Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο17! H τσιρίδα πάει σύννεφο!! :)


Recommended Posts

Καλημερα!!!

Πνηγομαι στη δουλεια

θα επανελθω

παρασκευη και εγω θηλες NUK πηρα..

αυτες βγαινουν σε μεγεθη ...δηλαδη οι 0-6 μηνων βγαινουν σε S, M, L ειχαμε τις S. και τωρα αλλαξα σε Μ...

εγω συνιστω να παρεις ετοιμες φου ουτως η αλλως καθε 2 μηνες θελλουν αλαγμα

Συμπεθερα τα φιλια μου και στις τρεις σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

KALHMERA KORITSIAAAAAAAAAAAAAAAA XRONIA POLLA SE OSOUS GIORTAZOUN!!!!!!!!!!!!!!!

EMEIS MES THN TRELLI XARA KAI SHMERAAAAAAAAAAAAAAA DEITE TO MANARAKI MOY!!!!!!!!!!!

EMENA POU EINAI 2 MHNWN 1 EVDOMADAS KAI KATI MERWN TI THILH PREPEI NA EXEI??????NA TIS ALLAXW DHLADH TWRA PREPEI?

post-11182-13873938039271_thumb.jpg

post-11182-13873938039652_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο εμενα ..χρονια πολλα σε ολους οσους γιορταζουν..για τις πιπιλες εχει τις κικο εγω αυτες κυριως χρησιμοποιω και εχει 0 και 4 μηνων μετα αλλα λογο θηλασμου μονο για κανα τσαι αν δωσω και εκει ειναι καλα αργοτερα βλεπουμε...

αχ μην λετε για υπνο γιατι εμεις ειμστε ξενυχτιδες...ας πουμε χθες αν κομηθηκε 14 ωρες προχθες βραδυ κοιμηθηκε 12,30 με 1 παρα ξυπνησε γυρω στις 6 εφαγε μετα ξανακοιμηθηκε ως τις 11 ξανακοιμηθηκε στις 4 παρακαλω ως της 7 και απο τις 7 εως τις 2,30 την νυχτα ξυπνια μιλαμε για αυπνοιες και δεν γκρινιαζε ενα περιεργο πραγμα αχ για το φαγητο αυριο θα παμε για εμβολιο και για ζυγισμα να δουμε ποσο παχυνε να δουμε με το θηλασμο τι πιανουμε γιατι εχω ενα αγχος φυσικα μετα απο καθε γευμα δεν πειναει ειναι οκ ηρεμη ολα καλα και τρωει σιγουρα μετα το 3ωρο αλλα να τον προηγουμενο μηνα μονο 600γρ βαλαμε

λενε γενικα καθε 2 μηνες να αλλαζουμε πιπιλες και θηλες λογο χρησης και οχι λογο τοι μεγαλωσε αλλο στο μεταβατικο σταδιο που εχει η κικο για 4 μηνων και ανω και η νουκ που εχει 0-6 6-18 18-36 αν θυμαμαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλες τι κανετε??Εμεις καλα ειμαστε!!Ο μικρουλης δεν εστρωσε ακομη τον υπνο τελικα ηταν αναλαμπη το χτεσινο..

Εφαγε 22.3- κ 2.15 ξυπνησε εφαγε κ ξανα υπνο μεχρι τις 6 που τον πηρα αγκαλια κ συνεχισε μεχρι 7.15 κ ξυπνησε με μια τσιριδαααααααααααα αλλο πραγμα !!!!!!!!Μου τρυπησε τα αυτια :D:D:D:D:D:D !!!!!!!!!!!!!!!

Τωρα κοιμαται αλλα οπου να ναι θα τσιριξει για γαλατακι!!!

Χριτινιω πειναει το μωρακι σου!!Κανε του αλλα 30μλ κ θα δεις οτι μετα δεν παραπονιεται!!!

Δεν εχει σημασια η ηλικια του..το παιδακι ειναι φαγανο καλε!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εν τω μταξυ τι φατσονι που ειναι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!σκετη τρελλα!!!!!!!!!!!!!

Εμενα τωρα αρχισε να τρωει 180 κ μαλιστα το στραγγιζει αλλα δεν του κανω τωρα παραπανω..δεν παρπονιεται κιολας!!

Κ γω θηλες νουκ εχω κ τις εχω ανοιξει απο 40 μερων σχεδον γιατι εκανε 1 ωρα να φαει ο κακομοιρης κ νευριαζε..τωρα τρωει μια χαρα..

η ν2 την πηρα δεν εχειμεγαλυτερη τρυπα αλλα ειναι σαν μεγεθος μεγαλυτερη..οποτε καμια διαφορα..δεν μου την ηθελε καθολου!!Ετσι τρυπουλα κ οκ!!

Αυταααααααααα φιλουθια!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KATERINAKI DEN XERW TI NA KANW GIATI DEN EINAI OTI E TO POU TELEIWNEI KLAIEI SYNEXOMENA KLAIEI 2-3 LEPTA KAI META STAMATAEI!!!!!!!

KORITSIA NA SAS RWTHSW KAI ESAS ME TA VIVLIARIA TWN MWRON TI KANATE?????????EMAS WS SYNITHWS OTAN GENISA DEN EIXE VIVLIARIO NA MAS DWSOUN KAI MAS EDWSAN KATI KWLOFOTOTYPIES...TA NEYRA MOU!!!!!!!MHPWS KSERETE POU MPORW NA VRW????????????STO YGEIONOMIKO POU PERNOUME DEN TO SHKWNOUN!!!!!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινακι παρε τηλ στην νομαρχια που ανηκετε για το βιβλιαριο..

Δοκιμσε να του δωσεις 180νστο επομενο γευμα.αν δεν θελει πανω απο 150 δεν θα τα πιει..μην φοβασαι να του αυξησεις το γαλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου τι κάνετε? Εγω τωρα ειμαι καλά! Ολο το πρωί έκλαιγα γιατι ειχα αφησει το μικρο μου στον βρεφικό και με πήρε πολύ από κάτω...

Μιχαελα μου καταρχην χροια σου πολλα!Παντα γερη κ ευτυχισμενη να εισαι κ να χαιρεσαι την οικογένειά σου! Καλά βρε θηρίο, εκανες κ χθες μπάνιο? Ετσι οπως πας θα σε φωναζω η Μιςς Καθαριότητα!!! :lol::lol::lol::lol:

Εγω παντως καθε βράδυ κάνω μπάνιο!!Ειναι η ώρα που έρχεται ο άντρας μου και πάντα μου τον κρατάει για να κάνω το μπανάκι μου!

Κατερινάκι μου είδες που άρχισε να τρώει το παιδάκι σου?Ηθελε κι αυτός το πρόγραμμά του!

Κι εμένα χθες ξύπνησε στις 3 αλλά ηταν μπουκωμένος και δεν ανέπνεε καλά... :?

Βρε χριστινάκι είναι κουκλάκι ο γιος σου!!Καλά τονλέω εγω μοντελάκι!!! Δοκίμασε +30μλ κι αν τα θέλει καλώς αλλιώς μπορεί να του αρέσει το πιπίλισμα απο το μπιμπερό! :D

Αγγελο δεν θα βγάλεις το παιδάκι σου???Να το χαίρεσαι αν και ανεπίσημα!!

Κι εσύ Τόνια μου να χαίρεσαι το Μιχαήλ σου!!

Ιφιγένεια υπομονή με τα ξενύχτια!!!

Δεν θυμάμαι τι άλλο γράψατε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki mou akoma den eimaste sigourh gia to an tha to vgaoume akoma aggelo alla einai to prwto onoma stis protimiseis mas!!!!!!!!!!!!argotera tha to sigourepsoume!!!!

koritsia egw twra thelw na paw na kanw tatoo ston karpo mou sto panw meros ekei pou forame to roloi sto aristero xeri!!!!tha kanw thn hmeromhia genishs tou mpempi sigura kai skeftomai na valw mia korona!!!!pws sas fenete...milame me exei trelanei toso poly aytes tis meres me ta gelakia tou pou thelw olo kai pio syntoma na to kanw to tatoo....mou exei allaxei olh thn zwh ayth h hmeromhnia kai thelw na xaraxthei kai epanw mou gia panta!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!

Γυρισαμε απο βολτα,τον θηλασα και καθησα να διαβασω τα νεα σας.

Μιχαελα χρονια σου πολλα!!!Και του χρονου με υγεια!

Χριστινα μου πολυ καλη σκεψη αυτο με το τατου,πολυ συγκινητικο!Αν δεν ημουν χεστρα θα εκανα κι εγω.Ποναει;Φτου φτου το παιδι σου,τρελαινει κοσμο.

Τελικα πηρα να δοκιμασω 2 καινουριες θηλες της κικο,το medium σε μεγεθος που εχει μια τρυπα αλλα μεγαλυτερη για μετρια ροη.Θα τις δοκιμασω και αν δεν μας κανει θα τους τις παω ολες να τις τρυπησουν.Εχω και τρια μπιμπερον της μαμ τα αντι κολικ με σιλικονη μεταξι και πρεπει να τις ανοιξω κι αυτες αλλα θα τις παω στο λητω,γιατι ντρεπομαι.Ευτυχως ειμαστε νησι και ειναι ολα κοντα μας.

Σημερα πολλοι μου εχουν στειλει μνμ για να μου ευχηθουν ανεπισημα για τον Μιχαηλ.Εεεεε ρε κατι γλεντια του χρονου!

Κατερινα μου απο δω και περα ολες μας θα θυμομαστε τι περασαμε περσι τετοιο καιρο.Εγω δεν εκανα ivf αλλα ειχαμε κι εμεις καποια θεματα υπογονιμοτητας και καναμε 4 χρονια να συλλαβουμε τον Μιχαηλ + μια αποβολη που ειχα στα τρια χρονια προσπαθειων.

Εγω τον Μιχαηλ πρεπει να τον συνελαβα 18 με 19 Νοεμβρη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tonia mou giati na tis pas sto lhto na sou tis trypisoun ti ntrepese den katalava...

na xairese to mwraki sou!!xronia tou polla lipon anepisima pros to parwn!!!!!!!!!

nai thelw na to kanw opwsdhpote to tatoo kai grhgora!!!!!!!!!!!!kai emena mou arresei poly!!!!!!!!!!e oso kai na ponaei gia ton gio mou tha to antexw!!!!!!!!!!!!

katerinaki poly syginitiko eida pou to egrapses kai sto facebook..na to xairese to manaraki sou!!!!!!!na ton koitas panta kai na liwneis!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι μου είδες πώς περνάει ο καιρός ε???Ειναι στιγμές που θα μείνουν ανεξίτηλες στο μυαλό μας!

Χριστινάκι κι εγώ αν δεν φοβόμουν κι αν δεν είχα τον άντρα μου να γκρινιάζει θα έκανα τατου στο ιδιο σημείο που λες εσύ αλλά εγώ ήθελα να γράψω το ονομα του...Ωραιο αυτό που σκέφτηκες πάντως!!

Τόνια μου όντως του χρόνου θα έχετε γλέντια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονια μου να χαιρεσε τον Μιχαηλ σου!!!!!!!!!!!!!

Εμεις τις τρυπες τις καναμε μονοιμας με βελονιτσα καμμενη!!η συριγγα αποστειρωμενη μπορεις να παρεις!! εμενα τα τατου μου αρεσουν στους αλλους εγω φοβαμαι!!!!!!!!!!!

Σας ευχαριστω κορτσακια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ειναι πολυ συγκινητικη η μερα σημερα για εμας!!!!

Α και αρχισε να ξεκαρδιζετε το μουτρακι μου!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα αγαπημενες μου!!

Κατερινακι μου γλυκο σαν χθες θυμαμαι που μοιραζομασταν τις αγωνιες μας περισυ κ ακομη περισσοτερο τα θετικα αποτελεσματα!!!Να τον χαιρεστε τον αγοραρο σας!!

Τονια μου χρονια πολλα,ανεπισημα ;) για τον Μιχαηλ σου!!

Μιχαελα μου χιλιοχρονη!!!!!Να χαιρεσαι την οικογενεια σου!

Μαρακι μου ελπιζω ο Στεφανακος σου να ειναι καλυτερα!

Νικολ μου περαστικα κ σε σενα κοριτσακι μου..

Εμεις χαλια...δεν τη γλιτωσε ουτε η μεγαλη :(:( Ωτιτιδα κ πολυ ερεθισμενος λαιμος,τα εχω παιξει.Δε προλαβαινω να δινω σιροπια κ να προσπαθω να τις ηρεμησω.Απο φαγητο δεν το συζηταω,το πολυ 100μλ κ αυτα με υπερανθρωπες προσπαθειες.Για κρεμουλα δε,ουτε λογος.Τις παρατησαμε τις προσπαθειες μιας κ η παιδιατρος εκρινε πως δεν υπηρχε περιπτωση να φανε στην κατασταση τους.Θα τελειωσουμε τη θεραπεια κ βλεπουμε..Ποσο θα αντεξω η δολια η μανα δε ξερω...

Χριστινακι για να μη το ξεχασω,οπωσδηποτε κανε 30μλ παραπανω,καλυτερα να το πεταξεις παρα να πειναει το μωρο.Εμεις στον μηνα σας πιναμε σιγουρα 180.

Σας φιλω ολες κ τα μαναρακια σας φυσικα!Κ σε οσες μανουκες ξενυχτανε ακομη...υπομονη!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!! μπηκα να πω ενα γεια!!

Αφησα τον μπεμπακο στο σπιτι με την πεθερα. ειμαι και σαν ζομπι σημερα γιατι ηταν ανησυχος το βραδυ και δεν κοιμηθηκα καλα.

Εμεις τρωμε κανονικα τη κρεμουλα μας το απογευμα και ευτυχως του αρεσει. Αφου θα φαει και το μπωλ σε λιγο. Εμας 1/11 ηταν 7240 γρ και 68 εκ. εβαλε μονο 240 γρ απο τις 30/9 αλλά μου ειπε ο γιατρος να μην ανησυχω. Μας αλλαξε βεβαια το γαλα ξεκινησαμε το Νο 2 απο τωρα αλλά δεν πειραζει. ευτυχως το πινει γιατι οταν του το αλλαξα 2 μηνων εκανε 2 βδομαδες να το συνηθισει.

Κατα τα αλλα ειναι καλος. Στο ρηλαξ δεν καθετε πανω απο 10 λεπτα δυστυχως, θελει αγκαλια.....

Τι να του κανω ρε παιδια να τον αφησω να κλαιει.

στο γυμναστηριο τωρα αρχισε να παιζει αλλα μην φανταστειτε με τις ωρες, λιγο και μετα βαριεται. Παλι καλα γιατι νομιζα οτι ηταν ακομη κατι αχρηστο που πηραμε.

αναρωτιεμαι τι παιχνιδια να του παρω για να τον απασχολω. Ειναι περιεργη αυτη η ηλικια.... δεν καθεται κιολας να τον βαλουμε ακομα στο παρκο.

Σοφακι μου εμεις μιλησαμε και στο τηλ. Περαστικα και παλι. Τι τραβανε τα ψυχουλια μου και να μην μπορουν να κανουν κατι. Αλλα ο κοσμος δεν καταλαβαινει. καποιοι ειναι τοσο χαζοι.

Εχω τυχει να παω στην κουμπαρα μου να δω το μωρακι της 7 ημερων και σαν καθομασταν ερχετε η κουνιαδα της με 3 παιδια ηλικιων 4, 6,8 χρονων να δουν το μωρο και να αλονιζουν μεσα στο σπιτι και να θελουν να δουν τον μπεμπη. Εγω διακριτικη ειδα το βρεφος απο την πορτα και αυτη να μην καταλαβαινει οτι το νεογεννητο ειναι ευαισθητο. οταν φυγαμε ο αντρας μου λεει "αν ειμουν στην θεση των κουμπαρων μας, θα τους εδιωχνα οχι απλα με φωνες αλλα με μπινελικι...". Αυτης θα της αρεσε να της το κανουν στα δικα της....ελεος πια.....

Μαρακι μου πως θα τον αποχωριστεις τον κουκλο σου. Εμεις πηγαμε 4 μερες ταξιδι με τον αντρα μου τον Οκτωβριο και εκλαιγα καθε μερα που ειμουνα μακρυα του. Τι να κανεις κοπελλα μου. Μακαρι να εβγαιναν αλλιως οι υποχρεωσεις και να μην χρειαζοταν να δουλεψουμε αλλα να μεγαλωσουμε τα παιδια μας εμεις και οπως θελουμε....

Κατα τα αλλα ελπιζω να ειστε ολες καλα και τα μπεμπακια σας ακομα καλυτερα!!!

Φιλακια πολλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες!!!!

Σοφανη περαστηκα...ποσο σε καταλαβινω με τις παλιοωτιτιδες..

επιστεφτηκατε ΩΡΛ;;;

Μαχη μου καλημερα

απαραδεκτη η κουνιαδα....ελεος!!!

Τα φιλια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κοριτσακια? Εμεις καλά...το πρωι πηγα τον μικρο στο σταθμο κ πηγα κ εφτιαξα τα νυχια μου. Απο την ωρα που τον φερνω στο σπίτι θέλει αγκαλίτσες :D Ευτυχως το μπουκωμα του δεν ειναι τοσο εντονο σημερα, του ρουφάμε κ την μυξούλα κ καλυτερευει!

Σοφάκι μου γλυκό περαστικα στα κοριτσάκια σου.Πολύ ταλαιπωρείστε...εύχομαι να περάσει συντομα κ στις δυο...υπομονη λιγο ακόμα...

Μαχη μου τι κανεις κοριτσι μου? Μας έλειψες! Μεγαλώνει το κουκλάκι σου? Βρηκες τελκα δουλεια?

Αρχισατε κ κρεμούλες εσυ ε? Τωρα θα αυξηθει το βαρος του..

Χρυσα μου τι κανεις? Οι υπόλοιπες πού εξαφανιστηκατε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki mou akoma den eimaste sigourh gia to an tha to vgaoume akoma aggelo alla einai to prwto onoma stis protimiseis mas!!!!!!!!!!!!argotera tha to sigourepsoume!!!!

koritsia egw twra thelw na paw na kanw tatoo ston karpo mou sto panw meros ekei pou forame to roloi sto aristero xeri!!!!tha kanw thn hmeromhia genishs tou mpempi sigura kai skeftomai na valw mia korona!!!!pws sas fenete...milame me exei trelanei toso poly aytes tis meres me ta gelakia tou pou thelw olo kai pio syntoma na to kanw to tatoo....mou exei allaxei olh thn zwh ayth h hmeromhnia kai thelw na xaraxthei kai epanw mou gia panta!

TRELOKOMEIO kala lew pws emeis oi dio tairiazoume :D :D..Einai o monimos mas kavgas me ton andra mou 8elw na paw na kanw tattoo me to onoma tis mikris alla den me afinei alla pou paei 8a to kanw 3erei pws oti 8elw to kanw k den akouw kanena..Tou george den tou aresoun oi kopeles me tattoos k polle tripes k opoia k an evlepe etsi allaze dromo k tou lew k egw: "ee pws k egw sou aresa pou exw k ta 2?" k mou leei esi eisai allo =))..Exw 3 tattoos (to ena einai ta fridia mou den metrietai) k tripes..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα.

Σημερα το παιδι μου κοιμαται ολη την ημερα.Απο το πρωι που σηκωθηκαμε εχει θηλασει μονο 2 φορες και η ωρα τωρα ειναι 5.ετσι οπως παει θα τρωει μονο 4 φορες την ημερα.Αυτες τις μερες τρωει καθε 5-6 ωρες μονο με στηθος.Λετε να παρω την παιδιατρο τηλ.;Οταν ειναι ξυπνιος ειναι ευδιαθετος και τρωει καλα,αλλαμ μηπως πρεπει να τον ξυπναω να τρωει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας βρε κορίτσια.... πώς τα πάτε????

Sorry που έχω εξαφανιστεί έτσι αλλάάά..... δεν έχω πάντοτε χρόνο ή διάθεση για ιντερνέτι.... προσπαθώ να κοιμάμαι όταν κοιμάται και το νινί.... ή να κάνω καμμιά δουλειά.... και περισσότερο μπαίνω στο Facebook η αλήθεια..... είμαι κι ενεργό μέlος σε 4 υπο-ομάδες!!!!!!!! Τρομάρα μου!!!!!!

Σήμερα κάναμε 2 εμβολιάκια..... πλάνταξε το γιαβράκι μου στο κλάμα..... κόντεψα να τα μπήξω κι εγώ.... στο Κέντρο Υγείας Μάνας και Παιδιού.... μόνο ξυνούς γιατρούς έχει??? Έλεος δλδ!!!! Χθες μας τρέχανε για 1 χαρτί που δεν είχαμε μαζί.... σήμερα η βλαμμένη Παιδίατρος μας έκανε 2 εμβόλια (ενώ η δική μας μας είχε γράψει το 1!!!!) ελπίζω να μην υπάρχει πρόβλημα....... φοβάμαι πολύ τη νύχτα που έρχεται....

Oυυυυυυφφφφφφφφ......... κατά τ΄άλλα μεγαλώνουμε!!!! Είμαστε Δόξα Τω Θεώ 5,900!!!!!! Την άλλη βδομάδα έχουμε την τακτική επίσκεψη μας στην Παιδίατρό μας!!!!! Έχει αρχίσει και τα παίζει η μέση μου.... ο λουκουμάς θέλει συνέχεια αγκαλιά.... μας αποζημιώνει βέβαια και με το παραπάνω.... με ναζάκια & χαμόγελα.....

Τώρα έχουμε πολύύύύύύ γκρίνιαααα..... τον θερμομετρώ συνεχώς αλλά καλός είναι ως τώρα!!!! Έχω το ντεπονάκι δίπλα μου.... άμα το χρειαστώ.... δεν ξέρω γιατί.... ενώ θα έπρεπε να ανησυχώ λιγότερο...τον πυρετό τον φοβάμαι.... ρε κορίτσια.....

Στο μεταξύ πάει να σπάσει το κεφάλι μου.......... κι έχω ρίγη..... ελπίζω να μην κάνω κανέναν πυρετό.... φοβάμαι για καμμιά μαστίτιδα..... έχει μειωθεί πάρα πολύ το γάλα..... κάνω συνέχεια μαλάξεις & ντουζάκια για να μη μου κοπεί!!!!!! Και δεν ξέρω αν μπορώ να πάρω ντεπόν εγώ.... μήπως δεν κάνει να δώσω στο νινί μετά....

Αυτάάάά!!!!!!!

Όποτε μπορέσω θα ξαναμπώ.....

Φιλιά!!!!!

Υ.Σ.: Αν διαπιστώσετε κανένα ορθογραφικό λάθος..... sorry.... κουτουλάωωωω..... θα τελέψω το άρμεγμα κι αν μπορέσω θα την πέσω με τον μικρούλη μου.... κι εκείνος μ΄έχει πιο πολύ ανάγκη σήμερα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες μου ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας...σας διαβασα στα γρηγορα κ οχι ολες...παμε για μπανιο κ μολις επιτρεψω τα ξαναλεμε...φιλουθκια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια τι κανετε?Εμεις ειμαστε μια χαρα κ οοολο βολτες!!!!!!

Ο μικρουλης μια χαρα πλεον με το φαγητο του!!!Περιμενω να κοψει το βραδυνο τωρα...

Τονια μου απλα περναει την φαση του οπως ο δικος μου τελικα...

Ξεκινησα διατροφη απο σημερα!!!Εχω 7 κιλακια στο συνολο να χασω αλλα ο στοχος μου ειναι τα πρωτα 5!!Ειμαι 55.3..ξεκινησα εξωσωματικη με 48 κιλα..

Πρωτη μερα σημερα καλα πηγε μιας κ ημουν συνεχως εξω..για να δουμε θα την κρτησω?περυσι εκανα διατροφη 10 μηνες κ ειχα χασει 14 κιλα ..αλλα με παρακολουθουσε ο διαιτολογος ενω τωρα απλα κανω την διατροφη που μου χει δωσει..

Δεν υπηρχε που κινησουλα σημερα ε?

Μαρακι μπραβο που ειστε καλυτερα!!!

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...