Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 ΝΟ15!!ΚΑΛΩΣΟΡΙΖΟΥΜΕ ΤΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙΑ!!


Recommended Posts

Στασα μου αμα την είδε και η ψυχολόγος τότε μην έχεις έννοια!!

Εγω δουλευω τα πρωινα στο νηπιαγωγείο του χωριού μου σαν συνοδός σε ένα παιδακι..ε βλέπω και μεγάλα παιδακια που είναι στην προδημοτική, 5-6 χρονων και ήταν και περσι στο σχολείο, που κλαίγανε σπαρακτικα τα πρωινα ακόμα και ένα μηνα μετα..Αλλα σου λεω, αμα την είδε και η ψυχολόγος, απλά κανε υπομονή και θα περασει..μην αγχώνεσαι, θα δεις που σε λίγο καιρό θα γίνει μια απλή αναμνηση!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 753
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ. ΒΡΑΔΥΝΗ ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΜΠΩ.

ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΑΝΤΡΕΣ ΜΟΥ ΑΡΡΩΣΤΟΥΛΗΔΕΣ. Ο ΜΕΓΑΛΟΣΕ ΕΧΕΙ ΠΥΡΕΤΟ ΚΑΙ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟΑ ΠΟ ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ. ΤΟ ΠΡΩΙ ΒΕΒΑΙΑ ΠΗΓΕ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΓΥΡΙΣΕ ΝΩΡΙΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΠΕΣΕΙ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΑΠΟ ΤΙΣ 8.30. ΧΘΕ ΣΤΟ ΒΡΑΔΥ ΔΕΝ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΣΕ ΜΕΓΑΛΗ ΥΠΕΡΕΝΤΑΣΗ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ.

Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΞΥΠΝΗΣΕ ΣΤΙΣ 6.30 ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 9.30 ΕΚΑΝΕ 4 ΦΟΡΕΣ ΕΜΕΤΟ ΚΑΙ ΜΙΑ ΔΙΑΡΡΟΙΑ. ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΚΑΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ ΣΧΕΔΟΝ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΚΡΕΜΟΤΑΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΑΝΩ ΜΟΥ. ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ ΕΜΕΤΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ.

ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΓΚΡΙΝΙΑ ΣΗΜΕΡΑ. ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΤΡΕΛΑΝΕΙ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 10 ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΚΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΗΡΕΜΗΣΑ. ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥ ΓΙΑ ΑΝ ΤΟΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ.

ΝΤΙΜΗ ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΜΑΣ ΚΥΝΗΓΑΝΕ ΟΙ ΙΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΦΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΞΑΝΑΒΡΕΘΟΥΜΕ. ΑΠΕΛΠΙΣΤΗΚΑ ΣΗΜΕΡΑ. ΟΥΤΕ ΜΗΝΑΣ ΔΕΝ ΠΕΡΑΣΕ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΑΡΡΩΣΤΟΣ Ο ΜΙΚΡΟΣ. ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΛΛΟ ΜΑΣ ΒΡΗΚΕ. ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΣΤΑΘΜΟ.

ΣΤΑΣΑ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ ΘΑ ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ. ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΕ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ. ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Η ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΛΛΑ ΨΑΞΤΟ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ. Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΧΟΥΛΑ ΣΟΥ. ΠΑΝΤΩΣ ΧΘΕΣ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΠΑΛΙ. ΠΕΡΥΣΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΙΧΑ ΜΕΙΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΜΟΝΗ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ ΕΚΑΝΑ ΑΠΟΞΕΣΗ. ΑΜΑ ΔΕΝ ΣΕ ΘΕΛΕΙ, ΟΥΤΕ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑ ΤΩΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.

ΜΑΡΑΚΙ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΥΜΠΑΡΟ ΣΑΣ? ΜΕΓΑΛΗ ΑΤΥΧΙΑ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.

ΖΕΤΑ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΟΥΠΕΡ. ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΑΠΛΟ. ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ. ΜΠΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ.

ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΣ ? ΕΙΣΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ?

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ. ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΕΓΡΑΨΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ. ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ. ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου , πως ειστε? τα μικρουλια μας??

μπηκα μια στα πεταχτα να σας πω ενα γεια ( δεν σας ξεχναω ) ..

δεν ειμαι κ στα καλυτερα μου , καθολου καλα θα ελεγα.. :(((((((((((

η κορη μου ειναι πολυ καλυτερα , τα αγορια μου ξεκινησανε κ αυτα με μυξες κ απ'οτι το κοβω θα αρχισουμε να ταβλιαζομαστε για αλλη μια φορα ενας ενας.. μας εχει ξετιναξει τωρα δυο μηνες.. τι να κανεις , θα περασει...!!!

σας φιλω ολες κοριτσακια μου!!!!!

συγχωρεστε με που δεν σχολιαζω............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΖΑΑΑΑΑ

ΜΕ ΘΕΛΕΤΕ ΤΗΝ ΑΣΩΤΗ?????

ΤΟ ΛΟΙΠΟΝ ΦΤΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΜΑΤΙΑΞΩ ΚΑΙ ΞΑΝΑΚΥΛΗΣΩ ΑΛΛΑ ΕΧΩ 3-4 ΜΕΡΕΣ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!

ΟΧΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΒΕΒΑΙΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΝΩ 6-7 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΕΜΕΤΟ!!! ΠΡΟΧΤΕΣ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΜΕΡΑ Κ ΞΕΨΑΡΩΣΑ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΣΟΚ!!!!

ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΕΤΣΙ ΤΟ ΑΝΤΕΧΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΑ!!! :roll:

ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΑΥΧΕΝΙΚΗ Κ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΩ ΟΛΗ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΣΑΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΓΙΑ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!!! ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΑΝΑΠΕΡΑΣΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ :?

ΑΧ ΡΕ ΦΙΛΕΝΑΔΙΡΣΕΣ ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ ΠΟΛΛΥ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΑΛΛΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΑ ΠΑΝΤΑ ΑΝ Κ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΝΑ ΓΡΑΨΩ!!!!!

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΑΡΡΩΣΤΟΥΛΙΚΑ ΚΑΛΑ Ο ΝΙΚΟΛΗΣ ΜΑΛΛΟΝ ΟΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΑΡΡΩΣΤΕΝΕΙ ΤΟΝ ΠΙΑΝΟΥΝ ΜΑΛΛΟΝ ΟΙ ΝΤΡΟΠΕΣ :mrgreen: ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΙΧΕ ΠΑΘΕΙ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ!!!

ΝΤΙΜΗ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΘΑ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑΣΩ ΠΑΝΩ ΣΟΥ ΚΑΚΟΥΡΓΑ ...... ΠΗΓΕΣ ΤΙΣ ΒΟΛΤΕΣ ΣΟΥ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΗΚΕΣ Κ ΗΡΘΕΣ ΜΕ ΑΛΛΟΝ ΑΕΡΑ ΝΑ ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΨΕΙΣ :geek:

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΕΣΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ???? ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΤΕ???

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΒΑΛΕ ΜΠΡΟΣ ΜΙΑΣ Κ ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΑΔΕΡΦΑΚΙ

ΤΟ ΙΔΙΟ Κ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΦΤΑΡΝΙΣΤΩ!!! ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΟΥ!!!

ΣΤΙς ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ Κ ΜΗΝ ΧΑΝΕΣΤΕ ΒΡΕ :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΤΟ ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΑΣ. ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΜΑΤΙΑΣΟΥΜΕ. ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 12 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΘΑ ΒΕΛΤΙΩΘΕΙΣ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΦΥΓΕΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ. ΞΕΧΝΑ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΦΟΡΑ. ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ. ΛΕΣ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΜΟΥ ΑΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΕΠΙΤΗΔΕΣ. ΑΧ ΜΩΡΕ ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΟ. ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΘΕΛΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟ ΑΛΛΑ ΑΣ ΟΨΟΝΤΑΙ ΟΙ ΒΡΩΜΟΙΩΣΕΙΣ. ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ. ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ? ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΙ ΑΥΤΗ. ΕΙΝΑΙ ΗΔΗ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ. ΒΕΒΑΙΑ ΜΙΑ ΔΙΑΡΡΟΙΑ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΑΚΟΜΗ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ. ΑΛΛΑ ΜΙΚΡΟ ΤΟ ΚΑΚΟ.

ΗΛΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα σας κοριτσάκια μου!!! τι κάνετε? εμείς καλά...λοιπόν η ιστορία έχει ως εξής: 1η και 2 νοεμβρίου βλέπω λίγο αίμα, 3 και 4 τίποτα...στις 5 μου έρχεται κανονικά περίοδος, τότε περίμενα άλλωστε...τελειώνω και ένα πρωί βλέπω πάλι λίγο αίμα στο εσώρουχο...λέω τυχαίο θα είναι και δεν έδωσα σημασία, την 8η μέρα πάλι αίμα, λέω αποκλείεται κατι δεν πάει καλά. εντωμεταξύ το στήθος μου ήταν ακόμα πρησμένο και με πονούσε...καλού κακού παίρνω ένα τεστάκι και προς τεράστια έκπληξη βγαίνει θετικό :o:o:o το σοκ τεράστιο αφού και περίοδο είχα αλλά και μόνο μια φορά είχε γίνει με το σύζυγο το μοιραίο και αυτό όχι εντελώς ολοκληρωμένο... μ'έπιασε πανικός μην έχω κανένα εξωμήτριο...παίρνω τον γυναικολόγο και μου λέει έλα από'δω. πάω και μου λεει εντός της μήτρας δεν βλέπω τίποτα μόνο κάτι κυστούλες έχεις βγάλει... με έστειλε για χοριακή και για μια εξέταση για τις κύστες... η χοριακή βγαίνει 128,5 θετική αλλά πολύ μικρή για τη βδομάδα που ΄θα έπρεπε να είμαι. μου λέει ξανακάνε άλλη μια την παρασκευή και αν είναι ανεβασμένη έχει καλώς, αν έχει πέσει τότε ο οργανισμός το απέβαλλε από μόνος του και δεν προχώρησε σε εγκυμοσύνη, όπερ και εγένετο. 106,8 οι μονάδες σήμερα, βιοχημική εγκυμοσύνη λοιπόν. θα παω και την δευτέρα να με δει και να μου πει τι να κάνω και με τις κύστες και αν θα πρέπει να πάρω κάποια θεραπεία, αντισυλληπτικά δηλαδή...αυτα τα νέα μου... η αλήθεια είναι πως επειδή από την αρχή δεν το πολυπίστεψα είμαι παραδόξως πολύ καλά!!!! άλλωστε έχω πει ότι η φύση προνοεί και άρα δεν έπρεπε να σχηματιστεί σπόρι, κάτι δεν ήταν καλό!!!! απλά τώρα ξέρω ότι αν δεν πάρω αντισυλληπτικά για τις κύστες, τότε θα ξεκινήσω κι εγώ προσπάθεια για δεύτερο παιδί άμεσα!!!! κι αν έρθει καλοδεχούμενο θα είναι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΒΡΕ ΖΕΤΟΥΛΑ ΜΟΥ Κ ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΣΤΟ ΦΕΙΣ ΤΑ ΑΠΟΤΛΕΣΜΑΤΑ ΣΟΥ

ΚΕΙΜΑ ΚΡΙΜΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ Τ ΕΙΠΕΣ Η ΦΥΣΗ ΠΡΟΝΟΕΙ Κ ΑΦΟΥ ΚΑΝ ΔΕΝ ΣΧΗΜΑΤΙΣΤΙΚΕ ΣΠΟΡΙ ΑΠΛΑ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΤΖΟΥΦΙΑ ΕΓΓΥΜΟΣΥΝΗ!!!!

ΝΑ ΑΦΗΣΙΣ ΤΑ ΑΝΤΙΣΙΛΙΠΤΙΚΑ Κ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΥΣΤΕΣ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΥΗΣΗ :mrgreen:

ΡΕΝΑΤΑ Μ ΕΙΔΑ ΠΟΛΛΥ ΑΡΓΑ ΤΟ ΜΗΝΗΜΑ Κ ΔΕΝ Σ ΑΠΑΤΗΣΑ΄ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΛΟΙΠΟΝ ΠΟΛΛΥ Κ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΝΙΚΟ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΜΗΠΩΣ ΒΓΑΖΕΙ ΚΑΝΑ ΔΟΝΤΙ???

ΕΜΕΝΑ ΠΡΙΝ ΚΑΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΕΚΑΝΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΔΙΑΡΙΕΣ ΑΛΛΑ Ρ=ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΒΓΑΖΕΙ ΤΡΑΠΕΖΙΤΗ

Η ΝΤΙΜΗ Π ΕΙΝΑΙ 2 ΜΕΡΕΣ?????? ΕΡΧΕΤΕ Κ ΣΒ Κ ΘΑΤΗΝ ΧΑΣΟΥΜΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου καλημερα τι κανετε?

εμεις ειμαστε ΚΑΛΥΤΕΡΑΑΑΑΑ επιτελους !!!!

ο αντρουλης μου πηγε και 2-3 ωρες στη δουλεια για 2-3 μερες επιτελους κοριτσια φοβηθηκα πολυ και τα χρειαστηκα ειδικα οτν εβλεπα οτι περνανε οι ωρες και ι μερες και γινονται βδομαδες και εμεις δεν συνερχομαστε αλλα ευτυχως ευτυχως συνηλθαμε βεβαια εχουμε ακομα να κανουμε αρκετες εξετασεις αλλα μεχρι στιγμης ολες βγαινουνε πολυ καλες

σημερα εχω στρωθει απο το πρωι και διαβαζω τα νεα σας οοοοοοοολαααααα αυτα που εχασα (γαιδουραααα) τοσο καιρο

ελενακι μου με το καλο και το δευτερο

μαρινακι μου σηληπητηρια για το πεθερο σου

αναστασια καλως ορισες να χαιρεσε το κοριτσακι σου και με το καλο το 2 ειμαι η θαλεια και εχω το νικολα 2,5 χρονων!!!

μικα περαστικα στον αντρουλη σου ειστε καλυτερα?

ηλιανα,μαρακι,θενα πως ειστε πως ειναι τα μικρακια σας????

ρενατακι περαστικα στους αντρες σου!!!

ζετουλα μου λυπαμε ευχομαι να ερθει γρηγορα νεο δυνατο σπορακι!!!!

φιλακια πολλα σε ολες !!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΖΕΤΟΥΛΑ ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΑΝΕΥ ΣΗΜΑΣΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΚΑΝ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ, ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ? ΒΓΗΚΕ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΘΕΤΙΚΟ. ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΩΡΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΑΜΕΣΑ. ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΕΤΥΧΕΙΣ ΤΟ ΣΥΝΤΟΜΟΤΕΡΟ. ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΥΣΤΟΥΛΕΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ. ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΕΙ Η ΕΛΕΝΑ.

ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΕΣ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ. ΑΠΛΑ ΣΟΥ ΤΑ ΛΕΩ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΤΟΝΙΣΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΑΓΧΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ.

ΘΑΛΕΙΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ. ΚΑΙ ΜΗΝ ΧΑΝΕΣΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ. ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΛΕΙΠΕΙΣ.

ΕΛΕΝΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΟΝΤΙ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΤΟΥΣ. ΠΑΝΤΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΑΚΟΜΗ ΚΑΚΑ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΟΥ ΠΕΡΑΣΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας !!!

Καλά είμαστε αλλά δεν εχω τη διάθεση να σας γράψω καθότι οι απολυσεις εδώ συνεχίζονται αβέρτα κουβέρταα και το κλίμα είναι πολύ βαρύ !!!!!!!!!

Ζετάκι μου μη στεναχωριέσαι καθόλου! όλα καλά είναι !!!!!!!!!!!! Και η κύστη όντως με την εγκυμοσύνη εξαφανίζεται (φαντάζομαι στις περισσότερες περιπτώσεις), απλά στη δική μου περίπτωση τουλάχιστον μόλις γέννησα (στην πρώτη επίσκεψη τον πρώτο μήνα που πήγα στο γιατρό, ξαναεμφανίστηκε ...) μέχρι πριν 2 μήνες περίπου που αν θυμάσαι πήγα με τη Ρενατούλα για παρέα και έκανα παρακέντηση τελικά !!!

Ρενατούλα μου γίνατε καλά ??? Θα προσπαθήσω να σε call you!!.. Ο γιατρός σιγουρα ξέρει τι πρέπει να κάνεις ..... !

Ελενάκι μου πολύ χαίρομαι πουείσαι καλύτερα !!!!!!!!!! Να μας λες τα νέα σου ... γιατί μας λείπεις!!!!

Φιλιά στις υπόλοιπες !!!!!!!!!!!!!!!!

Δεν προλαβαίνω να σας πω αλλα δικά μας ..... συγχωρέστε με .!!! Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα και απο εμάς!!! τι κάνετε? εμείς καλά...το σάββατο πήγαμε στους κουμπάρους μας και την κυριακή όλη μέρα φασίνα στο σπίτι μπας και καταφέρω σε καμιά βδομαδα να στρώσω για να στολίσω και το δέντρο γιατί η μικρή έχει λυσσάξει να βάλουμε το δέντρο για να έρθει ο βασίλης να της βάλει δώρο :D:D εντωμεταξύ είναι όλο γλύκες τελευταία και τρελαίνομαι :D:D:D όλο με αγκαλιάζει και μου λεει i love you!!!! στα υπόλοιπα τώρα. πήγα στον γιατρό και μου είπε ότι προς το παρόν δεν κάνουμε κάτι για τις κύστες γιατί δεν είναι σε ανησυχητικά επίπεδα. θα το κοιτάξουμε πάλι σε 6 μήνες. α και όπως και η συμπεθέρα αλλά και η δήμητρα είπαν μου είπε και ο ντόκτορ ότι η καλύτερη θεραπεία είναι μια εγκυμοσύνη. Δήμητρα το πόσο σε καταλαβαίνω δεν λέγεται...είναι πολύ ψυχοφθόρο να πηγαίνεις για δουλειά και να περιμένεις κάθε μέρα την απόλυση σου. ωστόσο νομίζω πως 7 στους 10 κάπως έτσι είμαστε αλλά τι να κάνουμε? η ζωή δεν σταματάει...μη νομίζεις, τα λέω για να τ'ακούω κι εγώ γιατί κι εγώ ενώ λέω άντε να βάλουμε μπρος για δεύτερο, το σάββατο που κάναμε ξέρετε :oops::oops::oops: με τον σύζυγο, δεν τον άφησα να ''πυροβολήσει'' μέσα στον στόχο... τεσπα, οι υπόλοιπες τι κάνετε? θαλίτσα μου εμφανίστηκες και πάλι!!! ταλαιπωρηθήκατε πολύ απ'ότι κατάλαβα αλλά τουλάχιστον τώρα είστε καλά, άρα τέλος καλό όλα καλά ;);) ηλιάννα πώς είστε εσείς? συμπεθέρα έκανες την αυχενική? περιμένουμε νέα σου :-?:-?8-}8-} ρενάτα μου οι άντρες σου συνήλθαν? πάω να ετοιμάσω την σουσού για ύπνο...σας φιλώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΟΥΔΙΑ Κ ΑΠΟ ΕΜΑΣ!!!!

ΝΑΙ ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΝΑΜΕ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΠΗΓΑ ΕΔΩΣΑ Κ ΤΟ ΑΙΜΑ Κ ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!! ΣΤΙΣ ΕΞ ΑΙΜΑΤΟΣ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΠΑΤΗΣΕΙ Κ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ!!!!

ΑΧ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΕ ΠΟΛΛΥ ΓΕΛΙΟ Ο ΥΠΕΡΗΧΟΣ!!!! ΚΑΛΕ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΚΗΝΙΤΙΚΟ :lol::lol::lol: ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΛΕΠΤΟ ΝΑ ΦΕΡΝΕΙ ΒΟΛΤΕΣ!!!! ΤΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΕΠΑΘΑ ΠΛΑΚΑ!!!! ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑΑ ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΝΑ ΤΟ ΜΕΤΡΗΣΕΙ :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Κ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΜΕΤΡΑΜΕ ΤΑ ΔΑΧΤΥΛΑΚΙΑ ΤΣΟΥΠ ΒΑΖΕΙ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ Κ ΑΡΧΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΙΠΙΛΑΕΙ!!!!! ΕΠΑΘΑ ΣΟΚ :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΕΠΙΒΑΙΒΕΩΝΕ Κ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΑ!!!!!!

ΚΑΛΕ Κ ΑΥΤΟ ΠΕΙΝΑΛΑΣ ΕΙΝΑΙ!!! :D:D:D:D:D ΟΙ ΠΑΛΙΕΣ ΞΕΡΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΑΚΟ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΠΕΙΝΑΣΜΕΝΟΣ Κ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ :D

ΦΥΛΟ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΚΑΝ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΟΥΤΕ ΚΟΙΤΑΞΕ :roll: ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΜΕ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΟΤΙ ΠΟΥΜΕ :roll:

ΝΤΙΜΑΚΟ ΜΟΥ ΘΑ ΣΕ ΜΑΛΩΣΩ!!!!!! ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΕΤΣΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΛΑΞΕΙ ΑΥΤΟ ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΚΑΘΕΣΕ Κ ΤΡΩΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ!!!!! ΤΑ ΧΟΥΜΕ ΞΑΝΑΠΕΙ!!!!

ΘΑΛΕΙΑ ΜΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΣΤΟ ΦΕΙΣ ΤΙ ΠΑΘΑΤΕ ΑΛΛΑ ΗΜΟΥΝ ΣΤΗΝ ΦΑΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΚΑΘΟΛΟΥ!!!!

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΛΟΙΠΟΝ Κ ΕΛΠΙΖΩ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ Ο ΘΟΔΩΡΟΥΛΗΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΤΩΡΑ ΠΕΙΡΑΙΑ????

ΡΕΝΤΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ????? ΤΑ ΔΙΚΑ Σ ΝΕΑ???

ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΜΟΥ :roll: ΒΡΕ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ Κ ΔΕΝ ΠΥΡΟΒΟΛΗΘΗΚΕΣ!!!! ΑΣΕ ΕΝΑΝ ΚΥΚΛΟ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΣΟΥ ΓΙΝΕΤΕ Κ ΜΕΤΑ ΑΥΤΟΠΥΡΠΟΛΗΣΟΥ ΚΙΟΛΑΣ ΑΜΑ ΘΕΣ :lol:

ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ ΤΟΝ ΕΒΑΛΑ..... ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ...... ΤΟ ΠΟΔΑΡΙ ΤΟ ΕΣΥΡΑ.....

ΚΑΙ ΣΑς ΠΕΡΙΜΕΝΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ Κ ΕΣΥ ΟΛΟ ΑΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΕΣ ΑΠΟΥΣΙΕΣ ΕΙΣΑΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ????

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΕΒΑΛΕΣ ΜΠΡΟΣ????

ΘΕΝΑ ΜΟΥ????? ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΑΚΟΜΑ ΑΡΡΩΣΤΟΙ???? ΠΟΛΛΥ ΧΑΝΕΣΑΙ ΡΕ ΚΟΥΚΛΑ Κ Μ ΧΕΙ ΛΕΙΨΕΙ ΤΟ ΧΙΟΥΜΟΡ ΣΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΕΛΑΣΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!

ΚΟΡΜΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ Τ ΛΕΕΕΙ ΣΥΝΗΛΘΑΤΕ ΑΠΟ ΤΙΣ ΙΩΣΕΙΣ????

ΑΛΕΚΑ?????? ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕΣ

ΜΙΚΑ????? ΜΑΡΙΑ????? ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ????

ΟΥΦ ΤΑ ΠΑ ΟΛΑ!!!!!!! ΓΡΑΦΩ ΜΑΖΕΜΕΝΑ ΜΗΠΩΣ Κ ΜΕ ΞΑΝΑΠΙΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΚΑΛΩΣ ΤΟ ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΑΣ !!! ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΥΧΕΝΙΚΗ. ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΑΓΧΟΣ. ΜΗΝ ΚΟΛΛΑΣ ΣΤΑ ΠΑΛΙΑ. ΠΕΙΝΑΛΑΣ ΚΙ ΑΥΤΟΣ Ε ? ΜΑΚΑΡΙ ΓΙΑΤΙ ΗΑ ΑΝΑΦΑΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ.

ΖΕΤΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΠΥΡΟΒΟΛΗΣΤΕ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ. ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΠΕΤΥΧΕΤΕ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ. ΜΗΝ ΚΟΙΤΑΣ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΤΙΣ ΠΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΦΡΕΣ ΠΥΡΟΒΟΛΑΜΕ ΣΤΟΝ ΒΡΟΝΤΟ. ΚΙ ΕΓΩ ΑΝ ΑΚΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΣΤΡΩΣΩ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΛΕΩ ΝΑ ΣΤΟΛΙΣΟΥΜΕ ΤΟ ΣΚ. ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΣΤΟΛΙΖΩ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ Ν ΤΟ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ. ΤΟΣΗ ΦΑΣΑΡΙΑ ΓΙΝΕΤΑΙ. ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙΠΟΤΑ. ΘΑ ΦΤΙΑΞΩ ΚΑΙ ΜΕΛΟΜΑΚΑΡΟΝΑ ΦΕΤΟΣ. ΠΕΡΥΣΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ, ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΧΑΣΩ ΤΟ ΠΑΙΔΙ. ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΦΟΒΙΑ ΔΕΝ ΚΕΡΔΙΖΩ ΤΙΠΟΤΑ ΤΕΛΙΚΑ.

ΝΤΙΜΗ ΔΕΝ ΣΧΟΛΙΑΖΩ ΓΙΑΤΙ ΜΙΛΗΣΑΜΕ ΚΙΟΛΑΣ.

ΕΜΕΙΣ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΔΙΑΡΡΟΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΝΙΚΟ. ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΚΝΕΙ ΑΚΟΜΗ. ΑΛΛΑ ΧΘΕΣ ΕΓΙΝΕ ΧΑΜΟΣ. ΒΕΒΑΙΑ ΕΚΑΝΑ ΚΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΒΛΑΚΕΙΑ ΜΟΥ. ΛΥΣΑΞΕ ΝΑ ΦΑΕΙ ΓΙΑΟΥΡΤΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ. ΤΑ ΛΑΘΗ ΟΜΩΣ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ.

ΠΑΩ ΝΑ ΣΙΔΕΡΩΣΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ. ΑΥΡΙΟ ΕΧΕΙ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ. ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΣΤΡΩΣΙΜΟ. ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια...εγραψα και με πεταξε εξω.... :evil::evil::evil: Τελος παντων...τι μου κανετε? Ολες καλα?

Εμεις εχθες πηγαμε και ειδαμε το σπορακι μας και ακουσαμε και καρδουλα...Η Μαρια μου τρελαθηκε με τον ηχο της καρδουλας....γουρλωνε τα ματακια της!!! :D:D:D

Βρε κοριτσια ακομα δεν εχετε στρωσει????? :shock::shock::shock: Εμεις εδω στα Τρικαλα εχουμε στρωσει απο αρχες Οκτωβρη...αλλιως δεν παλευεται!!!! Οσο για το στολισμα υπολογιζω για αυτη την Κυριακη αλλα θα εξαρτηθει και απο το αν θα εχει δουλεια ο αντρουλης μου. Ειναι οικογενειακη υποθεση το στολισμα...μουσικουλα...τζακι και αρνακι στο φουρνο...αχ τι ωραια που ειναι τα Χριστουγεννα!!!

Ελενη μου ειναι υπεροχη η εικονα να πιπιλαει το δαχτυλακι...και η μικρη μου το εκανε!!! :P:P Μην αγχωνεσαι για την αυχενικη...ολα καλα θα πανε!!!! Σε λιγο καιρο να σε τρελαινει ετσι ζωηρουλικο που ειναι!!! :lol::lol::lol:

Ζετα μου θελει το δωρακι της βρε το κοριτσι...αντε κανε κατι!!!! ;)

Εμενα ανυπομονει το αστερακι μου να ανοιξει ο "Μυλος των ξωτικων" για να δει το Αγιο Βασιλη!!!! Ειναι μια υπεροχη ενεργεια των Τρικαλων και ειναι απιστευτα μαγικα!!! Περσι ειμαστα καθε απογευμα εκει ...μολις γυριζε ο αντρουλης μου απο την δουλεια ετρωγε και φευγαμε για μυλο!!! Ειναι και ακριβως διπλα απο το σπιτι!!! Ειναι πραγματικα υπεροχα! Εαν θελετε να παρετε μια γευση μπειτε εδω..http://www.milosxotikon.gr/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι έγινε ρε συμπεθερούλα μου? τι συνέβη? όλα καλά δεν ήταν με την αυχενική? συγχώρεσέ με αλλά εγώ δεν ξέρω την ιστορία σου μιας και μπήκα αργότερα στην παρεούλα σας... πάντως αφού λες ότι ξαναζείς το ίδιο έργο άρα είχες θέμα και με τον χρηστάκο, άρα τζάμπα αγχώνεσαι γιατί ο χρηστάκος είναι μια χαρά και το ίδιο θα είναι και το σπόρι μας!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα μου τι εγινε κοριτσαρα? Γιατι εισαι τοσο χαλια? μην αγχωνεσαι οσο μπορεις βεβαια και χαιδευε την κοιλιτσα σου να περνεις κουραγιο!!! Δεν γνωριζω την ιστορια σου και ελπιζω πραγματικα ολα να πανε καλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα ομορφες τι κανετε εμεις .................

τι να σας λεω μαλον μεχρι τελος εβδομαδας παω στους δικους παλι!!!

ο αντρουλης απο αποψη υγειας ειναι καλυτερα αλλα

η δουλεια του κλεινει τελος δεκεμβριου και μενουμε 2 ανεργοι :o:o:shock::shock:

ευτυχως ο νικολας ειναι χαρουμενος και εμεις ξεχνιομαστε

ρενατακι περαστικα στο νικολα!!!

ελενακι μου μην ανχωνεσαι ψυχη μου ολα καλα θα πανε θα βγει ενα μωρο τελειο σαν το χρηστακη!!! :P:P

αναστασια τελειο το στρωσιμο που κανετε για τα χριστουγεννα!!! με τζακι ονειρεμενο!!!

ζετακι μου καλα εκανες ας περασει ενας μηνας να εισαι πιο σιγουρη

τα υπολοιπα κοριτσακια μου πως ειναι με τα αγγελουδια σας

φιλακια πολλα σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θάλεια μου τι κάνεις κοριτσαρα μου? πω πω ρε κοπέλα μου τελειωμό δεν έχουν οι ταλαιπωρίες σας... τουλάχιστον ο ντούρασελ δεν σας αφήνει να σκέφτεστε καθόλου!!! αλήθεια είναι ακόμα έτσι υπερκινητικός?!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα φιλεναδες μου! Να ζήσουν όσες γιορταζουν !!Χρονια πολλά και καλα!!!

Ελενακι μου τι εγινε βρε καλή μου? Μη στεναχωριεσαι..και με το Χρηστο ετσι δεν ήταν και τελικα ήταν μια χαρα? Βρε η αμνιο δε συνεπαγεται με προβλημα..προληπτικα γίνεται...μην κλαις και στεναχωρείς και το ψιχυλο τζούνιορ...και σε βλεπει και ο Χρησταρας έτσι...μες τις γιορτες δεν ήταν πάλι? τα ίδια αποτελεσματα θα έχεις ,θα το δεις!!!

Θαλίτσα μου τί να πω...φερε κανα παπα και κανε ενα αγιασμο βρε κοπέλα μου..αχ σε καταλαβαίνω το αγχος που τραβας αλλα να είστε αγαπημενοι κα παιρνετε δύναμη από το αγγελούδι σας..ΜΗΝ ΑΦΗΣΕΤΕ ΤΗΝ ΓΚΡΙΝΙΑ ΝΑ ΜΠΕΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΑΣ..είναι πολύ ύπουλη αυτή η κυρία..

Ζέτα μου είμαι σίγουρη ότι δεν είναι τίποτα με την κυστούλα και φαίνεται ήταν ένας τρόπος να συνειδητοποιείσεις ότι πρεπει να βαλεις μπρος για δευτερο νινι!! ;)

Στασα μου τί κανετε εσείς? Αχ πολύ όμορφα τα περιέγραψες εκεί με το στόλισμα!!Χαιρομαι που ακουσατε καρδουλα και που όλα είναι καλά!!Μπραβο σας!!Πως παει με το σχολείο η Μαρία?

Ρενατα μου εσείς πώς είστε?Το παιδί καλυτερα? Ασε και εμενα εχει τωρα δύο μερες μυξουλες που όλο αυξανονται και είναι μπουκωμενος συνεχεια..τη νυχτα είναι πολύ ανησυχος και δεν κοιμαται καλα και περιμενω το ντου από τον πυρετο..και με λιώνει αυτό...

Ντίμι μου πώς τα πατε στη δουλεια? απολύσεις ε...αααχχχχ...η πριγκιπεσα σου?

Μαρία μου εσείς? Μαρίνα μου? Ηλιάννα μου είναι καλυτερα τα παιδάκια σου? Θένα μου πού χαθηκες?Μίκα μου εσύ?

Ελπίζω να μην ξεχασα καμία..συγχωρεστε με κορίτσια..

εμείς εδώ τα ίδια..δουλεια..σπίτι..μαθηματα...κρυωσε και ο μικρός όπως σας είπα...αστε τα..

εβγαλα τα χειμωνιατικα αυτες τις μερες και δεν εχω χωρο να τα βαλω..ρε κορίτσια είμαστε πολύ στριμωγμενοι και σκαω...ουφ....σημερα προσπαθουσα να μαζεψω και τα τελευταια ρουχα και με επιασε ενα πλακωμα στο στηθος από το αγχος να τα τελειωσω να τακτοποιηθουν επιτελους....Έμεινα σπίτι σήμερα γιατι είναι τοπική αργία εδω στο χωριο και είναι κλειστά τα σχολεία αλλα την περασα ψιλοχαλια τη μερα...

Τεσπα σας αφήνω τωρα και σας στελνω γλυκες αγκαλιές και φιλια σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενασ χεζει στο ροζ μπανιο ενασ στο μπλε δεν μασ προλαβαινω :lol::lol::lol: χαθηκα αλλα πλαινω μπανια καθε μερα :o:o:o:o χλωρινιασα η καψερη :?:?:mrgreen:

τελοσ καλα ομωσ εχουμε 2 μερουλεσ που γεμιζουμε κοιλιεσ αλλα να σου που σημερα τρομαξαμε να κοιμησουμε τον ιασονα ,εβηχε ολο το βραδυ :twisted::twisted::twisted: σκυλιασα η μανα ,γενικα απο ξενυχτια καλα παμε :roll::roll: ευτυχωσ αρχισαν οι μονιμοι τισ απεργιεσ κ δεν δουλευουμε κ εμεισ :ympeace:

χαμοσ σασ λεω γινετε...παμε φυσικα εκει στο δημαρχειο αλλα μονο για καφε :mrgreen::mrgreen:

τελειωνω 14/12 κ μου κακοφαινεται :roll: ...που θα πεινω τον καφε εεε?μου λετε???! :lol:

λιγο σασ διαβασα ,καλε ελενακι ευτασεσ για αυχενικη :shock::shock: καλε πωσ περναει ο κεροσ οταν ειναι εγκυεσ αλλεσ κ οχι εγω! :lol::lol::lol: ολα καλα θα πανε καλε θα δεισ ;););)

επανερχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ.

ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΜΕ ΤΟ ΕΛΕΝΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΓΧΩΜΕΝΟ. ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ Η ΑΥΧΕΝΙΚΗ. ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ. ΜΗΝ ΧΑΛΙΕΣΑΙ ΠΑΛΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ. ΠΑΡΕ ΔΥΝΑΜΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΑΚΟ ΣΟΥ ΠΟΥ ΠΑΡ ΟΛΑ ΟΣΑ ΠΕΡΑΣΑΤΕ, ΒΓΗΚΕ ΤΑΥΡΟΣ.

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ ΜΑΣ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ LIGHT.

ΘΕΝΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΑΣ. ΑΠΟΡΩ ΜΕ ΤΙΣ ΑΝΤΟΧΕΣ ΣΟΥ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ.

ΘΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΚΙ ΑΛΛΗ ΣΤΡΑΒΟΜΑΡΑ ΣΑΣ ΒΡΗΚΕ. ΣΕ ΛΙΓΟ ΒΕΒΑΙΑ ΟΛΟΙ ΑΝΕΡΓΟΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ.

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΑ Η ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΟΥ. ΚΙ ΕΓΩ ΖΗΛΕΨΑ. ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΣΤΡΩΝΟΥΜΕ ΑΡΓΑ ΓΙΑΤΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΗ ΖΕΣΤΟΣ. ΕΓΩ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΚΙ ΕΣΤΡΩΣΑ ΧΘΕΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΑΛΛΑ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΠΑΛΙ. ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΟΤΙ ΚΑΛΟΡΙΦΕΡ ΑΝΑΒΟΥΜΕ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ. ΚΑΙ ΙΧΩΣ ΟΧΙ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ.

Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΚΥΛΗΣΕΙ. ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΑΚΟΜΗ ΚΑΚΑ ΤΕΛΕΙΩΣ ΣΤΕΡΕΑ, ΑΛΛΑ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΛΙΓΟ ΓΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΝΑ ΤΟΥ ΛΕΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΟΧΙ. ΧΘΕΣ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΦΟΥ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΕΚΕΝΩΣΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. ΕΠΙΣΗΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΔΙΑΡΡΟΙΑ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΔΙΑΙΤΑ, ΑΛΛΑ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΚΑΝΑ ΘΑ ΤΑ ΕΚΑΝΕ 5 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ. ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ. ΣΑΣ ΕΠΙΑΣΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΣΚΑΤΟΣΥΖΗΤΗΣΗ. ΣΤΑΜΑΤΑΩ. ΠΡΟΧΘΕΣ ΕΙΧΑ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΧΘΕΣ ΕΤΡΩΣΑ ΚΙΟΛΑΣ ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΠΑ. ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝ ΟΙ ΒΡΟΧΕΣ, ΑΡΧΙΣΑ ΤΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ. ΓΙΑ ΤΟ ΔΕΝΤΡΟ ΒΛΕΠΟΥΜΕ. ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ, ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περαστικά σε όλα τα αρρωστούλια μας!!! κι εμείς περάσαμε ένα διήμερο με λίγο πυρετάκι αλλά λέω μήπως ήταν από το εμβόλιο που έκανε το αντιγριπικό, δεν ξέρω πάντως τώρα είναι καλά!!! εγώ πριν λίγο γύρισα από το σούπερ και τώρα κάθομαι. λείπει η μαμά μου στο χωριό για ελιές και κάθε μέρα έχω την πεθερά μου στο σπίτι να μου κρατάει τη μικρή και μάλλον σήμερα θα κάτσει να κοιμηθεί εδώ... εντάξει δε λεώ με βοηθάει πολύ η γυναίκα, εκτός που μαγειρεύω εγώ τα υπόλοιπα τα κάνει αυτή, μέχρι και κουρτίνες μου ξεκρέμασε και μου έπλυνε μπας και στρώσω κάποια στιγμή...α σήμερα αδιαθέτησα πάλι, 2η φορά μέσα στο μήνα...υποθέτω ότι είναι επειδή επανήλθαν οι ορμόνες μου αλλα τώρα δεν ξέρω ούτε ποτε θα ξαναδιαθετήσω,ένα μπάχαλο...εμείς δέντρο θα στολίσουμε την άλλη κυριακή. ελενάκι στα είπα και στο φεις ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!! να προσέχεις τον εαυτό σου και να μην σε βλέπει ο γαμπρούλης μου στενοχωρημένη :-*:-*:-* η σουσού θέλει να δει παιδικά οπότε σας αφήνω και τα λέμε πάλι μετά μήπως και πετύχω και καμιά μέσα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...