Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο17! H τσιρίδα πάει σύννεφο!! :)


Recommended Posts

νικη αν λεμε το ιδιο....τοτε το ιδιο το καθισματακι εχει ζωνη για να δενεται το μωρο...ζωνη απο πανω που ερχονται στους ωμους....κ τ ιδιο το καθισματακι το δενεις με την ζωνη του αυτοκινητου....κ η φαση ειναι οτι οι ζωνες στο δικο μου αυτοκινητο φτανει μονο στο μπροστινο καθισμα για να την δεσω...στο πισω κ να θελω να την βαλω δεν φτανει η ζωνη να κουμπωσει :?:?:? στου αντρα μου την βαζω στο πισω κ καθομαι κ εγω μαζι της πισω...το αλλο που εχω που σου λεω ειναι της τζουνιορ αν την λεω σωστα την μαρκα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μολις φαγαμε την κρεμα μας.

Λετε να περναει κι εμενα κανενα αλμα αναπτυξης και εγω νομιζω οτι ειναι απο το εμβολιο;

κοριτσια εχω απορια.Τι να κανω με την κρεμα που μου αραιωνει και οταν αραιωνει σταματαει να τρωει;να φτιαχνω καινουρια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!τι κάνετε?

Εγώ είμαι στη δουλειά... :( σέρνομαι... 1,30 το βράδυ εχτές μαγείρευα:shock:αφού πρώτα είχα σιδερώσει,βάλι πλυντήριο και απλώσει τα ρούχα. Είχα ετοιμάσει τα πράγματα των παιδιών για σήμερα,είχα παίξει με τα ζουζούνια,τα είχα κάνει μπανιο και κοιμίσει.. δεν προλαβαίνω...κατά τις 2,30 ξεμπέρδεψα κι έπεσα για ύπνο... 6,30 στο πόδι πάλι για να ετοιμαστώ για δουλειά.. πολύ κούραση.. πονάει όλο μου το σώμα!! Αλλά είναι η πιο γλυκιά κούραση του κόσμου! Αν βλέπω τα μωρά μου να γελάνε.. μου περνάνε όλα!! :D:D

Τόνια μου κι εμένα μου αραιώνει και δεν ξέρω τ να κάνω.. δεν θυμάμαι στον Νικόλα γιατί δεν του έδινα κρέμες..τον πειράζανε, του δίναμε γιαουρτάκι.. και θα ρωτήσω την παιδιατρο αν μπορώ να δίνω και στην μικρή!Μπορεί να είναι και αλματάκι, μπορεί να είναι και δοντάκια.. δεν νομίζω τόσες μέρες από το εμβόλιο.

Μιχαέλα μου την είδα και την ομάδα μας στο φατσοβιβλίο!!θα τα λέμε και από εκεί!!θα προσπαθήσω όταν βρω χρόνο να σας βάλω και φωτογραφίες!!

Τι κάνετε οι υπόλοιπες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...