Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλως σας βρηκα!!!!


Recommended Posts

Γεια σας καλως σας βρηκα με λενε Σουζανα και ειμαι εγκυος στο πρωτο μας παιδακι, βρηκα το καταπληκτικο αυτο φορουμ μεσω μιας φιλης μου που ειναι και η ιδια μελος! η αληθεια ειναι οτι εχω βρει πολυ χρησιμα πραγματα και εχω περασει αρκετες ωρες διαβαζοντας και πηρα την αποφαση να γινω και εγω μελος!

Περιμενουμε το αγορακι μας μεχρι 2 Οκτωβριου και ειμαστε δυο κατ ενθουσιασμενοι (συντομα) γονειιις!

Θα χαρω πολυ να τα λεμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλωσηρθες Σουζανα μου!!Με το καλο να κρατησεις το νινακι στην αγκαλιτσα σου :x:x Να ξερεις οτι ηρθες στην πιο ομορφη παρεα ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ σε ευχαριστω παρα πολυ να σαι καλα! απο οτι βλεπω οντως πρεπει να ειστε ενα καταπληκτικο παρεακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως ηρθες σουζανα με το καλο το μωρακι σου εγω ειμαι η μαγδα κ εχω ενα αγορακι που στης 24-9 θα γινει 2 ετων θα χαρω πολυ να τα λεμε. :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ηρθες Σουζανα και με το καλο να ερθει το αγορακι σας!!!

Εγω ειμαι η Τονια,δεν εχω ακομα παιδακια και ειμαι στον 3ο μηνα προσπαθειων!!Σου ευχομαι οτι καλυτερο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα! ευχαριστω πολυ για τα καλα σας λογια! Μαγδα να χαιρεσαι το παιδακι σου, με το καλο να γινει 2 χρονων :) !

Τονια ελπιζω ο,τι καλυτερο για σενα και να συνεχισετε τις προσπαθειες μεχρι να σας ερθει το σπορακι! ελπιζω πολυ συντομα να ακουσετε τα καλα νεα! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σουζανα καλως ηρθες και απο μενα...με το καλο να κρατησεις το μωρακι σου στην αγκαλια σου...εγω ειναι η Λαμπρινη..για τους φιλου Binoula....να περνας καλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω παρα πολυ και εσενα binoula για το καλωσορισμα με το καλο να δεχτεις και εσυ το δικο σου νινακι σε λιγους μηνες :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα! ευχαριστω πολυ για τα καλα σας λογια! Μαγδα να χαιρεσαι το παιδακι σου, με το καλο να γινει 2 χρονων :) !

Τονια ελπιζω ο,τι καλυτερο για σενα και να συνεχισετε τις προσπαθειες μεχρι να σας ερθει το σπορακι! ελπιζω πολυ συντομα να ακουσετε τα καλα νεα! :)

Σ'ευχαριστω πολυ-πολυ!!Μακαρι απο Δευτερα να αρχιζω να ελπιζω για τα ευχαριστα!!!!!!

Υπεροχη η κοιλιτσα σου,φτου-φτου!!Με το καλο το μωρακι σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...