Μετάβαση σε περιεχόμενο

Απο Γωγώ


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ 24 ΕΤΩΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΙΣ ΠΟΛΥΚΙΣΤΙΚΕΣ ΩΟΘΗΚΕΣ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΠΑΙΡΝΩ ΤΑ PRIMOLOUT NOR ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΑΛΛΑ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΜΗΝΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΚΑΝΩ ΕΜΕΤΟΥΣ ΔΗΛΑΔΗ ΟΧΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ. ΕΧΕΙ ΠΡΗΣΤΕΙ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΠΟΝΑΕΙ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΖΑΛΙΖΟΜΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΕΧΘΕΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΠΟΥ ΖΟΥΠΙΞΑ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΑ ΕΝΑ ΥΓΡΟ ΔΙΑΦΑΝΟ ΣΑΝ ΤΟ ΝΕΡΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΣΤΙΣ 1Ο ΠΟΥ ΜΟΥ ΗΡΘΕ Η ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ ΚΡΑΤΗΣΕ 3 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ? ΑΛΛΑ ΕΚΑΝΑ Β ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΕΔΕΙΞΕ ΑΡΝΗΤΙΚΗ ΜΗΠΩΣ ΤΗΝ ΕΠΗΡΕΑΖΕΙ ΤΟ ΠΡΙΜΟΛΟΥΤ? ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΟΥΤΕ Ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΠΛΕΟΝ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα σου πώ κάτι τετρημένο, αλλά είναι το μόνο που μπορείς να κάνεις τώρα.....Πήγαινε οπωσδήποτε σε έναν άλλον πολύ καλό γιατρό όμως. Μην το αφήσεις έτσι γιατί σε βλέπω αρκετά αγχωμένη. Για να σου λυθεί η οποιαδήποτε απορία, πηγαινε σε έναν άλλον γιατρό να πάρεις μια γνώμη.

Σου εύχομαι ότι καλύτερο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα σου πώ κάτι τετρημένο, αλλά είναι το μόνο που μπορείς να κάνεις τώρα.....Πήγαινε οπωσδήποτε σε έναν άλλον πολύ καλό γιατρό όμως. Μην το αφήσεις έτσι γιατί σε βλέπω αρκετά αγχωμένη. Για να σου λυθεί η οποιαδήποτε απορία, πηγαινε σε έναν άλλον γιατρό να πάρεις μια γνώμη.

Σου εύχομαι ότι καλύτερο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...