Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΩΛΕΙΑ....ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΓΙΝΑ ΜΑΝΟΥΛΑ!!!!!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΓΙΝΑ ΜΑΝΟΥΛΑ. ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΑΠΟ ΔΩ ΞΕΡΕΤΕ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ ΜΟΥ.....Τ ΑΦΗΝΩ ΟΛΑ ΠΙΣΩ.....ΗΡΘΕ Ο ΜΠΟΜΠΙΡΑΚΟΣ ΜΟΥ ΣΤΙΣ 2/3 ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ , ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΛΕΟΝ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΕΡΙΓΡΑΨΩ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΜΟΥ , ΤΗΝ ΕΥΤΥΧΙΑ ΜΟΥ. :D

ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΟΛΗ , ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΟΛΗ!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝ Κ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΟΥ, ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ..ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟΙ Κ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ!!!ΘΑ ΘΕΛΑΜΕ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΟΚΕΤΟΥ ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΕΤΟΙΜΗ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει!!!!!!!

Να είναι γερό και καλότυχο!

Το αγγελουδάκι σου έστειλε το αδερφάκι του!

Μόνο χαρες από δω και εμπρός, να το χαίρεστε και να το καμαρώσετε!!!!!!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koupaki μου να σας ζήσει ο μικρούλης σας κ να τον καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!! Χαίρομαι πολύ για σένα! μόνο χαρές και ευτυχία να έχετε! φιλάκια, καλή λοχεία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζήσει ο γιόκαρος καλό μου!!!!!!! Να είναι γερός, δυνατός, τυχερός, φωτισμένος........να έχει όλα τα καλά του Θεού κι εσείς να τον βλέπετε να μεγαλώνει όμορφα και να τον καμαρώνετε!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν γνωριζω την ιστορια σου κοριτσακι μου αλλα να σου ζησει το μωρακι σου παντα γερο και απο δω και περα μονο χαρες!!εχεις μεγαλη δυναμη ψυχης μπραβο σου που δεν το εβαλες κατω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζήσει kouraki μου! Να είναι πάντα γερό κ δυνατό!

Μας δίνεις ελπίδα με το νέα αυτά όλες εμάς που είχαμε απώλειες κ το παλεύουμε ακόμη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω ολες μεσα απο την καρδια μου!!!!!! ευχομαι ολες οι κοπελες να το ζησουν αυτο και να μην εχουμε αλλες απωλειες....μην το βαζετε κατω!!! :D:D:D:D:D και σε οσες εχετε παιδακια να τα χαιρεστε και να ναι γερα. σας ευχαριστω και παλι ....με την πρωτη ευκαιρια που θα εχω λιγο χρονο παραπανω θα σας πω και την εμπειρια μου και στην καισαρικη. προς το παρον φιλακια σε ολες. :-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουπακι μου γλυκό είχα διαβάσει την ιστορία σου και πραγματικά μας είχε στεναχωρησει.τώρα έγινε το θαύμα για σένα και τα αισθήματα σου είναι υπερδιπλασια φαντάζομαι μετα Απο τέτοια άσχημη εμπειρία που είχες περάσει.

Σου εύχομαι μόνο χαρές απο δω και μπρος!!φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σ ευχαριστω γλυκια μου. οντως τα συναισθηματα μου ειναι τοσο δυνατα που δεν υπαρχουν λογια για να σας τα περιγραψω. [smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=love10.gif][smilie=love5.gif][smilie=love10.gif][smilie=love5.gif][smilie=love10.gif][smilie=love5.gif][smilie=love10.gif][smilie=love5.gif][smilie=love10.gif][smilie=love5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koupaki δεν ξέρω την ιστορία σου, αλλά διαβάζοντας τα μηνύματά σου είναι σα να σε βλέπω μπροστά μου να χοροπηδάς από τη χαρά σου! :lol: Μπράβο! Να σας ζήσει ο μικρούλης σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει κουκλιτσα ο μπομπιρακος σου να είναι πάντα γέρος και τυχερός στην ζωουλα το και σε εσένα κοριτσάκι μου καλη λοχεια και απο εδω και πέρα όλα να είναι πάντα καλα...όσο για τις άσχημες στιγμές που έχουμε ζήσει δεν ξεχνάμε απλα προχωράμε με τους μικρούς μας αγγέλους απο ψηλα να μας προσέχουν σε φιλω γλυκα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστω πολυ!!!!! :-*:-*:-*

οντως γλυκια μου δεν ξεχναμε , ειναι δυσκολο να ξεχασεις.....προχωραμε μπροστα με τα μικρακια μας οσο κι αν αυτο ειναι δυσκολο καμια φορα. [smilie=angel7.gif][smilie=angel7.gif][smilie=angel7.gif][smilie=angel7.gif] εχουμε τα δικα μας αγγελακια που μας προστατευουν!!!!!! σε φιλω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koupaki μου πολυ χαρηκα!!!!!!!!!!!!Τελικα δεν τον ηπιαμε εκεινο τον καφε.... :lol::lol::lol: ελειπα κι εγω εκτος.....

Λοιπον, σου ευχομαι να τον χαρεις και να τον δεις οπως επιθυμεις, να ειναι παντα καλοτυχος και υγιης!!!!!!

Εχουμε και την ιδια μερα γενεθλεια με το αντρακι σου βλεπω!!!!!!!!! ;););)

Σε φιλω και να ειστε παντα ολοι καλα και καλη λοχεια!!!!!!! [smilie=love2.gif][smilie=love2.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...