλά κατα τ'αλλα είμαι πολύ ικανοποιημένη.... :roll::roll::roll:

Για τα γλυκά οκ, έχεις ένα δίκιο δεδομένου ότι μπορεί να του δίνεις κι εσύ... :roll::roll:

Εμείς απογευματινό έχουμε ή φρούτο ή χυμό ή γιαούρτι και μπορεί μια φορά την εβδομάδα να έχει μπισκότο... :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία για την πάνα δυστυχώς δεν έχω καμια συμβουλή... :roll::roll::roll::roll:

Η Μαρτίνα άρχισε να μου το κάνει αυτό τώρα, αλλά είναι σχετικά μικρή.. :roll::roll::roll: Ενώ λέει κακά, την πάω τουαλέτα, δεν κάνει και μετά τα κάνει πάνω της... :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν κατάλαβα ρε Αρτζι...Μια οικογένεια είναι...Τι σημαίνει ότι δεν μπορεί να απαγορεύσει στον άντρα της και τα παιδιά της να πάνε...

Τι λες ρε? δλδ η νύφη μου θα απαγορεύσει στο παιδί μου να έρθει να με δει? :shock::shock::shock::shock::shock::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

τρεχάλα θα πάω και θα γίνει Ο ΧΑΜΟΣ!!!!

για φαντάσου ο γαμπρός σου μεθαύριο να πει στην Ιω, Μαρτίνα "μην ξαναπάτε στην μάνα σας, σας το απαγορεύω" και θα σου πω πώς θα νιώσεις σαν μάνα.......και δεν κατάλαβα δλδ όλα τα χρόνια που εγώ τα μεγαλώνω, τα καθαρίζω, τους μαθαίνω πράγματα και τα όμοια και θα έρθει κάποια ή κάποιος ξένος να τους πει να μην με ξαναδούνε και θα το δεχθούν??? :o:o:o:o:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

σαφώς και ΔΕΝ έχει κανένα δικαίωμα όσον αφορά στον άντρα της.....και για τα παιδιά της δεν είναι μόνο δικά της αλλά και του άντρα της και έχει και εκείνος έναν λόγο.....και αν δεν έχουν κάνει κάτι στα παιδιά?

αν τα υπεραγαπάνε και τα φροντίζουν?

μαλώνει ο ένας και πρέπει να μαλώσει όλη η οικογένεια??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επίσης όσον αφορά στην διαστολή να σου πω ότι είχα διαστολή 2 για μία εβδομάδα και ο γιατρός μου, μου είχε πει ότι μπορεί να έχω και 2 εβδομάδες είναι φυσιολογικό!!!.....απλά η Σισσιώ πήγε νωρίς στο νοσοκομείο.....αν πήγαινα και εγώ με το 2 θα έπρεπε να μείνω μια εβδομάδα εκεί!!! :roll::roll:

φυσικά δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη διότι δεν ξέρω την κατάσταση, ας βγει με το καλό από την κλινική με την κορούλα της την όμορφη (που σίγουρα θα είναι) και μας τα λέει!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Αρτζι συγγνώμη κιόλας...Αλλά αν εσύ αγνοείς την νύφη σου και κάνεις σαν να μην υπάρχει και ο μπούλης ο άντρας της-γιος σου δεν λέει τίποτα, τι θες να κάνει η νύφη;;;

Να σου στέλνει τα παιδιά καθημερινά και ας ξέρει ότι τη μισείς;;;;;Ε όχι!!!! :twisted::twisted:

Πρέπει να καταλάβουν οι παππούδες ότι ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΤΟΥΣ ΕΧΕΙ ΠΛΕΟΝ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΦΤΙΑΞΕΙ ΚΙ ΟΧΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΚΑΤΑΓΕΤΑΙ...

Και ότι δεν είναι υποχρεωμένος ο άλλος (νύφη/γαμπρός) να δέχεται τις ιδιοτροπίες του...Που πάει χωρίς να πάρει τηλέφωνο;;;;;;;; :twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α, όσο για το θέμα της Σίσσυς Άρτζι, εφόσον είχε πόνους γέννας, δεν μπορούσε να καθίσει σπίτι.... :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Κι εγώ πήγα στο μαιευτήριο με 3 και αμέσως μου έγινε 10.... :roll::roll::roll:

Τωρα να δω τι θα κάνω.... :?:?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...