Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2012


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΛΟ Κ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΗ.ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΗ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ;ΠΡΟΧΘΕΣ ΛΕΩ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΣΕ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΟΥΛΑ ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΒΛΕΠΩ!!ΧΑΧΑ ΑΛΗΘΕΙΑ Η ΤΡΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΑ ΠΟΥ ΛΕΓΑΤΕ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 999
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χμμ,τελικά δεν το μετράω σωστα.Καθε 14 αλλαζω μήνα.Οσο και η πητ μου.14/6.

Δεν χρειάζεται να πέφτει ακριβώς στην αλλαγή εδομάδας δηλαδή.Εσείς πως το μετράτε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aleka mou kalo tha einai na thn pas na ginei aimodotria apo mikroula (den kserw se poia hlikia epitrepete na ksekiniseis...)giati to o- einai i pio spania omada aimatos pou shmainei oti mporei na dwsei aima se olous alla mporei na parei mono o - oote kalo tha itan na einai aimodotria gia pan endexomeno(makria apo sas veveia...)egw veveia kathoti xezou akoma den to exw parei apofasi kotzam gaidara!!!alla otan gennisw tha to ksekinisw kiegw giati axreiasto nanai alla pote den ksereis...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimeroudia!!!!!!!!!

Ti kanete koritsia?

Delphinaki xairomai pou ola pigane kala kai eidate ti mpemoula sas!! Ti wraia pou brethikate kai me to Maksimaki...akari na emena kai egw pio konta se kapoia!! Alla ti na kanw pou menw sta Xania...ligo makria mou peftete oles! Kai den exei mpei kai kamia alli kritikia sto postaki mas!

Karolinaki na deis pou kai esu tha exeis tha idia kala nea me tin Delphine! Tha perimenoume na guriseis to bradaki!! Kali epituxia. Kala kai autos bradu sou to ebale na fas oli mera ti agwnia auti....telos pantwn ti na kanoume upomoni!!!

Lil kai ta dika sou nea perimenoume!!! Plakwne tis sokolatitses apo twra!!!!

Nancy eutuxws pou peigate spiti kai den kanate eisagwgi, perastika sti mikri sou. H tridimomanoula ontws eksafanistike...eixe endiasmous gia to an tha kratisei kai ta tria h an tha kanei meiwsi, alla telika den kseroume ti egine.

Boub kai esu sokolatitsa!! Kai gia to nero exw akousei alla den eimai kai sigouri.

Aleka, tha sou pw mono epeidi kserw gia auto to thema pou les (logw idiotitas, eimai biologos)...gia aimodotria na ginei i kori sou...oi giatroi pote den sou lene auta pou tha pw twra giati den sumferei kanenan ennoeitai....alla den einai kalo gia tin ugeia sou na dineis aima...to kserw oti kaneis kalo se kapoion allon...alla tha itan kalitero auto na to kaneis kapoios dunatos organismos kai entelws ugeiis...kai protimotero antras....to aima pou dineis o organismos to anikathista suntoma den pernei polu kairo...alla poiotika pernei xronia na ginei to idio opws prin, pou simainei oti o organismos tha einai pio adunamos ligaki. An rwtiseis giatrous...pote den tha sou pei kaneis oti dinei aima...autoi pou einai kai mes sta pragmata giati les na min to kanoun? Kai sou lew, eimai uper tou na dineis aima mono kai mono epeidi uparxoun anthrwpoi pou xreiazontai ti boitheia kapoion, alla mono an eisai dunatos organismos kai den exeis anagki...alla gia paidi h kopela neari oxi. Oute kan gia gunaika pou kapoia stigmi tha perasei egkumosuni.

Auta!!

Filakia se oles!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nai bre Xtinaki to kserw...giauto lew oti den eimai apoluta kata tou na dwsoun aima kapioi omws pou exoun ti dunatotita. Diladi polu dinatoi organismoi kai eidika oxi kopeles pou theloun na ginoun mamades h pou exoun opoiadipote adunamia genikotera ston organismo.

Uparxoun poloi dunatoi organismoi, eidika ston andriko plithusmo pou mporoun na dwsoun aima...kai o antras mou dinei...apla tou lew na mi dinei polu suxna giati h piotita tou aimatos thelei polu xrono na epanelthei. Se posotita epanerxetai grigora omws.

Emeis idi dinoume arketo aima gia oles tis eksetaseis pou kanoume auti tin periodo pou dianioume kai o organismos douleuei idi sklira na to anaplirwsei!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι βρε ελενα και φοβηθηκα... μας εχει ενημερωσει για ολα αυτα ο παιδιατρος απλως οταν με το καλο θα ειναι σε θεση να δωσει μου ειπε πρωτα να δημιουργησει δικια της τραπεζα και να δινει μετα σε αλλους... εστω μια φορα το χρονο ειναι καλο αρκει να μπορεσει φυσικα! κοιτα εδω στην ελλαδα το θεμα αιμοδοσια οπως και αλλα πολλα εθελοντικα προγραμματα ειναι αρκετα πισω και πολυ ενενημερωτοι και γιατροι και ειδικοι!

θελετε να βαλω και στη λιστα μας τα ονοματα μας (για να μη μπερδευεται το καρολινακι μας)???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ni aleka mou valta na apoktamai kai perissoteri oikoiothta siga siga... :D:D:D makari na mporsei to koritsaki sou estw mia to xrno...nomizw kalotha einai...eytixw emena einai oi goneis mou kai isws giayto den to exw apofasisei akoma...mallon ek tou asfalous fovamai kai den paw....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απο την οικογενεια μου δεν ειναι κανενας απο την οικογενεια του αντρα μου ειναι μονο η πεθερα μου αλλα δεν ειναι αιμοδοτρια... απο εμενα και τον αντρα μου δεν ειναι κανενας μονο η σκατουλιτσα μου! παντως εχω να το λεω εγω παρα πολυ καλο και συζυτησημο παιδιατρο!

σας ετοιμαζω τη λιστουλα μας ανανεωμενη! πραγματικα την χασαμε τη τριδιδυμομανουλα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο μένα,

καλέ ποσα γράψατε πάλι, μας βλέπω σε κανα δυο μέρες και πολύ λέω να ανοίγουμε το Νο 2!!!!

Καρολινάκι περιμένουμε τα νέα σου, πως ήταν χθες η εξέταση? Εγώ είμαι η Κατερίνα και μένω Καλλιθέα. Είναι πολύ καλή η ιδέα σου να βρεθούμε με την πρώτη ευκαιρία.

Μαρία οντως δύσκολο το πως θα το πεις αλλά ο λόγος είναι το οικονομικό και οχι οτι είσαι δυσαρεστημένη με τον γιατρό σου οπότε φαντάζομαι οτι ο άνθρωπος θα καταλάβει.

Νάνσυ περαστικά και πάλι στη μικρή, ευτυχώς που δεν σας κράτησαν πολλές φορές είναι καλύτερα στο σπίτι.

Lil άντε σοκολατίτσα και γρήγορα να δείτε το μωράκι σας και νομίζω οτι τώρα πια θα μάθετε και το φύλο, τι θα ήθελες ή έχεις κάποια διαίσθηση?

Boub εσύ αύριο έχεις β επιπέδου ολα καλά σου εύχομαι, η σοκολατίτσα κάνει δουλειά το νερό πάλι δεν κάνει τίποτα στον υπέρηχο ισα ισα που μπορεί να σου πει να αδειάσεις και την κύστη σου πριν.

Lia όντως το πρώτο τρίμηνο και ο τελευταίος μήνας είναι αυτά που περνούν βασανιστικά αργά τους υπολοιπους μήνες ούτε που τους καταλαβαίνεις γι αυτό απολαυσε κάθε στιγμή της εγκυμοσύνης σου και μην πέφτεις ;) άλλωστε είμαστε ωραία παρέα και μοιραζόμαστε οτι μας απασχολεί. Καλά το μετράς μήνα αλλάζεις με βάση την ΠΗΤ σου.

Ελενα πολύ καλές οι πληροφορίες σου για την αιμοδοσία .

Αλέκα προσθεσε και τα ονόματα και εγώ το προτειμώ να αποκαλούμαστε με τα μικρά μας παρά με τα ψευδόνυμα.

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω είμαι η Αμαλία.

Κατερινακι γενικα νοιώθω πως δεν το έχω χαρεί οσο θέλω.Ειχαμε πολλους καυγάδες μέχρι πολύ πρόσφατα,εχω κλάψει πάρα πολύ,εχω φτάσει σε σημείο να μην αντέχω τον εαυτό μου ,και γενικά το μέλλον είναι αβέβαιο.Ας μην πεφτουμε όμως.Πολυ ορμόνη!

Καλλιθέα σχετικά κοντα είσαι κι εσυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

amalitsa mou prospathise na eisai oso pio iremi mporeis....den tha sou pw mhn stenaxwriesai klp giati den kserw ti mporei na pernas apla tha sou pw oti ayto pou exeis mesa sou den aksizei na to stenaxwreis gia kanena logo kai einai polu pio shmantiko apo polla alla.....ayto mono skepsou kai prospathise na apolayseis oso kalytera mporeis th fash pou zeis...den gyrizei pisw meta kai einai krima na mhn to xareis..sou aksizei giati tha gineis manoula...;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αμαλία να σκέφτεσαι το μπεμπάκι σου και να είσαι αισιοδοξη οτι ολα θα γίνουν προς το καλύτερο, σου εύχομαι απο δώ και πέρα να χαρείς την κάθε στιγμή! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αμαλια χαλαρωσε και απολαυσε την εγκυμοσυνη... τα προβληματα δεν τελειωνουν ποτε.... ισα ισα που μεγαλωνουν.... χαιδευε τη κοιλιτσα σου και ηρεμησε... παντως αν θες να μιλησεις εδω ειμαστε να ανοιξεις την καρδια σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ τόσο πολύ!Βοηθάει πολύ να μιλάς με ανθρώπους που είναι στην ίδια φάση με σένα.Ήρθαν ολα λίγο απότομα,δεν ήταν στο προγραμμα,αλλα νοιώθω πολύ τυχερή και ευλογημένη.Αλλα τώρα αρχίσαμε να χαλαρώνουμε λιγάκι.Που το ενοιωσε ο μπαμπας του,που αρχισε να φαινεται,ηρεμησε λιγο και το βρασιμο τον ορμονων.Τωρα ολα τα αλλα τα βρισκουμε.Με βοηθεια απο τους δικους μας για αρχη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αμαλιτσα μπορει να ειμαι μικρουλα σε ηλικια και σε εμπειριες (ειμαι 28χρονων) αλλα θελω να σου δωσω μια συμβουλη μη πολυστεκεσαι στη βοηθεια των δικων σου προσπαθησε και με δικα σου εφοδια ειτε οικονονικα ειτε ψυχολογικα να σταθεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο είναι που μου ρίχνει το ηθικό.Οτι σε αυτη τη φάση δεν μπορώ να σταθώ στις δικές μου δυνάμεις,οικονομικα.Ήμουν ήδη ενα χρόνο άνεργη κι εψαχνα όταν έμεινα έγκυος.Ασφάλεια έχω μεχρι τελος Φεβρουαρίου.Ο σύντροφός μου μόλις είχε ανοιξει κάτι δικό του δειλά δειλά,και ξαφνικά βρεθηκε να πέφτει όλο το βάρος πάνω του.Κι αν δεν πάει καλά το μαγαζί?Ευτυχώς δεν έχουμε νοικια.Τη βοηθεια όμως τον δικών μας για τη γέννα κτλ δεν τη γλιτώνουμε.Για το θέμα της ψυχολογιας..δοξα το θεο,παρολο που είμαι πολυ ευαισθητη και αγχωδης,το γεγονός οτι πλέον είμαι υπευθυνη για ένα ανθρωπάκι με δυναμώνει.Δεν με παίρνει να κάνω αλλιώς.Ζητούσα απ'το θεο να μου στείλει κάτι που θα με δυναμώσει και μου έστειλε ενα παιδάκι! :)

Θα είμαι άδικη αν γκρινιάζω για τις συνθήκες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kale den sas prolavenw.. sas diavasa k me dialeimata k den thimamai k polla polla tespa.. ekana telika mia epanaluptiki k mia avtidtash luknou legetai einai gia tin piksi tou aimatos... ta eixa kanei ston progennitiko elenxo xwris na exw kanena istoriko oute suggeniko oute apoboles k teteia k eixe vgei 2 monodes parapanw apo to fusiologiko, oloi mou lene oti den einai tpt k oti einai polu mikros arithmos, h gunaikologos mou eipe na kanw tis eksetaseis gia na eimaste sigouroi oti den einai tpt....k simera pou piga se mia aimatologo kuhsews etsi mou eipe apla den tha tis kanw oles tha kanw kapoies k ama den uparxei provlima den tha xreiastei na kanw k tis alles.... lia mou se katalavenw apoluta kapws etsi eimaste k emeis dustixos den exoume tin dunatotita akoma na stathoume monoi mas sta podia mas mia mikri voitheia tin xreiazomaste .... aaaa egw eimai i natalia k menw thessaloniki....maria na min ntrepesai katholou apo tin stigmi pou to apofasises k to thema einai oikonomiko k oxi oti den sou aresei san giatros k na min epireasteis ama sou pei tpt, k egw eixa allaksei giatro alla stin arxi tis egkumosunhs akoma,,, alla egw den tis to eipa pigha tin prwti fara se autin k meta den ksanapiga piga se alli, olo elega oti tha tin parw til alla ntrapika na tin parw giati htan k gnwsth opote to afisa etsi, piga se autin giati mou eipe pws den tha pernei sta rantevou lefta mono stin genna tha tin plirwsoume tis episkepseis tis kanei dwro (k auti gnwsti einai) opote sinaixisa se autin.... euxomai kala apotelesmata se ola ta koritsia pou exoun uperixo k eksetaseis simera k perimenoume nea sas....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

amalitsa apla gia na mh niwtheis moni tha sou pw oti kiemeis kai polles alles kopeles apo dw einai sthn idia fash...doulevei mono o antras mou kai o misthos sou aisiws me ola ayta tha ftasei ta 500 evrw...eytixws den exoiume enoikio alla kai pali einai polu dyskola...kserw omws me sigouria oti an xreiastei tha kanoume kai oi duo oti pernaei apto xeri mas gia na einai to paidaki mas kala oso kalytera mporei...opote as eimaste aisiodoksoi oti katarxhn ola tha pane kala me thn egymosini mas kai oti to mwraki mas tha einai kala kai ola talla tha ta vroume sthn poreia...oso gia ton mpampa sas to katalavainw ayto pou epathe sthn arxi...logiko einai na niwsei megali eythini...siga siga tha xalarwnei kiaytos kai ola tha ftiaksoun koritsaki mou mhn stenaxwriesai... :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia auto me to oikonomiko einai to thema nomizw gia tous perissoterous kai genikotera simera oloi auto suzitane....emeis pantws eipame oti tha bapsoume to dwmatio kai tha to diakosmisoume me mikropragmatakia...meta epipla den pernoume mexri telos gia na doume ti theloun na mas paroun kai oi goneis. Kai alloi logika kapoia dwra tha mas paroun. Outws h allos to mwraki ton prwto mina toulaxiston koimatai mazi mas sto kalathi. Oute kounia thelei oute tipota. Mono to kathismataki tou autokinitou. Apo rouxa den pernw tipota apolutws giati oloi pou tha kanoun dwra tha einai rouxalakia ti nomizete oti tha sas fernoun? Mono kanenas kontinos suggeneis h oi goneis an paroun tipota pio akribo. Opote leme gia na min kanoume tzampa eksoda den tha paroume tipota mexri telos, ektos bebaia an brethei kati se timi eukairias opws brike h Delphine.

Oso gia tis times giatrwn kai klinikes, den kserw akoma ti tha isxisei ws to kalokairi...alla mia kali lusi einai to nosokomeio kai den einai ntropi na allakseis giatro giati mporeis na tou eksigiseis oti to kaneis gia oikonomikous logous. Egw an den ithela omws na allaksw to giatro mou tha tou zitousa na mas kanei mia kaliteri timi h kapoio diakanonismo (oute auto einai ntropi, oloi to kanoun plewn, tosa lefta pernoun kai autoi as kanoun kati kalitero).

Lia, tha deis pou oso pernaei o kairos tha kalitereuoun ta pragmata. Min agxwneste ta mpempakia ta prwta xronia den exoun polla ekswda kai me ligi boitheia ola ginontai. Auto bebaia me mia nea epixeirisi stin epoxi pou zoume einai ena agxos...alla pisteuw oti ola kala tha pane de mporei....autoi pou prospathoun den xanontai!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα στις κοιλιτσες...

Εγω ειμαι η Αντωνια ειμαι 28 χρονων,κοκονα φωναζω την κορη μου απο τοτε που γεννηθηκε.....

Τη ψυχολογια ειναι αυτη σημερα...Αχ Αμαλια ολες καπως ετσι ειμαστε...κ δουλευω με τον αντρα μου στο μαγαζι που εχει θεσσαλονικη κ τα πραγματα ειναι πολυ δυσκολα...Μεναμε θεσσαλονικη κ οταν η κορη μου ηταν 9 μηνων μετακομισαμε στο χωριο του ανδρα μου εξω απο θεσσαλονικη για να γλιτωσουμε καποια εξοδα νοικια, κοινοχρηστα κ γυναικα για το παιδι.Ηρθαμε στο χωριο για να κραταει η πεθερα μου την μικρη γιατι η μαμα μου δουλευει κ γω επρεπε να δουλεψω το μαγαζι του ανδρα μου που μολις ειχε ανοιξει..τοτε ο ανδρας μου δουλευε σε αλλη δουλεια οποτε επρεπε να δουλεψω το μαγαζι εγω...μονη μου...φετος τον ανδρα μου τον σταματησαν απο την δουλεια κ απο τοτε συντηρουμαστε απο το μαγαζι κ δουλευουμε μαζι.ευτυχως που υπαρχει κ το μαγαζι αλλιως δεν ξερω τι θα καναμε...πραγματικα τα πραγματα ειναι πολυ δυσκολα..κ νιωθω οτι ...οτι βγαζουμε απο το μαγαζι παει σε υποχρεωσεις...δεν μενει τιποτα για την ακρη... πετρελαιο ,ρευμα,τηλεφωνα,αμαξι,ασφαλεια,τεβεεεεεεε....εφορια...αμαν τα βαρεθηκα...

τι να πω σε τι κοσμο κ εποχη ερχονται τα ζουζουνια μας...κουραγιο σε ολες..κ να σκεφτομαστε τα ζουζουνια στις κοιλιτσες μας κ να περνουμε κουραγιο...

Επιτελους σημερα με πηραν κ απο τον παιδικο της μικρης να μου πουν οτι εγκριθηκαν τα χαρτια της απο το Δημο κ μολις λιωσουν τα χιονια μπορω ναρχισω να την στελνω γιατι αυτες τις μερες ειναι κλειστα λογω καιρου.

Αυτα για τωρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ξεχασα να πω..Μαρακι θα ηθελα πολυ να κανονισουμε για καφεδακι αφου ειμαστε κοντα,,,μια μερα που δεν θα παω δουλεια θα παμε για καφεδακι..

φιλια σε ολες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειδατεποσο ωραιο ειναι να μιλας με ανθρωπους που καλα καλα δεν ξερεις αλλα νοιωθεις οτι σεκαταλαβαινουν και ειναι τοσο τρυφερο να ακους λογια παρηγοριας και συμπονοιας... :D:D

εδω μεσα εχω κανει διαφορα παρεακια και εγω αποκομισει πολυ ομορφες φιλιες!!!!!!!!!! που με τον καιρο σιγα σιγα καλλιεργηθηκαν και εδεσαν... :D:D δεν το περιμενα ποτε απο το ιντερνετ...!!!!!!!!!!!!!! να στε ολες καλα...και εγω θα χαρω μια ςκαι το προτεινα ...οταν μπορεσω και εγω να σας γνωρισω απο κοντα...αληθεια...αντε δεν παιρνει ο γιατρος τηλ....ναμαθω....τωρα ειμαι σε αναμμενα καρβουνα αληθειαααααααα :oops::oops::roll::roll::roll:

αμαλια μου στεναχωρηθηκα μαυτα που ελεγες,,, :(:( εσυ κοιτα πανω απ ολα το μωρακι σου να ναι καλα !!!!!!!αυτο ειναι το πρωτο σου μελημα...τωρα για το θεμα συντροφου το βλεπεις πιο διεξοδικα...αργοτερα...αλλα τωρα μοναχα την κοιλιτσα σου να σκεφτεσαι ματια μου,..εμεις ειμαστε εδω οτι χρειαστεις.... ;););) θα σου στειλω πμ...

κανγκουρο μου...κατερινακι μουυυυυυυυ...εχεις γραμμαααααα :lol::lol::lol::lol:

οσο για τα οικονομικα...υπομονη κοριτσαρες μου..ειναι δυσκολα τ απραγματα..για ολες μας λιγο πολυ,,,,τα σπορακια μας μας δινουν ελπίδα..απλα και εγω αναρωτιεμαι...σε τι κοσμο θα τα φερουμε τα αγγελουδια μας :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...