Μετάβαση σε περιεχόμενο

χαριζω υποαλλεργικα γαλατα alfare 9 κουτια


XARA35

Recommended Posts

κοριτσακι μου εμενα πινει alfare η κορουλα μου γιατι ειναι αλλεργικη στο αγελαδινο γαλα!της νεστλε ειναι ετσι?εγω ειμαι απο κυπρο ομως κοπελα μου!πως και σου ξεμειναν τοσα πολλα?εδω στην κυπρο ειναι 25 ευρω το κουτι και ετσι ενα δυο αγοραζουμε για καμια βδομαδα και οταν λειψει ξαναγοραζουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσια αυτα τα γαλατα γραφονται και δινονται εντελως δωρεαν.....το ξερω γιατι στο μεγαλο γιο μου που ειχε αλλεργια του ειχα δωσει και αυτο αλλα και καποια αλλα..πηγαινα στο παιδων σε παιδογαστρεντερολογο μου εγραφε ενα χαρτι οτι πρεπει να πινει αυτο το γαλα και ποσα κουτια το μηνα να περνω....μετα πηγα ικα μου φτιαξανε τα χαρτια και καθε μηνα πηγαινα την αποδειξη απο το φαρμακειο στο ικα και μου δινανε τα λεφτα και πηγαινα και τα εδινα στο φαρμακειο.....πριν 3 χρονια εδω εκανα 30 ευρω το κουτι...μπορει και λιγο παραπανω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μα δεν ειπα οτι τα αγορασα ...απο το ικα μου τα γραφανε απλα αν καποια κοπελα δεν εχει ασφαλεια νομιζω βολευει να της τα χαρισω ,για να μην πανε χαμενα ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελα μου εδω στην κυπρο δεν εχει τετοιο συστημα!

25 ευρω το κουτακι τα πιανω εγω!υγεια να χει το παιδακι μας και ολα τα παιδακια του κοσμου!Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΧΟΥΝ ΚΑΛΑ! εγω οταν ηταν μικροτερη ακομα που επινε μονο γαλα, 3-4 κουτια τη βδομαδα ηθελα!τωρα που τρωει και κρεμες και σουπες και φρουτα, το γαλα το μειωσαμε!αλλα ακομη υποαλλεργικο δινω!μετα το χρονο μου πε η γιατρος να την δοκιμασουμε αλλο σιγα σιγα!

χαρα σου στειλα π.μ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λυπαμαι πολυ αλλα αν μεχρι αυριο δεν μου στειλεις πμ με τα στοιχεια σου ολοκληρωμενα τα γαλατα θα δωθουν αλλου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...