Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜ Ν10


Recommended Posts

Αναστασία μου και εμείς αυριο πάμε γιατρό!!!!!!

Άντε θα ανταλλάξουμε νέα!! ;)

Άννα Μαρία ο δικός μου αποστειρωτής δεν είχε λαβίδες μέσα, πήρα μια.

Η αδερφή μου με το που γέννησε θήλασε, είχε ζητήσει και αποκλειστικά μονο θηλασμό, το οποίο θα κάνω και εγώ!

Νασιούλα μου, σίγουρα στο τέλος θα γκαστρωθεί ο άντρας μου!!!!!!

Τι να κάνω;;;;

Και εγώ το έχω λίγο άγχος τον θηλασμό, αλλά η μαία μου με καθησύχασε…για να δούμε…

:?

Αναστασία το νέο σου όνομα βλέπω………..πάμελα!!!!!!!!. :lol::lol:

Εγώ τώρα νιώθω κάτι πονάκια περιόδου…..τι να πω;;; έχω απορήσει!!!

Συσπασούλες κάνω αλλά βλέπω τους πόνους να έρχονται μαζεμένοι!!!!!!! :shock::shock:

Muriam άντε και εσύ γιατρό αύριο;;; και εγώ και η Αναστασία!!!!!!!

Θα δούμε τα μωρά μας!!!!!

Η ροδα τσάντα και κοπάνα εμένα δε μου άρεσε να σου πω την αλήθεια, προτιμώ την παλιά ταινία.

Ανταποδίδουμε τα φιλιάαααα!!!!!! :-*:-*:-*

καληνύχτα και καλό ξημέρωμα σε όλες!!!!!!!!!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα σας, εδω ..Παμελα!!Σηκωθηκα να αρμεξω!!!Εκανε καφε ο αντρας μου τωρα το πρωι και εριξε κατω το κουταλι κα με ξυπνησε το καθαρμα!Γυρισα απο εδω γυρισα απο εκει αλλα ματαια.

Καλα ολες γιατρος εχουμε σημερα?Εχουμε να λεμε το βραδυ πολλα!!

Μιριαμακι μου,σχεδον τελειωμενη ειμαι μονο καθαρισμα το σπιτι και χαλια,πλυσιματα τα ρουχα και να ερθει η συρταριερα να τα βαλω μεσα.Θα τους παρω σημερα τηλεφωνο να δουμε τι γινεται.Παλι καλα που θυμηθηκαν να στην φερουν εσενα πριν γεννησεις!Τωρα εχω το στεγνωτηριο αλλα δεν ξερω αν τα παιρνει ολα μεσα,αν κανει δηλαδη,θα πρεπει να δω ετικετες.Τις κουβερτουλες που πηρα δεν κανει παντως!

Γιουβαρλακια σημερα,ετσι να ζεσταθει λιγο το μεσα μας!!!Τα λεμε παλι εδω γυρω θα ειμαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA KORITSAKIAAAAAAAAAA EDW KAI EMEIS O MIKROS KOIMATAI.......GIA NA DOUME GIA POSO AKOMA!!!!!!EGW PINW KAFEDAKI!!!!!!!!

TO RODA TSANTA KAI KOPANA KAI EMENA DEN MOU ARESE KATHOLOU EINAI POLY APTYXHMENO....SAN THN PALIA TAINIA DEN YPHRXE PERIPTWSH NA HTAN!!!!!!

KORITSIA MIA SYMVOULH MHN AFHNETE POLLES DOULIES GIA TO TELOS......EINAI ZORI ME TOSH MEGALH KOILIA NA KATHESE NA PLENEIS APLWNEIS SIDERWNEIS....DEN THA EXETE POLLES ANTOXES!!!!! ;);););) KALYTERA KANTE TA NORIS KAI AFHSTE TO TELOS THS EGGYMOSYNHS GIA XALARWSH...GIATI META EXEI POLYYYYYYYYYYYYYY KSENYXTI ME TO MPEMPAKI!!!!!! ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φιλεναδεσ γλυκεσ ...γραψατα παλι ε??????????χμμμμμμμμμμμ

εμεισ το βαψαμε το δωματιο μασ και εγινε τελειο ολο το κοιταμε χαχαχαχα.........

τωρα αυτην την εδωομαδα ερχοντε και τα επιπλακια μασ μολισ το εχω ετοιμο θα βαλω φωτο ...........

μαρια που εισαιιιιιιιιιιιιι???????????μηπωσσ????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα λες βρε Νιααααα,το Μαρακι που ειναι?Λεςςςςςςςς?

Με το καλο να ερθουν τα μωρακια σας και να το χαρειτε ακομα περισσοτερο!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα αναστασακι μου .το ιδιο ευχομαι και σε εεσενα κοριτσακι μου γερα μωρακια να ερθουν .......

καλημερα χριστινακι τι κανει ο μπουμπουκοσ σου?????????

η μαρια μπενει πρωτη και λεω μηπωσ σημερα δεν μπει????????μακαρι ειναι η ωρα τηηηηηηηηηηηηηηηηςςςς......

καλε ολεσ γιατρουλι σημερα ε???????αντε να μασ φερετε ομορφα νεα.....

εγω την αλλη τεταρτη θα κανω το dopler...........

εσυ αναστασια το εκανεσ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλη την παρέα!!!

Καλή εβδομάδα κορίτσια μου!!!!!

Με το καλό σήμερα σε όλες που έχετε γιατρούλη, περιμένουμε νέα!!!!

Αγγελικούλα πολλά φιλιά, να μας ζήσει το αγοράκι μας, καλή λοχεία και

σιγά σιγά που θα μπεις στο πρόγραμμα να μπαίνεις να μας λες νεάκια.

Μας έχεις λείψει!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μαράκι12 που είσαι;Μήπως ο μπεμπάκος έκανε εμφάνιση;

Nia μου περιμένουμε φωτό από το δωματιάκι!!!

Εμένα με πήρε τηλέφωνο η μαία, κατά πάσα πιθανότητα την Παρασκευή

γεννάω!!!!!!!!!!!!

Νασιούλα ετοιμάσου σε καμιά εβδομάδα!!!

Παμελάκο βολεύει το στεγνωτήριο γιατί το σκέφτομαι!!

Σας φιλώ προς το παρόν!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα δωρακι μου τι κανεις??? εφτασε λοιπον η μεγαλη μερα και για εσενα αντε κοριτσακι μου με το καλο να ερθει το μωρακι σου .........τι ωραια που ειναι τα νεα απο ολεσ μασ κοριτσια ερχοντε σιγα σιγα ολα τα μωρακια μας..........

για το στεγνωτηριο εχω να πω τα καλητερα και εγω ....βγαζει τελεια και απαλα τα πουχα και να μην σασ πω ουτε τα μισα δεν σιδερονω πια .....και το αρωμα απο το μαλακτκο μενει επανω και ουτε μυγεσ τα ακουμπανε ουτε τιποτα εγω νομιζω οτι ηταν η καλητερη αγορα που εχω κανει.....μονο στεγνωτηριο ομωσ οχι πλυντηριο-στεγνωτηριο ........γιατι κανει πολλεσ ωρεσ.......το εχει η μαμα μου και το ξερω......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νια μου καλημέρα!!!

έφθασε η μεγάλη μέρα και μου φαίνεται απίστευτο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Με το καλό να έρθουν τα γερ'α μωράκια μας!!!!Σε λίγο καιρό θα έχουμε

και τους χορευτές σου!!!!!!!!!!!!!!!Τέλεια!!!!!!!!!!!!!

Κατά πάσα πιθανότητα θα το πάρω το στεγνωτήριο, αφού μου λες και εσύ

ότι σε βόλεψε το βλέπω ακόμα πιο ζεστά!!!

Φιλιάααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νια μου καλημέρα!!!

έφθασε η μεγάλη μέρα και μου φαίνεται απίστευτο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Με το καλό να έρθουν τα γερ'α μωράκια μας!!!!Σε λίγο καιρό θα έχουμε

και τους χορευτές σου!!!!!!!!!!!!!!!Τέλεια!!!!!!!!!!!!!

Κατά πάσα πιθανότητα θα το πάρω το στεγνωτήριο, αφού μου λες και εσύ

ότι σε βόλεψε το βλέπω ακόμα πιο ζεστά!!!

Φιλιάααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααα σε όλες!!!!!!!!

Όχι κορίτσια δε γέννησα …….εδώωωωωωωω είμαι ακόμαααααααααααα!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Αναστασάκι μου σήμερα θα δούμε τα φραουλόπαιδά μας!!!!!!!

Και η muriam το δικό της!!!!!!!! ;)

Θα κάνω και εγώ κοτόσουπα.

Χριστινάκι τι κάνει ο γλύκας;;;;

Εγώ έτσι έκανα, τα ετοιμασα όλα από τον 7ο και τώρα χαλαρώνω και κάνω μόνο (ότι αφορά τον μπεμπη) ότι προκύπτει!!!!!!

Ούτε άγχος ούτε τίποτα!!!!

Γειά σου Νια μου!!!!!!!!!

Εδώ είμαι……….μπααααα τίποτα, το απόγευμα γιατρό…θα με πάει ως τέλος!!!!!!

Με γεια το δωμάτιο, άντε να έρθουν και τα έπιπλα!

Χτες το βράδυ ήμουν ως τις 2.00 μέσα στο μάμμμυ μόνηηηηηηη, τώρα το πρωί έπινα καφέ στη μαμά μου είχαν έρθει από το χωριό συγγενείς, αξιόλογοι, και έτσι πήγα να τους δω…για αυτό απουσίασα πρωινιάτικα!!!!!!!!!!!

Δωράκι γεννάς και εσύ!!!!!!!!!!!!! :o Άντε με το καλό!!!!!!!!Με ένα πόνο!!

Εγώ πότε;;;;;;;;;;;;

Θα σκάσω!!!!!!!!! :lol:

Πάντως εγώ έχω στεγνωτήριο, και η αδερφή μου που έχει την έχει βολέψει υπερβολικά με τα ρούχα των μωρών…

Και τώρα με τα δικά μας και τέτοια εποχή, δε θα προλαβαίνουμε να τα αλλάζουμε, να τα πλένουμε και πώςςςςςςςςςς θα τα στεγνώνουμε;;;;;;

Ευτυχώς που έχω!!!!!!Αν έχεις την δυνατότητα αγοράς... νομίζω ότι θα σου λύσει τα χέρια!!!!!

Αν ξέχασα κάποια φιλενάδα .......συγγνώμη :?

Φιλάκια σε όλες!!!!

και φυσικά σε όλα τα μωρά εκτός ή εντός κοιλιάς!!!!!!!! :-*:-*:-*

38+4 σήμεραααααααααααα σαν πυρετός μου ακούγεται!!!!!! :lol::lol:

Στο 40 με 41 καίγομαι!!!!!!!!!!! :))=))

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!

τι μου κανετε?

μαρια και δωρακι σας περιμενουμε με αγωνια:)

αναστασουλα μου κι εγω αγχωνομαι για τον ομφαλο!

το φοβαμαι και εγω το θεμα του ομφαλου!

εγω καλα ειμαι κατα τα αλλα!εδω στη δουλιτσα μου και χαλαρα στο σπιτι!

ηλιαννακι εχεις πονακια ε?το ιδιο και συ μυριαμακι!κοντευετε και σεις!

αναστασουλα, μυρια, και μαρια καλη επιτυχια με το γιατρουδακο σημερα!

ολα καλα να πανε και θα περιμενουμε νεακια!

φιλια σε ολες!

Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΖΙ ΜΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλεεεεεεεε Δωρακιιιιιιιιιιιιι ηρθεν η ωρααααααααααα?!!!!! :ymparty: πω πω αντεεεεεεεε φιλεναδα με το καλο , να τρελαθουμε και με σενα!!!Στεγωντηριο οπως και δηποτε, σωνει!!!!!

Μαρακι μηπως χαζευει λιγο ο δικος σου?Για μιλα του λιγακι,πες του κανα δυο κουβεντουλες οτι πρεπει να ξεκουνιεται σιγα σιγα!!!

Που εισαι βρε girl Μου τι κανεις?Ασε αυτο με τον αφαλο....δεν ξερω πως θα την παλεψω!!!Λογικα θα μας δειξουν πως να το πλενουμε το μωρο στην κλινικη θελω να πιστευω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααα...Δωρακι μετρας μερουλες λοιπον εεε...αντε με το καλο...ε ναι λοιπον εβγαλα το αχτι μου εχτες..χιχιχ...κοριτσια το γαλα κατεβαινει μετα τη γεννα οσο θηλαζει το παιδι δινει εντολη να κατεβει το γαλα..και ας μην πινει τιποτα την πρωτη μερα πρεπει να θηλαζεται για να κατεβει..οταν κατεβει το στιθος γινεται τουμπανο και ποναει...πρεπει να φορατε σουτιεν γιατι γινεται τοοσο βαρυ...απιστευτα βαρυ ομως...οσο για το θηλασμο...αφου τα καταφερα εγω που δεν εχω θηλες μια χαρα θα τα καταφερετε..θελει υπομονη πολυ μεχρι να μαθει το μωρακι να πιανει...εγω πονεσα πολυ με τραυματισε εβγαλα αιμα και ταιζα και υπεφερα...εβαζα μια κρεμουλα της μεντελα με λανολινη και προσπαθουσα οποιο στιθος πονουσε πιο πολυ να το βγαζω με θηλαστρο και να ταιζω με το αλλο...πλεον ομως εχουμε βρει το ρυθμο μας και εμαθε και η μικρη πως να το πιανει..ειπαμε δεν εχω θηλες και το κανει πιο δυσκολο αυτο..δεν ποναω πλεον γιατι οι θηλες εγιναν σκληρες..δεν κανω καμια απιστειρωση μια φορα το τοσο μονο οταν βγαζω γαλα με το θηλαστρο...λαβιδα ειχε εμενα ο αποστειρωτης αλλα σας λεω αμα θηλασετε δεν θα το χρειαζεστε και τοσο..επισης το στιθος μολις το παιδι αρχισει να τρωει κανονικα βρισκει το ρυθμο του και ποσο γαλα να παραγει και δεν ειναι βαρυ πλεον...θυμαμαι στο Χριστοφορο καμια μαια δεν με βοηθησε στο νοσοκομειο με αποτελεσμα να θηλασω με δυσκολια 2 μηνες και να πινει και ξενο...με εφαγε η αποστειρωση το ζεσταμα τα μπιμπερο το ξενυχτι...γιατι μεχρι να ετοιμασεις το γαλα αστα να πανε..και το γαλα το αλμιρον κοστιζε τοτε...20 ευρω και μου κρατουσε μια βδομαδα...και μετα αλλαξαμε και επαιρνα ενα..το οποιο κοστιζε..15 ευρω καθε 3 μερες..αφηστε πολλα λευτα..τωρα μονο πανες ειναι το εξοδο..και το γαλα ειναι παντα ζεστο και ετοιμο για καταναλωση...εγω λεω να το παλαιψετε..και να πειτε στις μαιες να σας βοηθησουν..σε καποια νοσοκομεια δεν θελουν για να προοθησουν το ξενο γαλα..εμενα μια απο τις μαιες ενω ολες βοηθαγανε ..μου εφερε ξενο και της λεω κανω αποκλειστικο θηλασμο και λεει εγω για να μην κουραστει...και καλα εφερα το ξενο..λεω οχι ευχαριστω δεν χρειαζεται εχω γαλα..αφου να καταλαβεται απο την δευτερη κιολας μερα το παιδι ετρωγε με το δικο μου μονο γαλα και χορτενε κιολας...!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα Ευη μου μια φιλη που γεννησε προ 6μηνου, στην κλινικη ενω ζητησε αποκλειστικο θηλασμο, της εφερναν το μωρο με γαλατα να τρεχουν!Ασε δεν παιζονται!!!Πριν στη διαρκεια της εγκυμοσυνης δεν εβαζες κρεμα στις θηλες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Girl μου είσαι στη δουλίτσα ε;; Με την πιο ωραια παρεούλα!!!!!

Τι να κάνεις!!!!

Ευχαριστώ για τις ευχές, θα σας ενημερώσω το βραδάκι μετά το γιατρό!

Αναστασία μου και που του έλεγα να βγει……τίποτα!!

Οπότε τον αφήνω να κάνει την εμφάνισή του όποτε το διαλέξει……..απλά εγώ είμαι έτοιμηηηηηηηηηη!!!!!!!

Το φραουλόπαιδό σου είναι καλά το μαναράκι μου;;;

Ευούλα και εγω αυτό θα ζητήσω αποκλειστικό θηλασμό…εγώ το έζησα από κοντά, θα γεννήσω στο ίδιο μαιευτήριο που γέννησε η αδερφή μου προ 4 μηνών, η μαία που της το είπα μου λέει να δω το στήθος σου…μια χαρά θα τα καταφέρεις, με καθησύχασε ότι όλα θα πάνε καλά.

Στην αδερφή μου είχε ετικετάκι το μωρό αποκλειστικού θηλασμού, και ότι ώρα πεινούσε της το πήγαιναν.

Φιλάκια στα μωράκια σου!!!!!!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Εγώ είχα γιατρό το πρωί, όλα καλά, κάναμε ΠΑΛΙ καλλιέργεια κολπικού υγρού γιατί είχα υγρά, για να δούμε πώς πάμε, κατά τα άλλα, όλα καλά, ο μικρός πήγε δύο κιλά, αν και στο ντόπλερ προχτές μας είχαν πει 1800 και κάτι.

Μετά ήρθε η μάνα μου για να καθαρίσει λίγο το παιδικό, και στην είσοδο βρήκαμε και την ερευνήτρια για την απογραφή πληθυσμού που ξεκίνησε προχτές ή χτες. Οπότε, με την ευκαιρία, ήρθε και μας απόγραψε!!! :P Μου είπε ότι πολλοί ερευνητές φεύγουν με το που ξεκινούν δουλειά, και ότι θέλουν άτομα, και θα πάει ο άντρας μου να κάνει μια αίτηση, μήπως και τον πάρουν, έστω και για δύο μήνες.

Για το θηλασμό, εγώ θα το πάρω όπως έρθει. Νομίζω είναι μια απολύτως φυσική διαδικασία και δε χρειάζεται προετοιμασία. Ούτε βάζω κάτι στις θηλές, ούτε χρειάζεται αποστείρωση, γιατί, απ' όσο διάβασα, το γάλα αποστειρώνει από μόνο του τις θηλές. Θηλές έχω (νομίζω), θα είναι ταλαιπωρία λίγο στην αρχή, αλλά χαλάλι, αξίζει τον κόπο πιστεύω. Αυτό με το ξένο γάλα, και τα μπιμπερό, την αποστείρωση, τα νερά που πρέπει να βράζουμε, μου φαίνεται πολύ πιο εφιαλτικό απ' τον θηλασμό.

Θα ζητήσω αποκλειστικό θηλασμό στο μαιευτήριο, κι ελπίζω να μην κάνουν καμιά βλακεία και δίνουν συμπλήρωμα.

Εγώ έχω φίλη που έλεγε ότι θηλάζει αποκλειστικά, ενώ έδινε συμπλήρωμα πριν καν σαραντίσει, αφήστε που στους έξι μήνες αποθήλαζε. Μακάρι να καταφέρουμε όλες μας!!

Δώρααααααα!!!!!!!!!!! Πέντε μέρες έμειναααααν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μαρία, θα σε περάσει η Δώρα, όπως φαίνεται!!! Έτσι είναι τα αγοράκια, συνήθως δε θέλουν να βγουν.

Το στεγνωτήριο όπως το περιγράφεται ακούγεται πολύ καλό, αλλά τώρα είναι αδύνατον να αγοράσουμε. Στην Κύπρο, άλλωστε, έχουμε πάρα πολύ ήλιο και είναι κρίμα να μην τον εκμεταλλευόμαστε.

Γκερλ, εγώ τον αφαλό δε θέλω ούτε να τον σκέφτομαι...

Σήμερα θα φάμε στιφάδο και πληγούρι που έκανε η μάνα μου χτες και δε φάγαμε.

Φιλιά σε όλα τα κοριτσάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άννα Μαρία πώς περασε έτσι ο καιρός;;;;;;

Τώρα συνειδητοποίησα πόσων εβδομάδων είναι ο μπέμπης σου!!!!!! :shock:

2 κιλάαααααα!!!!!!!Μπράβο!!!!

Όσο για τοβάρος του μωρού σου λένε να υπολογίζεις +-10%!

Και εγώ έτσι το βλέπω ότι η Δώρα θα με προλάβει!!!!!! ;) Γερό παιδάκι να έχει, και όλες μας!!!!!

Χαίρομαι που ακούω για γέννες!!!!!!

Όσο για την Κύπρο σίγουρα έχετε καλύτερο καιρό, το έχω δει προσωπικά, οπότε εκμεταλλεύσου τον ήλιο σας!!!!!!!

Πάω να ξαπλώσω λίγο, γιατί χτες δε μπορούσα να κοιμηθώ , το πρωί πάλι σηκώθηκα από τα άγρια χαράματα, ζήτημα αν έχω κοιμηθεί 4 ώρες, και μετά γιατρόοοοοοο για τα νέα!

Φιλάκιαααααααα και καλή όρεξη!!!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αμάν αυτο το Μαμμυ απο το πρωι παλεύω και δεν μπορω να γράψω με πετάει έξω ........για να δω αυτο θα περάσει χιχιχιχι......

Μαρακι μου εδω ακόμα εεεε?? αστο μωρε το μικρουλι θα βγει οπότε θέλει......

Αννα Μαρια μου μια χαρα ο Ανδρέας σου ε;;; ολόκληρο παλικάρι ........Φιλακια σε ολες φίλες μου θα ξαπλωσω και εγω λιγάκι γιατί νυσταξα.......τα λέμε μετα φιλιαααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vre oles giatrouli shmera??????????????ante na akousoume wraia neakia pali....ante plhsiazoun oi meres gia tis perisoteres.....egw lew tha genisei prwta h maria kai meta h dwra...xixiixixixi gia na doume!!!!!!!

egw molis eftiaxa kotosupitsa gia na fame...m mpempoulis einai kala pros to parwn den griniazei.....mallon mono to apogeyma tha ton pianei ti na pw den xerw..........

to apogeyma tha vgoume epitelous voltoulaaaaaaaaaaa tha pame stous pappoudes mas(stous goneis tou antra mou)exei genethleia h pethera mou kai tha ths ton pame dwraki na to dei...xixiixixixi..gia na doume pws tha paei...elpizw na mhn exoume polles grinies!!!!!!!!!!!!!

deite shmera dokimasame kai thn zaketoula mas...kala einai apisteytoooooooooooooooos!!!!!!!!!!!poly tou paei!!!!!!!

post-11182-1387393780442_thumb.jpg

post-11182-13873937804523_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βλέπω σας κόλλησα όλες με την κοτόσουπα!!! Πώς την κάνετε; Αβγολέμονο ή με λαχανικά; Εμείς αβγολέμονο, αλλά πάντα βράζω μαζί με το κοτόπουλο και λαχανικά, και μετά τα κάνω βραστή σαλάτα.

Χριστίνα, δεν έχω λόγια για τον μικρό!!!!!!!

Νία, είδες, έγινε παλίκαρος! Για να δούμε πώς θα είναι όταν θα βγει...

Μαρία, καλή ξεκούραση!

Δώρααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Έχεις γενέθλια σήμερα ή είναι παραπλανητικό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξανάμπηκα για να πω και εγω χρόνια πολλα στο δωράκι μας .......φιλενάδα χρόνια πολλα και καλα πάντα να είσαι γερή και ευτυχισμένη και με το καλο το μωρουδελι σας...... Τώρα αν δεν έχεις γενέθλια σήμερα δεν πειράζει οι είναι ωραίο πράγμα οι ευχές ......φιαλακιααααααααα.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anna maria mou egw thn kanw me laxanika kai ginete mourlia!!!!to aygolemono den me polytrelenei na sou pw thn alitheia....

dwraki xronia sou pollaaaaaaaaaaaaaa na ta ekatosthseis kai me to kalo na pareis sthn aggalitsa sou to mwraki sou!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια βρισκω κλεφτα λιγο χρονο και μπαινω, ειμαστε πολυ καλα, ειμαστε σπιτακι μας γεννηθηκαμε 3030 και 47 εκατοστα, τον εχουμε λατρεψειιι, εχουμε μπει για τα καλα σε ρυθμους νεογεννητου :lol::lol: , σε λιγες μερες ελπιζω να στρωσουμε, να μπουμε και σε ενα προγραμμα, ωστε να εχω και χρονο να μπαίνω..

κατα πασα πιθανοτητα εχω χασει παρα πολλα επεισοδια, γεννησε καποιααα φουσκιτσααα αυτοο το διαστημαα?

τα φιλια μου σε ολες, σας βαζω και μια φωτογραφιαα..

post-10051-13873937804948_thumb.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι να σας ζήσει ο παίδαρος!!!!!!!!!!

Κούκλος είναι!!!!!!!!! Σαν τη μαμα του!!!!!!!!!!

Να είναι γερός και ευτυχισμένος και καλή λοχεία και πάλι!!!!!!

Νια μου τι κάνουν οι χορευτές σου;;;;

Χριστίνα κουκλάκι είναι και με τη ζακετούλα του.........άσε που θα είναι το ωραιότερο δώρο σήμερα!!!!!!

Δωράκι μου να τα εκατοστήσεις!!!!!!!!!!! [smilie=occasion13.gif]

Με ένα πόνο και γεροοοοοοοοοοοοοοο παιδί σου εύχομαι!!!!!!!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...