Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μπεμπακια Μαιου-Ιουνιου-Ιουλιου 13'


Recommended Posts

ti kanete kokones moy?εμεις καλα ολα μια χαρουλα το σπορακι καποιες μερες το νιωθω περισσοτερο καποιες αλλες καθολου πιστευω οτι ειναι λογικο μιας και ειναι νωρις ακομα..πιστευω σε κανα δυο εβδομαδεσ θα το νιωθω ακομα περισσοτερο..για να δουμε!!μια μικρη ανυσυχια εχουμε οσο πλησιαζει ο ακιροσς για την β αλλα ελπιζω πως ολα θα ειναι μια χαρουλα!!μεγαλωνουν τα μπεμπακια σας ε?εωγενιτσα εμεις τα λεμε!!ολα καλα μεγαλωσε το σπορακι σου!!

μαρακι μου αντε περιμενουμε ενημερωση για σημερα!!

αναστασια μοιυ με το καο κιεσεις να το δειτε!!

κωνσταντινακι μου που χαθηκες καλε??ολα καλα κιελιζω κιεγω να ειναι οντως μπεμπουλα γιατι μου φενετε οτι θα πηξουμε στα αντρακια εδω μεσα!!χαχαχαχαχ

κοριτσακια σημερα του ΑΓ.ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ που φυλαει οοολα τα παιδακια του κοσμου!!ολα ναναι καλα παναγιτσα μου!! εμεις την παρασκευη παμε εκδρομουλα και περιμενω πως πως!!σας φιλω πολυ πολυ !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 457
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα!!

Την Παρασκευή θα ζητήσω να πάρω άδεια από την δουλειά να κάνω τον προγεννητικό έλεγχο, να στρώσω και να στολίσω το σπίτι μου...ααα μήπως καταφέρω να ξεκουραστώ και λίγο γιατί αυτή η εβδομάδα ήταν δύσκολη...

Θα πάρω και τον γιατρό μου σε λίγο να μάθω πότε μου έκλεισε τελικά αυχενική...

Χριστίνα μια χαρά θα πάει η β΄επιπέδου...μετά πρέπει να αρχίσεις ετοιμασίες για την αφιξη του μπέμπη... ;);)

marker τι σου είπε ο γιατρός τελικά? Όλα καλά φαντάζομαι...μήπως είχες κουραστεί λίγο παραπάνω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ που εξαφανιστήκατε όλες? Χριστίνα εμείς οι δυο έχουμε μείνει αλλά εμείς τα λέμε και από αλλού...έκλεισε το θέμα πριν καν ανοίξει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!!! Τι κανετε?? Παραπονα βλεπω ε?

Χαθηκα γιατι ετρεχα με την κορακλα μου. Την ειχα αρκετα αρρωστη και δεν ειχα διαθεση να γραψω. Τωρα ειμαστε λιγο καλυτερα και μπηκα να σας γραψω...ημουνα και εγω λιγο αρρωστουλα αλλα πιο πολυ κουρασμενη. Εχθες χορτασα υπνο κοριτσια!!! Ελπιζω να γινουμε τελειως καλα.

Οσο για το σπορακι μου στη κοιλιτσα θα παω την αλλη Δευτερα να το δω. Μωρε πραγματικα το ξεχναω συνεχεια..... :o Το μυαλο μου ειναι στη μικρη μου τοσο που ξεχναω οτι ειμαι εγκυος!!!! :o:o:o

Ευγενια μου στολισες τελικα? Ξεκουραστηκες καθολου? Ποτε εχεις τελικα αυχενικη? Εγω στις 27/12.

Χριστινακι μου οσο μπορεις μην αγχωνεσαι για την β'επιπεδου...ποτε θα την κανεις?

Ελπιζω να ξαναζωντανεψει το ποστακι μας και να ερθουν και καινουρια μελη σιγα σιγα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία έχω αυχενική την άλλη Δευτέρα 10/12...περνάνε οι μέρες πολύ γρήγορα!!

Εγώ τις τελευταίες ημέρες έχω θέμα με καούρες - ειδικά χθες ήμουν πολύ χάλια. Ένιωθα συνέχεια το στόμα μου χάλια και ήθελα να τσιμπάω συνέχεια με αποτέλεσμα το στομάχι να τα δει όλα :mrgreen::mrgreen: . Γαλακτοκομικά θέλω να τρώω όταν με πιάνει. ..στο τέλος έστειλα τον άντρα μου φαρμακείο, μου πήρε maaalox και έτσι ηρέμησα...

Αναστασία περαστικά σας!! Και εμένα όλοι γύρω μου είναι άρρωστοι..μόνο εγώ την έχω γλιτώσει μέχρι στιγμής. Και ο μικρός ήταν, και ο άντρας μου, και η μάνα μου, και ο ανιψιός μου...τους κόλλησε όλους ο Νώντας αλλά ευτυχώς εμένα δεν με κολλάει ποτέ!!

Για ξεκούραση δεν υπάρχει αυτή η λέξη για εμένα...κάτι πήγε να γίνει την Κυριακή αλλά και πάλι είχα ξεπατωθεί τις προηγούμενες 2 ημέρες και δεν ήταν αρκετό. Είχα και τον άντρα μου άρρωστο και δεν μπορούσε να με βοηθήσει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera gastroules!!ti kanete?emeis kala ayrio exoume rantevou me ton giatrouli gia na doume ton kyrio mpempi o o poios exei arxsei kai kanei thn emfanisi tou entonotera tis teleytaies meres alla oxi oso tha ithela gia na eimai entelws hremi..anamenw loipon!!xaxaxa

anstasia mou b exoume stis 18 tou mhna kai prospathoume na mhn to skeytomaste oso ginete...elpizoume oti tha pane ola kala ayti ti fora...

evgenaki ou me to kalo ayxeniki sas thn deytera kai ola na pane teleia!!!oso gia tis kaoures kiemena mexoun pethaei kai to mono pou me swzei einai to pagwmeno gala tipota allo!!dokimaseto!!

pou eiste oi upoloipes kale???telika ontws xathikane ta koritsakia...krima...sas filw oles kalhmeraaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.....ΚΑΙ ΣΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΣΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ.....ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΕΟΡΤΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ...ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΝΕΑΚΙΑ ΟΜΩΣ ΠΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ Ε?

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΑΚΙ ΜΑΣ, ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΑΥΤΗ Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ....ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ...ΓΕΝΙΚΑ ΠΕΡΑΣΑ ΜΙΑ ΝΕΙΛΑ ΜΕ ΤΑ ΧΑΖΟΤΕΣΤ....ΑΛΛΑ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ....ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ...ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΤΑΣΑ ΜΟΥ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eyaki kalws mas irthes!!me to kalo to deytero paidaki sou!edw tha eimaste mia omorfi parea sayto to taksidi na ta leme..an thes diavase apo thn arxh to postaki gia na mas gnwriseis ligo kalytera...filiaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας ζουζουνιτσες!!! Θα το κρατησουμε κοριτσια το ποστακι μας...θα αυξηθουμε και θα γινουμε μια τελεια παρεουλα!!!!

Καταρχην καλωσορισες γλυκια μου Ευα στην παρεα μας. Τραβηξες θεμα με το τεστακι το θυμαμαι αλλα ολα καλα τωρα. Τελικα δεν πηρες τηλ τον γιατρο σου για να πας νωριτερα ε? Κρατιεσαι!!! Ποτε εχεις ραντεβου για καρδουλα?

Χριστινακι τι ωραια που το νιωθεις το σπορακι σου να χτυπαει....ανυπομονω να το νιωσω και εγω!!!

Ευγενια την Δευτερα αυχενικη? Τελεια!! Εγω εχω απλο υπερηχο οποτε θα εχουμε και οι δυο μας νεα αλλα εσυ θα το χαρεις πιο πολυ ωρα το ζουζουνι σου!!! Μπορει να δειτε και τι ειναι!!! Αντε βρε ολα καλα θα πανε!!!

Οσο για τις καουρες στη πρωτη εγκυμοσυνη εμενα με βοηθουσε η σουρωτη και βασικα το καλυτερο ειναι πολλα και μικρουτσικα γευματα!!!!

Φιλακια σε ολες!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμαι χαρούμενη - ανέβηκα στην ζυγαριά και έδειχνε πάλι -800 gr. Μια τα χάνω, μια τα βρίσκω αλλά σημασία έχει ότι έχω μείνει σταθερή στην ζυγαριά. Μακάρι να μην φτάσω πάλι τα 17!!! :D:D:D

Το στομάχι μου έχει επανέλθει αρκετά αλλά έχω κόψει οτιδήποτε γλυκό - αυτό με χαλούσε τελικά πολύ. Μέχρι και οι μπάρες δημητριακών μου δημιουργούσαν καούρες επειδή έχουν σοκολάτα..

Κατά τα άλλα ηρεμία, τάξη και ασφάλεια. Οι υπνηλίες έχουν ξεπεραστεί και αυτές αρκετά..

Δευτέρα μαζί με την αυχενική έχουμε να κάνουμε και ένα σκασμό δουλειές - να δω τι θα προλάβουμε να κάνουμε από όλα αυτά.

Έυα καλώς ήρθες στην μικρή μας παρέα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsiaaaaa!!shmera exei laiki to programma kai meta jumpo na paroume stolidakia gia to sipti siga siga na mpainoume sto klima!!nomizw tha perasoume omorfa fetos ta xristougenna!!elpizw ;)

stis 5 exoume kai giatrouli na odoume to ninaki!!pwpw olo to vradi den koimnithika po tin agwnia mou..eimai trelli to kserw..xixi

marh evgenitsa me mikrogrammaria paizeis esy!!egw tha klapsw to apogevma pou tha me zigisei!!xoxoxoxoxo alla den ptooume katholouuuuu!!

anastasia mou kiemena me voithaei i soda alla perissotero to pagwmeno gala!!ante me to kalo kesy na deis to mpempe!!!

tha ksanampw to apogevma na grapsw ta nea mas apo ton giatrouli!!kalhmeraaaaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια κ απο μενα ειμαι 8 εβδομαδων κ πητ 12 ιουλιου..εχω ενα ηδη κοριτσακι 3 χρονων το οποιο ειναι αρρωστο ιωση θελω να πιστευω οτι δεν θα κολησω..α περνετε ασβεστιο σιδερο;εμενα μου ειπε οχι ακομη μονο φυλικο κ χρωσταω ακομη της πρωτες εξετασεις αιματος που κανουμε..2 ιανουαριου εχω αυχενικη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς ήρθες Μαρία - Έυα.. να σου ζήσει το μεγάλο σου παιδάκι και με το καλό να δεχτείς και το δεύτερο. Εμένα είναι όλοι άρρωστοι γύρω μου αλλά μέχρι στιγμής δεν έχω αρπάξει τπτ. Ο γιος μου, ο άντρας μου, η μάνα μου, ο ανιψιός μου και όλοι μας οι φίλοι... είχαμε πάει για καφέ την Κυριακή και ήταν όλοι άρρωστοι...φτου φτου μακρυά από εμένα!!!

Ασβέστιο και σίδηρο δεν έχω ξεκινήσει ακόμα. Έκανα την γενική αίματος και ήταν ο αιματοκρίτης 35,6, μου είπε να ξεκινήσω αν θέλω σίδηρο μέρα παρά μέρα αλλά επειδή ο σίδηρος ήταν στα ανώτατα (135), είπα δεν πειράζει για μια εβδομάδα. Ας τις δει όλες τις εξετάσεις την Δευτέρα και μου λέει αν τελικά χρειάζομαι..συνήθως μετά τον 4ο ξεκινάμε τα συμπληρώματα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ταρντιφερον και φυλλικο εγω...αυτο το τικερακι πως μαπινει ρε κοριτσια μου ε?

<div>http://www.pregnology.com/preggoticker2/FF0033/CCFFFF/My%20pregnancy/07/30/2013.png</a>

<a"]Make a pregnancy ticker</div>

γεια σας κοριτσια κ απο μενα ειμαι 8 εβδομαδων κ πητ 12 ιουλιου..εχω ενα ηδη κοριτσακι 3 χρονων το οποιο ειναι αρρωστο ιωση θελω να πιστευω οτι δεν θα κολησω..α περνετε ασβεστιο σιδερο;εμενα μου ειπε οχι ακομη μονο φυλικο κ χρωσταω ακομη της πρωτες εξετασεις αιματος που κανουμε..2 ιανουαριου εχω αυχενικη
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσουδια!!! Τι κανουν οι κοιλιτσες σας???

Εγω σημερα εχω τρελαθει στο φτερνισμα!!! Με τρωει συνεχεια η μυτη μου απο τις μυξουλες!!! Δεν αντεχω αλλο!!! Το Μαρακι μου ειναι καπως καλυτερα και ετσι περνω τα πανω μου!!!

Μαρια-ευα καλωσηρθες στην παρεα μας!!! Εγω ειμαι η Αναστασια και εχω ΠΗΤ 6/7/12 στο δευτερο και εγω παιδακι μου! Εχω ενα κοριτσακι,το Μαρακι μου, που ειναι 2 χρονων και 8 μηνων και περιμενει πωσ και πωσ το αδερφακι της! Εσενα η μικρη σου τι λεει για το αδερφακι που ερχετε??? Και εμενα μονο φυλλικο μου ειπε να περνω. Και στην πρωτη εγκυμοσυνη στον 4ο τα ξεκινησα τα υπολοιπα!

Ευγενια μην με τρελαινεις με τα γραμμαρια...εγω δεν θελω να το σκφτομαι...αν και δεν θελω με τιποτα να παρω παλι τα 17 που πηρα και εγω στην πρωτη για ενα λογω παραπανω οτι 27/7/13 παντρευεται ο αδερφουλης μου....ωχ παναγια μου...βαρελακι θα ειμαι!!!! :oops::oops::oops:

Χριστινακι μην μου αγχωνεσαι...θα σε μαλωσω...ειπαμε η θετικη σκεψη βοηθαει ΠΑΝΤΑ!!! Αντε περιμενουμε τα νεα σου απο το ζουζουνακι σου!!!

Ευακι το ταρντιφερον για τι ειναι? Οσο για το τικερακι θα πας στο πινακα ελεγχου(δεξια κατω),στο προφιλ και θα βαλεις αυτο: 2013.pngMake a pregnancy ticker

Αχ τι καλα που αυξανομαστε!!! Αντε βρε να ερθουν και αλλα κοριτσακια στην παρεα μας!!! Πολυ μου αρεσει!!! Φιλακια σε ολες τις κοιλιτσες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες τις μανούλες - εγκυούλες της παρέας και από μένα!

Εγώ είμαι 28, γέννησα έναν πασά τον Μάρτιο που μας πέρασε και τώρα περιμένω το δεύτερο νινί. Βέβαια αν όλα είναι όπως δείχνουν έχω ΠΗΤ 3 Αυγούστου, όμως μιας και κατα πάσα πιθανότητα θα γεννήσω Ιούλιο, είπα να έρθω στην παρέα σας. Είμαι στην 6η εβδομάδα και έχουν ήδη αρχίσει όλα τα πρώτα συμπτώματα της εγκυμοσύνης (είναι που τα έχω φρέσκα από την προηγούμενη... :) )........

Εύχομαι σε όλες μια υπέροχη εγκυμοσύνη και έναν εύκολο τοκετό!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερουδια!!! Τι κανουν οι κοιλιτσες σας???

Χαρα μου καλωσηρθες στη παρεα μας! Να σου ζησει ο αρχοντας σου και με το καλο το δευτερο μωρακι!!! Εδω θα ειμαστε να τα λεμε παρεουλα...εχουμε πολυ δρομο μεχρι το καλοκαιρακι!!!

Χριστινουλα που εισαι καλε? Περιμενουμε τα νεα σου απο το γιατρο...!!!!

Φιλακια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια

καλως ηρθαν τα καινουρια μωρακια

καλωςηρθαν οι νεες μαμας την ανοιξης

εχω τρελλο πονακεφαλο σημερα

αλλα κατα τα αλλα ολα κυλουν σουπερ

εμεις μια χαρουλα ολοι

θα προπσαθησω να ξαναμπω σε λιγο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου!καταρχην να καλωςορισω τα καινουργια γαστροπουλα!!με το καλο ολες να κρατησουμε τα νινακια μας αγκαλιτσα!!ειμαι ι χριστιν ακαι ειμαι σγκυος στο πρςτο μου παιδακι μετα απο μια σχημη περιπετεια που ειχα περυσι τον απριλιο...(αν διαβασετε στην αρχη του ποστακιου θα καταλαβετε...)εχς πητ 30/4 κιελπιζω αυτη τη φορα να παε ολα καλα!!πρεπει α ειμαι και η μοναδικη πρωτομανουλα στην παρειτσα μας!!ειναι και το κωνσταντινακι μασ αλλα εχει χαθει... :(

λοιπον τα νεακια μασ παο τον γιατρο τωρα:ο κυριος μπεμπησ (ειναι σιγουρα πια μπεμπακος διοτι μασ εδειξε περηφανα τα μπαλακια του!!χιχι)ειναι μια χαρα!!ολες οι μετρησεις φυσιλογικοτατες!εχουμε φτασει 280 γραμμαρια και μασ εκανε επειδηξη!!κουνοιυσε χερακια ποδαρακια!ειδαμε και φατσουλα!!ολα τελεια!!και απο προχθες αρχησε να εμφανιζετε ολο και πιο εντονα(μαλλον ηθελε τον γιατρουλη του μωρε το παιδακι μου..)τωρα παμε βουρ για την β επιπεδου επιτελους να τελειωνουμε γιατι δεν αντεχω αλλο...αν και να σας πω την αληθεια απο προχθες ειναι η πρςτη φορα που μπορω να πω οτι ειμαι πλεον πολυ αισιοδοξη για το μικρακι μου!! :D:D ξεκινησα και σιδηρo και μια πολυβιταμινη(farmatron matruelle) αυταααααα

αντε κοιλουμπες μου μπειτε να μας πειτε τα νεακια σας κιεσεις να γνωριστουμε καλυτερα!!φιλακιαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από εμένα...

Είμαι στην δουλειά και περιμένω πως και πως να περάσει η ώρα να σχολάσω να πάω σπιτάκι μου.

Μου έχουν περάσει εντελώς οι καούρες και χτυπάω τα πάντα...γλυκά, φαγητά... οπότε αυτά που είχα χάσει (γραμμάρια) τα έχω ξαναβρεί σίγουρα!! :lol::lol::lol:

Χαρά καλώς ήρθες!!Νωρίς νωρίς δευτερομανούλα!! Να σου ζήσει ο παίδαρος και με το καλό το δεύτερο.

Εγώ είμαι η Ευγενία, 34 ετών και είμαι έγκυος στο δεύτερο παιδάκι μου. ΠΗΤ 27/6/2012..

Άντε να μαζευόμαστε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε χαρα καλο κουραγιο με τα2 μωρακια μεσα στο σπιτι

σαν διδμακια θα μεγαλωσουν τα 2 τους

μπραβο βρε χριστινα πολ ωραια νεα

με το καλο να ερθει ο μπομπιρακος σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρίζω όλες τις όμορφες μικρές-μεγάλες κοιλίτσες!

Σας ευχαριστώ πολύ όλες για τις ευχές! Χριστίνα πραγματικά συγκλονίστηκα με την ιστορία σου. Θαυμάζω την δύναμή σου και εύχομαι να σας χαρίσει ο Θεός όσα παιδάκια θέλετε όποτε εσείς το επιθυμείτε. Να σκέφτεσαι πως έχετε ένα αγγελουδάκι στον ουρανό να μιλάει στο Θεό για την οικογένειά του! Θα είμαστε εδώ να μοιραστείς μαζί μας την εμπειρία εκείνης της ημέρας που θα φέρεις στον κόσμο τον υγιέστατο λεβέντη σου!

Ευγενία, με το καλό το δεύτερο μωράκι σας!!! Άντε γιατί.....περιμένει σειρά και το τρίτο :D:D:D

marker, απ΄ό,τι βλέπω έχεις δυδιμάκια (κουκλιά) οπότε εσύ θα ξέρεις καλύτερα απ' τον καθένα πως μεγαλώνεις 2 μωρά μαζί. Με το καλό να έρθει το νέο μέλος!

Φιλιά σε όλες και ένα καλό σ/κ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φουσκωτουλες!!τι κα νετε??παλι χαθηκατε ε??εμεις ολα καλα ο κυριος μπεμπης κανει βολτες στην κοιλιτσα!!ετσι ξερω οτι ολα ειναι καλα!!τωρα την τριτη εχου με την β επιπεδου...μεχρι τοτε εχω αρχισει και βλεπω ονειρα...μεχει φαει το αγχος...κιεμενα και τον αντρουλη μου...ελπιζω να ερθεοι γρηγορα η τριτη και ολα να ειναι καλα....παναγιτσα μου..καταταλλα ολα βαινουν καλως..εσεις τι κανετε καλε?που χαθηκατε παλι??αντε μπειτε να μασ πειτε νεα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...