Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΡΕΛΛΑ ΠΑΙΔΆΚΙΑ ΗΡΑΚΛΕΊΟΥ Νο 3


anm

Recommended Posts

χαχαχα!!τι λες καλε;;;δεν ειναι αγορι....χαχα!!!ψεμματα σας λεει..και στη μαρθα κουκλα ημουνα!χαχαχα

για ριξτε 1 ματια!

http://spider-puppeta.blogspot.gr/2012/ ... st_31.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 927
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερες ...

τι κανετε ??

γιωργια προσπαθησα δυο φορες να γραψω εδω για αυτο που λεγαμε για σημερα αλλα δεν επαιρνε την απαντηση το κωλομαμμυ ..ετσι σου εστειλα μηνυμα στο κινητο να τελειωνουμε ..

εχω κατι νευραααααααααααααααααααααα :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

καταρχην ξυπνησε η Νικη με μυξες ..οκ λεω ο καιρος ειναι ..η Αριαδνη τις ειχε ελαφρως αλλα ξερω οτι δεν εχω να φοβαμαι τιποτις απο κει ..θελω να πιστευω ολα καλα ..

οποτε αν δεν σας πειραζει το γεγονος της μυξας σας περιμενουν οι τσουπρες με χαρα μεγαλη σημερις .. :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εχω κατι νευραααααααααααααααααα :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

αλλα θα το ξεπερασω που θα παει ..

Επισης ρε παιδια ακουστε μια φαση που μου ειπε η φιλεναδα μου εξ Αθηνων

ακουσε απο γνωστη της οτι καποιες κοπελιες νοικιαζουν κατα καποιο τροπο υπαρχοντα τους

για παραδειγμα θελεις να πας λεει καπου κ δεν θες να βαλεις τα ρουχα σου ( ξανα τα ιδια υποθετω ...) τσουπ απευθυνεσαι δεν ξερω κ γω που κ διαλεγεις σε μια τιμη ταδε ενα ρουχο ..το επιστρεφεις την επομενη ..εχει λεει κ ταριφα ανα μερα ανα ωρα κτλ ..

εχετε ακουσει κατι τετοιο :roll: λιγο κουλο μου φαινεται αλλα τελικα η κριση τεχνες κατεργαζεται ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι άλλο θα δούμε ...

Πάντως από φιλενάδα ... άνετα θα δανειζόμουν ...

Τώρα ξένα ... δεν ξέρω ...

Περαστικά σας, που εύχομαι να μη χρειάζονται!

Εγώ δε θα τον στείλω καθόλου αυτή την εβδομάδα! (πάνε 120€!)

Καλύτερα είναι αλλά μη ξανά - κυλήσει και μη κολλήσει και τα άλλα (είμαι πλέον βέβαιη πως μόνο εγώ το σκέφτομαι σε αυτή την τάξη! ούτε καν οι δασκάλες!)

Φιλάκια σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωργια δεν εχουν χρωμα οι μυξες ..αχρωμες σαν διαφανες υγρο ενα πραγμα ..

εστειλα μηνυμα κ στην μαριλου δεν θα μπει κ αυτη η χριστιανη να ριξει ενα βλεφαρο ..οχι τιποτα αλλο αλλα μαλλον εχει κλειστο το κινητο ..

να σας περιμενουμε λοιπον ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!

Εγώ κορίτσια ζορίστηκα αρκετά θα έλεγα! Την Τετάρτη το μεσημέρι έφαγα μαυρομάτικα φασόλια (σε αυτή την ζωή δεν νομίζω να ξαναφάω), το απόγευμα πήγα Envy και εκεί άρχισε να με πονάει το στομάχι μου. Από το βράδυ έως και εχθές είχα πόνο, ναυτία, ζαλάδες και κομάρες! Εν ολίγοις ένιωθα σκατά. Σήμερα είμαι καλύτερα απλά συντηρούμε μόνο με βραστές πατάτες και άντε και κανένα κοτοπουλάκι σχάρας. Τί σκατά έπαθα μου λέτε; και μέσα σε όλα μου ήρθε και περίοδος με φοβερούς πόνους. Την Παρασκευή ήρθα στην δουλειά και δεν άντεξα να κάτσω 4 ώρες και πάνω στην ώρα έφυγα. Αίσχος σας λέω!

Εσείς πώς περάσατε; τί ρωτάω; τέλεια ως συνήθως ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια και απο μας!!

λοιπον..μπαινω αγιου στυλιανου!!

τσινισε λιγο..που θα ειμαι 38 και 4 μερες αλλα οκ!!

26 του μηνος εκτος απροοποτυ μπαινω..

το αμνιακο καλα..θα μπορουσε να ειναι καλυετερα..

θελει να με βλεπει καθε βδομαδα..φακ!!

της ειπα και για την αλλη γιατρο που αναλαμβανει απο καισαρικη φυσιολογικο και μου ειπε εγω στο λεω..αν θελεις να πας,πηγαινε..

δε θα παω παιδια..τελος!!

εγω απλα τηςε το ειπα...ετσι..

την εχω θαρρος ρε γαμωτο..με εχεσε που εβαλα οτριβιν..κανει συσπασεις και μειωνει αμνιακο!!

πρεπει λεει να με δει και καρδιολογος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζουζούνες τί κάνετε;

Αυριο Τρίτη λέτε για καφέ; Που να πάμε; Θέλω να πιστεύω οτι θα έρθουμε!

Σωσώκα ωραία ημερομηνία!!!! Έχει γενέθλια και η ανιψιά μου η Έλενα εκείνη τη μέρα... και της νονάς του Χριστόφορου ο μικρός της επίσης! Δευτέρα πέφτει και σε βολεύει μια χαρά!!!! Η Μάρθα το πρωί σχολείο και ο Λευτέρης μαζί σου!!! Τί καλά!!!!! Πολύ έχω ενθουσιαστεί!!!!!! Ανυπομονώ!!!!! Πως νιώθεις που πλησιάζει η μέρα;;;; 20 μέρες έμειναν!!!

Α! Κανονίσατε και ώρα; Πρωί φαντάζομαι ε; Από την αγωνία μου μπορεί να είμαι νωρίτερα από εσένα εκεί! :lol::lol:

Έϊ κορίτσια!!!! Τα κινητά ανά χείρας εκείνη τη μέρα!!!! Μια λέξη θα σας στείλω: "ΑΓΟΡΙ !!!!! " χαχα!

Πάω να πάρω τον Χριστόφορο από το σχολείο και επανέρχομαι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα μαριλου!!κατα τις 9...

ελπιζω να φτασουμεεκεινη την ημερομηνια..

μαριλου..εγω ειπα οτι θελω δευτ..αυτη θα με εβαζε 20-22!!

αλλα δε βολευει!!

θα παμε η μαρθα σχολειο και μετα θα παω να βγαλω το παιδι..χαχα..πως τα λεω η ρουφιανα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έϊ κορίτσια!!!! Τα κινητά ανά χείρας εκείνη τη μέρα!!!! Μια λέξη θα σας στείλω: "ΑΓΟΡΙ !!!!! " χαχα!

συγκεντρωωσουυυυυυυυυ... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ειπαμε ΚΟΡΙΤΣΙ ειναι ..

με το που θα στειλεις το μηνυμα θα τρεξω για να παρουμε τα κουφετακια , ροζ παρακαλω ..ακους Μαριλου ..

δεν ερχεστε μια βολτα το απογευμα κορες προς τα εδω ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσώκα μου γλυκιά αν βάλεις το κωλί σου κάτω και ξεκουράζεσαι σαν τον άνθρωπο θα την φτάσεις την ημερομηνία! :lol: Εγώ όταν πάτησα την 37η εβδομάδα πήγαινα 2 φορές την εβδομάδα να με βλέπει! Γιατί δεν θέλεις να πηγαίνεις; Από μέρα σε μέρα πολλά αλλάζουν όταν έχεις μπει στο μήνα σου! Σήμερα μπαίνεις και επίσημα στον μήνα σου ε; Ο καρδιολόγος που κολλάει; Μήπως για την αναισθησία;

Ωραία βολεύει και η ώρα! Ο Χριστόφορος στον παιδικό και μετά βουρ για Ασκληπιείο! Ετσι και εσύ, η Μαρθούλα σχολείο και μετά "βγάζεις" το μωρό....ωραία μάνα ρε! σάμπως πας να βγάλεις κάνα δόντι! χαχα! τρελή!!!!!

Αχ σήμερα το απόγευμα ξεκινάει πάλι το "Κλεμμένα όνειρα " !!!! Πολύ γουστάρω!

Ευα καλά οι μικρές; Καλέ κορίτσι λες να είναι; Και η μάνα μου έτσι λέει.... :?

Μήπως θέλετε να έρθετε εσείς από εδώ σήμερα; Ο Γιώργος θα λείπει....

Βρε Νικούλα λες τα μαυρομάτικα να σου την έκαναν τη ζημιά; Τόση ιστορία όμως; Μήπως είχες κρυώσει λίγο; Μήπως έφαγες και κανέναν σκούλικα μαζί με τα φασόλια; Λέω τώρα εγώ....

Ειρήνη αρρωστούλης ακόμα ο μικρός; Καλέ πόσα λεφτά δίνετε στον παιδικό;;;;; Περαστικά σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σορυ αλλα ο καρδιολογος που κολλαει ? τι δεν καταλαβα παλι .. :?

α ναι πρεπει να κανει καρδιογραφημα για την καισαρικη καλε ..κ να το κραταει την μερα της εισαγωγης - εξαγωγης τελοσπαντων ..

ειπαμε κοριτσι κ τελος .. :lol::lol::lol: δεν πεφτω εξω δεν το δεχομαι !!!! :lol::lol::lol::lol::D

γιωργια ετοιμασες βαλιτσα η ακομα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι ακομα...λςω απ οαυριο να αρχιζω να βαζω κανενα πλυντηριο...

αυριο για που λετε κοκονες;;

η ασπιρτουλενας η ενβι!!!

η οπου εχετε κατα νου!και του τεχνοπολις εχουμε να δοκιμασουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!

Όπου πει ο λαός!!! Ότι θέλετε!

Έστειλα μήνυμα στην Μαρία καλέ χάθηκε! Που είσαι ρε Μαράκι; Καθόλου δεν μπαίνεις να μας λες τα νέα σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπόν, μίλησα με "κομαντατούρ" (Σωσώ) και απεφάνθη:

ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΦΕΣ ΣΤΗΣ ΣΠΙΡΤΟΥΛΕΝΑΣ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 6.

Εγώ αν έρθω με τον Γιώργο θα καθυστερήσω :mrgreen: .... αν έρθω άνευ συζύγου θα είμαι ον τάιμ! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελπιζουμε να ερθεις ον ταιμ!!

εχει καλο καιρο..μη κλειστουμε μεσα..

νικη να περασω να σε παρω ;;παρε τηλ αν θελεις!

ευα..εσυ δεν ηταν αν μας δωσεις καρεκλακι;;

αν ναι,και μπορεις φερτο να πλυνω κανενα καλυμα!

αυριο απεργια ο παιδικος!φακ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!! Σκατά! Τώρα είδα την χθεσινή συνάντηση. Ίσως ερχόμουν μόνη γιατί κατέβηκα στο Ηράκλειο για δώρα! Αύριο γιορτάζει ανηψιά Μιχαέλα, βαπτιστήρι Σταμάτης και την Παρασκευή κουνιάδος Νεκτάριος. Τέλεια, ε;

Σήμερα πίνω καφέ μετά από μία εβδομάδα :)

Γεωργία, επιτέλους πλησιάζει η μέρα!! Πρώτα ο θεός θα έρθω κι εγώ! 07:45 η μικρή στο σχολικό, θα κανονίσω να κατέβω στην δουλειά 10 ! Να μην δω το καινούριο κοριτσάκι που έρχεται;;;; Καρδιολόγο είχα πάει κι εγώ. Είναι για τον επισκληρίδιο. Σκεφτόσουν για VBAC,ε; κι εγώ το έχω σκεφτεί και έχω ρωτήσει γιατρό στο ΠΑΓΝΗ. Γίνεται στην περίπτωση μου αλλά δεν σου κρύβω ότι φοβάμαι γιατί έχω διαβάσει ότι έχουν γίνει πολλές στραβές.. αξίζει να το διακινδυνέψω μόνο και μόνο επειδή θέλω πάρα πολύ να ζήσω την εμπειρία του φυσιολογικού; άσε να μείνω πρώτα έγκυος :lol::lol::lol:

Μαίρη, άστα! Ζορίστηκα με το στομάχι μου!!

Εύα, εσείς τί κάνετε; οι μύξες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Ωτίτιδα ο Χριστόφορος..... πρώτη φορά στην ζωή του αντιβίωση.... αμοξιλ μια που είναι παρθένος ο οργανισμός του. Σήμερα σπίτι και από αύριο πάλι σχολείο. Πυρετό δεν έχει και η γιατρός είπε οτι μετά το 1ο 24ωρο από την έναρξη της αντιβίωσης δεν μεταδίδεται ο ιός. Θα την παίρνει 10 μέρες.

Μετρήθηκε κιόλας.... φτάσαμε τα 15 κιλά! :shock: Χριστέ μου!!! Μέσα σε 3 μήνες πήρε 1 κιλό.... αχ αυτός ο παιδικός! Ευτυχώς πήρε και 4,5 πόντους και έφτασε τους 98,5! Άντε με 1,5 πόντο πιάνουμε το 1 μέτρο! :D

Το μικρό είναι μια χαρά, το εξέτασε και αυτό με την ευκαιρία. εννοείται πάλι πως πήρε ελάχιστο βάρος αυτό το μήνα... μόνο 150γρ.

Ρε παιδιά είδατε που "φάγανε" ένα μωρό 11 μηνών στο ΠΑΓΝΗ;;;;; Έχω συγκλονιστεί.... ιατρικό λάθος σε επέμβαση ρουτίνας.... ουφ... δεν μπορείς να εμπιστεύεσαι κανέναν ρε γαμώτο;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ απο εμας ..

κ ο δικος μας παιδικος σημερα απεργια αν και ιδιωτικος την ηπιαμε την πορτοκαλαδα κ ειχε κ ανθρακικο ..

ειναι στο ποδι απο τις 0630 σημερα :o:shock: ελεος ..

τι καλα μαγειρευουν σημερα οι κορες ?

εγω θα κανω τον ατιμο τον αρακα οχι τιποτα αλλο μ¨εχει πρηξει η σοφια γιατι της αρεσει αλλα κ γιατι ειδε φως κ καταφερε να κανει δυο φορες κακα την προηγουμενη φορα που εφαγε ..οποτε βουρ ..¨

μαριλουκι λυπηθηκαμε που δεν σε ειδαμε χτες ..ωτιτιδα ναι ειναι μανικι γιατι εχει πονο ..την πρωτη χρονια που πηγαιναν οι μεγαλες παιδικο απο φεβρουαριο μεχρι απριλιο η Νικη ειχε παθει 4 φορες ωτιτιδα ..φρικη γιατι το ξεκανε το παιδακι μου ..να χτυπησω ξυλο απο τοτε ουσιαστηκα δυο φορες αρρωστησαν καλα με αποτελεσμα να μεινουν στο σπιτι γυρω στο δεκαημερο ..κατα τα αλλα που κ που μυξες αλλα παιδικος κ μυξες ειναι το ιδιο πραγμα ..

η αριαδνη ειναι πολυ πολυ καλα , εφοσον δεησε κ ο καιρος να το γυρισει πριν λιγα 24ωρα σε βοριαδακι οποτε μπαι μπαι νοτια κ ουστ μαζι ..λιγο βηχαλακι αλλα η μυξα ρε παιδια εξαφανιστηκε λιγο μετα που γυρισε ο καιρος ..λιγες ωρες μετα ..ελεος ξανα ..

Α μαριλου χτες θα γνωριζες κ την αλλη μου κουμπαρα , αυτη με τα μεγαλα τεκνα ..

Γιωργια πολυ σε συμπαθησε η Κουλα ..

αληθεια που ειναι αυτη η γιωργια ?

Νικη χαιρομαι που κ συ στηριζεις την αποψη μου γιατι κορη θα κανει το ειπαμε κ το υπογραφουμε ..Επειδη η μαριλου δεν εχει κανει κοριτσι ( τουλαχιστον οχι ακομα .. :lol::lol::lol: ) νομιζει οτι ολος ο κοσμος τσουτσουνια σπερνει ..αμ δε .. :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...