Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια χειμώνα 2010 Νο4/οι ξεσηκώστρες & το σποράκι!


Recommended Posts

Ρεβεκκα!! τι γλυκος που ειναι ο Τζεμ!!!μπραβο στον ανθρωπο!!!αντε,καλα διαβασματα...κι εγω διαβαζω πολυ,αλλα μονο τις ωρες που κοιμαται ο μικρος...δηλαδη απο τις 22:00 και μετα,αλλα αφου εχω μπλεξει με την πιο γλυκια παρεα,το εχω παρατησει λιγο το σπορ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Οντως πολυ γλυκος ο ανδρας τηε Ρεββεκας ΜΠΡΑΒΟ του!!!!!!

Εγω με τα πεθερικα μου δεν εχω και παρα πολλα αλλα εστω και με αυτα τα λιγα την κανουν τη ζημια τους!!!

Ειμαι πολυ χαλια!!!!!!δεν μπορω να μην μιλαω μαζι του!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οντως πολυ γλυκος ο ανδρας τηε Ρεββεκας ΜΠΡΑΒΟ του!!!!!!

Εγω με τα πεθερικα μου δεν εχω και παρα πολλα αλλα εστω και με αυτα τα λιγα την κανουν τη ζημια τους!!!

Ειμαι πολυ χαλια!!!!!!δεν μπορω να μην μιλαω μαζι του!

αχ Στελλα!! να ηξερες τι μου θυμιζεις γαμωτο!!ξερεις ποσες φορες ειχαμε τσακωθει για την μαμα του(ο πατερας δεν υπαρχει) κι ημουν εγκυος 7 μηνων κι εκλαιγα και ενιωθα μονη,γιατι εδω στο Φαληρο ειναι ολοι τους μαζεμενοι,ο αδελφος του με την νυφη του,θειοι κλπ...ενω εγω την μαμα μου δεν την εχω κοντα,ενα βημα πιο περα βρε αδελφε,μενει κεντρο Αθηνα..η αδελφη μου μενει Χαλανδρι...και δεν ειχα την ανεση να σηκωθω να φυγω να παω μια βολτα,γιατι επρεπε να προσεχω επειδη ειχα αρκετες συσπασεις..απο την καλοπεραση μου τις ειχα και κανεις δε το πιστευε απο αυτους...ξερεις ποσες φορες δε μιλαγα στον Μανο,οχι γιατι κραταγα μουτρα,αλλα δε μου εβγαινε πια!!κι οταν τα βρισκαμε,ξανα κατι θα συνεβαινε και θα χαλιομασταν και φτου κι απο την αρχη! κανε ο,τι σου λεει η καρδια σου και μιλα οπως σου προσταζει το μυαλο σου..αυτο ξερω και λεω πια στην Μαριεττα και στην τελικη,σε οποιον αρεσουμε..δυσκολο,αλλα οχι ακατορθωτο...πιστεψε με..(πηρα φορα,αλλα χτυπησες κι εσυ φλεβα βρε παιδι μου)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οντως πολυ γλυκος ο ανδρας τηε Ρεββεκας ΜΠΡΑΒΟ του!!!!!!

Εγω με τα πεθερικα μου δεν εχω και παρα πολλα αλλα εστω και με αυτα τα λιγα την κανουν τη ζημια τους!!!

Ειμαι πολυ χαλια!!!!!!δεν μπορω να μην μιλαω μαζι του!

Kane esu thn arxh kai milise tou Stellitsa , na ksereis ena pragma mono (pou kai auto mou to metefere h mama mou kapia stigmh). Ta pizmata den vgazoun pouthena kai idika se teties periptosois pou kai kala den tous milame kai kratame moutra vgenoume panta xamenes, giati oi antres den skeftonte san emas.

Opos kai na exei autoi kapia stigmh vgenoun kseskane kai girizoun ananeomenoi eno esu tha kathese mesa kai tha vrazeis sto zoumi sou.....

Kapos mperdemena sta eipa h mou fenete???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθαααα...και μεχρι να διαβασω τα τελευταια ξεχασα τα πρωτα :oops::oops::oops::oops::oops::oops:

αυτο ομως που δεν προκειτε να ξεχασω ειναι το κατερινακι και ποσο με συγκινησε..αχ θελω και εγω να ακουσω καρδουλααα..τελικα αυτο το σπορακι ειναι ολων μας..κατερινα αν μπορουσαμε θα το βαφτιζαμε ολες μαζι...

ποια ειπε για το τραπεζι δραστηριοτητων??η ελενη νομιζω???εγω πηρα στον δικο μου ενα στην αρχη το χρησιμοποιουσαμε χωρις τα ποδαρακια του και δεν του εκανε και πολυ αισθηση μετα οταν τα βαλαμε και αυτα...ξετρελαθηκε..ηταν συνεχεια απο πανω του και πατουσε κουμπακια..ορθιος...και οταν κουραζοταν καθοταν και προσπαθουσε να ανασηκωθει για να φτασει..και πριν λιγο καιρο αρχισε και να το σπρωννει κι ολας οποτε του πηρα και μια στρατα απο εκεινες που τις σπρωχνουν και μια χαρα την εχει καταβρει..απλα εγω εχω εναν πονοκεφαλο αλλα θα περασει που θα παει... :lol::lol::lol:

το βιβλιο που λες ρεββεκα το εχω διαβασει και εχει βγει και νο2 με υποτιτλο και ο μπαμπας στον κοσμο του..εκει να δεις τι γινεται..ευακι μου αμα θες σου το στελνω αληθεια στειλε διευθυνση και θα το εχεις..διαβαζετε τοσο ευκολα που σε δυο μερες το ειχα τελειωσει...

παντως αυτο με την γκρινια μαλλον τα εχει πιασει ολα γιατι και ο δικος μου εχει ξεφυγει κανα δυο μερες...με ζηταει συνεχεια θελει να τον εχω συνεχεια αγκαλια και να ρωτησω και κατι???τωρα τελευταια εχει αρχισει και τρομαζει πολυ ευκολα...σημερα χτυπησε το κουδουνι τρομαξε και εβαλε τα κλαματα το ιδιο επαθε και οταν γαυγισαν τα σκυλια...δεν μου το εχει ξανακανει..τι να ειναι???

και οσον αφορα τα πεθερικα γενικως εγω ενα θα πω μην αφηνετε τιποτα και κανεναν να μπαινει αναμεσα σε σας και τον αντρα σας...και προπαντως μην τσακωνεσται με εκεινους αφορμη...τα πεθερικα το ευχαριστιουνται και εμεις κακιωνουμε με τον ανθρωπο μας για χατηρι αλλονου..βρε ουστ που θα τους δωσουμε και την ικανοποιηση... :twisted::twisted::twisted::twisted:

καλε ποσα ειπατε μεχρι να πατησω υποβολη???

καληνυχτα ρεββεκακι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μια χαρα τα λετε το ξερω αλλα νιωθω πολυ αδικημενη !!!!!!Μου την ειπε γιατι ειπα ανοιχτα αφτο που σκεφτομουν που το παραδεχεται οτι εχω δικιο σε αυτα που λεω!!!!αλλα αλιμονο τουσ θιξαμε την κορη τους!!!!ειμαι απαραδεχτη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμφωνω με την ευη..(θελω και εγω τρουφακιααααα...)οι αντρες δεν σκεφτονται σαν και εμας..τα παιρνουν ολα πιο ελαφρια η καλυτερα αυτα στα οποια εμεις κολλαμε και τα θεωρουμε υπερσπουδαια σε εκεινους μοιαζουν λεπτομερειες...ποσες φορες του την εχω πει για εκεινο το εννοειται που μου λεει συνεχεια η το καθεσαι και δεινεις σημασια σε βλακειες???απειρες φορες και τι εγινε?μια τρυπα στο νερο...

αχ μωρε στελλα που θα χαλασεις εσυ την καρδουλα σου για τον ενα και τον αλλο...κανε αυτο που νομιζεις σωστο και αν τους αρεσει αλλιως καλωςορισες και εσυ στο κλαμπ με τις κακιες νυφες-ναι και εγω ειμαι μια τετοια κακια νυφη που λεω τα πραγματα οπως τα σκεφτομαι και δεν αρεσει σε κανεναν...οταν ομως με θελουν ολοι τοτε ειμαι η καλυτερη...ουστ απο δω που θα χαλασω εγω το σπιτι μου για τον καθε καλοβολεψακια που εχει μαθει να ακουει οτι του αρεσει :twisted::twisted: συγχηστικαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες σας καληνυχτιζω γιατι απο το κλαμα και τη στεναχωρια πονανε τα ματια μου και το καφαλι μου!!!!

Θαγινω κακια τωρα αλλα δεν θα τουσ το ξαναεπιτρεψω αυτο ηταν η τελευταια φορα!!αν ξαγινει κατι αναλογο θα κανουν χρονια να μας ξαναδουν τουλαχιστον εμενα και τη μικρη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maraki an mporeis na mou to stileis to vivlio tha xarw polu....

Tha sou stilw h edw h sto FB thn diefthinsh mou kapia stigmh aurio giati twra varieme na psaxnw taxidromiko kodika...

Stella kalitera gia mena einai na mhn les akrivos auto pou skeftese panta, idika otan exei na kanei me thn oikogenia tou antra sou giati opos kai na to kanoume an pareksigitheis mia fora spane oi kardies kai distixos den ksanakolane meta..

Vevea eksartate kai apo to ti sou exoun kanei etsi. Alla o antras sou prepei na katalavei pws esu kai to mwro sas eiste h oikogenia tou apo edw kai pera kai oxi oi gonois tou...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμφωνω με την ευη..(θελω και εγω τρουφακιααααα...)οι αντρες δεν σκεφτονται σαν και εμας..τα παιρνουν ολα πιο ελαφρια η καλυτερα αυτα στα οποια εμεις κολλαμε και τα θεωρουμε υπερσπουδαια σε εκεινους μοιαζουν λεπτομερειες...ποσες φορες του την εχω πει για εκεινο το εννοειται που μου λεει συνεχεια η το καθεσαι και δεινεις σημασια σε βλακειες???απειρες φορες και τι εγινε?μια τρυπα στο νερο...

αχ μωρε στελλα που θα χαλασεις εσυ την καρδουλα σου για τον ενα και τον αλλο...κανε αυτο που νομιζεις σωστο και αν τους αρεσει αλλιως καλωςορισες και εσυ στο κλαμπ με τις κακιες νυφες-ναι και εγω ειμαι μια τετοια κακια νυφη που λεω τα πραγματα οπως τα σκεφτομαι και δεν αρεσει σε κανεναν...οταν ομως με θελουν ολοι τοτε ειμαι η καλυτερη...ουστ απο δω που θα χαλασω εγω το σπιτι μου για τον καθε καλοβολεψακια που εχει μαθει να ακουει οτι του αρεσει :twisted::twisted: συγχηστικαααα

σε βρισκω πολυ σωστη!!!!αλλα προσπαθω να του εχω ολουσ καλα και τη πατησα ποως φαινεται!!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευη δηλαδη τωρα θα πας να τα φτιαξεις;και τα παιδια δε θα ξυπνησουν;

Μαρακι μαλλον μπαινουμε στο σταδιο των τρομων..μηπως σε καμια βολτα με την γιαγια του τρομαξε απο κανενα σκυλακι;για ρωτα την..ή μπορει να γινονται υπερ-ευαισθητα λογω δοντιων...δε ξερω,αλλα κι ο δικος μου τρομαζει και κοιταει γυρω γυρω να δει απο πού προερχεται ο θορυβος..ακομα δε κλαιει ευτυχως,αλλα φαινεται ξαφνιασμενο..

πώς ειναι αυτη η στρατα που την σπρωχνεις;δεν εχω καταλαβει γαμωτο,ειμαι και γαμω τις ασχετες..κατι τετοιο μας ειχε πει η γιατρος να του παιρναμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maraki an mporeis na mou to stileis to vivlio tha xarw polu....

Tha sou stilw h edw h sto FB thn diefthinsh mou kapia stigmh aurio giati twra varieme na psaxnw taxidromiko kodika...

Stella kalitera gia mena einai na mhn les akrivos auto pou skeftese panta, idika otan exei na kanei me thn oikogenia tou antra sou giati opos kai na to kanoume an pareksigitheis mia fora spane oi kardies kai distixos den ksanakolane meta..

Vevea eksartate kai apo to ti sou exoun kanei etsi. Alla o antras sou prepei na katalavei pws esu kai to mwro sas eiste h oikogenia tou apo edw kai pera kai oxi oi gonois tou...

ειπα την απψη μου γιατι με αφορα αμεσα το θεμα!απλα το ωρισκουν πολυ ασημαντο γιατι προκειται για την κορουλα τους!!!!!πλα αφτα που μας εκαναν ομωσ η κορη τους και ο ανδρας της δεν τα βλεπουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες σας καληνυχτιζω γιατι απο το κλαμα και τη στεναχωρια πονανε τα ματια μου και το καφαλι μου!!!!

Θαγινω κακια τωρα αλλα δεν θα τουσ το ξαναεπιτρεψω αυτο ηταν η τελευταια φορα!!αν ξαγινει κατι αναλογο θα κανουν χρονια να μας ξαναδουν τουλαχιστον εμενα και τη μικρη!!!

Ela re Stellitsa mhn klais koukla mou....Se katalavenw pantos, esthanese adikimenh kai se ponaei...

Den kserw ti egine shmera kai malosate toso asxima alla skepsou pws den aksizei gia kanenan m@l@.@ na xaliese toso polu....Den exw katalavei pantos an malose me ton antra sou gia thn kouniada sou h an maloses me ta petherika sou kai autos pire to meros tous???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καληνυχτα στελλα και το καλυτερο ειναι να μην δινεις σημασια...ξεκουρασου και ασχολησου με το παιδι και τον αντρα σου και τελος..

ευη κανενα προβλημα..και θα σου στειλω και το δευτερο...αντε μην βαριεσαι...βρες τον τ.κ να στα στειλω την δευτερα... :P:P

μαριεττα η στρατα που λεω ειναι σαν αυτη http://www.letoshop.gr/default.asp?pid= ... id=2983125 αλλα εμας ειναι αυτοκινητακι και αμα μεγαλωσει κι αλλο μπορει και να κατσει πανω να τσουλησει...δεν τα φοβαται τα σκυλια αφου εχω δυο στο σπιτι..απλα τωρα με τους ξαφνικους θορυβους τρομαζει δεν ξερω γιατι :(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marietta ta troufakia tha ta zimosw sto xeri kai den tha kanw katholou fasaria....

Maria me ena tetio marafeti eixe perpatisei kai h Flwra, mas to eixan ferei dwro ena zevgari filoi tou Vergou alla meta kapou to edosa (den thimame pou) kai twra den to exoume :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marietta ta troufakia tha ta zimosw sto xeri kai den tha kanw katholou fasaria....

Maria me ena tetio marafeti eixe perpatisei kai h Flwra, mas to eixan ferei dwro ena zevgari filoi tou Vergou alla meta kapou to edosa (den thimame pou) kai twra den to exoume :(

στην αρχη φοβοταν αλλα τωρα φευγει σφαιρα...μπορει και να μην πιανουν τα φρενα... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...