Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μπεμπακια Μαιου-Ιουνιου-Ιουλιου 13'


Recommended Posts

καταρχην να καλωσορισω την καινουργια μας γκαστρουλα!!ελενακι καλως μας ηρθες!!!με το κλαο το δευτερο μελος σας!!

χαχαχαχαχ ειδες κωνσταντινακι μουυυυτουμπανο η κοιλιτσα!!λετε κορη κοριτσια ε??για να δουμε την αλλη παρασκευη που επιτελος θα κανουμε την αυχενικη θα σας πω!!

και τωρα να σας πω γιατι δεν την καναμε χθες...διοτι το μπεμπε ειναι λιγο μικροτερο αποτι θπολογιζαμε(4-5 μερες)και δεν μπορουσε να γινει η μετρηση!!μας ειπε οτι πρεπει να ειναι τουλαχιστον 45 χιλιοστα κιεμασ το μπεμπε μας ει ναι 40.3..οποτε παμε για μετα απο μια βδομαδα!!βεβεια επειδη με ειδε που φυσαγα και ξεφυσαγα απο το αγχος μου μου ειπε οτι το μπεμπε φαινετε μια χαρα και η αυχενικη του επισης απλα πρεπει να κανουμε τις μετρισεις και επισημα την εωδομαδα που πρεπει!!αυτααααα μου εφυγε ενα μεεεεγααααλο βαρος το οποιο θα επιστρεψει κειε γυρω στην β επιπεδου :?:? αυταααααααα παντως σημερα πηγα και πηρα μια κουτα γλυκακαια απο το max perry να το γιορτασουμε!!αχχχχ κοριτσια ειχα φαει σοκολατιτσα πριν τον υπερηχο και εκανα σα τρελλο το παιδακι μου!!!κωλοτουμπες!!τρελαθηκαμε με τον αντρα μου!!κουνουσε χερακια ποδαρακια!!τελεια εικονα!!με το καλο και στισ υπολοιπες!!!αφηστε που ειδαμε το παιδακι μας μια εξτρα φορα τσαμπα!!χαχαχαχαχαχαχ δε μας χαλασε!!!σας φιλω φουσκωτουλες μουυυυυ καλο σκ να περασετε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 457
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καταρχην να καλωσορισω την καινουργια μας γκαστρουλα!!ελενακι καλως μας ηρθες!!!με το κλαο το δευτερο μελος σας!!

χαχαχαχαχ ειδες κωνσταντινακι μουυυυτουμπανο η κοιλιτσα!!λετε κορη κοριτσια ε??για να δουμε την αλλη παρασκευη που επιτελος θα κανουμε την αυχενικη θα σας πω!!

και τωρα να σας πω γιατι δεν την καναμε χθες...διοτι το μπεμπε ειναι λιγο μικροτερο αποτι θπολογιζαμε(4-5 μερες)και δεν μπορουσε να γινει η μετρηση!!μας ειπε οτι πρεπει να ειναι τουλαχιστον 45 χιλιοστα κιεμασ το μπεμπε μας ει ναι 40.3..οποτε παμε για μετα απο μια βδομαδα!!βεβεια επειδη με ειδε που φυσαγα και ξεφυσαγα απο το αγχος μου μου ειπε οτι το μπεμπε φαινετε μια χαρα και η αυχενικη του επισης απλα πρεπει να κανουμε τις μετρισεις και επισημα την εωδομαδα που πρεπει!!αυτααααα μου εφυγε ενα μεεεεγααααλο βαρος το οποιο θα επιστρεψει κειε γυρω στην β επιπεδου :?:? αυταααααααα παντως σημερα πηγα και πηρα μια κουτα γλυκακαια απο το max perry να το γιορτασουμε!!αχχχχ κοριτσια ειχα φαει σοκολατιτσα πριν τον υπερηχο και εκανα σα τρελλο το παιδακι μου!!!κωλοτουμπες!!τρελαθηκαμε με τον αντρα μου!!κουνουσε χερακια ποδαρακια!!τελεια εικονα!!με το καλο και στισ υπολοιπες!!!αφηστε που ειδαμε το παιδακι μας μια εξτρα φορα τσαμπα!!χαχαχαχαχαχαχ δε μας χαλασε!!!σας φιλω φουσκωτουλες μουυυυυ καλο σκ να περασετε!!!

κοριτσακια μου συγγνωμη για τη παρεμβαση στο ποστακι σας!!Με το καλο ολες τα μωρακια σας!!

Χριστινακι μου :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:[smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ για το καλωσόρισμα, Χριστινάκι μου :D Διάβασα την ιστορία σου πριν καιρό και χάρηκα τόσο πολύ με τη νέα εγκυμοσύνη σου και που ήρθε τόσο γρήγορα :D:D Κι εγώ μετά απο capuccino πήγα για αυχενική και ο μικρούλης έκανε πάρτυ εκεί μέσα.. Μόνο επικύψεις και κάμψεις δεν έκανε.. ;) Τώρα που είπες Max Perry, πήραμε το περασμένο σ/κ αυτά τα υπερτέλεια, οργασμικά ατομικά donut-άκια με γέμιση σοκολάτας και επικάλυψη καραμέλας.. Να κάτι που αξίζει να στέλνουμε τους άντρες μας να μας φέρουν μες τα άγρια χαράματα.. :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σευχαριστω πολυ ελενακι μου ευτηχως ο μπεμπακος μου,εστειλε γρηγορα το αδερφακι του για να παρει τον πονο απο την μανουλα... :D:D οσο για τα ντονατσακια....ενα τηα σου πω πρεπι να με χρησουν επιτημο χορηγο!!!χαχαχαχαχαχ τα τσακιζω!!!τρελενομαι γιαυτα με επικαλυψη πορτοκαλι !!!ενα κουτακι το γεμισα κιεγω εχθες!!!χαχαχαχαχ πωπω κολαση ειναι τα ατιμα!!!μολισ παω στο γιατρο να με ζυγισει ελπιζω να μη μου κανει και τη ζωη μου κολαση!!χαχαχαχαχ που ειστε καλε ολες οι φουσκωτουλες μου??χαλαρωνετε το σκ ε??εμεις σημερα εχουμε γενικη...βασικα ο αντρουλησ σκουπισε σφουγκαρισε και εκανε το μπανιο κιεγω ξεσκονισα βαζω πλυντηρια και δυστηχως πρεπει να κανω και σιδερο!!πφφφφφ το σιχαινομαι!!και φυσικα μαγειρεμα!!!αυταααααα σας φιλω ολες στις κοιλιτσες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σήμερα "τραβάει" τρελά το δέρμα της κοιλίτσας μουυυυ :? Μην είναι το κεμπάπ, μην είναι η σοκολάτα? Εσείς βάζετε κάτι στην κοιλίτσα? Εγώ πήρα αμυγδαλέλαιο χύμα απο το μπαχαρ ενώ στην πρώτη εγκυμοσύνη έβαζα το λάδι της welleda. 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενα θα σας πω τωρα τελειωσα το σιδερο!!!μου πηρε μονο 4 ωριτσες!!βεβαια οταν σιδερωνεισ μια φορα το 3μηνο ετσι γινετε!!χαχαχαχ το σιχαινομαιιιιιιιιιιι!!και σε συνδιασμο με τισ δουλειες σημερα ξεθεωθηκα...μεπιασε η μεση μου...ουφφφ και θελω να μπω να κανω καιμπανιο και να λουστω και να ισιωσω και μαλλι...πως θα παω στη δουλεια αυριο ετσι??/αχχχχ θελω αν σωριατσω!!!χαχαχαχαχ

ελενακιεγω δεν μαζω τιποτα ουτε στην πρωτη εβαζα!μου εχει φερειθ μια θεια μου που δουλευει στην frezzyderm μια αλοιφη για τις ραγαδες που την αβαζα αραια και που ακομα σαυτη την εγκυμοσυνη δεν εχω βαλει κατι!!το αμυγδαλαιλεο εχω ακουσει οτι ειναι καλο για ενυδατωση που το θες!!αυτα για αποψε σας χαιρετω παω να σωριαστω και μπανι με βλεπω να κανω το πρωι δεν αντεχω!!φιλακια κοκονεςςςςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουράγιο με το σίδερο, Χριστίνααααα :? Αναγκαίο κακό! Και που να δεις τώρα που θα ρθει το μπεμπέκι με το καλό. Πάντως εμείς σωθήκαμε από τότε που πήραμε το στεγνωτήριο, κορίτσια. Ειδικά το χειμώνα, βάζεις πλυντήριο τα μωρουδίστικα συν πετσέτες, σεντόνια κτλ. και μετά κατευθείαν στεγνωτήριο για 2 ωρίτσες. Και σου βγαίνουν ζεστά ζεστά και αποστειρωμένα, όπως αν τα σιδέρωνες και τα χεις και όλα διαθέσιμα να τα ξαναφορέσει την ίδια μέρα :D

Εγώ έφαγα τον νοστιμούλη τον αρακά και τώρα ετοιμάζομαι να φτιάξω ενα κέικ τρούφας που έφαγα στην κουμπάρα μου και τρελάθηκα (παραήταν υγειινός ο αρακάς για σήμερα :lol: )

Φιλιά σε όλες και καλή βδομάδα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που ειστε καλε ολες σημερα???εγω χθες βραδυ δεν κοιμηθηκα σχεδον καθολου!!ξυπνησα απο την καουρα κατα τισ 1.30 και μετα τελοσ!!βογγηξα ολο το βραδυ!δεν ειχα γαλατακι μου ειχε τελειωσει για να πιω να με ηρεμισει..ηπια λιγο μαλοξ αλλα δεν βοηθησε πολυ...χαλαλι του δεν πειρααζει μωρεεεε!!απο μερα σε μερα περιμενουμε να μας ανακοινωσουν τις απολυσεις στη δουλεια το ποτε θα σταματησουμε και αυτο ειναι πολυ σπαστικο σα το μαρτυριο τησ σταγονας ενα πραγμα!!εσεις ου ειστε καλε ολες εξαφανισμενες??σασ φιλω ολες στισ κοιλιτσες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας

κοριτσια δεν πολυμπαιω

γενικα απο χθες ειμαι χαλια

πολυ εεμτος

και σημερα εχω και λιγο αιματακι - λογικα απο το πολυ γκουχ γκουχ του εμμετου

πηγαμε για εξεταση χθες

ολα καλα δοξα το θεο

το μωρακι ολη την ωρα κουνιεται και παιζει με τα χερακια του - πολυ καλο

ευχομαι να ειστε ολες καλα

καλοσοριζω και το εο μελος μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας

κοριτσια δεν πολυμπαιω

γενικα απο χθες ειμαι χαλια

πολυ εεμτος

και σημερα εχω και λιγο αιματακι - λογικα απο το πολυ γκουχ γκουχ του εμμετου

πηγαμε για εξεταση χθες

ολα καλα δοξα το θεο

το μωρακι ολη την ωρα κουνιεται και παιζει με τα χερακια του - πολυ καλο

ευχομαι να ειστε ολες καλα

καλοσοριζω και το εο μελος μας

Ευχαριστώ για το καλωσόρισμα :) Το είπες στο γιατρό σου για το αιματάκι, γλυκιά μου?

Εγώ σήμερα έχω απίστευτη όρεξη. Απο σταφιδόψωμο σε κουλούρι, από κουλούρι σε ψαρόσουπα και απο ψαρόσουπα σε cookies ήμουν. Μετά έφαγα ποπ κορν, φουντούνια, μπρόκολο και ενα κομματι σπανακόπιτα. Για τέλος έφαγα κι ένα κομμάτι κεικ τρούφας.. :shock: Δεν μπορώ να σταματήσω σας λέω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου!!!

καλως ηρθες mamato be!!

marker μου φαναταζομαι οτι δεν ειναι τιποτα το αιματακι αλλα να κοιταξεις να ξεκουραζεσαι και βεβαια να ενημερωσεις τον γιατρο σου ε?

διαβαζω για κεικ για ντονατς...να με πεθανετε θελετε??

εγω κοριτσια μαλλον θα εχω θεμα με το σακχαρο..εχει αρχισει και ανεβαινει σταθερα...

οποτε μαλλον κομμενα ολα!

θελω την συμβουλη σας....

το γαλα μονο με σοκολατα μπορω να το πιω...

αν το φτιαχνω εγω χωρις ζαχαρη κανω τιποτα?

η εχει μεσα η σκονη της σοκολατας απο μονη της?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοκονες μου!εγω σημερα ειμαι σπιτι μιας και θα μας απολυσουν μεχρι την αλλη βδομαδα ειπα να κατσω λιγο νωριτερα!!χαχαχαχ εδω και καποιες μερες εχω αναγουλες και χθεσ ζοριστικα πολυ στη δουλεια..οποτε σημερα ειπα να κατσω σπιτι!!!εντομεταξυ σιχαινομαι και να θελω να κανω εμετουλι εκει περα...και μαλλον θα κατσω και αυριο!!αααα εφτασε η αυχενικη!!αντε να δουμε τι θα δουμε!!καλε κωνσταντινακιεσυ ποτε ειχες??καπου τωρα δεν ειναι??αντε κιεσυ καλη επιτυχιαααα!!

μαρακι μουυυυυυυυυυυυυυυελπιζω να μην ειναι τιποτα το αιματακαι αν κιεγω πιστευω οτι ειναι απο το ζορισμα του εμαετου!!αλλα πηρες τον γιατρουλη σου ε??ολα καλα θα πανε υπομονη!!!

κονσταντινακι μουπροσεχε με το ζαχαρο οσο μπορεισ να το κοντρολαρεις!!ασε γιατι κιεγω το φοβαμαι αυτο ρε γμτ μιας και τσακιζω τισ σοκολατες και τα γλυκα...και δεν θα το αντεξω να μπω σε διατα!!!δεν μπορω αμα μου το επιβαλλουν τρελενομαι....οσο για το γαλατακι υπαρχει κακαο χωρισ ζαχαρη λεγετε van houten το επερνα εγω για μια διατα που εκανα!!σκλαβενιτη το εχει σιγουρα!!

αχχχχχ εγω θελω συνεχεια κατι να εχω στο στομα μυ και μετα με πιανει χειροτερα αναγουλα...ελπιζω να μην με απιε ετσι τωρα..θεω να το χαρω ρε κοριτσακια αυτη τη φορα γιατι την πρωτη δεν προλαβα...ειχα υπερεμεση απο την αρχη..κιοατν αρχισε να φεωγει ηρθαν τα δυσαρεστα..πφφφ τεσπα!!αντε με το καλο ολες που εχουμε εξετασουλεςνα δουμε τα μπεμπακια μας

αθανασακιιιιιιιιιιιιιιπου εισαι καλεεεεεεεεεεεεε??ολα καλα?

σας φιλωωωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xtinaki μου ποτε εχεις αυχενικη?

εγω Τεταρτη!!!και ποσοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο ανυπομονω δεν λεγεται!!! [smilie=blob3.gif]

που ειναι τα αλλα κοριτσια αληθεια?χαθηκαν!

για το κακαο που λες απλα αυτο δεν πινεται σχετο χωρις λιγο ζαχαρη βρε παιδι μου..

εχθες αγορασα στεβια....χαλια...δεν μου αρεσε καθολου!

Μαρακι πως εισαι???τελος το αιματακι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα εγκυουλες και με το καλο να κρατησετε τα θαυματακια σας αγκαλια :D

Χριστινακι περιμενουμε νεα σας :) . Μην ξεχασεις να μας ενημερωσεις ε ;););););) ? Σε φιλω γλυκα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας

μομμυ τι σο ειπε ο ντοκ; δεν θα κανει την καμπυλη σακχαρου;

πχ εγω δεν την εκανα ουτε στην προηγουμενη οτε λογικα σε αυτη γιατι πολυ απλα καθε πρωι εαν μετρηθω με το ζορι φτανω το 80 οποτε δεν εχω θεμα

αλλα εσυ ηπως πρεπει να την κανεις;

εγω πολυ καλυτερα

ηπια τα χαπακια μου και εστρωσα :lol::lol:

κινητο φαρμακειο

μονο το ασβεστιο δεν πεινω - δεν ΜΠΟΡΩΩΩΩΩ! με βριζει ο ντοκ αλλα τι να κανω απο το να το παιρνω και να ξερναω καλυτερα να μην το παιρνω

κλασικος στομαχοπονος και σημερα

ολοι μου λενε οτι αδυνατησα -καλο; :D

αυχενικη 1/11 εμεις -αρχικα να ειναι ολα καλα και 2ον να κατοραει καθιστο :lol:

Χριστινα γιατι θα σας απολύσουν καλε;

αντε καλα αποτελεσματα πότε πας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοκονες τωρα στισ 9.15 εχω ραντευου δεν σασς σχολιαζω παω να ετοιμαστω(να κανω τα πανακια μου να λουστω να φτιαξω και μαλλι!!!)το παιδακι μου θα δω μην ειμαι σαν κατσιββελα!!!χαχαχαχαχ θα μπωμετα να σας γραψω τα νεα μου!!!

πασχαλιτσακι μουυυυυυυυυυυυυυυυυυδε σας ξεχναω!!! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοκονες τωρα γυρισαμε!!ολα ειναι τελεια με το παιδακι μας εκανε παλι τουμπιτσες!!τελικα η σοκολατα κανει δουλιτσα!!χαχαχαχα και μας ειπε οτι αλλον ειναι αγορακιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!κοριτσια μου ειμαι πολυ χαρουμενηηηηηη!!πρςτον για το οτι ειναι ολα τελεια!!!και μετα φυσικα χαρηκα για το φυλλο αν και πραγματικα δεν μενοιαζε!!σας φιλω ολες παω να ξεραθω και τα λεμε αυριο αναλυτικοτερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινακι μου χαιρομαι με τα νεα σας. Μπεμπαρος μαλλον ε? Αν και ειμαι σιγουρη οτι το αν θα ειναι αγορι η κοριτσι ειναι το τελευταιο που σε νοιαζει, οπως σε ολες μας αλλωστε, γερα μωρακια θελουμε και ολα τα αλλα ειναι ανευ σημασιας ;);)

Ολα θα ειναι καλα μεχρι το τελος της εγκυμοσυνης σου και θα γεμισει η καρδουλα σου και η αγκαλιτσα σου με το ζουζουνακι σας. Με συγκινει παρα πολυ το να σε βλεπω χαρουμενη, αληθεια το λεω και ας μη σε ξερω απο κοντα.

Φιλακια στην στρογγυλη κοιλιτσα σου (μαλλον πεσαμε εξω στις προβλεψεις, ισως στο μελλον να γινει μυτερη!!!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινακι χάρηκα πολυ για το ότι όλα είναι τέλεια με το μπεμπακι σας.

Με το καλο λοιπόν το αγοράκι σας γερο να είναι και όλα θα πανε καλα μέχρι το τέλος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mprabo bre Χριστινα αυτα ειναι τα ωραια

και ετσι να συνεχιστουν - ολα καλα να σας πανε απο δω και περα

και να δεις τι μαλαγανικα ειναι τα αγοριααααααα

ειναι πιο ζωηρα μωρακια τα περισσοτερα αλλα μετα θα σε εχει στα ωπα ωπα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou saw eyxaristw polu polu kai tis 2!!na eiste panta kala kai na xaireset ta paidakia sas!!!pasxalitsaki mouan kai fysika htan to teleytaio pou maw enoiaze to fyllo (fantasou oute kan rwtisame moni tis mas to eipe)xarika tooooooooso polu pou mallon einai agoraki...sa na erxete na anaplirwsei to keno pou afise o aderfoulis tou...oxi oti an htan koritsi den tha xairomoun ennoeite apola den kserw pws na sto eksigisw...mia diaforetiki xara...koritsia mou kai pali saw eyxaristw!!

konstantinaki mouuuuuuuuuuuuuuante me to kalo thn tetarti na einai ooooooola teleia kai na xareite to mwraki sas!!!tha deiw einai tromeri empieraia na to vlepeis na kounaei xerakia podarakia!!!me to kalooooo

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια, γνωστά και άγνωστα!!

Είμαι η Ευγενία, είμαι 34 χρονών και έχω ήδη έναν γιο που κοντεύει τα 2. Το ΣΚ έμαθα ότι είμαι έγκυος στο δεύτερο παιδάκι μου και περιμένω τώρα πως και πως να πάω στον γιατρό μου να μου πει ότι όλα πάνε καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χριστινακιιιιιιι έρχεται ο γιος???καλε πως πέσαμε έξω στην πρόβλεψη??

Έχεις τόσο δίκιο πάντως...γερο να ειναι πανω απο ολα το μωρακι σου και τα μωράκια όλων μας!

Σε ευχαριστώ πολυ για την ευχούλα σου!δεν σου κρύβω οτι εχω άγχος μεγάλο!πρωτα απο ολα να ακούσω αυτο το γρήγορο τικ τακ να ηρεμήσω και μετα ολα καλα!

ευγενια μου καλώς ήρθες και με το καλο μια τελειομηνη εγκυμοσυνη κοπέλα μου!

Ποσο είσαι τωρα?

marker [/color. Τι κανεις εσυ?ολα καλα?

Κορίτσια αληθεια με ρουχα τι κάνετε?

Εχετε καμμια ιδέα για τιποτα χαριτωμένα και φτηνα εγκυμοσυνης?ειδικα καλσον...εχω δει κατι τιμές για χοντρά καλσον και εχω πάθει εγκεφαλικό! :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...