Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρές του Βυζονυχτίου!-Νο74 Να μας ζήσει το νέο μέλος!


Recommended Posts

αχα χρυσα οχι βρε κοριτσακι ολα καλα!!!!!!!!!11

αλλωστε εχω να τους δω απο ιουλιο........

εχω αποσυμπιεστει!!!!!!!!!!!!!χαχαχαχαχαχα :YMHUG:

γωγουλα καταλαβαινω πως το λες αγαπη μν στεναχωριεσαι!!!! :x:-*

φραν χρονια πολλα κοπελια!υγεια κ αγαπη!οτι επιιθυμεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!

α μαρια φανταζομαι καλοπερασες κ συ!κ μενα ο πεθερος μου ενα κομματι βουτυρο!

μα τι στο καλο; :lol:

αφροδιτη κ γω εσενα!μα να παει να τα παρει :lol:

πωες την παλευεις με την αυπνια!φανταζομαι μεδσημερι θα κοιμηθεις; :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

επισης ηθελα να πω στην αναστασια ...

φιλη μου νομιζω κ γω θα την αφηνα με τον ρυθμο που θελει εκεινη.....

καθε παιδακι θελει το ρυθμο του το ξερεις πολυ καλα κ μονη σου

η μπορει να βλεπει οτι αυτο το θεμα σε αγχωνει κ θελοντας να τραβηξει την προσοχη σου

αντιδρα ετσι,δν λεω σιγουρα μια σκεψη κανω ετσι;

στη θεση σου καθε φορα που θα ζηταγε κακα θα ελεγα που θελεις στο γιογιο ,λεκανη η πανα;

αν ζηταγε πανα χωρις σχολια θα την εδινα ....

αργοτερα κ αφου εβλεπε οτι δν με απασχολει κ πολυ το θεμα θα ελεγα μηπως θελεις να βαλουμε την πανα ανοιχτη στο πατωμα να τα κανεις η να βαλουμε την πανα μεσα στο γιογιο κ να τα κανεις;μηπως να τη βαλεις κ μονη σου;καπως ετσι...μπορει να λεω κ χαζαμαρες αλλα αστην χαλαρη αλλωστε ειναι μικρουλα ακομα

οταν πηγα ξανθακου κ της ειπα οτι εκοψε πανα εκτος μεσημεριου κ νυχτας μου λεει δν πιστευω να την πιεσες;

λεω οχι ,το ξεκινησε μονη της αλλα το ενθαρρυνα κ γω αφου εβελπα οτι κ μπορουσε κ ηθελε!

μου λεει οκ ετσι αλλα δν πιεζουμε ποτε για πανα κ ειδικα νυχτας,αφηνουμε να μας δειξει το παιδι ποτε ειναι ετοιμο....

καλα μα ποσο χουμορ εχεις καλεεεεε ;;) εκανα εικονα τα σπορια με ζωνουλες κ τσουπ το χαμογελο!!!!!!!!

φιλιααααα

αχ εκανε μαραθωνιο η τσουπρα;;;;;;;;;αχχχχχχχχχχχχ

δωστε φιλια κ απο μενα κ τη μικρη!

μαρακι οντως περασμενα ξεχασμενα,δν αξιζει να χαλαμε τη ζαχαρενια μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρήκα το τηλεκοντρολ!!! Κάτω απο τον καναπέ πίσω και μεσα στο μεταλικο ποδι που κανει γάμα ......είδα μια σκιά και λέω ....λες ...χαχαχαχα

Δεν ξέρω αν κοιμηθώ ...ο Π κοιμήθηκε ολο το πρωί ο Μ θα έρθει ψωφιος αλλα δεν ξέρω αν κοιμηθεί ....θα ξαπλώσω αλλα δεν νομίζω να κοιμηθώ, ολο και κάποιο θα έρχεται για έφοδο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελες χαιρετψ μα ποσο σας χαρηκα σημερα

:D:D:D:D

παω να φαω φασολακια

τα λεμε αργοτερα!

παλι καλα αφρο που το βρηκες!εμενα εβγαλε ενα κουμπι απο το λαπτοπ

κ τοχωσε καω απο το ψυγειο :?

τουλαχιστον μου λεει ο αντρας μου ξερουμε [που ειναι ,δν θα χαθει απο κει :lol:

ω ρε καλο κουραγιο :? τουλαχιστον ξαπλωσε κ ας μν κοιμηθεις!

ο αντρας σου ειναι μαζι σας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχει βάρδια σήμερα θα έρθει αύριο.

Καλά ο Μ απο το λαπτοπ ειχε βγάλει 10 κουμπιά ....και έμαθα το τυφλό σύστημα χαχαχαχα αλήθεια!!!

φασολάκια μιαμ μιαμ ....καλή όρεξη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Αφρο δε σε ρώτησα...Γύρισε ο Κώστας;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll: Δε μας είπες...

Εγώ κορίτσια δεδομένων των σκηνικών που έχουν προηγθεί με τον πεθερό μου, νομίζω ότι είναι άθλος για μενα που ΚΑΘΕ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ πάω εκεί διακοπές.... :(:(:(:( Και κάθε φορά που έρχεται Αθήνα τον αφήνω να ξημεροβραδιάζεται σπίτι μας... :roll::roll::roll::roll:

Το ζήτημα είναι ότι επειδή τον τρέμουν τον Γιώργο όλοι, δε λέει τίποτα μπροστά του...Η του ξεφεύγουν..... :roll::roll::roll: Αλλά δεν μπορώ να του συγχωρήσω:

1ον) Όταν η Ιωάννα ήταν 2 χρονών είχε ερθει Αθήνα και γυρίζει μπροστά μου και της λέει "Κοριτσάκι μου μπορεί η μάνα σου να σε γέννησε, αλλά εγώ σε αγαπώ περισσότερο..." :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: Και λέω εγώ στο παιδί μπροστα του... "Αγάπη μου μην ακους τις μαλακίες που σου λέει ο παππούς.... Σαν τη μαμά και τον μπαμπά δε σε αγαπάει κανείς..." :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: Μου ήρθε να του πω.."Αντε γαμησου...Κουβαλατο μέσα σου 9 μήνες, τράβα τους πόνους, γέννα το, μεγάλωσε το, ξενύχτα μαζί του όταν είναι άρρωστο και μετά έλα να μου πεις ποιος το αγαπάει περισσότερο....Που νομίζεις ότι τα παιδιά είναι μόνο λουλούδια και έρωτες..."

2ον)Μου είχε πει μια φορά μεταξυ σοβαρού και αστείου από το τηλ. ότι εγώ καθομαι και ξύνω το μ...ί μου και με συντηρεί ο γιος του, αφού παίρνει τα διπλάσια σχεδόν λεφτά από μενα....Αφού του είπα τα φωνήεντα και του ξεκαθάρισα ότι εγώ δεν εχω καμία απολύτως υποχρέωση με δάνεια κλπ όπως ο γιος του, του έκλεισα το τηλ στη μάπα...Όπως καταλαβαίνετε τον έβαλε στη θέση του ο Γιώργος, στον οποίο είπε οτι μου το είπε για πλάκα και τον έβαλε και μου ζήτησε συγγνώμη....ΌΟΟΟΟΟταν αποφασισα εγώ να του απαντήσω στο τηλ... :evil::evil::evil:

Επίσης με ενοχλεί που παίζει με την ασφάλεια των παιδιών ΜΟΥ και με γράφει.... :evil::evil::evil::evil:

Και που έχει άποψη για όλα..."Όχι μην πατε διακοπές και χαλάσετε λεφτά...", "Όχι μην αγοράσετε αυτό και χαλάσετε λεφτά..", "Όχι δε θα κάνετε τραπέζι στον γάμο, στη βάφτιση κλπ..." λες και του ζητάμε δανεικά ρε πούστη..... :evil::evil::evil::evil: Επειδή ζει εκείνος μέσα στη μιζέρια και δεν έχει κάνει τπτ στη ζωή του θα πρέπει όλοι να ζούμε έτσι.... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μαρία πολύ γέλασα με την.....κίνησή σου χθες βράδυ :lol::lol::lol::lol::lol:

ρε κορίτσια :o:o:o:o:o:o αυτό δεν είναι τρενάκι βυζονυκτίου μόνο, αυτό είναι τρενάκι με τις πιο περίεργες πεθερές και πεθερούς!!! :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

τι διαβάζω? απαπαπαπαπα

καλά και η μαμά σου ρε Γωγώ πώς το ανεχόταν αυτό? :shock::shock::shock::o:o:o αλλά και ο μπαμπάς σου φυσικά που δεν έλεγε κάτι!!! :o:o:o

και η μαμά μου είχε προβλήματα με την πεθέρα της, μένανε μαζί.....θυμάμαι μας έλεγε ότι η πεθερά έλεγε στον γιο της/μπαμπά μου "και τώρα τι την αγκαλίάζεις?" :o:o:o:o:o:o

και έμπαινε ξαφνικά στην κρεβατοκάμαρα!!! :o:o:o

δλδ Γωγώ το σκηνικό που περιέγραψες μου θύμισε την γιαγιά μου :o:o:o:o:o

εγώ δεν έχω παράπονα από την πεθερά, ο πεθερός είναι περίεργος, αλλά όσον αφορά στον γιό του, όχι σε μένα....εμένα με υποστηρίζει κιόλας!!! 8-) ....αλλά αυτά είναι οικογενειακά τους!....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο πατέρας μου ρε Αρτζι δεν ξέρω πως τα ανεχοταν....Όταν ολοκληρώθηκε το σπίτι τους/μας και μένανε εκεί, έβαζε μόνο λόγια στον πατέρα μου...Αφού μπροστά μας όταν ήμασταν παιδιά και μας έβλεπε να φοράμε κάτι καινούριο, ρώταγε αν είναι καινούριο και πόσο έχει και της λέγαμε εμείς και έλεγε "Πωπω..Θα το φάτε το παιδί μου.....Δουλεύει αυτός για να ψωνίζει σε εσάς.." :shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Και της απαντούσα ΕΓΩ μια σταλιά σκατό... "Και σε ποιον θέλεις να τα δίνει;;;Σε εσένα να τα τρως για να γίνεις άλλη τόση;;;;;" :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Γενικά έβαζε λόγια πολλά...Γι'αυτό και δεν νιώθω τίποτα για αυτήν ό,τι και να μου κάνει...Με αγαπάει..Το ξέρω...Αλλά εγώ είμαι κενή...Είτε ζει είτε πεθαίνει το ίδιο μου κάνει.... :oops::oops::oops::oops::oops:

Ο πατέρας μου δεν μιλαγε...Μόνο η μάνα μου του τα έχωνε για τη μανα του και αυτός έλεγε "Μάνα μου είναι, αυτή με γέννησε..Τι να κάνω;;;;" :?:?:?:?:?:?:? Και του τα έχωνα και εγώ όταν τον έβλεπα να γυρίζει πριζωμένος από τη μάνα του... :oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ :lol::lol::lol::lol::lol:

από μικρή το είχες δλδ!!! :lol::lol::lol:

αχ πάω να πάρω το μπουμπουκάκι, που θα της πονάνε τα πόδια πάλι :(:(X(X(X(X(

και θα πρέπει να βρω έναν τρόπο να την κάνω να περπατήσει 8-|8-|8-|8-|8-|8-|#:-s#:-s#:-s#:-s

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μα ποσα ειπατε? :twisted::twisted::twisted::twisted:

καλησπερες..καλα?

δε τα διαβασα ολα...ακομα..

χρυσα τα εγραψες ολα τελεια..να του τα πεις :twisted::twisted:

φρανννν χρονια πολλα κοριτσακιιι..ποσα γινεσαι/?19 :lol::lol::lol::lol:

που θα το καψεις? :roll::roll:

ακουστε νεα απο παιδικο..

καταρχην να σας πω οτι 3 μερες τωρα καμια απο τις 2 δασκαλες δε με πλησιασε ουτε να σε συστηθει ουτε να μου μιλησει..τον αφηνω κ φευγω :shock::shock:

μονο η μια με πλησιασε να εμ δωσει γραφικη υλη :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

ο θοδωρης γενικως γουσταρει παιδικο να παει..

παω το περνω κ το ρωτω..ειδατε τβ?

ναι μισκα μουσκα :roll::roll::roll::roll:

φουντωσαααα

βλεπω τη γειτονισσα που παει τη κορη της..την λεω καλα εσυ δε εχει θεμα με τη διατροφη?ε λεει εχει δικαιο κτλ

τη ρωτα για τβ κ με λεει..

α ναι τουλαχιστον 30 λεπτα βλεπουν καθε μερα. :o:o:o:o:o:o

μετα το μεσιμεριανο μεχρι της 1 :?:?:?

σοκκκκ

κ συγνωμη τωρα το βλεπεται νορμαλ?δε ξερω..θα το παω κ τη αλλη βδομαδα κ πραττω..

το μονο που με κραταει ειναι οτι χαιρεται ο θοδωρης

κ το καλυτερο με λεει η μαμα (γειτονισσα)

α εγω τη προηγουμενη βδομαδα τους τα χωσα..ρωτησε τη κορη της πως περασες σχολειο

κ λεει η μικρη..στα αεροπλανα πηγαμε :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o

τους πηγαν εκδρομη χωρις ειδοποιηση..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ρε Θου..

πολυ με στανεχωρει αυτη η κατασταση,...

δεν μπορειτε ρε συ να μαζευτειτε πολοι γονεις και να μιλησετε με την διευθυνση.....

κριμα ρε συ..γιατι του αρεσει,..

και ειμαι σηγουρη πως εαν δεν παει θα του λειψει..

παει ποσο καιρο..ο Παντελησ πχ..ΟΚ δεν εχει παει δε θα του ελειοε..αλλα ο Τεο..κριμα...

Α ρε Γωγω..ελπιζω τα κοριτσια σου να κληρονομισουν το τσαγανο σου...γιατρι ο γιος θα γινει9 κλασσικος αντρας..χαλβασ ρε παιδι μου....χαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω θεμα..

ο μικρος θελει να πιπιλαει..δε το κανε τοσο καιρο το κανει τωρα που διχρονιζει..

το κοιμιζψ με μεμε..κ παω να τον αφησω κ με τραβαει τη μπλυζα/μια δυο τρεις κ γω απ τα νευρα μου το αφηνω κατω κ λεω δε θες να κοιμηθεις βγες εξω :oops::oops::oops:

κ ετσθ χθες κοιμηθηκε 12 παρα γιαυτο το λογο..

δε αντεχω πιπιλισμα..δεννννννννννννννννννννννν

κανει τρελους θηλασμους..μες τη μερα καμια 10αρια

κ το βραδυ ξανα κ ξανα..

δε νιωθω καλα οταν το θηλαζω πλεον :cry::cry::cry::cry:

μου τη δινει..γυρναω πλευρο κ ξυπναει κ θελε μεμε..κ γω φωναζω

τι να κανω ρε παιδια?

αναστασιαααααααααααα :oops::oops::oops::oops::oops: δε απαντησα/ηθελα να σε τηλ κιολας

κ γω θα σε ελεγα υπομονη..αλλα που να τη βρεις..

μιλησα χθες με μια που ειχε το ιδιο προβλημα κ λεει του πηρε ενα βιβλιο που ειχε απ εξω μια χεστρα..ε λιγο βοηθησε..κ μετα το απειλησε οτι δε θα παιξει με το κινητο του μπαμπα του ενα παιχνιδι αν δε κανει κακα στη λεκανη..εχει λεει 3 μερες που τ καταφερνει :roll:

ρε χρυσα κ γω στεναωριεμαι μονο για το θοδωρη..καλα σιγα μη ιδρωσει το αυτι απο τους αλλους γονεις..μαλλον εγω ειμαι μυστηρια :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α Θου και ο Ζαν το αΚΝΕΙ ΑΥΤΟ..ΡΕ..ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟς...

εκει που ελεγα πως οταν ερθει η ωρα θα αποθηλασιε πολυ ευκολα..

σκατουλες..με το που με βλεπει..παει..ξαπλωνει κατω και ουρλιαζει..ντικαντικααααααααα

η παει σφαιρα στην κρεβατοκαμαρα σκαρφαλωνει στο κρεβατι...στινετε..και οπυρλιαζερι..

αρχισε να κανει πολους θηλασμους..δεν τολμω να εμφανιστω μπροστα του...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α! Θούλη τι χωρίς να ξέρουν οι γονείς πάνε εκδρομή??? :o:o:o:o τι είναι αυτά?

επίσης άσχημο βρίσκω και το ότι δεν συστήθηκαν οι δασκάλες, μου κάνει εντύπωση....αφού είσαι καινούργια δεν θα έπρεπε να σου πουν ότι είμαι η τάδε και να σε ενημερώσουν?

πάντως δεν ξέρω, κάνε όπως εσύ νομίζεις, αυτό όμως που πρέπει να κάνεις την επόμενη χρονιά είναι να κάνεις αλλού τα χαρτιά με το ΕΣΠΑ! ;)

επίσης εκεί δεν έχετε σύλλογο γονέων και κηδεμόνων? εδώ όλοι οι παιδικοί έχουν!!!

για ρώτα, αν υπάρχει να πας και να μιλήσεις με τον/την πρόεδρο και να πεις τα προβλήματα ώστε να πάρουν θέση!!! :!::!:

ήθελα και να σε ρωτήσω, τώρα που το θυμήθηκα, ο Ντόντος τι τρώει στο σπίτι? π.χ πρωινό? μεσ.?

ευτυχώς η Ρ. δεν παραπονέθηκε και περπατήσαμε κανονικά :D[smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif]

και κάποια στιγμή ήμουν εγώ μπροστά και εκίνα πίσω και τρέχει η Ρ και ΄με φτάνει και μου λέει "μαμά μην περπατάς μόνη σου" λέω γιατί? μου λέει "γιατί μπορεί να σε πάρει κανένας κύριος ή κυρία" :o:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ό,τι της λέω μου λέει δλδ!!! :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!

πω πω ρε χρυσα τι λες τωρα....

καλα θα κανεις να του μιλησεις παντως... κ θα επρεπε να το εχεις κανει εδω κ καιρο..

ζωη ποτε θα κανεις χωριακη??

συμφωνω απολυτα μαζι σου για τα κακα της αννυς!

γωγω τι λες τωρα??? εκανε τετοια σκηνικα στη μαμα σου κ τη φροντιζει???

ρε μαρθα τι λες τωρα????????????????????????

ειναι δυνατον?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια, ευχαριστω για τις ευχες και απο εδω!

Ενηλικιωθηκα, εκλεισα τα 18 :mrgreen::mrgreen:

Τιποτα δεν εκανα, ουτε καν τουρτα..δεν εχω ορεξη για εορτασμους. Ο Κ μου εστειλε ανθοδεσμη στο γραφειο αλλα δεν ηταν εκπληξη, το ηξερα διοτι το κανει καθε χρονο...

Αχ αυτα τα πεθερικα..παντως οντως ακουστηκαν τραγικα τα δικα μου, αλλα δεν ειναι κ τοσο.Εννοω οκ, αν δεν δωσω σημασια μετα σταματανε και γενικα δεν τους αντιπαθω, εχουν προβληματα, τι να κανουμε..Σας ειπα ειναι το στυλ μου, σπανια μαλωνω πλεον...

Ρε κοριτσια εσας τα παιδια σας αλλαξαν διατροφικες συνηθειες?? Ο Σεμπ ετρωγε πολυ-παρα πολυ-τωρα ξαφνικα εδω και 3-4 μερες τρωει μεν αλλα λιγοτερο..Παλι κανονικες ποσοτητες αλλα οχι αυτες που ετρωγε πριν. Σημερα για πααρδειγμα εφαγε στο σχολειο κανονικα, μετα σπιτι ηπιε μια πορτοκαλαδα, μετα εφαγε μισο πιατο απο τα μακαρονια του με κιμα (τα οποια μπορει κ να τα βαρεθηκε διοτι τα τρωει 3-4 φορες την εβδομαδα και τα εφαγε κ χτες ολη την μεριδα κανονικα), μετα μια φετα μερεντα με ψωμι τοστ, ενα καροτο κ ενα αγγουρακι, μετα ενα αβγο (αφησε ομως λιγο) και πριν κοιμηθει ενα ποτηρι γαλα με ενα τοστ με τυρι.

Καλα ειναι αλλα αυτος ετρωγε πιο πολυ. Κια μου φαινεται οτι εχει αλλαξει, σαν να αδυνατησε, σα να ψηλωσε, σα να μακρυνε ρε παιδια..

Να ανησυχω?? να τον παω για εξετασεις? Ειναι ζωηρουλης, ευδιαθετος, δεν εχω προσεξει τιποτα πλην του σαββατου που εκανε εμετο κ λιγο την τριτη που αναγουλιασε στο σχολειο...

Σας φαινεται κατι ανησυχητικο?? γιατι μου καρφωθηκε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φρανιτα χρονια σου πολλα πολυχρονη!!!!!! επισης συνελθε :lol::lol::lol::lol: μα αυτα λιγασου φαινονται?????

επισης μεχρι ποτε θα ητανε το ζουμπουρλουδικο μπεμπακι???? ;) μια χαρα μου φαινονται και αυτα που εφαγε και το οτι ψηλωσε και μακρυνε :):):):)

μαρθα σου ειπα γνωμη..οκ εμενα βλεπει πολυ τηλ. αλλα στο σπιτι..αμα ητανε να βλεπει κα ιστον παιδικο ας μεινει σπιτι..εκει παει για αλλα πραγματα..

για το φαι οκ εχεις ενα δικιο εισαι λιγο υπερβολικη αφου τρωει απο ολα δηλ. δεν θα φαει μονο γλυκα απλα θα φαει και γλυκα συμφωνω εινα ιπολααααααα γλυκα για ενα 3χρονο 4χρονο...γενικα συμφωνω δηλ. :lol::lol::lol::lol:

ρε χρυσα τι τραβας..με το ηρεμο ναι?? ;)

το νινι μας καλα ειναι???? :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φρανιτα χρονια πολλα κοριτσι μου!! γερη δυνατη κ ευτυχισμενη παντα!!

εγω μιλησα με τη μαρθα, την εστειλα κ το φεκ με τον κανονισμο κ τη λειτουργια των δημοσιων παιδικων σταθμων... τα γλυκα ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ

βενη αγαπη μου!

σας φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...