Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ 11! ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 966
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα!!!

Αχ βρε κοριτσια,εύχομαι να ξεκουραστειτε σήμερα....προχτες ξενυχταγα εγώ....

Αναστασία πάλι γκρίνια??? :( Το ζουζούνι μου,καντης παιχνιδια να ξεχνιέται,εστω για λιγο....

Της Δάφνης μου αρεσει πολύ γτ μπορεί να φορέσει ένα μακρυμάνικο απο μέσα κ να είναι άνετος.

Ένα τέτοιο της είχα όταν γεννήθηκε κ με βολεψε πολύ.

Ξύπνησε η μικρή στις 6 κ μετά στις 8,κοιμηθήκαμε δεν μπορώ να πώ...

Εχτές έβλεπα στον ύπνο μου ότι η Χριστίνα έβγαλε πολλά δόντια μαζεμένα!!!

Ακούω παντού δοντάκια κ έχω τρελαθεί :lol:

Σήμερα θα κάνω μουσακά κ μετά θα πάω Αγ.Δημήτριο για υλικά...έχω έμπνευση!

Ο Χρηστος πήγε στο ΙΚΑ για το εμβόλιο,μετά λαικη κ ίσως να πάμε βολτίτσα αργότερα.

Αύριο το απόγευμα περιμένουμε τον γιατρό....αντε να δούμε τι θα μας πεί.

Είχα ξεχάσει να σας πώ,στο τελευταίο εμβόλιο που κάναμε ,έγινε γρομπαλάκι στο σημείο που τσιμπήθηκε στο μπουτάκι της,μέχρι κ σήμερα δεν έχει φύγει τελείως....σας συμβαίνει κ εσάς αυτο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera!!!

Ax afroditaki mou milame gia poli talaipwreia, euxomai paaaaara poli sintoma na gianete!!

Gwgw mou mena i giatros se merika emvolia pou einai pio dinata mou sinestise na tis kanw mala3eis sto simeio pou tripi8ike gia na min kanei grompalaki..Den tis ekana pote omws giati eida pws den tin enoxlisane..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙ ΕΜΕΙς ,,,,ΙΩΣΟΥΛΑ!ΜΥΤΟΥΛΑ ΒΟΥΛΩΕΝΗ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΑΝ ΛΑΡΥΓΓΙΤΙΔΑ!ΤΣΙΡΙΖΕ ΚΙ ΕΚΛΑΙΓΕ ΤΗ ΝΥΧΤΑ ,ΜΑς ΕΚΑΝΕ ΕΝΤΥΠΩΣΗ....ΜΑς ΕΧΕΙ ΚΑΛΟΜΑΘΕΙ ΣΤΗΝ ΗΣΥΧΙΑ ...ΚΙ ΟΜΩς ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ,ΤΟ ΠΡΩΙ ΓΙΑΤΡΟ ΠΗΡΑΜΕ ΤΑ ΜΑΝΤΑΤΑ,ΤΩΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΔΕΚΑΤΑ ΚΑΙ ΑΓΚΑΛΙΑ....ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ.......ΠΡΟς ΣΤΙΓΜΗς,ΓΕΙΑ ΣΑς,ΠΑΩ ΓΙΑ ΔΙΑΒΑΣΜΑ ΜΕ ΤΗ ΚΟΡΟΥΛΑ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κμαλοριζικο το θεματακι κοριτσια!! καλες μασας για οσα νινακια βγαλανε δωντακια!!!

δαναη να σιυ ζησει η Μυρτω!!

Ανδρια αυτο ειναι πιτζαμακι με επενδυση; ανναι κι αυτο ειναι πολυ πολυ ζεστο!!!

Εμεις εχουμε αυτον τον υπνοσακο

http://www.thedreambag.gr/index.php?cPath=0_1_3

της τον εβαλα μια μερα γκρινιαζε, ξανα δε δοκιμασα... Δαφνη μπορεις κ τον θηλαζεις με αυτο; εμεις καναμε βλακεια πηραμε 6-18 κ ειναι Τ Ε Ρ Α Σ Τ Ι Ο Σ !!!! ΕΝταξει μεγαλωνει τωρα γρηγορα βεβαια αλλα δε ξερω... θα δειξει!

Γωγω ασε τετοια δουλεια να λειπει...μηπως να βγουμε κ στο σκλαβοπάζαρο?

Με το 6μηνο του ΟΑΕΔ τι κάνετε;;;

Εμεις ακομα δοντι δε βγαλαμε ... ευτυχως λιγο ηρεμισαμε βεβαια απο γκρινιες...

τα φρουτακια μας τα τρωμε ευκολα ευτυχως εχουμε φτασει να τρωμε το πρωι μηλο μπανακνα αχλάδι κ σημερα το απαιτησε! χαχα

τα κακακια μας αλλαξανε .. εγω ειμαι χαζη μαλλον που ως κ αυτο με κανει να χαιρομαι!!

αφρο με τη φλισ δε φοβασαι τα χνουδια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Irini mallon 8a einai opws to les giati gia ipnosako pou mou to poulisane k egw to ili8io to agorasa den mou fenete :evil: to 8etiko tis olis ipo8esis einai pws einai apisteuta zesto k prepei na prosexeis giati se merikes 8ermokrasies antendiknietai i xrisi tou..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!προσπαθησα να σας γραψω και το πρωι, αλλα ειχαμε γκρινια και δεν τα καταφερα... :( τωρα κοιμαται απο τις 3. κατι ακουσα πριν καμια ωρα , αλλα δεν πηγα να την δω και μαλλον ξανακοιμηθηκε...

βλεπω κι εσυ ειρηνη με τη δαφνη εχετε υπνοσακο απο το ιδιο σαιτ...ειστε ευχαριστημενες, ειρηνη απ'ο,τι καταλαβα δεν τον πολυχρησιμοποιεις, εσυ δαφνη;;;;

γλυκερια περαστικα στο αντρακι σου!!!φερνει ιωσουλες η μικρη απ'το σχολειο;;;;

γωγω, στο τελευταιο εμβολιο, νομιζω ηταν του πνευμονιοκοκκου, μας εκανε μια κοκκινιλα και ενα καρουμπαλακι σαν ασχημο τσιμπημα κουνουπιου, αλλα περασε μετα απο 2 μερες....τωρα που λετε για εμβολια, ευτυχως προλαβαμε και πηραμε το εμβολιο τη δευτερα γιατι εμαθα σημερα οτι απο χτες τα φαρμακεια ξαναρχισαν το εμπαργκο στους ασφαλισμενους του οπαδ..απ'το κακο στο χειροτερο παμε...

αφροδιτη ελπιζω να κοιμασαι τουλαχιστον μεσα στην ημερα, οχι οτι αντισταθμιζει τον νυχτερινο υπνο, αλλα να μην αισθανεσαι εντελως ζομπι.... καφε πινεις καθολου;;; εγω τον ειχα κοψει ενα χρονο, και τωρα που ψιλοαρχισα να πινω γαλλικο βλεπω οτι ειμαι πιο ζωντανη προς το τελος της ημερας...

σημερα εκανα ψαροσουπα, με μυλοκοπι-ετσι λεγοταν το ψαρι- και ηταν τελεια!!!!εως κι ο γιωργος το ειπε που απο ψαρια τρωει μονο.....καλαμαρια!!!!χαχχααχχαχα!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια μου.τι κανετε?εγω σιδερωνω,οπως ειπε και η φιλη δαναη μεγαλη υποθεση η πρεσσα....δαναη τι φατσα ειναι αυτη.γελαει και το χαιρετε.γελανε τα ματακια της.φοβερη.πολυ ωραιες οι φωτο απο βαφτιση.μπραβο.και εγω αρχισα να χρησιμοποιω υπνοσακο στον μπεμπη γιατι ξυπναγε πρωι και τα χερια του ηταν παγος.εχω ομως εναν κλασικο με ποδαρακια.ανδρια πολυ μου αρεσε ο δικος σου.καφε πινω και εγω.δεν μπορω εχω τρελλη εξαρτηση.στην αρχη δεν επινα αλλα αφου εβλεπα οτι δεν ενοχλει τον μπομπο μου γιατι οχι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

Περαστικά στα μωράκια που'ναι αρρωστούλικα!!

Αφροδίτη τον υπνόσακο τον χρησιμοποιούμε κάθε βράδυ και μας βολεύει πολύ. Ειρήνη ναι, μια χαρά θηλάζουμε με τον υπνόσακο.Να πω την αλήθεια έχουμε ακόμα τον 0-6, ίσως γι αυτό. Πάντως ο Άρης κοιμάται καλά μ' αυτόν, του αρέσει που τον βάζω εκεί μέσα, χουχουλιάζει το βράδυ και κάνει πολλά γέλια το πρωί που του "απελευθερώνω" τα πόδια!

Δανάη κουκλίτσα η Μυρτώ με τα δοντάκια της!! Καφεδάκι κι εγώ πίνω ένα το πρωί και σπανίως κι ένα το απόγευμα και δεν έχει πειράξει ποτέ τον Άρη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

Κορίτσια, πολλή γκρίνια και πολύ κλάμα.. Με ένα δάκρυ είναι συνέχεια το μωράκι μου... Ούτε φρουτόκρεμα έφαγε σήμερα. Να δω σε λίγο αν θα φάει το ρυζάλευρο που της αρέσει!

Γωγώ, προσπαθώ να κάνω παιχνιδάκια να ξεχνιέται αλλά κρατάει για λίγο.. εξάντλησα τα πάντα μες το σπίτι και μετά αφού δε σταμάταγε τη βγάλαμε έξω με το καρότσι. Κοιμήθηκε σε 2 λεπτά. Μόλις ξύπνησε, πάλι τα ίδια..

Πάντως σε χαίρομαι που μπορείς και βγαίνεις έξω, έστω και για δουλίτσες, χωρίς το μωρό. Εγώ με το θηλασμό δεν μπορώ. Θα μπορούσε θα μου πεις να την ταίσει κρέμα ο άντρας μου και να βγώ ΑΛΛΑ δεν τα καταφέρνει..

Γρομπαλάκι δεν μου έχει κάνει σε κανένα εμβόλιο μέχρι τώρα.

Γλυκερία, περαστικά!

Καλά, η Μυρτώ είναι κούκλα στη φώτο με τα δοντάκια! Δανάη, με το δίκιο σου θα είσαι κουκουβάγια μαμά!

Ειρήνη, το φλις δε βγάζει χνούδια! Τουλάχιστον ότι έχω εγώ σε φλις!

Δανάη, κι εγώ πίνω καφέ (ντεκαφεινέ) αλλά όχι σε καθημερινή βάση. Δεν έχω παρατηρήσει να ενοχλεί την Γεωργία. Ο παιδίατρος μου είπε να πίνω και κανονικό αλλά τις πρωινές ώρες. Μόνο τον στιγμιαίο μου απαγόρευσε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου,γιατί δεν βγαίνεις έξω αμέσως μόλις τη θηλάσεις?έτσι κάνω εγώ κ ξέρω ότι έχω 2,5-3 ώρες περιθώριο.κ η δικιά μου γκρίνιασ το απόγευμα κ έλει συνέχεια να τρώει,αφού έφαγε όλο το ρυζάλευρο με 90ml θήλασε κ μετά ήθελε κ άλλο,μάλλον επειδή λόγω περίοδου έχω λιγοτερο γάλα,τι να πω?κουράγιο μανούλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν εχω καταλαβει να την ενοχλει ο καφες, αλλα κι εγω ενα φλιτζανι γαλλικο πινω κι αυτον που και που...

παντως, οταν περιμενα κι εγω περιοδο δεν ειχα πολυ γαλα, παρατηρησα οτι καθε μιαμιση ωρα ηθελε να φαει!!!

αναστασια μου, τι εχει το μωρο;;;;την ενοχλουν τα ουλα της;;; τι να πω, περαστικα και υπομονη...

εμεις καθομασταν ησυχες στο ριλαξ και μ ε εβλεπε να κανω το κεικ ενω μιλουσα στο τηλ.!!τωρα ειναι με το μπαμπα της και την ξαδερφουλα της...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!! Δανάη κ Σούλα τί ωραίες φωτό!πανέμορφες μαμάδες κ κόρες!!!Να τις χαίρεστε κοριτσάκια μου.

Άφρο περαστικούλια..μακάρι να γίνεται καλά κ να μη ταλαιπωρείστε άλλο!

Δάφνη μου καλή αρχή με τη δουλειά κ μεγιά τα ψώνια!! Φιλιά στον κούκλο Αρούλη!

Γωγούλα είχε η ανιψιά μου γρομπαλάκι απο εμβόλιο για μήνες..μάλλον απο κακό τρύπημα του παιδίατρου..

Αναστασία μεγιά κ το 2οδοντάκι κ με το καλό η βάπτιση!!

Σαμάνθα όταν βλέπω το τικεράκι σου θέλω κ εγώωωωωω!!!!!μετά που το ξανασκέφτομαι όμως σα να αγχώνομαι..αλλα άν είναι όπως τα λές τότε με το καλό να μου έρθει να σου κάνουμε παρεούλα!! :D Φιλιά στο σποράκι κ στη κουκλίτσα σου!

Αφροδιτάκι ελπίζω να κοιμάστε απο εδώ κ πέρα..

Γλυκερία περαστικά κ στο δικό σου ζουζουνάκι! ΥΓ:Καλά τί παίδαρος είναι στη φωτό;;!!!φτού φτού να τον χαίρεσαι!

Ειρήνη συγκινήθηκα όπως έγραψες για τη βαπτισης σας..να ζήσετε!

Αντρια μεγιά τη Σόφη!Τελικά σκέφτομαι να τη πάρω να δώ τί το ιδιαίτερο έχει..

Βασιλική ακόμα παλεύεται με τις αρρώστιες;;κουράγιο..

Γιώργο μεγιά το πρώτο κοφτάκι!!

Εμείς απο δοντάκια ακόμα δεν έχουμε..βέβαια πλυμμήρα τα σάλια κ ότι βρούμε μεσα στο στόμα..είδωμεν. Σήμερα τον ζύγισα μετά απο 1 μήνα 8200 αλλα δν του φαίνεται γιατί είναι ψιλόλιγνος. Απο κρέμα δν αφήνει κουταλιά να πέσει!150γρ τα κατεβάζει κ φρουτόκρεμα πάνω απο 220!Τρωεί πολυυυυυυυυυ μην το ματιάσω.

Καληνύχτα ελπίζω ήρεμη κ χωρίς διακοπές στο ενδιάμεσο!Μακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax olo klaiei..Mou ekane emeto, goulitses einai den 3erw k alla3ame rouxa k mou ekane alles 2 :evil: ..Ta eplina sto xeri k ta evala stegnwtirio..

Den sas eipa ta magoulakia tis kokkinisane k exei 3irodermia milisa me tin paidiatro k mou eipe na tis vazw tin enidatiki tis mustela..Tis vazw edw k 2 meres alla san na k den eida kammia diaforia min sas pw san na k kokkinise perissotero..Na anisixisw?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πο,πο κορίτσια! Πάλι γκρίνια! Ούτε τον μπαμπά της που δουλεύει δεν άφησε να κοιμηθεί!

Δανάη, μάλλον θα δοκιμάσω να βγω έτσι όπως λες γτ έχω δουλειές με τη βάφτιση.

Αφροδίτη, τα ουλάκια της πονάνε.

Έλενα, ο μικρός είναι τέλειος! Μπράβο! Τρώει πολύ καλά!

Άντρια, δεν θα της ταιριάζει η ενυδατική κρέμα. Βάλε κάποια άλλη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ καφέ δεν έπινα ποτέ γιατί δεν μου αρέσει, αλλά κ την coca cola που μου αρέσει να πίνω που κ που την πίνω η έρμη το βράδυ αφού την έχω θηλάσει από φόβο μην δεν μπορεί να κοιμηθεί.. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις κοιμήθηκε,πάω να χαλαρώσω κ εγώ, εντωμεταξύ έχει πάθει η κοιλιά μου από τα αέρια,το μεσημέρι αγκινάρες,το απόγευμα κάστανα,τίποτα άλλο?!?!?!καμιά φασολάδα μεταμεσονύχτια?!?! :lol:

σας φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις κοιμήθηκε,πάω να χαλαρώσω κ εγώ, εντωμεταξύ έχει πάθει η κοιλιά μου από τα αέρια,το μεσημέρι αγκινάρες,το απόγευμα κάστανα,τίποτα άλλο?!?!?!καμιά φασολάδα μεταμεσονύχτια?!?! :lol:

σας φιλώ

χαχχαχαχα!!!ωραια τα λες, δαναη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Piga sto farmakeio pira k tin mikri gia na nanouristei sto autokinito..Agorasa alli mustela giati ekeini pou eixa itan apli enidatiki k den ekane gia to skopo pou tin 8elame enw i mikri i8ele e3idikeumeni, pira mia pou einai gia disane3ia..Danai se euxaristw gia to endiaferon sou..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...