Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΧΑΣΟΥΜΕ ΤΑ ΚΙΛΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ!


mwroudenia2

Recommended Posts

Ελίνα εγω τα βρίσκω μια χαρά! Τώρα με τη ζέστη τι να πω, εμένα η όρεξη δεν μου κόβετε

Τα δικά μου

Πρωινό-Καφέ

Δεκατιανό-Τσαι κ σταφιδόψωμο

Μεσημέρι- Παπουτσάκια με ντοματοσαλάτα

_απόγευμακαφε

βραδινό- καρπούζι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κοριτσια!!!!!!!!!!!ειχα ζυγισμα σημερα και εχασα κι αλλο ναι!!!σημερα με δειχνει 88,1!!!!και μαλιστα εχω να ενεργηθω και 3 ημερες...οποτε μπορει να ειναι και πιο κατω!!!

τελεια!!!αφου κατεβηκε αυτη την εβδομαδα ειμαι χαρουμενη :D:D:D !!!παμε δυναμικα και την αλλη!!!αντε την αλλη εβδομαδα κλεινω ενα μηνα διιαιτας...να δω ποσο θα εχω χασει συνολικα σε 1 μηνα

τα χθεσινα μου...

πρωινο-τοστ με γαλοπουλα+ντοματα+1 χυμο

προγευμα-καρπουζι

μεσημεριανο-μακαρονια+1 μπυρα χωρις αλκοολ

απογευματινο-1 κομματι μαυρη σοκολατα

βραδινο-τοστ με γαλοπουλα+ντοματα+1 χυμο+καρπουζι

αυταα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!!Σημερα κανει ζεστη απο πολυ νωρις :twisted::twisted: !!Βγηκα στις 8,30 να καθαρισω το μπαλκονι για να απλωσω και ελιωσα :twisted: ......

Λοιπον εγω απο φαγητο χθες τιποτα...

Πρωινο:Δημητριακα με γαλα

Ενδεκατιανο:1 ροδακινο

Μεσημεριανο:ΤΙΠΟΤΑ ή μαλλον ΝΕΡΟ,ΝΕΡΟ,ΝΕΡΟΟΟΟΟ!!!!

Απογευματινο:1 ποτηρι γαλα

Βραδυνο:ΤΙΠΟΤΑ...

Αντε να δουμε σημερα τι θα γινει...Παντως μεχρι στιγμης ουτε γαλα δεν θελω....

Μπραβο μωρουδενια μου που εχασες :-bd:ymapplause: Σιγουρα θα εχεις χασει κι'αλλο αφου εχεις 3 μερες να πας τουαλετα.... :oops: !!Φαε κανα δαμασκηνακι ή κανα ακτινιδιο στα ενδιαμεσα σου.....Και να πινει πολυ νερο.Εγω πινω πανω απο 2 λιτρα το καλοκαιρι και το χειμωνα περιπου 1,5.Παντα αυτο οχι τωρα που θελω να χασω...Απλα παω για πιπι καθε λιγο και λιγακι 8-}8-} ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!

Μαρίνα, συγχαρητήρια! Χαίρομαι πολύ για σένα. Ειδικά αυτό το "έχω τρεις μέρες να ενεργηθώ" το διάβαζα την ώρα που έτρωγα το πρωινό μου και χάρηκα ακόμα περισσότερο!

Χριστίνα, μια χαρά σε βρίσκω.

Τόνια, εγώ θα ήμουν στο νοσοκομείο αν ακολουθούσα το μενού σου. Όση ζέστη κι αν κάνει, πρέπει να τρως κάτι. Κόψε μια ντομάτα, ένα φρουτάκι, κάτι που θα σου δώσει βιταμίνες και θα σε κρατήσει. Δε γίνεται να πίνεις μόνο νερό! Τι είσαι, ερημήτρια στην έρημο του Σινά;

Γράφω τι έφαγα χτες:

Πρωινό: Ένα τοστ με μαύρο ψωμί και τυρί και ένα τριαντάφυλλο.

Δεκατιανό: Τίποτα.

Μεσημεριανό: Ένα πιάτο ψαρόσουπα.

Απογευματινό: Ένα μικρό μπολάκι παγωτό μαστίχα + ένα πτι μπερ.

Βραδινό: Ένα πιάτο ψαρόσουπα + μια μικρή φετούλα ψωμί.

Φρούτα δεν τρώω, αλλά φοβάμαι μη μου κάψουν το λαιμό, γιατί δεν έχουν φύγει τελείως οι άφθες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!

Μαρίνα, συγχαρητήρια! Χαίρομαι πολύ για σένα. Ειδικά αυτό το "έχω τρεις μέρες να ενεργηθώ" το διάβαζα την ώρα που έτρωγα το πρωινό μου και χάρηκα ακόμα περισσότερο!

.

:lol::lol::lol::lol::lol: σορρυ σε αναγουλιασα εννοεις ε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελίνα, δε μας λες τι ήταν το φαγητό των μωρών! :lol::lol:

βασικά εμένα το φαγητό των μωρών μου αρέσει πολύ 'ειτε είναι σε μορφή κρέμας είτε στην κανονική μορφή.

Εγώ κάνω όλα τα λαχανικά στον ατμό και είναι πεντανόστιμα με όλες τις βιταμίνες.

βάζω κρέας (μοσχάρι ή κοτόπουλο) ή ψάρι + ρύζι ή κριθαράκι ,καρότο, πατάτες, σέλινο, κολοκυθάκια, μπρόκολο, ντομάτες +λεμόνι και λάδι(εκτός από τις πατάτες και τα καρότα όλα τα άλλα είναι από τον κήπο της γιαγιάς...και είναι όλα πολύ νόστιμα).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα χθεσινα...

πρωι: τυρόπιτα+καφέ

μεσημέρι: τορτελίνια

απόγευμα: καφέ+ 3 αχλάδια

βράδυ: τορτελίνια

πιο βράδυ....πεπόνι

Τώρα που το θυμήθηκα...είχα πάει κι εγώ Κύπρο και ήταν αποπνικτική η ατμόσφαιρα.

Είχε πολύ υγρασία και ένα νέφος λόγω της υγρασίας παντού.

Μου εξήγησε μια φίλη μου που είναι Κύπρια οτι εκεί είναι όλο το καλοκαίρι έτσι.

Δεν ξέρω πως το συνηθίζει κανείς αυτό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βασικά εμένα το φαγητό των μωρών μου αρέσει πολύ 'ειτε είναι σε μορφή κρέμας είτε στην κανονική μορφή.

Εγώ κάνω όλα τα λαχανικά στον ατμό και είναι πεντανόστιμα με όλες τις βιταμίνες.

βάζω κρέας (μοσχάρι ή κοτόπουλο) ή ψάρι + ρύζι ή κριθαράκι ,καρότο, πατάτες, σέλινο, κολοκυθάκια, μπρόκολο, ντομάτες +λεμόνι και λάδι(εκτός από τις πατάτες και τα καρότα όλα τα άλλα είναι από τον κήπο της γιαγιάς...και είναι όλα πολύ νόστιμα).

Μπραβο Ελινα,τελειο το φαγητο των μωρων σου!!!Να ειναι καλα η γιαγια και ο κηπος της!!!

Εγω κοριτσια μολις εφαγα γεμιστες πιπεριες με πλιγουρι και φετουλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελίνα, πόσο είναι οι μικρές σου; Νομίζω είναι πιο μεγάλες απ' τον Αντρέα ή κάνω λάθος; Δε δίνεις τίποτα άλλο, μόνο τέτοιες σουπίτσες;

Εγώ δίνω περίπου τα ίδια που δίνεις εσύ! Κοτόπουλο ή μοσχάρι (ψάρι ακόμα), το οποίο βράζω και πάνω από την κατσαρολίτσα βάζω έναν τρυπητό δίσκο, όπου τοποθετώ τα λαχανικά και γίνονται στον ατμό. Μέχρι τώρα έχω δώσει πατάτα, κολοκύθι, καρότο, σέλινο, μαϊντανό, φασολάκια, κρεμμύδι, ντομάτα, πιπεριά, γλυκοπατάτα. Επίσης, του έχω βάλει στο φαγητό ρύζι, πληγούρι και μακαρόνια, όλα αλεσμένα εννοείται.

Χύτρα ταχύτητας δε χρησιμοποιώ, ούτε και ατμομάγειρα. Είχα πάρει έναν, αλλά ήταν όλος πλαστικός και φοβήθηκα να το χρησιμοποιήσω. Χρησιμοποιώ μια απλή κατσαρολίτσα, άλλωστε είναι τόσο μικρά τα κομματάκια του κρέατος που βράζω που γίνονται αμέσως.

Φοβάμαι να του δώσω πιο στερεή τροφή, αλλά τον βλέπω όποτε έχει κομματάκι στο φαγητό του, το μασά. Αλλά δεν ξέρω πώς θα διαχειριστεί μεγάλη ποσότητα μη αλεσμένης τροφής. Ούτως ή άλλως, αυτές τις μέρες λόγω του άσχημου λαιμού, του τα έδινα πιο νερουλά απ' το κανονικό, οπότε ούτε λόγος για πειραματισμούς.

Τόνια, ίδιο φαγητό φάγαμε, συνεννοημένες ήμασταν; :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οι μικρές είναι 10+ μηνών. Από τον 10ο ξεκινήσαμε και το ψάρι.

Απο λαχανικά βασικά αυτά δίνω σχεδόν πάντα με μικρές παραλαγές εξαρτάται τι έχω διαθέσιμο αλλά πάντα βάζω σέλινο ή μαιντανό γιατί νομίζω οτι αυτά δίνουν τη γεύση στο φαγητό...διαφορετικά δεν τρώγεται!!!

Ξεκινήσαμε και αυγό (το πρωι) αλλά χωρίς επιτυχία οπότε το προσπαθούμε κάθε φορά από πολύ λίγο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α, πιο μεγάλες νόμιζα ότι ήταν. Κι εγώ βάζω ό,τι έχω διαθέσιμο. Σέλινο έχω καιρό να πάρω, κυρίως γιατί εδώ το σέλινο το πουλάνε σε τεράστιες δεσμίδες, σα δέντρο, και είναι κρίμα να αγοράζω όλο αυτό το θηρίο για λίγα φυλλαράκια. Μαϊντανό έχω συνέχεια και βάζω, αλλά όχι ντε και καλά. Σήμερα του είχα μοσχάρι-πατάτα-κολοκυθάκι-μαϊντανό-πληγούρι. Μύριζε λίγο απαίσια, αλλά το έφαγε με ευχαρίστηση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σέλινο έχω καιρό να πάρω, κυρίως γιατί εδώ το σέλινο το πουλάνε σε τεράστιες δεσμίδες, σα δέντρο, και είναι κρίμα να αγοράζω όλο αυτό το θηρίο για λίγα φυλλαράκια.

ναι κι εδώ στη λαική έτσι το είδα κι εγώ αλλά εγώ βάζω και το κοτσάνι (όχι τη ρίζα) και τα αλέθω όλα μαζί...τίποτα δεν πάει χαμένο!!!

από άλλα πράσινα έχω δοκιμάσει σπανάκι και βλήτα.

Επίσης έχω κάνει και μια φορά κρέμα αβοκάντο+αγγούρι+ γιαούρτι αντί για απογευματινό γεύμα. Ήταν δροσιστικό.

Όσο για τα σκεύη η χύτρα με έχει σώσει από χρόνο και χρήμα....προσκυνώ!

Το κρέας έτοιμο σε 20 λεπτά (με το μάτι της κουζίνας στο minimum) και μετά άλλα 10 λεπτά με τα λαχανικά (είναι το ίδιο σκεύος που χρησιμοποιείς κι εσύ με τις τρυπούλες) και είναι έτοιμο!

Σκεφτόμουν κι εγώ να πάρω ατμομάγειρα για τα ταξίδια αλλά τελικά τα ΣΚ που πάμε στο χωριό κάνω το φαγητό στην κανονική κατσαρόλα και παιδέυομαι με τη ζέστη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααααααα!!!

τα χθεσινα μου...(την εκανα την παρασπονδια χθες :lol: )

λοιπον...

πρωινο-1 τοστ με γαλοπουλα+ντοματα

προγευμα-καρπουζι

μεσημεριανο-πουρε πατατας με 2 λουκανικα βραστα+1 φετα ψωμι

απογευματινο-καρπουζι+1 νηστησιμο κουλουρακι

βραδινο-Goodys(πιττα χοιρινο+πατατουλες) :oops::oops::oops::oops: ξερω ξερω τα σκατωσα αλλα μου κολλησε τρελλα!!ειχα και μια τρελλη αδυναμια χθες...μου κοβοταν τα ποδια!

α επισης εντολη παιδιατρου ειναι να παιρνω 1500 θερμιδες την ημερα για την στηριξη του θηλασμου και να μην τρωω γαλακτομικα ακομη...οποτε δεν κανει να κανω αυστηρη διαιτα! :D

αυταααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!Μαρίνα όσο κ να θέλουμε να χάσουμε αυτα τα κιλά με τον θηλασμό διαιτα δεν γίνεται!Αν και πιστεύω τα τρσιμπολογίματα κάνουν την ζημιά σε μένα τουλάχιστον

Τα χθεσινά μου

Πρωι καφέ

Δεκατιανό τσαι κ μισο κουλούρι

Μεσημέρι γαυρο με σαλάτα

Απογευμα λίγο παγωτο

Βραδυ φρούτα αλλα ειχε κ συκα το μενου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Ελίνα, εμένα γίνεται πολύ γρήγορα το κρέας, καλά, για το κοτόπουλο δεν το συζητώ, σε χρόνο dt, και στο μικρό μάτι της κουζίνας μάλιστα!

Σπανάκι μας είπε κι εμάς ο γιατρός να δώσουμε, αλλά τώρα δεν είναι η εποχή του. Μας είπε και σέσκουλα, αλλά μια-δυο φορές που κοίταξα δε βρήκα καλά και δεν έδωσα. Θα δώσω σίγουρα όμως. Σήμερα σκέφτομαι να του φτιάξω μοσχάρι-πατάτα-μαϊντανό-φασολάκια-πληγούρι.

Μαρίνα, σου είπα και στο άλλο μας ποστ, δεν ξέρω από θερμίδες. Πάντως, όπως λέει κι η Χριστίνα, θηλασμός και δίαιτα δεν συνδυάζονται!

Τι έφαγα χτες:

Πρωινό: Δύο φέτες ζυμωτό ψωμί, η μία με βιτάμ και η άλλη με βιτάμ και μέλι και ένα τριαντάφυλλο.

Δεκατιανό: Τρεις κουταλιές πληγούρι από τη γέμιση των γεμιστών.

Μεσημεριανό: Μια ντομάτα, μισό κολοκύθι και μισή πιπεριά, γεμιστά με πληγούρι + το περίβλημα από τη ντομάτα και την πιπεριά του άντρα μου (τρώει μόνο τη γέμιση, κρίμα ήταν να πετάξουμε τόσο φαγητό).

Απογευματινό: Τίποτα, λείπαμε απ' το σπίτι.

Βραδινό: Μια ντομάτα και μισό κολοκύθι γεμιστά.

Ένα ροδάκινο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλες!!!Τι ωραια που λετε για το "μαμ" των μωρων σας και για τον θηλασμο :):):) !!!!!!!Να σας ζησουν τα παιδακια σας :):) !!!!!!!!!!!

Μαρινακι Goodys εεε?Αχ ποσο θελωωωωωωω!!!!Αλλα συγκρατιεμαι!!!!!

Αννα-Μαρια ναι απο σενα ζηλεψα και εφτιαξα γεμιστα με πληγουρι!!!!Το διαβασα που το εγραψες στο αλλο ποστακι :lol::lol: !!!

Λοιπον τα δικα μου χθεσινα:

Πρωινο:Γαλα με δημητριακα

Σνακ:Ροδακινο και ενα φραπεδακι γλυκο

Μεσημεριανο:2 πιπεριες γεμιστες με πληγουρι,λιγη φετουλα και 1 τυροπιτακι(που τα εφτιαξα με τα χερακια μου!!)

Σνακ:2 τυροπιτακια(μου ειχαν μεινει απωθημενο απο το μεσημεριανο :lol::lol::lol: )

Βραδυνο:1 μπαλα μους γιαουρτι σοκολατα το οποιο φτιαχνω μονη μου και ειναι για τις "λιγουριτσες"σοκολατας!!Αν θελετε πειτε μου για τη συνταγη!!Εχει σαφως πιο λιγες θερμιδες απο το παγωτο,και λιγοτερες και απο τη μους!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνια, είπα κι εγώ, τέτοια τηλεπάθεια; :lol::lol::lol:

Εγώ πάντως τα Goody's δεν τα ζηλεύω καθόλου. Έχω χρόνια να πάω. Μια φορά τα λιγουρεύτηκε ο άντρας μου και πήρε για το σπίτι. Τσίμπησα κι εγώ λίγο, αλλά τι να σας πω... Δεν μπορούσαμε να τα φάμε... Οι πατάτες μύριζαν, το μπιφτέκι χάλια... Συνηθίσαμε στο κανονικό φαγητό (ενώ όταν μέναμε Θεσσαλονίκη όλη μέρα στα Goody's ήμασταν!), και τώρα πλέον καταλαβαίνουμε πόσο χάλια είναι το τζανκ φουντ.

Αυτό, βέβαια, που έφαγε η Μαρίνα δεν είναι κι άσχημο, είναι και καλά το διαιτητικό των Goody's.

Δώσε τη συνταγή για τη "μους", αλλά όταν είναι να φάω γλυκό, προτιμώ το real thing! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα κανεις και προτιμας το real thing αλλα εγω θελω σχεδον καθε μερα γλυκο και δεν με παιρνει, :lol::lol::lol::lol::lol::lol: !!!!!!!

Λοιπον σε 1 κιλο γιαουρτι,το μεγαλο το total το 2% παιρνω ή το Ολυμπος 2% που δεν ειναι νερουλα....

Βαζω μεσα 3 κουταλιες της σουπας κακαο,3 κουταλιες της σουπας ζαχαρινη ή stevia.To χτυπαω παααρα πολυ καλα με το συρμα και το βαζω παλι στο ψυγειο σε ενα ταπερ ή στο ιδιο το μπολακι του γιαουρτιου!!Αν θελετε να βαλετε ζαχαρη θα βαλετε 2 κουταλιες της σουπας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνια, είπα κι εγώ, τέτοια τηλεπάθεια; :lol::lol::lol:

Εγώ πάντως τα Goody's δεν τα ζηλεύω καθόλου. Έχω χρόνια να πάω. Μια φορά τα λιγουρεύτηκε ο άντρας μου και πήρε για το σπίτι. Τσίμπησα κι εγώ λίγο, αλλά τι να σας πω... Δεν μπορούσαμε να τα φάμε... Οι πατάτες μύριζαν, το μπιφτέκι χάλια... Συνηθίσαμε στο κανονικό φαγητό (ενώ όταν μέναμε Θεσσαλονίκη όλη μέρα στα Goody's ήμασταν!), και τώρα πλέον καταλαβαίνουμε πόσο χάλια είναι το τζανκ φουντ.

Αυτό, βέβαια, που έφαγε η Μαρίνα δεν είναι κι άσχημο, είναι και καλά το διαιτητικό των Goody's.

Δώσε τη συνταγή για τη "μους", αλλά όταν είναι να φάω γλυκό, προτιμώ το real thing! :P

Εγω στα goodys τρωω παντα club!!Ολα τ'αλλα εχεις δικιο πως ειναι καπως.....Αυτο που εφαγε η Μαρινα δεν το ξερω,εχω καιρο να παω.....!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελίνα, εμένα γίνεται πολύ γρήγορα το κρέας, καλά, για το κοτόπουλο δεν το συζητώ, σε χρόνο dt, και στο μικρό μάτι της κουζίνας μάλιστα!

καλά εννοείαι οτι γίνεται γρήγορα με όποιο τρόπο και να το κάνεις αλλά το καλοκαίρι με τέτοια ζέστη να έχω τους υδρατμούς και τον απορροφητήρα να δουλεύει... θα έχω κάνει ένα κεφάλι καζάνι μέχρι να φύγω για τη δουλειά το πρωί (γιατί το πρωί μαγειρεύω και μετά φεύγω). Ενώ με τη χύτρα (είναι η πιο μικρή σε χωρητικότητα χύτρα) είμαι έτοιμη σε μισή ώρα χωρίς φασαρία γιατί με τον απορροφητήρα στο τέρμα δεν ακούω την ενδοεπικοινωνία αλλά ούτε και τα μωρά αν κλαίνε ακόμα κι αν είναι κοντά μου... και νομίζω οτι δεν καταναλώνω πολύ ενέργεια γιατί το μάτι είναι στο 2 (με maximum το 9)... μας έπιασε και το περιβαλλοντολογικό μας τελευταία!

Τα χθεσινά μας....

πρωι ...καφέ!

δεκατιανό...μας κέρασαν στη δουλειά εκλερ!!! πρωι πρωί!!!

μεσημέρι ...καλαμαράκια τηγανιτά +χωριάτικη

απόγευμα...1 καφέ+2 αχλάδια+1 τοστ (τυρι-πιπεριά-ντομάτα-τυροσαλάτα)

βράδυ-τίποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!Εγω εφαγα σήμερα καλαμαράκια Ελίνα κ άλλα πόσα!

Πρωι Γάλα με δημητριακά

Δεκατιανό Καφές

Μεσημέρι Καλαμαράκια, φασόλια γίγαντες, σαλάτα,κ ρέγκα καπνιστή

Απόγευμα Γιαούρτι με δυο κουτ. μαρμελάδα κ θρυματισμένα 2 μπισκοτα τύπου ντιτζεστιβ

Βραδυ φρούτα

εΧΩ ξεφύγει τις τελευταίες μέρες

Τονια το γλυκό σου ωραιο μου ακούγεται θα το δοκιμάσω σίγουρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ σήμερα ό,τι να 'ναι.

Πρωινό: Ένα τοστ με μαύρο ψωμί και τυρί και ένα τριαντάφυλλο.

Δεκατιανό: Τίποτα.

Μεσημεριανό: Ένα πιάτο "ντομάτες στο πιάτο".

Απογευματινό: Ένα μπολάκι παγωτό μαστίχα.

Μια κρύα σοκολάτα με γεύση φράουλα.

Βραδινό: Ντομάτες στο πιάτο.

Ό,τι να 'ναι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντως Αννα Μαρία μόνο το απογευματινό βρίσκω αρκετά..γλυκό :D

Μου έχει καρφωθεί να φάω παγωτοοο!! να δω π΄΄οσο θα αντέξω :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...