Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ότι έχετε ευχαρίστηση


Recommended Posts

Γειά σας κορίτσια. Είμαι η Ελένη και σε λίγες μέρες μπαίνω στον 5ο μήνα της πρώτης μου εγκυμοσύνης. Είμαι άνεργη εδώ και δύο χρόνια και δυστυχώς μόλις έμεινε άνεργος και ο άντρας μου. Απο ότι καταλαβαίνετε τα οικονομικά μας δεν είναι μόνο χάλια αλλά κάτι χειρότερο. Απο ότι βλέπω δυστυχώς δεν θα καταφέρουμε να αγοράσουμε ούτε τα απαραίτητα για τον μικρούλη που έρχεται σε λίγο καιρό. Ντρέπομαι που σας ζητώ, όμως αν έχετε κάτι απο μωρουδιακά που σας περισεύει, θα με σώζατε. Ότι να 'ναι, απο ρουχαλάκια έως κούνια. Σας ευχαριστώ οτι κι αν καταφέρετε να κάνετε. Και πάλι χίλια συγνώμη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

λυπάμαι πολύ :(:( .....εύχομαι να βρεθεί κάποιος να σας βοηθήσει, εγώ έχω μεγάλα παιδάκια, έχω ξεφύγει από τα μωρουδιακά εδώ και καιρό......, αλλά είμαι σίγουρη ότι υπάρχουν μανούλες που μπορούν να βοηθήσουν :|

καλή συνέχεια στην εγκυμοσύνη σου, σου εύχομαι, με το καλό :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

λυπάμαι πολύ :(:( .....εύχομαι να βρεθεί κάποιος να σας βοηθήσει, εγώ έχω μεγάλα παιδάκια, έχω ξεφύγει από τα μωρουδιακά εδώ και καιρό......, αλλά είμαι σίγουρη ότι υπάρχουν μανούλες που μπορούν να βοηθήσουν :|

καλή συνέχεια στην εγκυμοσύνη σου, σου εύχομαι, με το καλό :)

Καλημέρα. Σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπες στο childit.gr στη κατηγορία "μαμάδες χαρίζουν" και θα βοηθηθείς πολύ..

εγώ δυστυχώς ότι είχα για δόσιμο το είχα στείλει σε 2 μαμάδες από το φόρουμ μας πριν κάποιο καιρό.

εύχομαι να σου πάνε όλα καλά από δω κ πέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ όλες για το ενδιαφέρον σας. Πραγματικά δεν το περίμενα πως μπορούν κάποιες που δεν με γνωρίζουν καν, να ενδιαφερθούν για μένα. Με συγκινήσατε πάρα πολύ. Ευχαριστώ, Ευχαριστώ, Ευχαριστώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποτε γεννας με το καλο; Να ειναι γερο και καλοτυχο! Που μενεις;

Καλημέρα christina leli. Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου. Περιμένω να γεννήσω 18 Νοεμβρίου και μένω στην Άμφισσα Φωκίδος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μην ανησυχεις..θα υπαρξει λυση...στειλε αν θελεις πμ...εγω τα εδωσα των δικων μου αλλα η αδελφη μου ισως μπορει να βοηθησει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...