Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο16! Γεννητούρια Τέλος!!!!


Recommended Posts

Επιτέλους ανοίγουμε το νέο μας ποστάκι με όλα τα μωράκια μας έξω απο τις κοιλίτσες πλέον!! :D:D:D

Θέλω να σας ευχαριστήσω όλες που όλους αυτούς τους μήνες είσασταν η καλύτερη παρέα! Μοιραστήκαμε τόσα πολλά... υπήρξατε φίλες αληθινές... και στα δύσκολα και στα εύκολα... Πραγματικά δεν ξέρω πώς θα περνούσαν αυτοί οι μήνες χωρίς εσάς!! Σας ευχαριστώ πολύ κοριτσάκια μου!! Να είστε πάντα καλά και εσείς και τα παιδάκια σας!!

Ένα υπέροχο ταξίδι τελείωσε... όμως ξεκινάει ένα άλλο ταξίδι ακόμα πιο όμορφο, αυτό της μητρότητας... και είμαι πολύ χαρούμενη που και σε αυτό το ταξίδι θα είμαι μαζί με τόσο υπέροχες μανούλες!! Και ο Κερεμ που θα έχει τόσο υπέροχα μωράκια για φίλους!! :D:D:D

Καλή μας αρχή λοιπόν! Με υγιέστατα και χαρούμενα μωρά και πάντα χαμογελαστές μανούλες!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γιελιζ μου με συγκίνησες!!! Καλοριζικο το νέο μας ποστ...

Μου φαίνεται απίστευτο για πότε είμασταν έγκυος, μοιραστηκαμε τόσο και τόσα...και τώρα είμαστε μανούλες και έχουμε αγκαλιά μας τα πανεμορφα μωράκια μας...

Θέλω κι εγώ με τη σειρά μου να σας ευχαριστησω όλες, για την υπέροχη παρέα που μου κρατησατε στο πιο μαγικό μου ταξίδι...Τωρα αρχίζουν τα καλυτερα... :D

Αντε κοριτσια μου μαζευτείτε!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μου έτσι ακριβώς!!!

Ήταν τέλειοι 9 μήνες!!! Με τέλεια αποτελέσματα!! (τα μωράκια μας!!) :D:D:D Είμαστε όλες τόσο τυχερές που κρατάμε τα μωράκια μας αγκαλιά!!

ΑΑΑΑΑχχχ!! Συγκινήθηκα και εγώ τώρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνω απόλυτα μαζι σου Γιελιζ!!!

Ο Στεφανακος το εριξε στον υπνο σημερα!!!Στη 1 επρεπε να φαει αλλά κοιμαται!!! Εκανε κακακια και ηρεμησε. Δεν ειχε κανει χθες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και ο δικός μου σήμερα κοιμάται! Γκρίνιαξε λίγο το πρωί αλλά μετά το ξεπέρασε... εμείς ακόμα δεν κάναμε κακάκια, σφίγγεται που και που αλλά τίποτα...

Μας φέρανε και το ρηλάξ μας χθές! Ευτυχώς του άρεσε και κάθεται :lol::lol::lol:

Τώρα τον έχω στο βυζί πάνω στο μαξιλάρι θηλασμού και κοιμάται! Όταν πάω να τραβήξω το βυζί για να τον βάλω στο κρεβάτι αρχίζει και πιπιλάει πάλι!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαστε κ εμεις στο νέο μας πόστ..εχοντας τον μπέμπη αγκαλίτσα να σας πω ότι είσαστε υπέροχη παρέα κ νοιώθω πολύ τυχερη που μοιραζόμαστε τις εμπειρίες μας......τέλειωσε η μαγική περίοδος της εγκυμοσύνης κ ξεκινα ακόμα μια πιο υπέροχη της μητρότητας...........Θεούλη μου είμαι μαμα? ευχαριστω πολύ που τελικα τα καταφερα να γίνω μετα απο χρονια ταλαιπωρίας...........και ναι ερχονται τα καλύτερα κοριτσαρες μου..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια απο τα ιδια diosaki δωστου μεμε κ παρτου τη ψυχη ...φαντασου κ δεν εχω πολύ γαλα..πριν λίγο εβγαλα 80 δικό μου κ 60 ξένο..............

οσο για το ριλάξ..ουτε να το φτυσει.........2 εχω κανενα δεν θελει πολύ ωρα 10 λεπτα το πολύ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επιτελους!!!ελευθερωθηκαμε ολες!!!

κι εγω σας ευχαριστω,αν και καινουρια στην παρεα και δεν γνωριζομαστε καλα οσο οι υπολοιπες μεταξυ σας.

ΝΑ ΜΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!

εχθες εκανα τον πιο ομορφο υπνο της ζωης μου.αγκαλια ολο το βραδυ με το γιουκακι μου!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω τονια μου επειδή τον θηλάζω ξαπλωμένη μετα κοιμόμαστε αγκαλίτσα...δεν υπάρχει πιο ωραίος υπνος απο αυτόν....πάντα με προσοχή μεγαλη ...... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικολ μου!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Ε ναι λοιπόν!!! Είσαι μαμά και έχεις ένα υπέροχο μωρό!! Απόλαυσέ το!!!! :D:D:D:D

Και εγώ λέω ότι του άρεσε γιατί έκαστε κανένα τέταρτο.. στο άλλο που έχουμε που είναι ρηλάξ - κούνια βάζει τα κλάμματα μόλις τον βάζω πάνω!! :lol::lol::lol: Θέλουν αγκαλίτσα και βυζάκι μωρέεε!! :lol::lol::lol::lol:

Γειά σου Τόνια μου!! Φαντάζομαι τι ωραία κοιμήθηκες!! :D:D:D:D Εμείς συνέχεια ετσι κοιμόμαστε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κοριτσάκια μου...... μπορεί να μην ήμουν ενεργό μέλος της παρεούλας εξαρχής μιας κι άργησα να αποκαλύψω την εγκυμοσύνη μου γενικότερα...... αλλά ναι οφείλω να ομολογήσω πως υπήρξατε η super παρέα..... γελάσαμε..... μας πήρανε και τα ζουμιά ενίοτε.....

Και τώρα..... κάθε μία έχει στην αγκαλιά της το ζουζούνι της!!!!!!!!

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Να τα χαιρόμαστε τα βλαστάρια μας.....

Άντε...... να ξεκινήσουμε να μιλάμε για κλανίτσες..... δοντάκια.... κρεμούλες.... ναζάκια......

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Προξενιά να κάνουμε λέτε?????

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σας φιλώ!!!!!!!!

Πάω να ταϊσω το τσαχπινούλη μου!!!!!!!

Ααααααα....... δεν σας είπα καλέ......

Νωρίτερα είχαμε γκρινίτσες..... άνευ φανερής αιτίας....

Δεν πεινούσαμε.... δεν ήμασταν λερωμένοι.... μάλλον σφιγγόμασταν βέβαια.....

Κι είπα να ξαπλώσουμε παρεούλα να τον κάνω χαδάκια στην πλάτη (ΨΟΦΑΕΙ!!!!!!!!!)

Τελικά..... εγώ αποκοιμήθηκα.... το νινί όχι!!!!!!

Μιλούσε με την πιπίλα του......

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Άσε που μου κρατούσε το χέρι!!!!!!!!!! Μην τυχόν και του φύγω!!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Πιπίτσα μου τι ωραίο χειμωνα που θα περάσουμε με τα ζουζούνια μας αγκαλιάα!!

Σε κοίμησε το καμάρι σου??? :lol::lol::lol::lol::lol:

Ο δικός μου έκανε κακάκια τον άλλαξα και τώρα μου κάνει χαρούλες!!! :lol::lol::lol:

Όσο για τα προξενιά έχουνε γίνει κάποια μέχρι τώρα... αλλά έχουμε ακόμα πολλές νύφες διαθέσιμες για τον γιόκα σου!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά ξύπνησε, ήπιε το γάλα και κατά τη διάρκεια ξανακοιμήθηκε!! :lol::lol: Ξύπνησε πάλι΄και κοιτάζει το παιχνιδάκι που του πηρε η μαμά μου και κάνει χαρούλες ο γλυκός μου....Το απογευμα θα πάμε για τον έλεγχο καρδιας....Με πηρε τώρα μια φίλη ότι θα πάει Αγγλια την επομενη βδομάδα κι αν θελω να μου φερει ρουχαλάκια απο το μαδερκερ εκει που ειναι πιο φθηνα!!! :D:D Θα βρω τους κωδικούς στο ιντερνετ και θα την πω!!

Νικόλ μου απολαυσε το μωράκι σου!!!

Πιπίτσα μου κι εγώ ετσι παθαινω...στο τελος νανουριζομαι εγω κι όχι το νινι!!! :lol::lol:

Τόνια μου εισαι κι εσυ μερος στην παρεα μας :D:D

Γιελιζ πολύ βυζάκιας ο Κερεμ!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ έχει πολύ φάση ο μικρός μου...........

Μόλις φάγαμε και τώρα.... σείεται το χέρι μου!!!!!!!

Αρχίζει η έξοδος!!!!!!!!!

Από την παραγωγή στην κατανάλωση!!!!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Τουλάχιστον να ηρεμήσει ο γλύκας μου!!!!!!!!!!!

Θα τον αφήσω να κοιμηθεί μετά...... να κάνω καμμιά δουλειά..... να μαγειρέψω......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μου έχεις δίκιο, είναι πολύ βυζάκιας ο γιόκας μου!!! :lol::lol::lol::lol:

Σου κάνει χαρούλες ο Στεφανάκος?? Αχ γίνονται για φάγωμα όταν κάνουν χαρούλες!! Είναι τρέλλα!!

Μαράκι δες και στα Marks & Spencer έχουν καλύτερες τιμές απο τα Mothercare! Και αν πάει κάποιος και τα πάρει απο κάποιο μαγαζί τους τα στέλνουν αυτοί σεσένα με 15€ νομίζω... στο λέω για να μην τα κουβαλάει η φίλη σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλοριζικο το νεο μας ποστ μανουλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Να εχουμε ενα υπεροχο ταξιδι μητροτητας με τα μωρακια μας γερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κ γω σας ευχαριστωωωωω παρ πολυ για την ομορφη παρεα που καναμε αυτους τους 9 μηνες....

Λοιπον ο μικρος απο χτες κοιμαααταιιιι του καλου καιρου!!Με το ζορι τον ξυπναω κ τον ταιζω...

Σημερα δε εχει μεινει ξυπνιος ουτε 1 ωρα...για να φαει αγωνας μεγαλος κ με γκρινια...σαν να μου λεει παρατα με νυσταζω!!!!

Λετε να φταιει ο καιρος??

Κοριτσακια με καισαρικη κρατησατε χαρτια του νοσοκομειου για την εφορια??

Το επιδομα καισαρικης το πηρατε κ ποσο?

Νεα μανουλα να σου ζησειτο κοριτσακι σου ναναι γερο και καλοτυχο κ συ να χεις καλη λοχεια!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπεραααα!!!

τι κανετε;;;;

Γιελιζ διαταγη εξετελεσθη!!!!

Τονια ο γιος σου ειναι κουλος!!!!

Εγωπαιδια εχω λαλησει...

ειδικατις ωρες πουκλαινε και οι δυο μαζι γιατι κατι θελουν.Ουτε να φαω δεν προλαβαινω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μπορείς επίσης να κάνεις την παραγγελία σου ονλινε και τα στείλουν σε όποιο κατάστημα τους θές για να πάς να τα παραλάβεις απο εκεί...

Για δές

http://www.marksandspencer.com/Shop-Your-Way-Ordering-Help/b/248569031

Κατερινάκι εγώ επειδή δεν πήρωσα τίποτα δεν θα πάρω και τίποτα για την καισαρική...

Χρύσα μου κουράγιο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιελιζ εχεις δικιο...θα δω και στο μαρκς &σπενσερ...αυτη δεν εχει προβλημα με το κουβαλημα...ειναι αεροσυνοδος!! Με τη δουλεια θα παει εκει και θα μεινει λιγες μερες!! Απλα μου ειπε για το μαδερκερ που βρισκει παντου...

Εχεις δικιο...καθε φορα που χαμογελα και κανει πανω κατω χερακια ποδαρακια νομιζω πως χρειαζομαι εγω πανες!!! :lol::lol::lol: Τρελλαινομαι!!! :D:D

Χρυσα μου σε εχουν τρελλανει?? Υπομονη!!!

Κατερινακι κι εμενα κοιμοταν συνεχεια αλλά τωρα θελει αγκαλιτσες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα Κατερινάκι και Χρύσα μου!!!!!!!!!

Εμείς πήραμε από το ΙΚΑ περίπου 1000 Ευρουλάκια...... αυτό δε λες?????? Αλλά που λέω εγώ είναι το επίδομα τοκετού..... στο Μαιευτήριο πληρώσαμε μόνο 220 Ευρουλάκια..... για το μονόκλινο..... κι ότι έδωσα στο Γιατρό βέβαια..... 1 μαύρο χιλιαρικάκι!!!!!!!!!

Επιπλέον..... την προηγούμενη εβδομάδα που είχε άδεια ο καλός μου έκανε όλα τα βασικά τρεχάματα!!!!!! Βγάλαμε τη Ληξ. Πράξη Γάμου, δηλώσαμε το μπέμπη στη μερίδα μας στο Δήμο, τον βάλαμε στο οικ. Βιβλιάριο του ΙΚΑ..... μόνο το Βιβλιάριο Υγείας για τα εμβόλια δεν έχουμε φτιάξει..... στο Μαιευτήριο δεν είχαν να μας δώσουνε κι η Παιδίατρος δε μπορεί να μας βγάλει!!!!! Μάλλον θα πρέπει να απευθυνθούμε στη Νομαρχία!!!!!! Εσείς ξεμπερδέψατε με αυτά?????

Ωχ..... ωχ..... πάω γι΄αλλαγή πάνας.... προτού λιποθυμήσω!!!!!!!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς ξεμπερδέψαμε Πιπίτσα μου στις 10 μέρες που έπρεπε να πάμε παιδίατρο να μας δεί.. βγάλαμε το βιβλιάριο υγείας απο την ασφάλεια μου κτλ.. Βιβλιάριο υγείας που καταγράφει την ανάπτυξη του παιδιού μας είχαν δώσει απο το νοσοκομείο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιελιζ εχεις δικιο...θα δω και στο μαρκς &σπενσερ...αυτη δεν εχει προβλημα με το κουβαλημα...ειναι αεροσυνοδος!! Με τη δουλεια θα παει εκει και θα μεινει λιγες μερες!! Απλα μου ειπε για το μαδερκερ που βρισκει παντου...

Αν την βολεύουν τα μαδερκερ εντάξει... επειδή και εγώ εδώ και μερικές μέρες ετοιμάζω μια παραγγελία απο Αγγλία τα έψαξα λίγο και είδα ότι έχουν καλύτερες τιμές τα Μ&S!!

Άντε καλά ψώνια σου εύχομαι!! Και μόλις τελειώσεις πές μου και εμένα τι και τι πήρες γιατί εγώ ακόμα δεν έχω αποφασίσει τι και πόσα θα πάρω!!! :lol::lol::lol::lol: Με μπερδεύουν και τα νούμερα!! Άσε!!

Τώρα ας πούμε τα περισσότερα κορμάκια που κάνουν στο Κερεμ είναι για 6 μηνών ( τα είχε φέρει η θεία μου απο Γερμανία...) Φοβάμαι μην πάρω πράγματα και μετά δεν του κάνουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγὠ γέννησα στο Ρέα τον Ιούνιο και τέλη του Σεπτέμβρη θα μας δώσει το κανονικό βιβλιάριο...ακόμα να το στειλει το υπουργείο γιατί δεν έχει λεφτά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιελιζ μες στο μυαλο μου εισαι!!!Δεν ξερω τι να παρω απο νουμερα!! Θελω να πάρω εσωρουχα του μικρου...και δεν ξερω ουτε ποσα ουτε νουμερ, ουτε αν θα παρω μακρυμανικα ή κοντομανικα!!

Θα το ψαξω το βραδυ που θα με αφησει ο μικρος...να δω και τι αποθεμα απο ρουχα εχω!

Σας αφηνω προς το παρον...θα τα πουμε αργοτερα ή αύριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλορίζικο κοριτσάκια!!!!με υγεία όλα τα μπεμπάκια και πάντα τέτοια να έχουμε!!!!

Να σας ευχαριστήσω κι εγώ με τη σειρά μου για την τόσο καλή παρέα και για όλα αυτά που μοιραστήκαμε όλους αυτούς τους μήνες!!

Ευάκι να σας ζήσει η κοριτσάρα!!!! Καλή λοχεία να έχεις!!!

Χρύσα μου είναι λίγο δύσκολα ειδικά όταν απαιτούν την προσοχή ταυτόχρονα και τα δύο.. αλλά υπομονή και όλα θα στρώσουν!!Εμένα ο μεγάλος ευτυχ'ως είναι πολύ συνεργάσιμος και χαίρεται να με βοηθάει.. ξεχνάει νύστα πείνα τα πάντα εάν είναι για την μικρή και συμμετέχει κι αυτός!έχει πολύ πλάκα!!

Νικόλ μου δεν είχε καν΄να πρόβλημα το μωρό πονάκια είχε κολοικούς δηλαδή αλλά όχι μια συγκεκριμένη ώρα κι εκλαιγε πολυ... εκείνος μου είπε ότι το παιδί έχει παλινδρόμηση και μάλιστα σοβαρή γιατί δεν κάνει εμετους και αυτό της τραυματίζει τον οισοφάγο... αρχικά μου έδωσε ένα γάλα τόσο πηχτό που το μωρό δεν μπορούσε να το πιει.. κι έκλαιγε και τσαντιζόταν και την έπιανε υστερία.. όταν του το είπα αυτό μου είπε να πάρω κάτι σιρόπια και να της τα δίνω τρεις φορές την μέρα.. κι ότι αυτά θα τα πίνει μέχρι εννια μηνών!!!!έκλαιγε..σπάραζε για την ακρίβεια και με αυτά... δεν υπήρχε στιγμή που να ηρεμεί..δεν κοιμόμασταν καθόλου.. εγώ έκλαιγα όλη μέρα.. με έπιαναν και τα νεύρα μου... Τον έπαιρνα τηλέφωνο και μου έλεγε να πάω το παιδί για γαστροσκόπηση και άλλες εξετάσεις ότι θα πρέπει να μείνει μέσα και τέτοια...είπα να περιμένω λίγο πριν υποβάλλω την μικρούλα σε τόσες εξετάσεις,τελικά πήγαμε στη σκόπελο διακοπές με ένα μωρό που κάθε φορά που άνοιγε τα μάτια του έτρεμα για το τι θα ακολουθούσε.. τα ταίσματα είχαν γίνει μαρτύριο!!εκεί για καλή καλή μου τύχη βρέθηκε ένας παιδίατρος ο οποίος ήρθε να την δει και μου είπε ότι το μωρό είναι υγειέστατο και ότι μωρό με παλινδρόμηση και μάλιστα σοβαρή ούτε 2 μηνών με τέτοιο βάρος δεν έχει ξανασυναντήσει.. σταματήσαμε τα φάρμακα τα οποία ήταν πάρα πολύ βαρυά και τα δίνουν σεπάρα πολύ σοβαρές καταστάσεις με σοβαρά προβλήματα στο στομάχι..,αλλάξαμε και το γάλα σε κανονικό και το μπουμπούκι μου άρχισε να ηρεμεί... ήρθαμε στην Αθήνα την είδε και η παιδιατρός που θα μας παρακολουθεί τελικά και μου είπε τα ίδια με τον άλλο στη Σκόπελο.. κάναμε και το εμβόλιο μας και είμαστε άψογες μπουμπούκες!!

Εχτές κοιμηθήκαμε από τις 11,30 που ήταν το τελευταίο γεύμα μέχρι τις 8,30 το πρωί!!!!! :D:D:D

Εμας βιβλιάριο μας έδωσε ο γιατρός στη Σκόπελο πουέτυχε να έχει μαζί του... στο μαιευτήριο δεν είχαν και μας έδωσαν κάτι φωτοτυπίες...

Μανούλες όλα τα μωρα μας είναι υπέροχα!!!

Κρυσταλένη μου όντως πάνω κάτω στα ίδια κιλά είναι τα μπουμπούκια μας!!!Είναι τα πιο παχουλά ή μου φαίνεται????

τώρα κοιμούνται και τα δύο.. επικρατεί ηρεμία.. είχαμε πάει βόλτα σε μια πλατεία ο μικρός λύσαξε στο παιχνίδι και η μπέμπα έλιωσε στον ύπνο.. χαλαρωσαμε όλοι μας.. κι η μαμά που ΄΄ηπιε το καφεδάκι της!!

Υπομονή σε όλες τις μανούλες τα μωράκια θέλουν αγκαλίτσεςκαι χαδάκια!!!ο καιρός περνάει πολύ γρήγορα και μετά θα τα παρακαλάμε για ένα φιλάκι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...