Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρές του βυζονυχτίου νο.57-ΉΡΘΕ ΤΟ ΜΑΪΜΟΥΔΑΚΙ!


Recommended Posts

Βίκυ τι να πω, γιατί δεν έβαλες την πεθερά να τα μαζέψει? να της πεις έλα για τα μαλλιά αλλά πριν θα μαζέψεις τα νερά!!! :roll::roll::roll::roll::roll: επίσης όταν είσαι έγκυος απαγορεύεται να μυρίζεις-εισπνέεις την βαφή!!! :!::!:

Γιώτα θυμάμαι τότε που αναρρωτιόσουν αν θα μετακομίσεις τα πράγματα ή όχι και εγώ σου είχα πει να τα πάρεις όλα γιατί ο ένας χρόνος φέρνει τον δεύτερο και ο δεύτερος τον τρίτο.....

για ένα χρόνο, με οικογένεια άντε να νοικιάσεις επιπλωμένο, αλλά για παραπάνω αξίζει η μετακόμιση....

άλλο να γυρίζεις κάθε μέρα στο σπίτι στα δικά σου πράγματα και άλλο σε κάτι που δεν σου αρέσει :? ....και αν είχατε κάνει κανονική μετακόμιση ίσως να σου άρεσε και το σπίτι και το νησί....η διάθεση θα ήταν διαφορετική, λιγότερη γκρίνια, καλύτερη ψυχολογία κ.λπ!!! :!:

έβαλα τα δώρα κάτω από το δέντρο, γέμισε....την Πέμπτη, που θα έχει ο άντρα μου άδεια θα πάμε να πάρουμε και τα δικά μας-Αη Βασίλη :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 942
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εμείς τα τέλη τα πήραμε με την επιστροφή φόρου,αφού πληρώσαμε τον εγκεφαλικό φορο που λέει η Βίκυ :lol::lol::lol: έχουμε όμως την ασφάλεια των αυτοκινήτων και το χαράτσι της ΔΕΗ.

Αργυρώ όπως τα λές είναι ,εγώ ήθελα μα ο ξεροκέφαλος / σύζυξ έκανε του κεφαλιού του!!! θέλω επιτέλους να κοιμηθω σε κανονικο στρώμα και όχι στρώμα απο αφρολέξ!!!!!!!!!!!! :?:? και μη μου πείτε γτ δεν αγοράζω ...να σας πω την ιστορία... εχει ένα μαγαζί εδώ στυλ ΙΚΕΑ ,λέγεται ΙDEA :lol::lol: όταν ήμασταν επάνω αγορασαμε κρεβατι κ σρωμα απο το ΙΚΕΑ, στη συναρμολόγηση έκανα ένα λάθος και παει το κρεβάτι .... οπότε πήγαμε στο μαγαζί εδώ και πηραμε ένα μεταλλικό λίγο μεγαλύτερο απο το στρωμα ,στην πορεία δεν μασ βολευε το στρωμα κ αγορασαμε αλλο , τελικα το κρεβάτι ειχε ενα προβλημα στην κατασκευη με αποτελεσμα να μας χαλάσει κ το στρωμα ,το καταλαβαμε οταν πεταξαμε το κρεβατι κ βαλαμε το στρωμα στο πάτωμα ... τελικά πετάξαμε κ το στρώμα και οταν πηγαμε Αθήνα αγοράσαμε ένα κρεβάτι ΙΚΕΑ ιδιο με αυτό που πρωτοπήραμε...

κόστος:130 ευρω το πρωτο στρωμα με το κρεβατι, 150 ευρω το σιδερενιο κρεβατι,160 ευρω το στρώμα και 70 ευρω το νεο κρεβάτι .. 510 ευρω!!!!!!!!!!!!!!!!αγόραζα κανονική κρεβατοκάμαρα!!!! :shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας απο την παγωμενη Δανια...μπρρρρ..Απο τους 25-30 φτασαμε στους 0!! Δεν πειραζει, τουλαχιστον θα πινουμε νερο βρυσης και δεν θα κυνηγαμε κουνουπια!! Αγορασαμε κ δενδρο...ολα τα καναμε γρηγορα (φτασαμε τα ξημερωματα) θα βαλω κ εγω φωτο οταν το φτιαξω!!

Λοιπον 3 Ιανουαριου θα ειμαι Ελλαδα, ο Κ θα παει...Ταυλανδη (ωωω ναι τελιακ εγιναν κατι γραφειοκατικα με τη Β Κορεα κα φαγαμε πορτα απο την κυβερνηση..ισως μας αφησουνα αργοτερα..ολα πολιτικη ειναι)...Εγω θα κατσω λιγες εβδομαδες Ελλαδα, θα επιστρεψω Ουγκαντα με το Σεμπ διοτι πρεπει να τελιωσω το συμβολαιο μου κ μετα θα παω Ταιλανδη...Αυτα.......

Αναστασια φυσικα με ενδιαφερει η γνωμη σου και η κριτικη σου κ να τη γραφεις κ στο μπλογκ αν θες..Ολων με ενδιαφερει η γνωμη και φυσικα κ εννοειται δεν περιμενω ολοι να μου πουνε αα τι ωραια κλπ κλπ! Παντως εχεις δικιο αυτολογοκριθηκα πολυ με τον Μπεν να πω την αληθεια...ΕΙναι φιλος μου και πολυ κοντινος μου (κοριτσια να πω την αμαρτια μου σχεδον τον ερωτευτηκα οταν τον γνωρισα! ειναι καταπληκτικος και εμφανισιακα πολυ ομορφος αλλα και εσωτερικα υπεροχος)..

Αυτα...ειχαμε καλο ταξιδι αλλα ειναι βραδινο κ ειναι κουραστικο...Το Σεμπινι μια χαρα..περιμενει να παει πισω χα χα! Τωρα ο Κ μαζευει εδω μεσα...ειχε κ γεννεθλια σημερα (χι χι δεν λεω ποσα κλεινει!!)..

Παναγιωτα ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΦΩΤΑΚΟ!!! Ποτε χρονισε κιολας!! ΑΛηθεια η ζηλεια με τον Νικολα πως παει??

Θα σε δω και εσενα για καφε??

Θεσσαλονικη κατα 90% θα ερθω παντως....Εχω σχεδια οταν ανεβω κ εχω κ πολλους φιλους που δεν τους εχω δει χρονια..Δεν θα παρω το Σεμπ μαζι διοτι θελω να το ριξω εξω, δεν θα μαζευτω μεσα χα χα! Και φυσικα να κανονισουμε κοριτσια εκ του βορα να πιουμε ενα καφεδακι

Φευγω!! ειμαι ακομα ζαλισμενη και θα αρχισω να γραφω βλακειες σε λιγο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φραν!!!!να τον χαίρεσαι!!!!!!!! έλα πες πόσο γίνεται!!!!!τέλεια το κρύο!!!ανυπομονώ να σε γνωρίσω!!ελπίζω να τα καταφέρω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενακι και ο δικος μου αργσε να κανει κακα ...και τσισα στην αρχη λιγα εκανε .

γιωτα ....το ξερεις το ριτο "οταν κανεις σχεδια ο θεος γελαει " κανονιστε την ζωη σας με βαση αυτα που θελετε να κανετε χωρις να σκευτεστε τοσο το ποτε ειναι καλυτερα και το πως θα γινει ...ολα θα πανε καλα .

αν μπορειτε παρτε τωρα τα επιπλα πατε σε ενα αλλο σπιτι μεγαλυτερο και νοικιαστε το σπιτι στην θεσσαλονικη ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαιμουδακι,να σου ζησει το αγορακι σου!!!!!! ;) τωρα διαβασα τα νεα σου!!!!!! ;) καλους θηλασμους!!!!!! ;) μην ανησυχεις για τα κακακια!!!!!ολα καλα!!!!!!!και ο αναστ.μια χαρα θα ειναι!!!!θα συνηθισει και θα ειναι δυο αγαπημενα αδερφακια!!!!! ;)

βικη,μαζι γενναμε περιπου,νομιζω.... ;)

σαυρουλα,τωρα ειδα οτι μπηκες παλι!!!!! ;) ελα και στην ομαδα με τις νησιωτισσες να τα λεμε και εκει!!!! ;)

παναγιωτα,να χαιρεσαι το μικρουλι σου!!!!!ποτε περασε ενας χρονος???????? :D:D:D

εγω την τριτη παω για β επιπεδου.εχω πολλη αγωνια γιατι εχω πολλα υγρα και εχω ανησυχησει λιγακι....η αναστασια αποθηλασε μονη της πολυ ομαλα και να πω την αληθεια ακομα δεν το πιστευω οτι ηταν τοσο ευκολο.... :roll: καμια φορα μου ζηταει στηθος αλλα της λεω οτι τελειωσε το γαλα και λεει ενταξει.... ;) τωρα αν με το καλο δει το μικρουλι να θηλαζει και θελει εννοειται θα την αφησω!!!! ;)

μακιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επιτελους ξαπλωσα....

ολη μερα ειμαι στο ποδι,

η Μ-Ι ανα 4ωρο πυρετο... μετο ζορι εφαγε λιγο τραχανα...τωρα βλεπει παλι τιβι...

ηρθε ο πεθ και καθαρισε το φιλτρο του πλυντηριου...για 2η φορα ειχε φαει τις χρωμοπαγιδες και ειχε αποταμιευσει 6 ευρω.

grousi τι κανεις?

νομιζω σε περναμε κανα μηνα....

τι μωρακι εχεις?

ηα θα το αποκαλυψετε τωρα στο β επιπεδου?

Γιωτα...ποσο δικιο εχεις σε σχεση μετο σπιτι και το ποσο το νοιωθεις δικο σου...

καλυτερα να ειχες μετακομισει ...θα ησουν πιο καλα!

Φραν καλε ποσο ειναι ο συζηξ?

ελα πες αντεχουμε....

εδω αντεξαμε οτι ο συζηξ της αρτζι ειναι τροικανος..

Αφρο τι κανετε?

καλε ππυ χαθηκατε ολες?

ολες για ψωνια πηγατε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!!

Απο το πρωι θελω να γραψω και δεν μπορω και τωρα μπηκα μονο να ευχηθω στους εορταζοντες! :)

Παναγιωτα να χαιρεσαι τον Φωτακη σου!!!! Χιλιοχρονος να ειναι και παντα γερος!! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif]

Φρανιτακι χρονια πολλα στον Δανο!!! [smilie=occasion13.gif] Πες ποσα κλεινει!!! :D

Τα υπολοιπα αυριο ειναι εδω ο Π. και ακομα προσπαθω να βαλω τα παιδια για υπνο. Καλο βραδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελληνική οικογενειακή επιχείρηση που εδώ και πολλά χρόνια ασχολείται με την συλλογή, επεξεργασία και τυποποίηση βοτάνων(και μπαχαρικών), τα περισσότερα από τα οποία συλλέγονται απο βουνά τις Ελλάδος( κυρίως Πιέρια Όρη και Βέρμιο)! Επισκεφτείτε μας για να δείτε και να διαβάσετε πολλές ενδιαφέρουσες πληροφορίες για τα βότανα και τις ιδιότητες τους (καθώς επίσης τρόπους για την προετοιμασία τους και πολλά άλλα!)

Εκτός απο το site μας ( http://www.herbstore.gr ), επίσης μπορείτε να μας βρείτε και στο: http://www.facebook.com/herbstore

Ενισχύστε την Ελληνική οικονομία για το καλό όλων μας! Διάδοσε το!

(ευχαριστούμε πολύ για το χρόνο που διαθέσατε!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

Γιώτα έτσι όπως τα περιέγραψες και τα διάβαζα, βάλαμε το κρεβάτι, χάλασε το κρεβάτι, πετάμε το κρεβάτι, βάλαμε το στρώμα στο πάτωμα, χάλασε το στρώμα και πετάμε το .........διαβάζω πάτωμα!!!! :lol::lol::lol::lol: από κεκτημένη ταχύτητα :lol::lol::lol::lol: (γελάω μόνη μου!!!! :roll::roll: )............πολύ περιπετιώδες ο ύπνος σας, αλλά αν δεν μπορείς και να συνενοηθείς......

Φρανίτα να χαίρεσαι τον αγαπημένο σου :mrgreen::mrgreen:

να είναι καλά να κάνει όλες τις δουλειές, να μαγειρεύει, να φροντίζει και τον Σεμπ, να τον κρατά και εσύ να διασκεδάζεις! :mrgreen::)

τελευταία εβδομάδα σχολείου, άντε μπας και κοιμηθούμε λίγο πιο πολύ.....το ΣΚ ξυπνήσαμε πολύ αργά: 9.00 :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

Τι κανετε;;;

Καταρχας…

Παναγιωτα..να χαιρεσε τον Φωτακο σου…να μεγαλωσει σαν τα ψιλα βουνα…να είναι υγιης και παντα χαμογελαστος σαν τη μανουλα του!!!

Φρανι χτες γιορταζε ο Σεμπινι;;;..να τον χαιρεσαι… υγεια ευχομαι μονο και να είναι τοσο κοσμογυρισμενος με τα μυαλα μεσα στο κεφαλι

ΑΑΑ..γεννεθλειαζει και ο συζυγος;;;..εκει δεν ξερω τι να σου ευχηθω..οτι θες εσυ σου το ευχομαι…χιχιχιχ

Λενιω μου τι καλα…αντε ωραια ηρθατε σπιτι με το καλο τωρα καλη προσαρμογη…

Για το χεσημο δεν ξερω..εμενα και τα δυο μου παιδια χεζαν και χεζουν συνεχει..νομιζω δε ότι ο μικρος απεβαλε το μυκωνιο σχετηκα νωρις ειχε κανει και μια φορα κιτρινα κακα από το μαιευτηριο ακομα, τον Χριστοφορο τον πηρα με κιτρινα κακα αλλα μειναμε περισσοτερες μερες

Βενετια μου χιλια συγνωμη που δεν ηρθαμε, τρεχαμε σε νοσοκομεια και το Σαββατο και την Κυριακη, μια με τον Χριστοφορο μια με τον πεθερο

Κουμπαρα περαστηκα στην κουκλιτσα σου..αμα πια ρε παιδι μου οι παλιοαρρωστιες..

Οσο για το πλυντηριο τι να πω…θυμασαι τι επαθα τις προαλες;;;..οποτε σε καταλαβαινω ΑΠΟΛΥΤΑ!!!

Ναι σηγα μην αφινες τα νερα να κανει μεγαλυτερη ζημια η υγρασια…αντρες παιδι μου!!!

Η πεθερα…καλα να παθει!!!..ο ξα..τι να πεις..αναισθητοι ρε παιδι μου

Ευακη μου ποσο χαιρομαι που γυρησες!!! Με το καλο η Β επιπεδου..τελεια με τον αποθηλαμσο..

Ισως να εχει ξεχασει η μεγαλη πώς να θηλαζει μεχρι τοτε

Φραν το ιδιο κειμενο με ευτο που εστειλες ηταν…χιχιχ..ΟΚ..ειχα κρεμασιε το Ελληνικο!!!

Τελεια η ταιλανδη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύη καλή επιτυχίασ την Β΄επιπέδου :x

Χρύσα γιατί πήγατε νοσοκομείο? τι είχε ο Φωφός? :!:

στο γκρουπ της Ρ. έχουν γαστρεντερική λοίμωξη :o:o:o και διάροιες!!! :?

ελπίζω να μην κολλήσει το κοριτσάκι μου :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα! (-|

Συμπεθεράκι μου γλυκό, έστω και λίγο καθυστερημένα... :oops:

Χρόνια πολλά και καλά στον γλυκό σου πατατούλη, να ζήσει, να τα εκατοστήσει, να 'ναι πάντα καλά, να τον χαίρεστε Παναγιωτούλι μου!!!! :x:x:x

Πότε πέρασε ολόκληρος χρόνος;;;;;;;;;;; :o:o:o:shock::shock::shock:

Φράν, να χαίρεσαι τον Δανό σου, να 'ναι καλά, να τα εκατοστήσει! :D

Διάβασα το άρθρο σου... Τόσο συγκλονιστικά, συνταρακτικά, όλα αυτά που περιγράφεις... @-)@-)@-)

Βίκυ, πολλά περαστικά στην πολυλογού σου!!! :x

Δεν αντέχω άλλο ν' ακούω για αρρώστιες... :( Κουράστηκα!!!!!! :(

Εμείς σχετικά καλά... :-?

Εμένα με γυροφέρνει να με ξαναρίξει κάτω η παλιοαμυγδαλίτιδα, αλλά θα δείξει... :?

Σας φιλώ γλυκά όλες, μήπως κάνω καμιά δουλίτσα, αν και το μικρόβιο λαλεί -us usual!-

Θα επανέλθω! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρουλα ΩΧΩΧΩΧ..ελπιζω να μην κολλισει η ΡΕΑ!!!! σταυρωνω δαχτυλα !!!

Ο Χριστοφορος ειχε ενα θεμα με τον αφαλο και νομιζα οτι εκανε ομφαλοκηλη, τελικα τον ειδε παιδοχειρουργος και δεν ηταν αυτο, εκανε μυκητες επειδη το χερι του ειναι ΣΥΝΕΧΕΙΑ. Μετα πηγαμε και με τον Πεθερο μου ο οποιος υποψιαζοταν ουρολοιμοξη αλλα ΟΚ τελικα δεν ηταν τιποτα.

Γενικα ειχα ενα πολυ κουραστηκο ΣΚ, αλλα τακτοποιησα πολλες εκκρεμοτητες ευτυχως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! (-|(-|(-|

Φιλεναδα Παναγιώτα να χαίρεσαι το αγορίνι σου το μικρό! Εχθες μπήκα πολύ αργά στο μάμμυ και δεν είχα κουράγιο να γράψω!

Φραν να χαίρεσαι το Σεμπίνι σου κα τον Δανό!

Είμαι κομματια! Το ΠΣΚ ήταν κάτι παραπάνω από γεμάτο! Φτιάξαμε με την αδερφή μου κουραμπιέδες, μελομακάρονα και μπισκότα την Παρασκευή, το Σάββατο καθαρισα το σπίτι, έφτιαξα τριά φαγητά και απλωσα-μαζεψα δύο πλυντήρια, το απόγευμα ξαναέφτιαξα μπισκότα για τις δασκάλες της Χ και την Κυριακή έφτιαξα τα μπισκότα δώρα για τις δασκάλες (θα σας βάλω φώτο να δείτε), στόλισα το μπαλκόνι μου, τάισα την μικρή μου και κατα τις 3 το μεσημέρι φύγαμε για το κέντρο και γυρίσαμε στις 8:20 το βράδυ στο σπίτι.

Ήρθε η πεθερά μου (ευτυχώς θα σιδερώσει αυτή τα ρούχα) και γενικώς δεν την παλεύω, κουράστηκα πάρα πολύ και σήμερα είμαι ένα πτώμα.

Βίκυ ωχ! Μπηκατε στη διαδικασία να συγκρίνετε σόγια;;; Δεν έχω χειρότερο. Ευτυχώς εμένα δε μου ζητάει τα ρέστα για τέτοια πράγματα. Αφού και μπροστά του πολλές φορές δεν σηκώνω το τηλ. όταν παίρνουν οι δικοί του. Ούτε εγώ έχω την απαίτηση βέβαια να μιλάει με την μαμα μου, αν και αυτό είναι αδύνατο γιατί η μαμα παίρνει την Χ τα μεσημέρια από το σχολείο.

Τες πα θα του περάσει! Και τελικά πώς έγινε και ήρθε ο ξαδερφος; Πήρε τον Π;

Χρυσα τι έγινε πουλάκι μου; Ελπίζω όχι κάτι σοβαρό με τον Φόφο.

Μητσάκι μου καλό!!! Πάνε σε ένα γιατρό πουλάκι μου να σου γραψει συμπληρώματα και βιταμινούχα κοκτέιλς γιατι δε σε βλέπω καθόλου καλά! Κάτι πρέεπι να κάνεις με το ανοσοποιητικό σου. Μα καλά δεν τρως καθόλου;;;

Εγω πάντως έσπασα το φράγμα των 65 κιλών και δεν έχω καμία διαθεση να ράψω το στόμα μου... :oops::oops::oops: Τι θα κάνω;;; 67 κιλά ήμουν όταν μπήκα στο μαιευτηρίο να γεννήσω! :cry::oops:

Λενάκι καλη προσαρμογή κουκλαρα μου στο σπίτι. Μια χαρά θα τα πάει ο Αναστασης έλω να πιστεύω! :x

Αργυρούλα εμείς σταματήσαμε από τωρα τον παιδικό! :D Θα πάμε μόνο την Τετάρτη ή Πέμπτη να δώσουμε τα δώρα στις δασκάλες και... του χρόνου πάλι σχολείο! ;)

Ααααα!!! Τα κουραμπιεδάκια έγιναν μουρλια! Τα καλύτερα που έχω φάει! Αλήθεια!

Τα μελομακάρονα είναι πεντανόστιμα, αλλά θρυματίζονται ρε γμτ! :roll: Φταίει οτι βάλαμε μια κούπα αλεύρι λιγότερη, γιατί κουτσομπολεύαμε και χάσαμε το μέτρημα! :|

Ακούς Θούλη!!!! :lol::lol::lol: Τρώγονται πάντως σε πιατάκι με κουταλάκι! :lol::lol::lol:

Υπερβάλλω για να παρηγορήσω τη Θούλη! :mrgreen::mrgreen::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα .

δευτερα σημερα ...την Κυριακη εχουμε Χριστουγεννα ....

Γρουση αν ξανα θελει μετα την γεννα η μικρη ΜΗΝ της δωσεις !!!αφου εχει αποθηλασει το να ξανα θηλασει μετα απο καιρο θα δημιουργισει καθηλωση στο στοματικο σταδιο .

ο Μ καθε βραδυ κοντα στις 5-6 ερχετε μεσα στο δωματιο μας για υπνο και το πρωι ξυπναει και μας αγαπαει ολους!!!σαγαπαω μαμα ,σαγαπαω μπαμπα ,σαγαπαω νινι :lol::lol::lol::lol:

Δημητρα περαστικα ρε συ ....σε σκευτομαι συνεχεια ,τι λουκι τραβας !!!!

φραν να σου ζησουν τα αγορια σου !!!

σισσιω καλημερα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχα Σισσιώ με τους κουραμπιέδες σου!!!! :lol::lol::lol:

εγώ δεν μπορώ να σταματήσω την Ρ. από τον παιδικό, 1ον γιατί είναι στην 3ης εβδομάδα και 2ον. ο Λ. πάει ακόμη σχολείο, που σημαίνει ότι τον πάμε μαζί και θα με ρωτήσει εκείνη γιατίδ εν πάει? οπότε Παρ. είναι η τελευταία μέρα τους!!! ;)

εγώ είπα ο Μανωλάκης είναι πολύ καλό παιδάκι :x:x

και εμείς λέω σήμερα να κάνουμε τα κουλουράκια, τα γερμανικά! :roll::roll::roll:

ο Λ. περίμενε σήμερα να βρει χιόνι το πρωί, του είπα δεν χιόνισε και μου λέει γιατί αφού στις ειδήσεις είπαν ότι θα χιονίσει!!! :roll::roll::roll:

εγώ μόλις τέλειωσα τις δουλειές μου, αν και σε μία, δύο ώρες θα είναι λερωμένα πάλι!!!! :( το πάτωμα και σκονισμένα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

ειδα δυο πολυ ομορφα ρολογακια και τα θελω !!! αχ δεν ξερω πιο μου αρεσει περισσοτερο !!!

http://www.oroloi.gr/product_info.php?m ... s_id=19000

http://www.oroloi.gr/product_info.php?m ... s_id=18828

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Αργυρω ελπιζω να μην κολλησει η ακομα κ αν κολλησει να την περασει με μια διαρροια..ετσι τις περναει ο Σεμπ, ουτε καν το καταλαβαινουμε πως κολλησε κατι!!

Εμεις καλα ειμαστε..σημερα ετοιμαζω μια δημοσιευση για κατι μαρτυριες γυναικων κ ελπιζω να γινει δεκτο στο Λονδινο σε ενα ιδρυμα...να δουμε!

Βρε Χρυσα το αγγλικο σου εστειλα..ειναι απλα η αγγλικη εκδοση της ελληνικης ιστοριας

Χι χι χι ευχαριστω για τις ευχες!! Καλα ειναι κ οι δυο!! αντε να ειναι γερος να κανει δουλειες οπως ειπε κ η Αργυρω!!

Λοιπον σας βαζω μια φωτογραφια να δειτει πως ειναι κ σας αποκαλυπτω κ το ποσα εκλεισε!

Τα ...48 καλε!! Ειναι ακριβως 48 ετων κ εγω 37, χμμμ 36.5 προτιμω να το λεω.....αχ με πηρε κοριτσακι!!

Καμαρωστε τον (εχει πιει κατι μπυρες εδω κ ειναι ολιγον μεθυσμενος εξου κ το αγελαδινο υφος χα χα τι λεω καλε!

post-14333-13873938357966_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Fraν αλήθεια γιόρταζε ο Σεμπ?Χρονια του πολλά ,να τον χαίρεσαι τον μικρό Βικινγκ!! 48!!!θα μπορουσε να είναι μπαμπας μου :lol::lol::lol::lol::lol: εσύ απλά αδερφούλα μου!! :lol::lol::lol::lol:

πλάκα κλανω... πήγα κατεντολή της μάνας μου κ πηρα της μικρής την μπαρμπι μπλερ με το ντιβιντι ,το σπιτι που γίνεται τσαντακι της μπαρμπι,κουζινικά ,ένα βαλιτσακι με ιατρικά εργαλεία και ένα αυτοκινητακι μακουιν...μη γελατε....μου το ζηταει η μικρη... όταν γύρισα μου είχε στείλει κ η ΔΕΗ το δώρο της ,το χαράτσι.... :evil::evil::evil::evil::evil: μου τη δίνει πρωτον διοτι δεν ειμαι ιδιοκτητρια ,2ον το κτιριο απαλάσσεται γτ είναι δημόσιο κτίριο ,πάραυτα πρέπει να το πληρωσουμε και να κινήσουμε διαδικασία για να τα πάρουμε πίσω.... :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και 3ον μόλις έσκασαένα σκασμό λεφτα για τα παιχνίδια !!!!!!!!θέλω να βγάλω κ εισητήρια γ την άδεια ,(αν μου τη δωσουν) ,δεν περισσευουν για χαράτσι.... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα...Τι κάνετε;;;;;;Εμείς καλά... :D:D Η μπέμπα εχει λίγο μπουκωμένη μυτούλα και ψιλοβήχει με φλέγματα..Κλασικά ορούς...

Χθες ήρθε η νονά της Ιως... :D:D:D Με το μπεμπάκι....Το οποίο φυσικά δε θηλάζει.... :(:(:( Της έφερε ένα σορτσάκι τζην σε γραμμή Α και είναι σαν φουστίτσα, υπέροχο... :D:D Και ένα μπλουζάκι..Και ένα καλσόν...Και μια τουαλέτα με καθρέφτη και πιστολάκι για μαλλιά και βραχιολάκια κλπ.... :lol::lol: Είχαμε, αλλά την ανοίξαμε κι αυτή...Δωρο νονάς γαρ.... 8-)8-)8-) Και έφερε και ένα παιχνίδι για την μπέμπα τέλειο και ένα γούρι για εμάς επίσης τέλειο και πρωτότυπο.... :D:D:D

Τώρα πρέπει κι εμείς να πάρουμε δώρα για το νινί και το νονό που γιορτάζει....Μα πόοοοσα δώρα πρέπει να πάρω.... :?:?:?:?

Παναγιώτα χρόνια πολλάαααα!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: Να τα εκατοστήσει ο Φωτάκος.....Γερός και ευτυχισμένος να είναι... :x:x:x:x:x:x

Φραν γιορτάζει ο Σεμπ;;;;; :?:?:? Αν ναι, χρόνια του πολλά!!!!! :D:D:D Να χαίρεσαι και τον Δανό.... :D:D Δε του φαίνεται για 48... :roll::roll::roll: Ταϋλάνδη ε;;;;; :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream: Ζηλεύω...

Λενάκι η μπέμπα τις 2-3 πρώτες μέρες απέβαλε το μηκώνιο...Μετά κίτρινα...Παρε τον παιδίατρο και ρώτα....Αχ μωρέ τον Αναστασάκο μου.... :x:x:x:x:x:x:x Σαν να τον βλέπω μπροστά μου...

Αρτζιιιι ρε δεν είναι χάλια το δώρο των πεθερικών... :roll::roll::roll: Οκ, είναι λίγο μεγαλίστικο, αλλά εγ'ω το βρήκα συμπαθητικό.... :oops::oops::oops: Για το λαιμό μου άρεσε πολύ μπορώ να πω....

Αναστασίαααα μωρή δε χαστούκισα το μωρό.... :twisted::twisted::twisted::twisted: Νόμιζα ότι με χούφτωνε ο Γ....Και χτύπαγα το χέρι του στον ύπνο μου.... :roll::roll::roll::roll: Σιγά μην χτυπούσα το αστέρι μου.... :twisted::twisted::twisted:

Σισσάκι τέλεια η Χαριλίνα.... :x:x:x:x Εμείς την Πέμπτη θα πάμε να δούμε τη χιονούλα μου σε βίντεο στον παιδικό.... :x:x Και θα πάρω και ένα δωράκι για τη δασκάλα της.... ;);)

Βίκυ εγώ λέω στον Γ. συνέχεια για το σόι του... :oops::oops::oops: Δεν μπορώ να το ελέγξω...Αλλά αν αυτός μου πει το παραμικρό για τους δικούς μου, πληγώνομαι.... :(:( Και σκέφτομαι πόσο άσχημο είναι αυτό που του κάνω εγώ...Ειδικά για τον πατέρα του... :roll::roll::roll::oops::oops::oops:

Αρτζι επίσης είναι απαράδεκτα τα πεθερικά.... :evil::evil::evil: Και όχι να μην τους δεχτείς...Και συμφωνώ μαζί σου ότι ακόμα κι αν είχαν κανονίσει, έπρεπε να το ακυρώσουν.... :evil::evil::evil:

Η Ιω τελευταία μέρα πάει την Πέμπτη σχολείο....Μετά τι θα κάνει σπίτι.... :roll::roll:

Γιώταααα θα πληρώσετε εσείς το χαράτσι για σπίτι που δεν σας ανήκει;;;;; :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o

Φρανννν όταν έρθεις να κανονίσουμε καφέ, αλλά για Παρασκευή...Να έρθω κι εγώ.... :roll::roll::roll::oops::oops::oops::oops:

Αυτάααααααα......

Σας φιλώ όλες..Δε θυμάμαι κάτι άλλο... :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Πήγα σε χειρούργο μαστού με είδε δεν του φάνηκε να είναι κάτι επικίνδυνο έτσι που είδε με το χερι αλλά με έβαλε να κάνω παρακέντηση και υπέρηχο για να είναι σίγουρος και σε 20 μέρες έκλεισα ραντεβού για μαστογραφία και τόμοσύνθεση αν το λέω σωστά... Κ πονάω πολύ με τη μαστογραφία αλλά πρέπει να το κάνω μου είπαν γιατί δεν αφήνουν τίποτα χωρίς να το ελέγξουν πλήρως... Μου είπαν να μην ανησυχώ ότι μπορεί να είναι από τις ορμόνες αλλά θα έχουν τελική εικόνα από τις εξετάσεις...
    • Καλησπερα Τοκυο μου!!  Μου ηρθε περιοδος πριν 10 μερες κ θα αφησουμε αυτο τον κυκλο να ηρεμησει ο οργανισμος μου κ να μπει σε φυσιολογικους ρυθμους... λογικα τελος μαιου περιμενω ξανα περιοδο κ θα με τσεκαρει ο γιατρος υπερηχογραφικα κ με αιματολογικες γ ν με προετοιμασει γ ετ (αν ολα ειναι οκ...) καλως εχοντων των πραγματων, μεσα ιουνιου θα γινει η ετ... αλλιως ιουλιο;; θα δουμε.. Ηδη νιωθω μεγαλη ανακουφιση που περασαμε το 1ο σταδιο κ σκεφτομαι κακως δν το ειχαμε κανει νωριτερα.. τεσπα, ολα γ καποιο λογο γινονται... Ωχ... ο διαβητης κυησης ειναι λιγο ταλαιπωρια.. ειχε κ η νυφη μου στην 3η εγκυμοσυνη της... κανεις διατροφη ε; λιγη προσοχη κ υπομονη. Εμεινε λιγο...  Ναι το ιδιο λεγαμε χθες με τη Νικολ... ειναι non stop ο γιατρος μας... για ποσο θα αντεξει ετσι;; εμενα με εβλεπε κτ 7 το πρωι πριν απο χειρουργεια ή 11 το βραδυ τελευταιο ραντεβου... κ φσκ εργαζεται κ ΣΚ... εξοντωτικο...😵‍💫 οσα κ να βγαζεις, αξιζει τοσο τρεξιμο;
    • Απαπαπα!!! Έχεις δοκιμάσει να της δώσεις λίγη δραμαμίνη;;;
    • τον άλλο μήνα μου είπε να πω να ξανά κάνω έλεγχο… τώρα δεν ξέρω ο γυναικολογος τι άποψη θα έχει αυτός  15/5 έκλεισα ραντεβού με τον γυναικολόγο να πάω να με δει  Όχι δεν υπάρχει μόνο αμαξι ή ΚΤΕΛ αυτές είναι οι επιλογές που έχουμε αλλά και ΚΤΕΛ αλλαζω δυο λεωφορεία και κάνω 12 ώρες ακόμα χειρότερα δηλαδή  
    • Μπα ουτε κ σε μενα γινεται ενω επιλεγω ιστοτοπος για υπολογιστες. ισως εχει να κανει με τις ρυθμισεις του safari. Λοιποιν κοριτσια μου εγω ειμαι θεωρητικα 4η μερα μετα την ωορρηξια βασει τεστ αν δεν εκανα τεστ θα σας ελεγα οτι περιμενω περιοδο καθως με κυκλο 29 ημερων ειμαι 28η μερα σημερα και απο εχθες εχω πονακια περιοδου κ ευαισθητες θηλες... Να ηταν λαθος το τεστ κ να έρχεται;;;   @Θέτις Κ. αγαπη δεν ηρθε μηνυμα. Μπηκα απο pc και ουτε στο mail ηρθε ειδοποιηση.. Μηπως το εστειλες αλλου;;;
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...