Μετάβαση σε περιεχόμενο

geia sas !!


ka.zoku

Recommended Posts

Γειά σας παιδιά ! παρακολουθω εδω κ λιγο διαστημα το φορουμ σας κ ζηλεψα την παρεα σας!

δημιουργησα λογαριασμό κ να μαι !

εχω ενα πιτσιρικι ενος ετους κ θελω ΣΥΝΤΟΜΑ ενα δευτερο !! μη σας πω κ τριτο...!! :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου ka.zoku ..

καλωσηρθες στην ομορφη παρεα μας...σου ευχομαι συντομα να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα και γιατι οχι με μια διδυμη κυηση!!!!! (με ενα σμπαρο δυο τρυγονια)...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ήρθες στην παρέα μας!!Είμαι η Άννα,24 ετών και έχω ένα αγοράκι σχεδόν 14 μηνών!!Θέλω κι εγώ άλλο ένα ή και δύο παιδάκια αλλά τα οικονομικά μας δεν μας το επιτρέπουν προς το παρόν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου Αννα !! να χαιρεσαι το παιδακι σου ! κ με το καλό ΟΣΑ θες στο μελλον! μωρε ποιανου τα οικονομικά ειναι καλα τωρα ;; ...η πεθερα μου ειναι της αποψης οτι δουλειες κλπ θα ερθουν κ φυσικα παντα υπαρχουν οι πιθανοτητες να αλλαξουν τα δεδομενα μας, τα παιδακια ομως ;;

κ μεις στον αερα ειμαστε οικονομικά αλλα θελω να σκεφτομαι αισιόδοξα, τουλαχιστον εχουμε ακομα ασφαλιση κ οσο να ναι θα βοηθησει λιγο κατα τη διαρκεια μιας νεας εγκυμοσυνης - τοκετού :roll:

αν δεν τα ισοπεδώσουν ολα μεχρι τοτε... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου κι εσενα! Καλωσορισες! Εχω ενα γιο 14 μηνων και ειμαι ακριβως στην ιδια φαση με την Αννουλα απο πανω! Να χαιρεσαι το παιδακι σου και συντομα με ενα δευτερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας παιδιά ! παρακολουθω εδω κ λιγο διαστημα το φορουμ σας κ ζηλεψα την παρεα σας!

δημιουργησα λογαριασμό κ να μαι !

εχω ενα πιτσιρικι ενος ετους κ θελω ΣΥΝΤΟΜΑ ενα δευτερο !! μη σας πω κ τριτο...!! :mrgreen:

Καλως ηρθες στο site. Σου ευχομαι γρηγορα να μαθεις ευχαριστα νεα για 2η εγκυμοσυνη. Ειμαι η ισμηνη και ηδη εχω δυο μπομπιρες. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...