Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ,

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΚΑΙΡΟ ΤΟ SITE ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΟΛΥ ΚΑΤΑΤΟΠΙΣΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΠΑΡΕΜΒΩ ΓΙΑ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ ΚΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΜΟΥ. ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΝ 5ο ΜΗΝΑ ΚΙ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΙ ΣΕ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ Β'ΕΠΙΠΕΔΟΥ:unsure: .ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΚΟΙΤΑΜΕ ΓΙΑ ΒΡΕΦΙΚΟ ΔΩΜΑΤΙΟ. ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΡΕΥΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΑΡΧΙΚΑ ΚΑΙ ΡΩΤΗΣΑ ΚΑΙ 2-3 ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΜΟΛΙΣ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙ ΠΑΙΔΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΤΑΤΟΠΙΣΜΕΝΗ. ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΡΟΧΤΕΣ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΡΕΥΝΑ ΜΑΣ ΑΠΟ ΜΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ ΕΠΙΠΛΩΝ ΣΤΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ, ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ 2000 ΤΜ ΕΚΘΕΣΙΑΚΟ ΧΩΡΟ ΜΕ ΕΠΙΠΛΑ Κ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ. ΘΕΩΡΗΣΑ ΟΤΙ ΕΚΕΙ ΜΙΑΣ Κ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΧΩΡΟΣ ΘΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΡΚΕΤΑ ΝΑ ΔΕΙΣ. ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΠΩ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ. ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΑ ΣΕΤ (ΠΧ ΚΟΥΝΙΑ Κ ΑΛΛΑΞΙΕΡΑ) ΣΤΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΜΑΡΚΕΣ ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΣΤΑ ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ, ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΑΚΡΙΒΑ ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ, ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΕΚΠΤΩΣΗ ΤΗΣ ΤΑΞΗΣ ΤΟΥ 20% ΣΤΑ ΕΚΘΕΣΙΑΚΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΙ 12%ΣΤΑ ΕΙΣΑΓΩΜΕΝΑ, ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΤΑ ΕΚΘΕΣΙΑΚΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΙΤΕ ΧΤΥΠΗΜΕΝΑ ΕΙΤΕ ΞΕΧΑΡΒΑΛΩΜΕΝΑ, ΟΠΟΤΕ ΔΩΡΟΝ ΑΔΩΡΟΝ. ΕΧΕΙ ΕΝΑΝ ΑΚΟΜΑ ΟΡΟΦΟ, ΣΑΝ ΑΠΟΘΗΚΗ ΜΕ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ, ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΜΙΖΕΡΑ ΚΑΙ ΕΤΟΙΜΟΡΡΟΠΑ ΟΛΑ ΕΚΕΙ ΠΑΝΩ ΠΟΥ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΤΟ ΞΑΝΑΣΚΕΦΤΗΚΑ ΠΑΡΟΤΙ ΤΑ ΕΠΙΠΛΑΚΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΔΙΚΟΥΝΤΑΝ ΕΚΕΙ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥΣ...:ohmy: Η ΜΙΑ ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΚΑΝ ΟΤΙ ΚΑΤΕΒΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΥΝΙΕΣ, Η ΑΛΛΗ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΞΥΠΗΡΕΤΟΥΣΕ ΕΜΑΣ ΜΑΣ ΠΑΡΑΤΗΣΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΔΕ ΟΤΙ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΠΟΥ ΜΟΛΙΣ ΕΙΧΕ ΜΠΕΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΑΓΟΡΑΖΕ, ΟΠΟΤΕ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΜΕ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΑΝ (ΤΕΛΙΚΑ ΟΥΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΠΗΡΑΝ), Ο ΙΔΙΟΚΤΗΤΗΣ ΗΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΤΕΦΤΕΡΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΜΠΙΟΥΤΕΡΑΚΙ, ΚΛΑΣΙΚΟΣ ΕΛΛΗΝΑΣ ΠΟΥ ΠΑΕΙ ΝΑ ΞΕΠΟΥΛΗΣΕΙ...Κ ΑΠΟ ΤΙΜΕΣ;ΠΕΡΙΜΕΝΑ Κ ΕΓΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΩς ΜΕΙΩΜΕΝΕΣ. ΜΕ ΤΗΝ ΕΚΠΤΩΣΗ ΤΟΥ 20% ΟΙ ΚΟΥΝΙΕΣ ΤΗΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΠΗΓΑΙΝΑΝ ΣΤΑ 350 ΕΥΡΩ(ΣΟΡΡΥ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΦΟΡΑ), ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΑΛΛΑΞΙΕΡΕΣ ΤΙΠΟΤΑ. ΣΕ ΑΝΑΓΚΑΖΕ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ 600 ΕΥΡΩ. Ο,ΤΙ ΣΟΥ ΕΚΟΒΕ ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΣΤΟ ΕΠΑΙΡΝΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ. ΔΕ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΗ, ΑΠΛΑ ΠΕΡΜΕΝΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΠΟΥ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Κ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΝΑ ΜΕ ΣΕΒΕΤΑΙ. Κ ΑΥΤΟ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΔΑ.

ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΜΕ ΕΚΤΕΝΕΣΤΕΡΟ ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΕΞΟΡΜΗΣΗ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κ καλώς ορισες στην παρέα μας..Ειμαι η Ειρήνη κ γενναω σε 1,5 μηνα..

Εγω αυτο που έχω να σου προτείνω (γιατι εμεινα πολύ ευχαριστημένη) ειναι μια βιοτεχνία στο Ιλιον (πισω απο τον Λακιώτη) που προμηθευει τα Λητώ αλλα επειδή τα φτιάχνει ο ίδιος, τα εχει μισή τιμή,,,,

Ειναι καταπληκτικός...εχει έναν όροφο έκθεση κ επειδή ειναι βιοτεχνεία, οτι δείς στο φτιάχνει στο χρώμα κα στο σχέδιο που θέλεις...εγω εμεινα πολύ ευχαριστημένη....εχει γρήγορη παράδοση κ εχει κ προίκα, εχει καλαθούνες, καροτσια, πολύ ωραια....

αν θες μπες στο www.bebekarras.gr

ΚΑΛΗ ΕΡΕΥΝΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ Κ ΜΗΝ ΒΙΑΣΤΕΙΣ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κ καλώς ορισες στην παρέα μας..Ειμαι η Ειρήνη κ γενναω σε 1,5 μηνα..

Εγω αυτο που έχω να σου προτείνω (γιατι εμεινα πολύ ευχαριστημένη) ειναι μια βιοτεχνία στο Ιλιον (πισω απο τον Λακιώτη) που προμηθευει τα Λητώ αλλα επειδή τα φτιάχνει ο ίδιος, τα εχει μισή τιμή,,,,

Ειναι καταπληκτικός...εχει έναν όροφο έκθεση κ επειδή ειναι βιοτεχνεία, οτι δείς στο φτιάχνει στο χρώμα κα στο σχέδιο που θέλεις...εγω εμεινα πολύ ευχαριστημένη....εχει γρήγορη παράδοση κ εχει κ προίκα, εχει καλαθούνες, καροτσια, πολύ ωραια....

αν θες μπες στο www.bebekarras.gr

ΚΑΛΗ ΕΡΕΥΝΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ Κ ΜΗΝ ΒΙΑΣΤΕΙΣ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...