Μετάβαση σε περιεχόμενο

thelw na ginw manoula!!!


vasiliki24

Recommended Posts

kalispera koritsia!!! diavazw edw kai kairo ta themata kai einai poli wraia auta pou lete kai eipa na grapsw kai egw. thelw na kanw ki egw to diko mou mwraki alla o antras mou den thelei akoma egw omws thelw san treli. thelw na ta pw kapou giati kanenas den me katalavenei pisteuoun oti einai nwris. i psixologia mou den einai kai poli kali prospathw na min to deixnw alla to pernaw moni olo auto kai den kserw poso tha anteksw akoma.elpizw na ginw sintoma manoula.euxaristw pou me akousate

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασιλικούλα καλώς όρισες στη παρέα μας.Γιατί δε θέλει ο άντρας σου το έχετε συζητήσει;Φοβάται με τα οικονομικά σας πχ ή απλά θεωρεί ότι είστε μικροί;Αν κρίνω από το 24 μια χαρά σε βρίσκω για πρώτο παιδάκι.Μην απελπίζεσαι όμως και στεναχωριέσαι καθήστε συζητήστε το και θα βρείτε μια λύση.Ισως βάλετε κάποιο χρονοδιάγραμμα πχ μέχρι τέλος του επόμενου έτους.Πες του ότι το παιδί δεν έρχεται και κατα παραγγελία.Μπορεί να μην έρθει από τις πρώτες επαφές οπότε θέλει χρόνο.Και μένα ο άντρας μου δε θέλει να ακούσει για τρίτο όμως παιδάκι όχι για πρώτο.Εμάς μας ήρθαν δίδυμα με τη μια όμως και κουράζεται ακόμα.Αλλά θα τον ψήσω που θα πάει.Άμα θέλουμε εμείς οι γυναίκες όλα τα καταφέρνουμε.Προς το παρόν χαρείτε την ελευθερία σας,βγείτε διασκεδάστε και προ πάντων μη στεναχωριέσαι για τέτοια θέματα δεν αξίζει.Σήμερα αρνείται αύριο θα θέλει.Φιλάκια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασιλικούλα καλώς όρισες στη παρέα μας.Γιατί δε θέλει ο άντρας σου το έχετε συζητήσει;Φοβάται με τα οικονομικά σας πχ ή απλά θεωρεί ότι είστε μικροί;Αν κρίνω από το 24 μια χαρά σε βρίσκω για πρώτο παιδάκι.Μην απελπίζεσαι όμως και στεναχωριέσαι καθήστε συζητήστε το και θα βρείτε μια λύση.Ισως βάλετε κάποιο χρονοδιάγραμμα πχ μέχρι τέλος του επόμενου έτους.Πες του ότι το παιδί δεν έρχεται και κατα παραγγελία.Μπορεί να μην έρθει από τις πρώτες επαφές οπότε θέλει χρόνο.Και μένα ο άντρας μου δε θέλει να ακούσει για τρίτο όμως παιδάκι όχι για πρώτο.Εμάς μας ήρθαν δίδυμα με τη μια όμως και κουράζεται ακόμα.Αλλά θα τον ψήσω που θα πάει.Άμα θέλουμε εμείς οι γυναίκες όλα τα καταφέρνουμε.Προς το παρόν χαρείτε την ελευθερία σας,βγείτε διασκεδάστε και προ πάντων μη στεναχωριέσαι για τέτοια θέματα δεν αξίζει.Σήμερα αρνείται αύριο θα θέλει.Φιλάκια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

to oikonomiko einai alla ti na kanw epeidi exoun ginei etsi ta pragmata na min kanoume paidi?? tou to exw pei polles fores oti den erxete kata paraggelia kai twra pou eimaste mikroi na kanoume as ksekinisoume toulaxiston na prospathoume alla tipota.elpizw o theos na me akousei kai na mou steilei to mwraki. na xairese tis koroules sou kai euxaristw gia tin apantisi

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Vasiliki συζητα το με τον αντρα σου...ειναι πολυ ευχαριστο γεγονος, και καλυτερα να το ζησετε τωρα που μπορειτε και ειστε νεοι. οσο για τα οικονομικα δεν μπορουμε να περιμενουμε ποτε θα γινουν καλυτερα τα πραγματα για να κανουμε οικογενεια,...αλλωστε δεν ερχεται και αμεσως τις περισσοτερες φορες...ουτε χρειαζεται να τον αγχωσεις, ουτε να αγχωθεις και συ. Να ειστε καλα, υγιειης και οι δυο, να περνατε καλα και θα ερθει και το μωρακι...απλα καλο ειναι να θελουν και οι 2 σε μια σχεση-γαμο ενα παιδι, και οχι μονο ο ενας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασιλικη καλωσορισες στην παρεα μας. θα συμφωνησω με τα κοριτσια. εισαι μικρη ακομα να μην στεναχωριεσαι και να μην αγχωνεσαι. με την συζητησει και την καλη ψυχολογια ολα μπορουμε να τα καταφερουμε εμεις οι γυναικες. θελει το χρονο του....στην τελικη ετσι οπως ειναι οι εποχες και ποιος δεν αντιμετωπιζει οικονομικα προβληματα. προσπαθησε να εισαι καλα και ολα θα γινουν.θα δεις οτι με την συζητησει χαλαρα θα το σκεφτει και ο ιδιος και θ αλλαξει γνωμη ...δωστου λιγο χρονο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασιλική μου κι εγώ το ίδιο "πρόβλημα" αντιμετώπιζα πριν 2 χρόνια κι εγώ το ήθελα πολύ κι εκείνος έλεγε πως είναι νωρίς... Όταν σταμάτησα να εκφράζω τουλάχιστον τόσο έντονα την επιθυμία μου και γέννησε η αδερφή μου και είδε το μωρό ξετρελάθηκε, έγινε πιο θετικός και άρχισε να συμμετέχει!!!

Απλά συζητήστε το ήρεμα άλλωστε δεν πετυχαίνει σε όλους με την 1η!! εμείς προσπαθούμε 1,5 χρόνο χωρίς επιτυχία :?

Σου εύχομαι σύντομα να αλλάξει γνώμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

euxaristw poli gia tis apantiseis sas. to thema einai oti thelei alla ton empodizei to oikonomiko. otan pame na doume ta anipsakia mas trelenomaste kai oi 2. elpizw kapoia stigmi na allaksei gnwmi

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...