Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 ΝΟ15!!ΚΑΛΩΣΟΡΙΖΟΥΜΕ ΤΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙΑ!!


Recommended Posts

ΑΧ ΜΩΡΗ ΚΑΚΟΥΡΓΑ ΦΡΑΓΚΟΣΥΡΙΑΝΗ ΜΕ ΕΦΑΓΕΣ !!!!

ΠΗΓΑ GOODYS ΠΗΡΑ ΔΥΟ DOUBLE ΤΑ ΚΑΤΑΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΙΚΑ Ε ΜΟΚΙΣ ΒΓΗΚΑ ΣΤΟ ΠΑΡΚΙΝ ΤΑ ΚΑΝΑ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ [smilie=puke.gif][smilie=puke.gif][smilie=puke.gif][smilie=puke.gif][smilie=sad2.gif][smilie=sad2.gif][smilie=sad2.gif] ΤΖΑΜΠΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ :-?

ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ [Ω ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟΝ ΑΓΓΕΛΟ

ΚΑΛΩΣ ΤΗΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΤΑΧΑ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΠΩ ΝΑ ΣΑΣ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΑΛΛΑ ΠΙΑΣΤΗΚΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΤΙΚΕΡ ΠΟΥ ΘΕΛΑΤΕ Κ ΠΕΡΑΣΕ Η ΩΡΑ!!!

Ε ΤΩΡΑ ΠΑΩ ΝΑ ΑΔΕΙΑΣΩ ΛΙΓΟ ΠΑΛΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΜΟΥ ΠΡΙΝ ΚΟΙΜΗΘΩ :think::blink::ohmy::wtf::yawn:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 753
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κορίτσια μου!!!!!!!!!!!!

Πόσα γράψατε καλε????????????

Αρχίζω........

Μαράκι μου ήτανε ξαφνικό με τον πεθερό μου.......Βασικά πάντοτε πονούσε, είχε πιεσμένο νεύρο στον αυχένα και έπρεπε να κάνει εγχείριση αλλά όταν περιμένεις από το νοσοκομείο πεθαίνεις πριν την εγχείριση........Όλοι οι γιατροί λέγανε να κάνει εγχειριση αλλά ένας στο νοσοκομείο του είπε ότι δεν είναι τίποτα και ότι έχει ψυχολογικά......Τελικά από το νεύρο έπαθε εγκεφαλικό..........Ξεκινάμε δικαστικώς τώρα.........

Ελενάκι κουράγιο...........Είσαι στην ίδια ημερομηνία με την κουνιάδα μου!!!!!!!!!!!!Κι αυτή κάνει εμετούς αλλά όχι 25 τη μέρα!!!!!!!!!!

Αναστασία καλωσόρισες στην παρέα μας.......Είμαι η Μαρίνα από Κύπρο και έχω ένα γιοκαρο 2,5 ετών τον Ορέστη.......

Ηλιάνα μου να σου ζήσει ο Άγγελος σου!!!!!!!!!!!ΗΜαρία έχει τον Κωσταντίνο, εγώ έχω τον Ορέστη!!!!!!!!Μη τα συγχίζεις!!!!!!!!!!!!!!Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια για τα σεντόνια μου!!!!!!!!!

Θάλεια περαστικά σας!!!!!!!!!

Μικα που είσαι?????????

Ζετάκι κάτι ήθελα να σου αλλά το ξέχασα!!!!!!!!Γμτ..........

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το θυμήθηκα............Εμένα ο γιος μου έχει κόψει τον ύπνο από 2 χρονών.........Δε δέχεται με τίποτα να κοιμηθεί μεσημέρι!!!!!!!!!Ξυπνά στις 8 το πρωί και κοιμάται κατά τις 8 το βράδυ.........Αναλόγως φυσικά αν πάμε στην πεθερά μου κοιμάται κατά τις 9-10...........

Dimi μου ευχαριστούμε για τη συνταγή!!!!!!!!Έχω απορία όμως.......η συνταγή λέει σε ταψάκι αλλά εσύ χρησιμοποίησες φόρμα στρογγυλή λίγο ψηλή έτσι???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΧΑΡΑΣ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΟΥ. ΕΛΠΙΖΩ ΣΕ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΟΛΑ Ή ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΕΧΕΙ ΒΕΛΤΙΩΘΕΙ ΛΙΓΟ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.

ΜΑΡΙΝΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΚΙΝΗΘΕΙΤΕ ΔΙΚΑΣΤΙΚΩΣ, ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΔΕΝ ΓΥΡΙΖΕΙ ΠΙΣΩ. ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΣΩΣΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ. ΛΥΠΑΜΑΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα στα ομορφα κοριτσια!!! Τι κσνετε ολα καλα? Εγψ σημερα βρε κοριτσια δεν ειμαι και στα καλυτερα μου...εχω ενα στομαχι μεσα στο χαλι.... :?:?:? Δεν ξερω τι να φαω...ολα μου προκαλουν μια ψιλοαηδια....δεν ξερω τι μου γινεται και εχω υπερβολικες ζαλαδες....δε παλευεται αυτο το πραγμα...καλα ημουνα στην πρωτη εγκυμοσυνη (οσον αφορα τις ζαλαδες και το στομαχι)....αλλα καθε εγκυμοσυνη και διαφορετικα συμπτωματα προφανως!!!

Ρενατα μου σε ευχαριστω για το καλοσωρισμα!!! Να χαιρεσε το παλικαρακι σου....και εγω ενα Νικολακη θα ηθελα...για στειλε λιγο θετικη ενεργεια!!!

Ηλιάνα μουσ ε ευχαριστω για τα γλυκα σου λογια! Να χαιρεσε τα παιδακια σου και ιδαιτερα τον Αγγελο που γιορταζε κιολας...να ειναι γερα και τυχερα!!

Ελενα κουραγιο καλε....τι πραγμα ειναι αυτο :shock::shock: ...και γκρινιαζω εγω για τις ζαλαδες και τις καουρες???? Πω πω κοριτσι μου πραγματικα κουραγιο και υπομονη....

Μαρινα μου συλληπητηρια για τον πεθερο σου και κουραγιο σε ολους σας. Καλα θα κανετε και θα το κυνηγησετε γιατι τελικα πολυ ευκολα ξεχνανε τον ορκο που δωσανε ολοι οι γιατροι. :twisted::twisted:

Φιλακια πολλα σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ήρθα κι εγώ!!!! καταρχήν να καλωσορίσω την στάσα...καλώς μας ήρθες κοριτσάκι, να χαίρεσαι την κορούλα σου και με το καλό να έρθει και το δεύτερο παιδάκι σου!!! εγώ είμαι η ζέτα και έχω μια κορούλα την δήμητρα, την γλωσσού της παρεας, που είναι γεννημένη 6 απριλίου 2010. ντιμάκο καλά να περάσεις και εννοείται πως περιμένουμε να μας οργανώσεις!!! βλέπεις ότι χωρίς εσένα δεν μπορούμε να οργανωθούμε!!!! όσο για το δημητρούλι μόνη της τον έκοψε τον ύπνο, δεν θέλει με τίποτα να κοιμηθεί...κοιμαται όμως για βράδυ σίγουρα ένα 12ωρο γεμάτο... ηλιάννα να χαίρεσαι το αντράκι σου!!!!! γερό και τυχερό να έιναι πάντα το κουκλί σου!!!! μαρινάκι τι να πω? και μένα πριν από 2 χρόνια ο πεθερός μου έφυγε γιατί πολύ απλά ο γιατρός ενω δεν ήξερε από αντιμετώπιση λευχαιμίας από την οποία είχε προσβληθεί έκανε πειράματα...όταν το καταλάβαμε και τον πήγαμε σε άλλο νοσοκομείο ήταν πια πολύ αργά... ρενάτα μου τι θα γίνει με το μπουφάν? πάντως τα μαγιοράλ έχουν πολύ ωραία ρούχα κι εγω μπουφάν από κει θέλω να της πάρω αλλά επειδή μας έφεραν ένα από τα ζάρα στη γιορτή της θα της πάρω αργότερα στις εκπτώσεις για να το έχω και για του χρονου. εγώ πήγα στα πρενατάλ και έιχαν 30% έκπτωση και της ψώνισα πάλι...τι θα κάνω με αυτό το παιδί που όλο της ψωνίζω δεν ξέρω... συμπεθέρα φτερνίσου λίγο, έχω αρχίσει και το σκέφτομαι σοβαρά ;);););) δώσε καμιά συμβουλή για να έρθει γρήγορα όταν μπω στη διαδικασία... φιλιά σε όλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπελουδες μου μου λειψατε , αλλα μια οι δουλειες λογω εποχης μια αυτο με το Νικο δεν ειμαι στα καλυτερα μου, πολυ αγχος εχω ακομα.... Συνεχιζουμε μια σειρα απο εξετασεις , ο καρδιολογος ειπε να ξεκινησει το χαπακι για την υπερταση..απο διατροφη τον εχω στρωσει..πιστευω...πρεπει να εχασε κ 2 κιλα ο καλος μου, λιπη,ποτα,αναψυκτικα κομμενα... Μαρινα τα συλληπητηρια μου για τον πεθερο σου κριμα, πολυ κριμα να φευγουν ετσι οι ανθρωποι...Ηλιανα μου να χαιρεσαι τον Αγγελο σου πολυχρονος, σε θαυμαζω εσενα μανουλα με τα 3 παιδακια! ολα τα προλαβαινεις! Ελενα μου σε ταλαιπωρει και αυτο το μικρακι ε? Ο Χρηστος τι κανει? Ρενατα, Ντιμη , Ζετουλα μου και γω πηγα πρεναταλ κ της αγορασα παλτο! τελειο ανυπομονω να το φορεσει. Αναστασια καλως ηρθες στην παρεα μας να χαιρεσαι την κορουλα σου κ με το καλο το μωρακι σου!!!!!!!!!!! Και γω Μαρια την λεω τη ζουζουνα μου και γεννηθηκε 11-6-2010!!!!!!!! πιστευω να μπαινω πιο συντομα να τα λεμε! αλλα οποτε μπαινω εγω δεν ειναι καμια μεσα για κουβεντα και βαριεμαι κ βγαινω. δεν φαινεται οτι ειμαι ον λινε? φιλια καλη Κυριακη κ καλη εβδομαδα. Και μενα ξεκινησε να μην κοιμαται μεσημερια , ολη μερα μεσα στην υπερενταση ειμαστε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ.

ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΜΙΚΑ ΚΑΙ ΣΕ ΧΑΣΑΜΕ. ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ. ΚΑΛΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ. ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΑΚΟΥΕΙ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΤΩΝ ΓΙΑΤΡΩΝ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΞΕΡΟΚΑΦΑΛΟΣ ΣΑΝ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ.

ΕΛΑΝΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΥΠΟΜΟΝΗ. ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΓΑΙΤΙ ΜΑΣ ΛΕΙΠΕΙΣ.

ΣΤΑΣΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ, ΑΝ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΣ ΤΙΠΟΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΤΡΑΒΑΕΙ Η ΕΛΕΝΑ. ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΟΛΗ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΜΟΥ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑΚΗ ΠΟΥ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ. ΑΝ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΩ ΕΓΩ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ, ΑΛΛΑ ΜΑΤΑΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ.

ΖΕΤΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΗΡΑΜΕ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΜΠΟΥΦΑΝΑΚΙ. ΠΗΡΑ ΤΟ 3 ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ. ΤΩΡΑ ΤΟ ΦΟΡΑΜΕ ΜΕ ΓΥΡΙΣΜΕΝΑ ΤΑ ΜΑΝΙΚΙΑ. 53 ΕΥΡΩ ΠΑΡΑΚΑΛΩ. ΟΝΤΩΣ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΗΣ MAYORAL ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟΤΙΚΑ ΚΙ ΕΧΟΥΝ ΩΡΑΙΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ. ΕΙΔΙΚΑ ΤΑ ΤΖΗΝ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ. ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΤΟΥ ΠΗΡΑ ΚΙΑΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΠΟΥΦΑΝΑΚΙ ΚΟΚΚΙΝΟ ΓΙΑ ΠΙΟ ΠΡΟΧΕΙΡΟ ΚΑΙ ΜΙΑ ΖΑΚΕΤΟΥΛΑ ΚΑΙ 3 ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ. ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ΗΤΑΝ ΤΩΡΑ ΑΥΤΑ ΓΙΑΤΙ Η ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΦΕΤΟΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΠΟΛΛΑ ΡΟΥΧΑ, ΜΙΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΝΗΨΙΟΥ ΜΟΥ ΤΑ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΤΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΑΚΟΜΗ. ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΩ ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ ΚΑΙ Η ΓΙΟΡΤΗ ΜΑΣ ΚΙ ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΘΑ ΜΑΣ ΦΕΡΟΥΝ.

ΗΛΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ ? ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΠΩΣ ΝΑΙ. ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΜΙΚΡΟΥΛΙΑ ΣΟΥ ?

ΕΜΕΙΣ ΧΘΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΦΙΛΙΚΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΣΟΥΠΕΡ. Η ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΔΙΔΥΜΑ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΙΔΙΑ ΗΛΙΚΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΝΙΚΟ ΚΑΙ ΗΡΘΕ ΚΑΙ Η ΑΔΕΛΦΗ ΤΗΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΛΛΟ ΕΝΑ 1,5 ΧΡΟΝΩΝ, ΚΙ ΕΓΙΝΕ Ο ΧΑΜΟΣ. ΜΑΣ ΠΗΡΑΝ ΛΙΓΟ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΑΛΛΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΧΑΡΗΚΑΝΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ. ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΓΕΝΕΘΛΙΑ, ΟΠΟΤΕ ΠΑΛΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΛΑ. ΠΑΩ ΓΙΑΤΙ ΜΟΛΙΣ ΞΥΠΝΗΣΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσουδια!!! Τι κανετε?

Ευχαριστω για τα καλοσωρισματα κοριτσια.

Ζετα μου μην το σκεφτεσαι καλε...βαλε μπρος να φουσκωσουμε παρεουλα!!! ;) Εκοψε τον υπνο απο τωρα? Δεν ειναι λιγο νωρις βρε Ζετα? Ισως βεβαια επειδη κοιματε πολλες ωρεσ το βραδυ για αυτο. Εμενα επειδη ξυπναει στις 7:30 λογω παιδικου και να ηθελε δεν αντεχει με τιποτα . Στις 2:30 πεφτει τουβλο και ξυπαει καλες 5:30. Αλλα ακομα και τα σαββατοκυριακα που ξυπναει κατα τις 9-9:30 παλι στις 3 παρα ειναι στο κρεβατι μεχρι τις 5:30-6! Ειναι εηαρτημενη απο το μεσημεριανο υπνο...Αφου εχθες που επειδη ηταν στη γιαγια της δεν κοιμηθηκε το μεσημερι την πηρε ο υπνος ενω επαιζε!!!! :lol::lol::lol:

Μικα μου να μας ζησου τα Μαρακια μας!!! Περαστικα κοπελα μου για τον αντρουλη σου...ευχομαι ολα να πανε πολυ πολυ καλα!

Ρενατα μου εχεις απολυτο δικιο...σε σχεση με την Ελενα ηδη νιωθω τελεια!!! Εχεις πολυ καιρο που προσπαθεις? Σου ευχομαι λοιπον με ολη μου την δυναμη να ηταν η τελευταια σου περιοδος αυτη που περασε..... ;););) και να ερθει ενας κοριτσαρος σαν τα κρυα τα νερα!!!

Φιλακια πολλα σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα φιλεναδες μου!

Να ευχηθώ για αρχήν στην Ηλιαννα αν και καθυστερημενα, να χαιρεται τον Αγγελακο της!!

Μίκα μου ευχομαι γρηγορα περαστικα στον αντρουλη σου.

Μαρίνα μου θα το κυνηγήσετε ε? Καλα να κανετε..Στα νοσοκομεία εδώ όπως και στην Ελλαδα εχουμε πολυ καλους γιατρους αλλα πολλες φορες ή τους τρωει το σύστημα, ή πεφτουμε και στους βολεμενους που δεν τους νοιαζει..

και φυσικα να καλωσορίσω με τη σειρά μου στην παρέα μας τη Στασα! Στασα μου, καλωσόρισες και να χαίρεσαι την κορουλα σου! Σου ευχομαι με τη σειρα μου μια καλη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!Εγώ είμαι η Μαρία από Κύπρο, εχω παντρευτεί Πατρινό,τωρα μενουμε Κύπρο και έχουμε ενα αγοράκι γεννημενο 01/06/10, τον Κωνσταντινο!!Ένα αστέρι!!!!

Αντε βρε Ελενακι μου, υπομονή και που θα παει θα περασουν οι εμετοι...εκανες επιστροφή στα goodys ε?? χαχαχαχα!!!!!!

Ζετα μου και μενα ο γιος μου καποτε δεν κοιμαται το μεσημερι, ότι και να του κανω...και ας εχει ξυπνησει νωρίς...με τις φασεις του είναι..

Ρενατούλα μου γλυκια σε φιλω!!!

Εμεις μια απο τα ίδια..χτες δουλειες και το βραδακι πηγαμε για ενα καφεδακι με τον Κωνσταντινο να είναι πολύ ησυχος!!!Σαν κυριος καθόταν!!!Σήμερα αλλη μια βολτουλα καναμε με το αυτοκίνητο σε μια παραθαλασσια περιοχη, προσκυνησαμε σε ενα ξωκλησι και τον ταισα στο αυτοκίνητο και το ευχαριστήθηκε!!!

Σας φιλω γιατι με φωναζει ο γιος!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια μου !!!!!

Επέστρεψα κι είμαι μια χαρούλα. βλέπω αλλαγές αλλαγές ....

Καλωσόρισες λοιπόν Αναστασία στη παρεούλα μας είμαι σίγουρη ότι θα την αγαπήσεις όπως την αγάπησα κι εγώ, αν και δεν μπήκα από την αρχή αρχή. Είμαι η Ντίμη (κοινώς Δήμητρα) λοιπόν κι έχω μια πριγκηποπούλα, ομορφούλα και τσαχπινούλα .... κουκουαααααουουυυ .... την ΑνναΜαρία που γεννήθηκε την 01/04/10 σαν ψέμα ήταν στ' αλήθεια ... !!!!! Να σου ζήσει κι εσένα το Μαράκι σου κ με το καλό για τον επόμενο "επισκέπτη".... !!! :P:P:P

Εγώ πέρασα πολύ ωραία... μακάρι να ήταν κι άλλο .

Τώρα πίσω ... με συμπτώματα μύξας και μπουκώματος η Ανναμαρία μου... αλλά θα το παλέψουμε .. οπότε κοριτσάκια μου υπομονή να γίνουμε καλά τωρα ... και θα τα πούμε σύντομα

Βρε Ελενάκι μου δεν το έκανα επίτηδες κοριτσάρα μου ... χαχαχχαχαχαχχααααααα αλλά ήταν σίγουρο οτι αυτό θα γινόταν...

:lol::lol::lol:

Φιλάκια στις υπόλοιπες ... δεν προλαβαίνω να σας πω άλλα .... Ρενατούλα Μαρινάκι Μαράκι Ηλιανούλα Συμπεθερούλα... Θαλίτσα Μικούλα, Ζετούλα μου κι όσες άλλες ξέχασε το γερασμένο μου μυαλουδάκι... θα τα πούμε στην πορεία ..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΤΗΝ ΤΑΞΙΔΙΑΡΑ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΜΑΣ. ΗΜΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΡΝΟΥΣΕΣ ΚΑΛΑ. ΑΛΛΑ ΑΤΥΧΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΠΟΥ ΜΠΟΥΚΩΣΕ. ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΟΜΩΣ. ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ. ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ ΛΟΙΠΟΝ. ΟΠΟΤΕ ΠΑΕΙ Η ΣΥΝΑΤΗΣΟΥΛΑ ΜΑΣ ΚΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΔΒΟΜΑΔΑ. ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΤΟ ΠΕΤΥΧΟΥΜΕ ΟΜΩΣ, ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΠΑΕΙ ?

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΟΜΟΡΦΑ ΤΟ ΣΚ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΥΧΕΡΟΙ ΓΙΑΤΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΗ ΣΥΜΜΑΧΟΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΒΟΛΤΕΣ ΜΑΣ. ΑΝ ΠΙΑΣΕΙ ΤΟ ΚΡΥΟ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ.

ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΧΘΕΣ ΣΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ. Ο ΜΙΚΡΟΣ ΤΟ ΚΑΤΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΕ. ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΒΓΑΛΑ ΒΟΛΤΙΤΣΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ. ΕΚΑΝΑ ΨΑΡΟΣΟΥΠΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ. ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΤΩ ΡΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ.

ΣΤΑΣΑ ΜΟΥ ΚΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ. ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΤΡΙΩΡΟ Ή ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 5 ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΧΟΡΟΠΗΔΑΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 12.ΟΟ.

Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΠΙΑΝΑΝ.....ΕΙΜΑΙ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΜΕΝΗ ΕΓΩ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΣΧΕΔΟΝ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑ (6 ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ) ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΑΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ. ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ ΜΟΥ ΛΗΓΟΥΝ ΑΔΟΞΑ. ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑ ΜΟΥ ΗΜΟΥΝ ΤΥΧΕΡΗ. ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΑΚΟΜΗ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ. ΤΩΡΑ ΕΧΩ 4 ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΞΑΝΑ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΕΝΤΑΤΙΚΑ, ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΑΔΕΛΦΑΚΙ. ΑΥΤΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ. ΔΕΝ ΛΕΩ ΑΛΛΑ, ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΤΟ ΞΕΡΟΥΝ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΚΟΥΡΑΣΤΟΥΝ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να'μαι κ εγω να πω μια γρηγορη καλησπερα στις μανουλες αγαπημενες φιλες μου!!!!!!!

πως ειστε κοριτσακια μου , σας εχω διαβασει αλλα συγχωρεστε με που δεν θα πολυσχολιασω :oops::oops:

εχω την αννα μαρια μου σημερα να ψηνεται στον πυρετο κ η νυχτα θα δειξει.... :(:(:(

κατα τ'αλλα ειμαστε μια χαρα , κ φυσικα ειμαι σε αναμονη κ για τα αγορια ....

ελενα , στασα , ρενατα , ντιμακο , ζετουλα , μικακι (μη χανεσαι κοπελα μου) , μαρινα , μαρακι , θαλλιτσα κ οποια αλλη ξεχναω (ελπιζω να μην ξεχναω..) πολλα πολλα φιλια κ την αγαπη μου!!!!!

κοριτσια η αλεκα που εχει χαθει? εχει καμια νεα της??

καλο σας βραδυ κοριτσακια μου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.............

Περαστικά στα αρρωστούλικα!!!!!!!!!!!

Εμείς είμαστε καλά, ο Ορέστης στη γιαγιά, η μαμα και ο μπαμπας δουλειά.......Τα ίδια..........

Προσπαθούμε να συνέλθουμε.......ο άντρας μου παραπονιέται πως νιώθει συνέχεια κουρασμένος!!!!!!!!Μετά από τόση πίεση νομίζω είναι λογικό...........

Ο Ορέστης άρχισε να μας ζητάει αδερφάκι........μια λέει θέλει κοριτσάκι μια λέει θέλει και τα 2 (δίδυμα θα κάνω) :o:o:o:o:o:o:o:o και λέει πως θέλει να το πάρουμε και στο σπίτι μας!!!!!!!!!!!!!!Άιντε άιντε!!!!!!!!!!!

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΛΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΛΛΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΑΝΤΡΑΚΙΑ ΣΟΥ.

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΝ ΚΑΙ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΣΕ. ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΝΑ ΝΙΩΘΕΙ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΟΣ. ΚΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ ΖΗΤΑΕΙ ΑΔΕΛΦΑΚΙ ? ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΟΛΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ. ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΕΙΣ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΙ ΕΣΥ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια μου τι κάνετε? εγώ δεν είμαι στα καλύτερά μου :cry::cry::cry: έχω θέματα με τα γυναικολογικά μου και περιμένω τα αποτελέσματα κάποιων εξετάσεων την πέμπτη... ευχηθείτε μου να πάνε όλα καλά... δεν σας σχολιάζω αλλά σας σκέφτομαι. φιλιά!!!!

post-12053-13873939812805_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες ...τι μου κανετε? Εγω απο εχθες εχω τρομερη υπνηλια...θα με βολευε να κοιμαμε ολη την ημερα...μου φαινετε οτι σε λιγο που θα βαλω την μιρκη για υπνο θα τη πεσω και εγω....

Κατα τα αλλα μια χαρουλα...λιγο ταλαιπωρουμαστε με την μικρη μου στο παιδικο...δεν θελει να φαει καθολου και μενει πολλες ωρες νυστικη...ερχετε το μεσημερι σπιτι και δεν σταματαει να τρωει.... :lol::lol::lol: Πραγματικα δεν ξερω τι να κανω...μιλησα και με την ψυχολογο σημερα και μου ειπε οτι ειναι απο το αγχος του αποχωρισμου και οτι θα περασει σιγα σιγα...απλα με κανει ετυπωση γιατι στην αρχη πηγε με τρελη χαρα και τωρα ξαφνικα δε θελει ουτε να φαει ουτε να παιξει με τα αλλα παιδακια...παιζει μονο μονη της...δε ξερω ελπιζω να περασει γρηγορα γιατι με στεναχωρει...

Δημητρα μου περασατε ομορφα!!! Μπραβο βρε κοριτσι...αντε να περασει και το κρυωματακι και να ειναι ολα υπεροχα!!!

Ρενατα μου εγω την ευχη την δινω και μακαρι να πιασει...ειναι δυσκολα οτα ταλαιπωρησε ετσι για κατι τοσο υπεροχο...μακαρι λοιπον να ερθει αλλο ενα θαυμα στη ζωη σου!!! Χριστουγεννα ερχονται και τα θαυματα ειναι πολυ πιο πιθανα....

Ηλιανα περαστικουλια για το αστερακι σου..ελπιζω να ειναι καλυτερα!!

Μαρινακι μου αφου το παιδι θελει παρεα μην του χαλας το χατηρι.... ;)

Ζετα μου ευχομαι να πανε ολα καλα....περιμενουμε νεα σου....

Φιλακια σε ολες...παμε να πλυνουμε δοντακια και νανι...για να δουμε θα κοιμηθω και εγω????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου..........

Ζετάκι όλα καλά θα πάνε.........Μην ανησυχείς........Εμείς θα σε σκεφτόμαστε και θα περιμένουμε τα αποτελέσματα....

Καλά λέτε να βάλουμε μποστά για το δεύτερο!!!!!!!!!

Εμείς τα ίδια.......Τετάρτη σήμερα οπότε θα φύγω νωρίς!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα !!!!!!!!!

Βρε Ζετούλα μου, θέλω να μην στεναχωριέσαι καθόλου! Εννοείται ότι όλα καλά θα είναι !!!!!! Προφανώς λίγο άγχος λίγο ορμονικά έχει αναστατωθεί ο κύκλος .... εεε ??? Οτι και να ναι θα περάσει αυτό να σκέφτεσαι μόνο.... Φιλιά στη Δημητρούλα μας!!!

Ρενατούλα μου όντως δεν μας θέλει ούτε αυτή τη βδομάδα ... με τη σκατουλίτσα μου που μου μπούκωσε ... θα κάναν αταξίες με το μπαμπά της το ΣΚ το πιο πιθανό.... αλλά τι να κάνω η μάνα - δεν τολμώ να τους κάνω παρατήρηση!!! :lol::lol:

Μαρινούλα μου όλοι κάπως έτσι είμαστε ... κουρασμένοι, πιεσμένοι, πεσμένοι ψυχολογικά, και άστα βράστα... ΥΠΟΜΟΝΗ!! μΩρέ εννοείται ότι θα βάλεις μπροστά.... τι?? ο Ορεστάκος θα μείνει χωρίς αδερφάκι ???? χαχχαχαχα :D:D:D είναι ωραία να τα λες σε τρίτους κ να βγάζεις την ουρά σου απ εξω!!! :lol::lol::lol:;);):lol::lol::lol:;);) χιχιιχχιιχιχιιι

Αναστασία μου το βρίσκω λογικό αν πήγατε πρώτη χρονιά φέτος παιδικό. Είναι αντίδραση του παιδιου πολύ φυσιολογική θα έλεγα αν κι η δικιά μου δεν το έκανε αυτό ... κ να ξέρεις ... απο όση εμπειρία έχω κι από τα υπόλοιπα παιδιά του σταθμού μας (εγώ την ΑνναΜαρία την πήγα από πέρυσι το Σεπτέμβρη 17 μηνών τότε) στην αρχή δεν έχουν ακόμα συνειδητοποιήσει ότι εκεί έίναι ένας χώρος οπου θα πηγαίνει υποχρεωτικά κάθε μέρα όλες τις μέρες του χρόνου σχεδόν και θα μένει μόνο του ... κλπ.... όταν το πάρουν πρέφα... το λογικό είναι να αντιδράσουν με κάποιο τρόπο ... κάποια προτιμούν το δικό σας (την ασιτία δηλαδή χαχααχαχαα) κάποια ... κάτι άλλο ... του τύπου όταν γυρίζουν σπίτι είναι μες την γκρίνια, τα νευρα την αντιδραση.... (π.χ. ΑνναΜαρία) και πολλά άλλα που έχω ακούσει κατά διαστήματα... Οπότε θεωρώ ότι δεν πρέπει να ανησυχείς καθόλου - μπόρα είναι θα περάσει και να μην την πιέζεις για το φαγητό όσο γίνεται ;);):):)

Μαράκι τι κάνεις ???

ηλιανούλα μου φιλάκια πολλά !

Συμπεθέρα περαστικούλια - είσαι λίγο καλύτερα σήμερα ???

Ελενάκι μου ... κερνάω μπουγάτσα ... κόπιασε !!!! :lol::lol:

Φιλιά πολλά σε όλες τις άλλες !!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια...τι κανετε? Εμεις καλα λεμε...τα ιδια με τον παιδικο...μηδεν βελτιωση...αχ

Δημητρα απο οτι καταλαβα δουλευεις σε παιδικο. Αν μπορεις βοηθησε με λιγο γιατι στεναχωριεμαι....Λοιπον η Μαρια μου ξεκινησε στις 1 Οκτωβριου λογω το οτι εκλεισε τα 2,5 στις 18 Σεπτεμβριου. Τις πρωτες 2 εβδομαδες ηταν ολα τελεια. Φτασαμε να φευγουμε στη 1 η ωρα!!! Τρωγαμε ολο το φαγητο και περναμε μερος σε ολες τισ δραστηριοτητες. Ξαφικα την τριτη εβδομαδα δεν ηθελε με τιποτα να παει. κλαματα,εμετοι και μονιμα πισω απο την πορτα να κλαιει...ξαναγυρναμε βεβαια στο 11 και μετα απο μια εβδομαδα σταματαει το κλαμα αρχιζει παλι να τρωει αλλα δεν μπαινει να παιξει με τα αλλα παιδακια. Καθοταν στην αιθουσα του φαγητου μεχρι τις 11 μετα στη πορτα με κλαματα. Το πηγαμε ξανα 12:30 (για να τρωει κιολας) και συνεχιζε ετσι. Ετρωγε πρωινο-επαιζε μονη της-ετρωγε μεσημεριανο και περιμενε στη πορτα με την τσαντα. Την προηγουμενη εβδομαδα εκοψε και το φαγητο. Μεχρι χθες εκλαιγε λιγο στη αρχη που την αφηνε ο αντρας μου αλλα μετα σταματουσε και επαιζε μονη της στη αιθουσα του φαγητου μεχρι να παω εγω στις 12:30. Σημερα η μονη διαφορα ηταν οτι δεν εκλαψε το πρωι. Αλλα δεν θελει με τιποτα ουτε να φαει ουτε να παιξει με τα αλλα παιδακια. Οταν την ρωταω γιατι δεν τρωει και γιατι δεν παιζει με τα παιδακια μου λεει οτι " θελω την μαμα μου" Αυτη ειναι η ιστορια μας ...αμα μπορεις να με βοηθησεις καπως θα σου ειμαι ευγνωμων....!!!!

Εαν καποια αλλη εχει παρομοια εμπειρια ας με βοηθησει....

Συγνωμη για το μεγαλο μηνυμα αλλα ελπιζω να με καταλαβαινεται!~!!!!

Φιλακια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου μη σκας !!!! Σε καταλαβαίνω ότι στεναχωριέσαι να βλέπεις το παιδί σου έτσι αλλά είναι μέσα στα πλαίσια της προσαρμογής πιστεύω. Οχι, δεν δουλευω σε σταθμό, εννοούσα "σταθμό μας" το σταθμό που πηγαίνω την Αννα Μαρία από πέρυσι τον Σεπτέμβρη (τότε στο τμήμα των βρεφών- τώρα στα μεγαλύτερα) !

Αλλά εχω διαβάσει πολύ για την θεωρία της προσαρμογής των παιδιών σε παιδικόύς (στο ιντερνετ) και επίσης έζησα απο κοντά όλα τα παιδιά του σταθμού της Αννας μαρίας και μιλάω πολύ κ με μαμάδες αλλά με τις δασκάλες των παιδιών που πλεον τις ξέρω πολύ καλά !

Ειδα παιδί που έκλαιγε τρεις μήνες συνέχεια πρωί και απόγευμα - είδα παιδί που δεν κοιμότανε ποτέ το μεσημέρι στον σταθμό !! Ειδα παιδιά που δεν τρώγανε καθόλου σαν το δικό σου ... Ειναι αντιδράσεις των παιδιών για να σουπουν με τον δικό τους τρόπο οτι προτιμούν να ειναι μαζι σου κι οχι στο σταθμό χωρίς αυτό να σημαινει ότι δενπερνανε καλά εκει. Ειναι ο φόβος τους οτι μπορεί να σε χάσουν (ειδικα αν εισασταν πολύ δεμένοι), κι όλα αυτά είναι μέχρι να καταλάβουν (το κάθε παιδί έχει τον δικό του χρόνο) ότι αυτό θα γίνεται μόνο για λίγες ωρες το πρωι κι ότι πάντα θα πηγάινεις να το παίρνεις κ να το γυρίζεις σπίτι του κι οτι το αγαπάς το ίδιο πάντα κι όλα αυτά πρέπει κάθε μερα να του τα λες κ να του εξηγείς ότι εκεί θα περνάει καλά, θα το προσέχουν, ότι είναι ΜΟΝΟ για λίγες ώρες κι ότι ΠΑΝΤΑ θα πηγαίνεις να το παίρνεις από το σχολείο και ξανά και ξανά να τα λες κ να τα ξαναλες... !!!! Θέλει υπομονή και κουράγιο ! Μπες λίγο κ συ αν προλαβαίνεις στο ιντερνετ και ψάξε για προσαρμογή σε παιδικούς και σχετικά θέματα...

Αυτή είναι απλά η δική μου εκτίμηση.... Αλλά θα σου πουν καλύτερα κ στο σταθμό το δικό σας την άποψή τους ... τι σου λένε εκεί ? Τα αλλα παιδιά τι κάνουν ? Ρώτα και μάθε να δεις πως πραγματικά περναει εκεί... τι κάνουν ολη τη μερα... αν καποιο παιδί είναι τυχόν βιαιο , χτυπάει τα άλλα ας πούμε.. αν τα μαλώνουν οι δασκάλες τους κ τα βάζουν τιμωρίες ... κάνε κανά αιφνίδιο έλεγχο κι εσύ ... Σιγούρεψε δηλαδή πρώτα ότι οι συνθήκες του σταθμού σας είναι καλές και μετά θα δεις τι θα κάνεις... Δεν ξέρω αν σε βοήθησα καθόλου ... αλλά και πάλι σου λέω είναι δική μου εκτίμηση αυτή και δικές μου εμπειρίες .! ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου τί κανετε?

Στασα μου, μαλλον θεμα προσαρμογής είναι αλλα παίζει να είναι και κανενα παιδακι επιθετικό..ή να πηρε καμια δασκαλα με στραβό ματι..προσπαθησε να της μιλάς για το πόσο ωραίος είναι ο σταθμός, λεγε της ιστοριούλες, φανταστικές, για παιδάκια που πήγαν και που περασαν όμορφα και εμαθαν ένα σωρό πράγματα εκεί..και φυσικά αυτό που είπε η Ντίμι, να της λες ότι την αγαπάς και εσύ και ο μπαμπάς της, και ότι είναι για λίγες ωρες μόνο και καθε μεσημερι θα ερχεται σπίτι..

Ζετα μου μην ανησυχείς..τίποτα δε θα είναι..σου στελνω όλη μου τη θετική ενεργεια και την αγάπη!

Ντίμι μου πώς είσαι? Ρενατα μου? Μίκα μου που χανεσαι? Μαρινάκι μου βαλτε μπρος να μη χαλας χατήρι του παιδιου!! Ελενακι μου είσαι καλύτερα? Θένα μου πώς πας? Ηλιάννα μου τα ζουζουνια σου είναι καλύτερα?

Εμεις μια από τα ίδια..περιμενω παιδακι τώρα να ερθει..σας είχα πει ότι ο νονος του Κωνσταντινου εκανε εγχείρηση το πόδι του στον αστράγαλο ε? του είχανε βαλει μεσα πλατίνα κλπ και τελικα οι πληγες δεν κλείσανε γιατί επαθε μολυνση..καποιο μικρόβιο από το χειρουργείο μαλλον..και παλι χθες του το ξανανοιξανε και του βγαλανε τις βιδες και την πλατινα και το επλυναν εσωτερικα και πηρε και κομματι ο γιατρός από το κοκκαλο για βιοψια...18 χρονων είναι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω ρε κοριτσια....τι να πω οταν την ρωταω πως περνας στο σχολειο μου λεει ειναι ωραια,...παιζω τραγουδαω απλα δεν τρωω γιατι θελω την μαμα μου.

Εχθες που ηταν και η μερα της ψυχολου,καθε Τριτη ερχετε, μου ειπε οτι δε ειναι υπερβολικο και οτι πιστευει πως συντομα θα συνελθει. Ειναι λεει καθαρα θεμα αποχωρισμου. Τα υπολοιπα παιδακια οποτε παω τα βλεπω ολα στην αιθουσα να παιζουν χαρουμενα εκτος απο την Μαρια που καθεται στην εξω αιθουσα στο παραθυρο και περιμενει. Αλλα ποτε δε κοιταει εξω. Τα παιδακια κοιταει...ωχ τι να πω ελπιζω να αλλαξει γρηγορα γιατι τρελαινομαι.... :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...