Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 ΝΟ15!!ΚΑΛΩΣΟΡΙΖΟΥΜΕ ΤΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙΑ!!


Recommended Posts

Μπράβο συμπεθερούλα μου...

Πολύ χαίρομαι που ξεκίνησες κάτι για τον εαυτούλη σου !!! ΠΟλυ καλά έκανες !!!

Μαρινάκι κι εδώ εχει πολύ πολύ ζέστη!!!!!!!!!!!!!! Κι εγώ με κοντομάνικα είμαι.... !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 753
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ. ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ.

ΝΤΙΜΗ ΜΟΥ ΜΗΝ ΜΟΥ ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΣΑΙ. ΔΕΝ ΜΙΛΑΣ ΜΟΝΗ ΣΟΥ. ΑΠΛΑ ΕΓΩ ΑΥΤΕΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΔΙΑΘΕΣΗ ΓΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ. ΕΙΔΙΚΑ ΧΘΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΟΥΝΤΑΔΑ ΤΟΥ ΚΑΙΡΟΥ. ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΛΙΑΚΑΔΑ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ 2 ΩΡΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ. ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΑ ΚΟΥΒΑΔΑΚΙΑ ΕΠΑΙΖΕ. ΒΡΗΚΕ ΚΙ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΠΟΥ ΤΑΙΡΙΑΞΑΝΕ ΚΑΙ ΓΙΝΑΝΕ ΦΙΛΟΙ. ΠΕΡΑΣΕ ΠΟΛΥ Η ΩΡΑ ΚΑΙ ΞΑΠΛΩΣΕ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΚΑΝΑ ΤΕΤΑΡΤΟ.

ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΜΕ ΠΗΡΕ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΕΙΝΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ. ΠΑΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟ.

ΘΕΝΑ ΜΟΥ ΕΣΥ ΔΕΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΜΕ ΟΛΟ ΑΥΤΟ. ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΣΟΥ ΘΑ ΤΟ ΕΨΑΧΝΑ ΛΙΓΟ.

ΚΑΛΕ ΤΙ ΕΠΑΘΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΤΗΣ ΘΑΛΕΙΑΣ ΣΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΘΟΥΜΕΝΑ ? ΜΑΘΑΤΕ ΝΕΟΤΕΡΑ ?

ΘΑΛΕΙΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ......

ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ? ΣΕ ΧΑΣΑΜΕ ΠΑΛΙ.

ΜΑΡΙΝΑ ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΑΞΙΔΑΚΙ ΣΑΣ. ΣΑΣ ΖΗΛΕΥΩ. ΚΑΙ ΤΑ ΣΕΤΑΚΙΑ ΠΟΥ ΠΟΥΛΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ. ΚΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ.

ΜΑΛΛΟΝ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΡΑΠΕΖΙ ΤΟ ΚΟΥΝΙΑΔΟ ΜΟΥ, ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ ΚΑΛΑ, ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ 3. ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΑΝΑΚΑΤΩΣΟΥΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΚΕΠΤΟΜΑΙ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ? ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΤΟ ΤΟΣΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΙ ΑΥΤΟ. ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΣΤΗΝ ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΘΑ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΑΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΟΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΘ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΑ ΝΑ ΔΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΗΝ ΑΔΕΛΦΟΥΛΑ ΜΟΥ, ΠΟΥ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΠΟΛΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Ρενατούλα μου που οι εξετάσεις ήταν οκ .. αν και δεν είχα αμφιβολία ... τώρα καλή συνέχεια ;)

Εμένα να σου πω την αλήθεια πολλές φορές μ αρέσει ο βροχερός καιρός και η συννεφιά ... κυρίως τα Σαββατοκύριακα που μ αρέσει να είμαι στο σπιτάκι μου με τους αγαπημένους μου (μπαμπα κ κόρη)... κ να χουζουρεύουμε από κρεβάτι σε καναπέ και ταναπαλι ... :lol::lol:

Ελενάκι μου κουράααγιοοοοοοο !!!!!!!!! Πολύ γέλασα βέβαια με τα ανθρωπάκια που έβαλες .... χαχαχχαχχαχααααααααααα

:lol::lol::lol:

Εγώ αν θέλει ο Θεός την Παρασκευή λέω να πάρω μια αδειούλα (αν μου την δώσει το boss) γιατί ετοιμάζουν οι συμμαθητές μου reunion στη Σύρο.... για να δούμε αν είμαστε καλά ... θα σας ενημερώσω....

Κατά τ άλλα καλά ..... Φιλάκια πολλά σε όλες !!!!!!!!!!!!!!

Υ.Γ. Ζετούλα μου σας ετοιμάζω τη φόρμα του κέικ .... όπως μου ζήτησες .... χαχχαχχαχα φιλάκια στο όμορφο Δημητρούλι !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια............

Dimi μου μας άνοιξες την όρεξη.........κι αυτό το κεικ γεωγραφία όλα τα λεφτά!!!!!!!!!!Περιμένω τη συνταγή!!!!!!!

Εμείς έχουμε τα κάτω μας........χάσαμε τον πεθερό μου και είμαστε όλοι χάλια...........

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σας κοριτσακια μου καλα , εδω κ εγω!!! μπηκα μια στα πεταχτα κ να παω βουυυυρ για υπνο γιατι ειμαι ενα πτωμααα...

πως ειστε ? τι κανετε??? σας εχω διαβασει αλλα ως συνηθως με διαλλειματα...

εμεις καλα ειμαστε , μονο που εδω κ ενα μηνα εχουμε (κ τα τρια μου αυτες τις κολομυξες κ τον κολοβηχα κ δεν λενε να φυγουν... ποτε φευγουν για λιγο κ μετα ξανα μανα.....τεσπα , σημασια εχει οτι ειμαστε καλα σε γενικες γραμμες!!!!

συγχωρεστε με που δεν σχολιαζω αλλα ειμαι τοοοσο κουρασμενη που δεν εχω κουραγιο...

πολλα φιλακια σε ολες σας μανουλιτσες μου κ στα μικρουλια παιδακια μας!!!!!

την αγαπη μου!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ομορφούλες !!!!!!!!!! Για εσάς που έχετε ασχημείνει ... δεν ισχύει η καλημέρα ..... ΧΑΧΧΑΧΑΧΧΑΑΑΑ :lol::lol::lol:

Μαρινάκι μου τα συλληπήτήριά μου !!!!!!!!!!!!!!!!!! Να είστε καλά να τον θυμόσαστε!!!

Ηλιανούλα κουράγιο .. .θα περάσει κι αυτό !!!

... κι επειδή συνεχίζω να νιώθω ότι μιλάω μόνη μου .... θα σας αφήσω τώρα .....8-)

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΣΈ ΌΛΕΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://hungryforhungry.blogspot.gr/2008 ... _8772.html

ΑΥΤΉ ΤΗΝ ΣΥΝΤΑΓΗ ΕΚΑΝΑ ΕΓΩ ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΖΕΤΟΥΛΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΟ ΖΗΤΗΣΑΤΕ!

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ !!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου?

Παρουσα!!!

Μαρινακι μου συλληπητηρια..από τί πεθανε? ξαφνικό ήταν?

Ζετουλα μου περαστικα σας..και υπομονή!!

Θαλίτσα μου περαστικα στον αντρα σου και κορίτσια μου αμα μαθετε κατι πειτε και σε εμας νεότερα!!!

Ντίμι μου, χρυσοχερα μου!! Όλα φαίνονται τελεια αλλα με ενθουσιασε το ζεβρε κεικ!!Εγω το φτιαχνω σε φορμα με τρυπα στη μεση αλλα θα το δοκιμασω και ετσι για να βγει αυτό το αποτελεσμα!!!

Ελενακι μου υπομονη...!!!!

Κοριτσακια μου θα σας τα γραψω λίγο βιαστικα γιατι μολις ηρθαν κατι απροσμενες επισκεψεις!!Εμεις καλα είμαστε, το Σαββατο είχα πεθανει κυριολεκτικα στις δουλειες...όλη τη βδομαδα δεν κανω τίποτα σχεδόν και μενουν όλα για το Σαββατο..και ειχα και ενα παιδακι και με εβγαλε απο το προγραμμα μου!!Κυριακη πηγαμε μια εκδρομη με τον αντρα και τον Κωνσταντινο μου και Δευτερα χτες ήμουν αυπνη και κομματια...αυτα..τα υπολοιπα αργότερα...

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ ΜΟΥ. ...

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΣΥΛΛΗΠΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ. ΗΤΑΝ ΑΡΡΩΣΤΟΣ ? Ή ΣΑΣ ΗΡΘΕ ΞΑΦΝΙΚΟ. ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΝ ΕΙΧΑΜΕ ΠΕΙ ΚΑΤΙ.

ΗΛΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΥΠΟΜΟΝΗ, ΓΙΑΤΙ Ο ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ.

ΝΤΙΜΗ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΦΟΒΕΡΕΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΕΣ ? ΕΙΣΑΙ ΚΡΥΦΑ ΝΟΙΚΟΚΥΡΑ ΕΣΥ. ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ ΓΛΥΚΑ !!! ΤΥΦΛΑ ΝΑ ΕΧΕΙ Ο ΠΑΡΛΙΑΡΟΣ. ΕΓΩ ΜΙΑ ΜΟΥΣ ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΠΗΓΑ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΠΗΞΕ ΟΠΩΣ ΕΠΡΕΠΕ. ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΚΑΛΗ ΣΥΝΤΑΓΗ ? ΑΝ ΠΑΣ ΤΟ ΣΚ ΣΤΗΝ ΣΥΡΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΟΥΠΕΡ ΓΙΑΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΚΑΙΡΟ. ΖΗΛΕΥΩ ΠΟΛΥΥΥΥΥ......ΕΜΕΙΣ ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΛΟ ΚΑΙΡΟ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΣΚ ΙΣΩΣ ΑΝΕΒΟΥΜΕ ΣΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ.

ΕΛΕΝΑΚΙ ΦΟΒΕΡΟ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑΤΑΚΙ ΣΟΥ. ΣΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ ΚΑΙ SMS ΣΗΜΕΡΑ. ΠΡΟΛΑΒΕΣ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ ?

ΕΜΕΙΣ ΗΣΥΧΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ. ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΗΝ ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΓΙΝΑΜΕ ΠΑΛΙ ΓΟΥΡΟΥΝΑΚΙΑ. ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΠΟΥΦΑΝ. ΑΝ ΠΙΑΣΕΙ ΤΟ ΚΡΥΟ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΙ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ. ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ. ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΓΙΑΓΙΑ ΤΩΡΑ ΚΙ ΕΤΣΙ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ. ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΠΟΛΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΣΕ ΕΙΔΑ ΕΣΕΝΑ. Ο ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ? ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ ΔΙΑΒΑΖΩ. ΜΠΡΑΒΟ, ΜΠΡΑΒΟ !!!!

ΚΑΛΕ Η ΜΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΦΑΝΕΙ ? ΒΡΗΚΕ ΕΥΚΑΙΡΙΑ Η ΝΤΙΜΗ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΚΛΕΨΕΙ ΤΗΝ ΔΟΞΑ. !!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aaaaaaaaa ρε ρενατούλα ... μας έλειψες ... χαχαχχαχχαχαχαααααααααααα καλοοοοοοοο ... εμ βέβαια θέλω να της πάρω τη δόξα..... χαχαχαχαχααααα

βρε ελενάκι μου... πες μας μονο πως πας ... σου πέρασαν τα ναυτιλιακά φαινόμενα.... :lol::lol::lol: πόσο ακριβώς είσαι τώρα ??? και πότε (ποια μέρα το πρωτοκατάλαβες ) ότι το πιασες το σποράκι ... ?????χιχιιχχιιχιχι

Φιλούρες χρυσές μου....

Εμείς καλά ,,, κι εγώ μαλλον θα φύγω τελικά παρασκευή απόγευμα για τη Σύρο.. κ θα γυρίσω Κυριακή .... έτσι λέω τουλάχιστον τώρα ... μέχρι αύριο μπορεί να αλλάξω γνώμη !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι ΚΑΛΕ ΜΗΝ ΘΥΜΩΝΕΙΣ ΕΣΥ Η ΑΠΟ ΠΑΝΩ :mrgreen:

ΧΑΛΙΑ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΞΕΡΝΑΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΠΕΘΑΙΝΩ ΛΙΩΝΩ ΣΑΝ ΤΟ ΚΕΡΑΚΙ ΤΙ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ Η ΕΡΜΗ!!!

ΟΠΩΣ Σ ΕΙΠΑ ΔΕΝΝ ΕΩ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΟΥΤΕ ΝΑ ΓΡΑΨΩ!!!

ΧΤΕΣ ΗΤΑΝ Η ΜΟΝΗ ΜΕΡα που ΕΚΑΝΑ ΕΜΕΤΟ ΜΟΝΟ 5 ΦΟΡΕς!!! :D

ΓΙΑΤΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ Ο ΜΕΣΟΣ ΟΡΟΣ ΕΙΝΑΙ 20-25 ΦΟΡΕΣ :?:?:?:?:?:?

ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΑΥΤΗ Η ΕΓΓΥΜΟΣΥΝΗ ΘΑ ΕΙΝι διαφορετικη ελπιζα τουλαιστον αλλα μπα μια απο τα ιδια!!!!

ΣΑΣ ΦΙΛΩ Κ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΤΑΞΙΔΙΑΡΑ!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΧΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΓΝΩΜΗ. ΝΑ ΠΑΣ.....ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΘΑ ΕΡΧΟΜΟΥΝ ΚΙ ΕΓΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ.(ΠΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΔΗΛΑΔΗ).

ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΧΘΕΣ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑΜΕ ΑΚΟΜΗ ΜΠΟΥΦΑΝΑΚΙ. ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟΥ ΠΑΡΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΠΡΟΧΘΕΣ ΕΔΩ ΚΟΝΤΑ ΣΕ ΕΝΑ ΣΥΝΟΙΚΙΑΚΟ ΜΑΓΑΖΑΚΙ. ΤΗΣ MAYORAL ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ.

ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΠΡΙΝ ΚΑΝΑ ΜΙΣΑΩΡΟ. ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΒΓΗΚΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΣΥΝΕΦΙΑ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗ.

Η ΕΛΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΗ ΧΑΛΙΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ. ΤΟ ΠΙΟ ΠΙΘΑΝΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΡΑΣΕΙ ΜΟΛΙΣ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΙΣ 12 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ. Η ΜΗΠΩΣ ΤΙΣ ΕΚΛΕΙΣΕ ΚΙΟΛΑΣ ?

ΑΛΗΘΕΙΑ ΒΡΕ ΕΛΕΝΑΚΙ ΣΕ ΠΟΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΣΑΙ ? ΒΑΛΕ ΚΑΝΑ ΤΙΚΕΡΑΚΙ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΜΕ. ΑΦΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΣΥΜΠΑΣΧΟΥΜΕ. ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΠΩΣ ΤΑ ΦΕΡΝΕΙΣ ΒΟΛΤΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΧΑΛΙΑ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΤΩΡΑ ΣΕ ΕΙΔΑ ΕΣΕΝΑ. ΚΑΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑ ΚΑΙ ΑΡΓΩ ΝΑ ΛΑΒΩ ΤΙΣ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΕΙΣ. ΚΑΙ ΠΡΟΛΑΒΑ ΕΓΩ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ.

ΚΑΝΕΙΣ ΕΜΕΤΟ 25 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ? ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ. ΚΑΙ ΗΣΟΥΝ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΧΡΗΣΤΟ ? ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΣΟΥ ΛΕΜΕ ΥΠΟΜΟΝΗ. ΑΛΛΑ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ? ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ? ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ. ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ? ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια μου γεια σας!!! μπαίνω στα πολύ βιαστικά μιας και κάνω μπάνιο το δημητρουλι. Είμαστε καλά απλά η κοράκλα μου έκοψε τον μεσημεριανό ύπνο κι έτσι δεν έχω καθόλου χρόνο...το καλό είναι ότι κοιμάται 8:30 με 9 αλλά μετά εγώ είμαι κομμάτια... μαρινάκι συλληπητήρια για τον πεθερό σου. συμπεθερούλα μου είσαι ηρωίδα, τι να πω? 25 εμετοί τη μέρα και παρόλα αυτά μπήκες ξανα΄στη διαδικασία για 2ο?! σου βγάζω το καπέλο!!! ελπίζω κλείνοντας το πρώτο τρίμηνο να ηρεμήσεις,αλήθεια πόσο είσαι τώρα? εμένα χθες η μικρή μου ζήτησε αδερφακι και μου έιπε βάλε μαμά ένα μωράκι στην κοιλίτσα σου...τεον!!! μάλλον ήρθε η ώρα να το σκεφτούμε σοβαρά... ρενάτα μου, ντιμάκο μου, μαρία κύπρος, μαρία κω, μικάκι, ηλιαννούλα, θένα σας φιλώ γλυκά, σας σκέφτομαι όλες και θα τα ξαναπούμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φτου ειχα γραψει ενα κατεβατο κ με πεταξε :twisted::twisted::twisted::twisted:

θα σας τα πω εν ολιγης...

καλησπερα καλησπερα σας κοριτσακια μου , αψου , τι κανετε? πως ειστε?? δεν ειχατε γραψει αρκετα κ προλαβα τωρα κ σας διαβασα χωρις διακοπη :ymapplause::ymapplause:

εμεις καλα ειμαστε , πεταμε θα ελεγα φτου μας φτου μας :mrgreen::mrgreen: , εβαλα τα παιδια για υπνο , μαζευω εδω λιγο τον χαμο , να απλωσω ενα πληντυριο θελω , να βαψω τα μαλλια μου που δεν προλαβα ολη μερα κ βαριεμαιιιιι πφφφφφ (-|

ντιμακι μου τι ωραιο το κεικ καθως κ ολα τα υπολοιπα που φτιαξατε με την κορουλα σου , μπραβο κοριτσια μου!!!!! ;)

μαρινα μου ποσο ομορφα ειναι ολα αυτα τα σεντονια κ οικουρτινες κ σε καλη τιμη τα εχεις!!συλληπητηρια για τον πεθερο σου κοπελα μου! :(

κορμιιιιιιιι 25 φορες εμμετοοοοο???? :shock::shock::-o:-o πωπωωω χαραστο κουραγιο σου... θα περασει που θα παει...!!

ρενατουλα μου μεγια το καινουριο σας μπουφανακι!!! :)

μαρακι μου πωπω πτωμααπο τις δουλειες ε? φιλια στον ορεστακο σου!!!

ζετουλα μου τι κανεις?? πως ειστε??? η μικρουλα σου??

θαλιτσα μου ειστε καλυτερα ε? πολλα φιλακια!!

καλο σας βραδυ κοριτσακια μουυυυυυυυυ

φιλια πολλα σε ολες κ συγχωρεστε με αν ξεχασα καποια.. :oops::oops::YMHUG::YMHUG::x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας γεια σας και χαρά σας !!!

Βρε Ζετουλίνι μου ... καιρό είχα να σ ακούσω !!!! Μπράβο όλα καλά ... γιατί όμως αναρωτιέμαι κόψατε το μεσημεριανό σας ύπνο? Δεν είναι πολύ μικρή ακόμα με την έννοια ότι τον χρειάζονται τον μεσημεριανό σαν σιέστα (ξεκούραση) ? Πόσο την αφήνεις το πρωί να κοιμάται ??? Μήπως αυτό φταίει ??? Anyway ... εσύ ξέρεςι καλύτερα το παίδί σου κ τι χρειάζεται ... !!! :D:D:):):)

Ηλιανούλα μου να τον χαίρεσαι τον Αγγελάκο σου !!!!!!!!!!!!!!! και όσες έχετε γνωστούς ή συγγενείς να τους χαίρεστε επίσης !!!!!!!!!!!!

Μίλησα με τη Μίκα μας χτες στο fcb, μου είπε να σας μεταφέρω τα νέα της .... είναι καλά σε γενικές γραμμές, εκείνη τα κλασικά της γενική σπιτιού, ντουλάπες , καθαρίσματα κουρτίνες... και τέτοια... ο αντρούλης της μόνο μπήκε στο νοσοκομείο για δυο μέρες με υπέρταση κ έκανε κάτι εξετάσεις (θέμα διατροφής είναι ευτυχώς) και η μικρή Μαρία μια χαρά ολόκληρη κοπέλα μιλάει τραγουδάει και τα κλασσικά που ξέρετε όλες :P:P:P

Ρενατούλα μου πολύ ευχαρίστως να ερχόσουν μαζί μου ... πολύ θα το ήθελα ... αλλά ξέρω ότι δεν είναι και τόσο εφικτό... χιχιχιιχιχιχιιιι ίσως σε μερικά χρονάκια να μπορούμε να το πραγματοποιήσουμε ... τι έκανες με το μπουφανάκι πήγες τελικά στο συνοικιακό μαγαζάκι ??? Αν ναι τι χρώμα είναι? Να ξέρουμε όταν το δούμε ... την επόμενη εβδομάδα ίσωςςςς..... μόλις γυρίσω με το καλό θα σας "τακτοποιήσω" αρκεί να μην μου αρρωστήσετε έτσι ???? ... κι εμείς επίσης εννοείται .... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Φιλάκια και Καλό ΠαρασκευοΣαββατοκύριακο σε όλες σας !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ααααααααααααααααα.... μαρή Ελενίτσα Ελενάκι Ελενιώωωωω ..... που την βρήκες την όρεξη να φάς χάμπουργκερ μαρή παλαβή μετά από τόσους εμετούς ...... χαχαχχαχαχαχχαχαααααααααααα που ήθελες και 5 !!!! Χαμένα λεφτά θα πάνε....... αααααααααααα ππππαααααααα ππππαααααααα ..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!!! Ελπιζω να χωραω και εγω στην παρεουλα σας μια που ταιριαζω στη ομαδα!!!

Ειμαι η Αναστασια και εχω μια κορουλα την Μαρια μου που ειναι γεννημενη στις 18-3-2010 και αυτη τη στιγμη βρισκομαι στην δημιουργια του δευτερου μου παιδιου! Ειμαι απο την Θεσσαλονικη αλλα ζω στα Τρικαλα Θεσσαλιας (εδω χτυπησε η καρδουλα!!!). Δουλευω στο γραφειο απο το μαγαζι του αντρα μου (ηλεκτρολογος φορτηγων αυτ/των και λεοφωριων) και βεβαιως μεγαλωνω το αστερακι μου.

Ευχομαι να τα λεμε συχνα και σιγα σιγα να σας μαθω καλα ολες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΤΙΜΑΚΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΣΕ ΑΠΟΧΕΙΡΕΤΗΣΩ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ. ΠΑΡ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΣ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΗΚΕΣ ΛΙΓΑΚΙ. ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΣΕΣ ΔΗΛΑΔΗ. ΓΙΑ ΝΑ ΟΡΓΑΝΩΘΟΥΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΟΥ. ΤΟ ΜΠΟΥΦΑΝΑΚΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΗΡΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΒΗΓΗΚΑ ΧΘΕΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΜΙΑ ΚΑΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΛΟΣ. ΙΣΩΣ ΠΑΩ ΑΥΡΙΟ. ΕΙΝΑΙ ΜΠΛΕ ΣΚΟΥΡΟ ΜΕ ΛΕΥΚΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ. ΔΕΝ ΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΔΗΛΑΔΗ.

Η ΜΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΙ ΠΛΕΟΝ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΑΚΙ ΜΑΣ ? ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΜΑΣ ΔΙΝΕΙ ΤΩΡΑ ΙΔΕΕΣ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΑ ?

ΖΕΤΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ. ΚΑΛΕ ΕΚΟΨΕ Η ΜΙΚΡΗ ΜΑ ΣΤΟΝ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ ΥΠΝΟ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ? ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΤΣΙΚΟ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ. ΟΤΑΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙ Ο ΝΙΚΟΣ ΘΑ ΣΑΛΤΑΡΩ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ.

ΗΛΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΑΓΓΕΛΑΚΟ ΣΟΥ. ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ !!!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΑ ΚΑΙ ΜΕ ΘΑΛΕΙΑ. ΕΙΧΑΝ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ. ΕΙΧΕ ΕΝΑ ΑΤΥΧΗΜΑ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΤΗΣ ΜΕ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ ΚΙ ΕΚΑΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ. ΠΗΓΕ ΚΑΛΑ ΚΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΤΗΣ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ.

ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΣΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ ΚΑΙ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΣΕ ΕΟΡΤΑΖΟΝΤΕΣ. ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΤΗΣ ΣΤΑΣΑΣ. ΣΕ ΚΑΛΟΣΩΡΙΖΩ ΠΡΩΤΗ. ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΣΟΥ ΜΩΡΑΚΙ !!!!!

ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΟΝ ΝΙΚΟ ΚΑΙ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥ, ΜΙΑ ΠΟΥ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΗΣΗ ΤΟΥ ΕΜΕΙΝΑ ΑΝΕΡΓΗ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τσαααααααααα να'μαι κ εγω κοριτσακια μουυυυυ!!!!!!! :D:D πως ειστε??

σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας για τον αγγελο μου γλυκουλες μου!!!!! να ειστε καλα κ να χιρεστε τα παιδακια σας!!!!!

σημερα ο αγγελακος μου ηταν μεςστην χαρα το αντρακι μου , ολη μερα ελεγε εγω γιορταζω εγω γιορταζω.... αχχχχχ κ μετα το βραδυ που ειχαμε κοσμο ελεγε ναααα ηρθαν ολοι , ηρθαν ολοι ειναι εδω...!!!!!!

ο μεγαλος μου ερωτας.. :-p

η αννα μοαρια μουεχει αρχισει κ ξεσαλωνει , βλεπει τι κανει τα αλλα παιδακια στο νηπιο κ καθε μερα μου ερχεται ορεξατη... :twisted::twisted:

ο χρηστακης μου εκτος το οτι μπουσουλαει (πραγμα που δεν εκαναν τα αλλα μου δυο..) αλλωνιζει ολο το σπιτι μονος του στηριζομενος βεβαια απ'οπου βρει..!!!!

εγω σημερα ειμαι παρα πολυ χαλια , απο το πρωι εχω τρελο πονοκεφαλο ο οποιος δνε μου περναειμε τιποτα , με κουρασαν αρκετα τα μεγαλα :evil::twisted::o:o:o κ αδιαθετησα κιολας , ολα τα καλα μαζι....!!!

στασα καλως ηρθες στην παρεουλα μας ,να σου ζησει το κοριτσακισ ου κ με το καλο το δευτερο παιδακι σου!!!!με τον καιρο θα μας μαθεις κ θα γνωριστουμε καλυτερα!!! :)

εγω ειμαι η ηλιανα κ εχω 3 παιδακια , την αννα μαρια μου 4μιση τον αγγελακο μου 2μιση κ τον μικρο μου χρηστακο 13 μηνων!!!!

καλο σας βραδυ μανουλιτσες μουυυυυυυ πολλα φιλακιαααααααα σε ολεεεεεεςςς!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...